Jump to content

kesler9

משתמשים רשומים
    940
  • Last visited

1 Follower

About kesler9

• Birthday 04/03/1990

Contact Methods

• Website URL
    http://kesler88@walla.com
  1. סוף סוף אנשים מסכימים איתי שהמאמן הוא זה שהורג אותנו... ויש כאלה שיגידו שזה אישי... אז קפצו לי... מאמן בדיחה!!! משחק שעבר פיגור נקודה שחקן יותר,לא לשמור את סמולר אישית(היחידי שיכול לתת גול) זה פשוט חוסר הבנה מוחלט בכדוריד... גלעד מאור למכבי!!!! ואם אבי רש ימשיך יום לא יבוא
  2. מכירה נוספת תתפרסם בקרוב... כל מי שהתלונן שלא הייתה מכירה בבלומפילד אז שיחשוב טוב כי כן הייתה מכירה בבלומפילד
  3. יהיה אף יהיה בחיפה.. מתנצלים על אתמול היו לא מעט תקלות אך בחיפה תיהיה מכירה אנו כבר נעדכן...
  4. איפה יש מקום בתל אביב לקנות שתייה למסיבת יום הולדת בזול??? תעזרו לי חשוב רצח
  5. גם אז אמרתי שהקבוצה הזאת לא מספיק טובה.... יש בקבוצה הזאת בור עצום והוא מכה בנו כבר כמה שנים....
  6. תפסיקו לדבר שטויות כרגיל.... קבוצה שרוצה לקחת אליפות צריכה לקחת משחק כזה... בלי שחקן ההתקפה ושחקן ההגנה הכי טובים של היריבה(מריאן ואהרון) צריכים לנצח בהליכה... ואל תשקרו לעצמכם אליפות אנחנו לא יכולים לקחת... ואנחנו בטח לא הקבוצה הטובה בארץ(כמו שהלקקנים והסמרטוטים אומרים) קבוצה פח!!!!!!
  7. עובדים על זה וזה יהיה בקרוב... שיהיה מה להודיע נודיע במשך כל היום
  8. מי רוצה כרטיס אחד לאייל גולן ביום שני ה-18.7 בקיסריה... הכרטיס בכיסאות שורות 10-12 עד תפסו אותי בשורה בדיוק.... מחיר הכרטיס 290 שקלים... למעוניינים אנא לפנות אליי
  9. לא כולם קיבלו תשובה כי זה מתנהל בצורה שונה. תאמינו לי אנחנו נענה לכולם לא שכחנו אף אחד
  10. בפגרה זה בתי אפשרי. תאמין לי נקווה שנוציא עוד מוצר לקראת המשחק
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.