Jump to content

galacticos

משתמשים רשומים
    25
  • Last visited

About galacticos

• Birthday 26/11/1990

Recent Profile Visitors

1,155 profile views
  1. דל״פ: ארווין קומאן לתפקיד המנהל המקצועי. למה כן? - בעל שם מספיק מוכר כדי למשוך מאמנים ושחקנים זרים. -בעל היכרות טובה עם הכדורגל הישראלי. -לא היו תנאים להצליח בבית״ר.
  2. התנהלות הזויה בחנות… המון אבטלה סמויה, יחס לא מחמיא ללקוחות.. אולי זה הלחץ שהיה אתמול אבל הם גרמו להרגיש למי שבא לאסוף הזמנה כאילו שהוא עושה בכוונה
  3. מצד אחד מסכים, מצד שני במצב שבו העונה כבר נפתחה, ווילי יחסוך את קשיי ההתאקלמות שיהיו לכל מאמן זר שיגיע+יכול להוות מכשיר להחזרת זהבי (לאור מערכת היחסים ביניהם).
  4. כל הסימנים מראים ווילי…
  5. חייב לציין לטובה במשחק הזה את פריצה. חי את המשחק, נותן כדורים גדולים במשחק הגב, כמעט תמיד מסוכן וחושב קדימה ועוזר ויורד המון במשחק ההגנה (גם בדקות האחרונות)
  6. פשוט אמרה שגויה ולא נכונה. קוואס רץ וסוגר את הקו כמעט בכל הזדמנות. לראייה תסתכל בהרמה של מורגן בגול מי שמר עליו (ולא זה לא אשמתו שהיה גול). חלק מהסיבה שקוואס לא מממש את מלוא הפוטנציאל שלו עד עכשיו נעוץ בעובדה שגרלדש לא עוזר לו כמו שצריך ופתח את העונה בצורה נוראית (המשיך משנה שעברה). גרלדש לא מושך כמעט את הקשר השמאלי והמגן השמאלי של היריבה כדי לפנות שטח נכון לקוואס.
  7. שאלה קטנה, כמה ניקוד מספיק בדר״כ לב״ש? באיזור ה70-75 לא?
  8. לא יודע מה יהיה איתו בהמשך העונה, אבל מדובר באחת מהופעות הבכורה הגדולות שאני ראיתי. כוכב.
  9. שמע.. אף אחד לא יעיז להגיד שדוידזאדה טוב על סאבוריט.. ממש לא. אבל להפוך את דוידזאדה לעב״מ ולשעיר לעזאזל כמגן שמאלי, זאת טעות.. הוא כן שיחק טוב נגד פ״ת וגם בנבחרת. הוא אולי המגן שמאלי המחליף הכי טוב שאפשר למצוא גם מתוך הנחה שהוא לא עושה רעש כשהוא לא משחק. אני מאוד בעדו.
  10. המסירה של ביטון אתמול בגול הייתה רעה מאוד ובאיחור!! המהלך התחיל מכדור שפריצה שלח לאגף ורץ עם ביטון לשניים על אחד, וביטון השתהה ובחר באופציה הפחות טובה שהיא הרמה לקניקבוסקי לרחוק. ואני מסכים איתך על שפיטת השחקנים מתחילת העונה, פשוט הטענה שלי היא שדן ביטון הוא לא ההחתמה הנכונה ולא השחקן להסתמך עליו. בטח לא ב800 אלף יורו בחוזה ל3 שנים עם מאמן שסיפסל אותו בעונה שעברה
  11. חחחח סלח לי, אבל מדובר בשטויות. ממה שראיתי אף אחד לא טען שכדי להיות קשר התקפי טוב צריך להיות ״מנהיג״. נקודתית, הדוגמאות שהבאת הן של שני שחקנים שנחשבים (או נחשבו במקרה של מיכה) לדמויות מאוד בולטות בקבוצותיהן, הן בחדר ההלבשה והן על הדשא. מעצם היותם כאלה, השחקנים שאיתם על המגרש כל הזמן האמיני שהכדור שהם יוציאו מהרגל יוכל להוות נקודת מפנה בהתקפה (מיכה נגד באזל בחוץ כדוגמא, שרי על הראש שלנו בבלומפילד אשתקד). אבל אני אקח אותך לדוגמא אחרת, ז׳וסוואה, אין ספק שלא מדובר במנהיג, אבל אין ספק שמדובר בשחקן עם צורת משחק ״כריזמטית״ שיכולה להעיר את הקבוצה כשהמשחק תקוע. דן ביטון הוכיח בעונה וקצת, שכשהקבוצה רדומה, אז הוא לא מביא למפנה. המחצית השנייה זעקה את זה אתמול. כולם רוצים בהצלחה מסחררת של דן ביטון, אבל ספק אם יש לו באופי לקחת את זה עליו.. כי בכל זאת, אל תשכח, חולצה מס׳ 10 מגיעה עם גלימה לפי סלבה ז״ל
  12. חחח נתת שתי דוגמאות לשחקנים שהם קפטנים/היו קפטנים בקבוצותיהם. קשר התקפי לא צריך להיות מנהיג, הוא כן צריך להיות עם כריזמה ויכולת לסחוף אחריו את הקבוצה, והיכולת שלו אמורה לשדר את זה. לדן ביטון יש בעיה מאוד בסיסית.. הוא טוב כשהקבוצה טובה וכשהקבוצה נרדמת הוא נרדם איתה. וזאת לא תכונה חיובית לשחקן בעמדה שאמורה להיות ״שובר שיוויון״
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.