Jump to content

פנתר

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. קלינגר יא פחדן, נגד כפר סבתא לא לשים 2 חלוצים? אידיוט וישאר כך לכל החיים למה לוני גם לא רואה את זה צריך לפטר אותו מזמן! נמאס
  2. אם אתה הולך למשחק תהיה ליד השחקן ותשאל אחד מהם והם יסבירו לך כבר גם יש אוטובוסים בשעה 9
  3. אבל מהה????????????????. אין להם אוהדים חחחחחח... אני וצה לראות אותם מביאים אוהדים כמו שאנחנו הבאנו בשער 5 חחחחחחחחחחחחחחח הם לא יודעים מהחיים שלהם הפועל זונההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. בחייאת תהייו אוהדים מכבי מישהו יכול להסיע אותי מראשון בחייאת
  5. בחייאת אם יש משיהו גבר שיסיע אותי לכפר סבא מראשון בכיף שלכם יאללה זרמו
  6. זה תנועה רק של נמני איזה מלך איך הוא בא לכדור כמו גדול!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. אלי ביטון ולירן כהן שני אנשים זהב חולה עליהם הם היורשים והפועל זונה
  8. ואאאלה טור אחלה אהבתי ויאאאלה מכבי מלמה אני חייב את החולצות האלה חלאססססססססס
  9. הם סתם טמבלים ילדים בני 12 שאין להם מה לרשום בשלטים יאאלהה מי הם??!?! יאאאלה מכבי מלחמה לא רואים אפחד בליגה אם הקהל שלנו
  10. זה לא נראה באמת טוב בתמונה זה ממש כמו מסיבמבה מזה? באירופה כולם לובשים חולצות של המועדון שלהם. חייבים לשים דגש על החולצות הצהובות, רק צהוב! זה באמת חשוב!
  11. אם אתה צודק אז ססבה רק אני יודע שכולם לובשים צבעוני מזה!?!?!?!?!?1 את מי אתם אוהדים איפה הצהוב כחול אבל החולצות המשובצות עשו את זה רק לגדולים כמובן יש ילדים קטנים שלא יודעים מזה דאבל 96 סעמק איפה צהוב?!?!??!!??!
  12. צריך שאוהדים ששרים משערים 8 ו13 יהיו ביחד באותו שער הולך לצאת משהו טוב אבל אין כמו שער 11 שר בקול למענך אתן הכול כי רק אותך אני אוהב עכשיו כולם להסתובב נה נה נה נה נה נה נה נה נה
  13. ויקטור אתה חסר מלך יאאאלה מכבי איפה הפועל אין הפועל יאאלה מכבי מלחמה נגד כפר קאסם כולם באים אימפריה
  14. חחחחח... איזה כיף היה השתקנו את (האוהדים)של הפו*ל חחחח.. לוני תחמן תחמן משבצות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.