Jump to content

yoav

משתמשים רשומים
    67
  • Last visited

Everything posted by yoav

1. שמעו אני בדוק קונה אני לא בשחקן או משו וגם אין לי מנוי כי רק השנה נכנסתי חזק לקטע של מכבי ואני מכיר הרבה ילדים שיש להם ת'קפוצ'ון של הפ**ל הגרמנים האלה עכשיו אני חייב ת'קפוצון הזה לא משנה כמה הוא יעלה אז רק תגידו איפה הוא ימכר? בקריית שלום, מחוץ למגרשים במקום אחר? איפה???
  2. טוב דבר ראשון העידוד היה בן-****. עכשיו יש לי שאלה, למה מכבי לא עלתה עם החולצות המשובצות מישהו יודע? חשבתי היא תעלה איתם.. דבר שני, בקשר למאמן. יש מצב שטבק לא יבוא? ממה שהבנתי הוא לא מאמן מהטובים ביותר (עובדה, למה המצב של הנוער לא בשמיים?). לדעתי זה צריך להיות שום או קאנן (שכנראה היום יעוף מבית"ר). מה הסיכוי שהם יבואו? נראה לכם? אגב, עוד מעט נפתח החלון ההעברות בינואר וכולם מדברים על החלוצים שהם לא מספקים איך זה שמכבי לא מחפשת חיזוק איזה חלוץ משו?
  3. שיר חדש שחייבים לשיר עכשיו אחרי הדרבי זה השיר ששרו לשמעון גרשון אחרי העצמי נגד מילאן אותו דבר על חאליס: חאליס אתה גדול בבלומפילד נגד הפועל איזה גול (השורה זאת צריכה קצת שיפור לשנות בלומפילד לדרבי או למשו תשפרו אתם לי זה לא מתחבר חלק) מזה הפועל??? באדיר חזירים, גדול!!!
  4. אתמול היה דרבי עם אווירה שאי אפשר לתאר. הייתי בשער 4-5 ואיצטדיון שלם שר כולו את אותם שירים (לא כל הזמן), פשוט מטורף. אחד השחקנים הבולטים ביותר אם לא הכי בולט היה רוסו שסוף סוף הראה לנו מה שהיה לו בשתי החיפאיות (מכבי והפועל). הוא הציג יכולת בת זונה ושהרבה זמן לא ראינו ממנו ות'אמת אני לא חשבתי שגם נראה אבל הוא הוכיח לי ולכל השאר שטעינו ויחד עם ברקוביץ' שגם כן מתחדד ממשחק למשחק בהחלט אפשר לומר שיש לנו את הקישור בין הטובים אם לא הכי טוב בארץ. ולא הזכרתי את הגדול מכולם אבי נמני, כי כל מילה עליו מיותרת. קיצר תודה לכל מי שעודד אתמול, אני אישית צרוד ואני מקווה שגם אתם (לא כי אני מניאק אלא כי אני מקווה שעודדתם). הפועל קיבלו ת'זיון של החיים ואכלו ת'לב! התפאורה בשער 11 היתה לפנים, באמת שהייתה אווירה כאילו אנחנו במשחקים הגדולים באיטליה של אינטר וכל אלה. תודה לכל מי שעודד ויאללה עכשיו כפ"ס. נ.ב מי שחשב על השלט "באדיר חזירים" שהורם בשער 11 הוא גאון, זה היה חזק אחושמוטה. שער 5 צהוב. אבי נמני הוא המלך .
  5. שמעו בדוק יהיה מכות בדרבי אני יודע הכל וזה סיפור ארוך רשמתי את זה וההודעה נעלמה קיצר אוהדי הפ*על באים כדי ללכת מכות (אני מדבר על שערים 4-5) אנחנו חייבים את כולם כי מדובר על 400-450 אוהדי הפועל בשערים 4-5 שברובו יהיה במבוגרים וילדים (צהובים) ובני נוער אדומ*ם שבאים ללכת מכות אם אוהדי שער 11 ו8 וכולם יפקירו הנאכל ת'מכות של החיים אנחנו חייבים אותכם אני אישית רוצה להרגיע ת'רוחות לקראית הדרבי כדי שלא יהיה בלאגן אבל זה מה ששמעתי היום בבצפר מאוהדי הפועל שהם חברים טובים שלי למרות שהם אוהדים הפועל הם סיפרו לי הכל וכאלה אז קיצורו אם לא נקבל קצת עזרה נאכל מכות למה כל האוהדים של 4 5 6 7 יעמדו בכניסות ל4-5 (לא יכנסו) פשוט יחכו לאוהדים צהובים כדי לז*** אותם מכות..... אם הדיונים שלי נעלמים כי סוגרים לי אותם אז תגידו לי למה אני לא מבין לאן הם נעלמים לי כל הזמן למה אני סה"כ חדש פה אז יאללה טירוף היום הדרבי אני מקווה לחזור בשלום הביתה (זה תלוי גם בכם אז יאללה בלי להפקיר)
  6. שמעו אני חדש בפורום ואתם לא מכירים אותי קיצר אין לי מנוי ואני כנראה יהיה בדרבי בשערים 4-5 עכשיו אני יודע שזה שערים דיי יבשים ואני ועוד איזה 15 חברים שלי רוצים להעיר אותם וצריכים ת'עזרה שלכם כל מי שיש לו משו להביא שיביא אנחנו רוצים להרים ת'יציע הזה וכל מי שאומר שהוא לא יושב שם בגלל שזה יציע אדום אז בוא נשנה את זה הוא יהיה צהוב בדרבי כי אני בטוח שלהפו*ל לא יהיה איכפת לעשות את שער 11 אדום (כ*ס אמא שלהם) קיצורו אנחנו צריכים אותכם וגם בדוק יהיה מכות שם אז אנחנו צריכים שתבואו אל תפקירו כל מי שמתלבט שיבוא 72 שקל כרטיס (נכון דיי יקר בשביל שער כמו 4) אבל חייבים אותכם אני יביא כל מה שאני יכול שמעתי שכבר יש 4 דגלים ותוף אנחנו חייבים עוד דברים אני ינסה להכין קונפטים אם יהיה לי זמן וכל מי שבא לשערים האלה ויכול שגם יביא כל מה שהוא יכול אנחנו רוצים ששער 4-5 יהיה הפעם גם של השרופים... (השרופים שאין להם מנויים) קיצר יאללה מלחמה..... וחייבים אותכם....... כל מי שמתכוון לבוא שירשום פה שנדע פחות או יותר כמה מתכוונים להגיע לשערים האלה....
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.