Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
    2,789
  • Last visited

Posts פורסם על ידי מנג'ר יונייטד

1. סך הכל הוא בסדר גמור.

הוא נחוש ומתאמץ מאוד.

השילוב שלו עם דן רומן (שחקן נפלא וחכם מאוד שהניע יפה מאוד את הכדור קדימה),

הוא בסדר גמור ואני חושב שניר לוין עשה נכון ששם אותו כקשר האחורי.

יש מקום להשאיר אותו גם בעונה הבאה, כשחקן רוטציה לגיטימי.

אני מרוצה ממנו בכללי.

2. אכן רק ימים יגידו, למרות שברור שהתקשורת תחפש אותנו עכשיו עוד יותר בנרות.

בכל אופן, שירלי בר-דיין (הנודניקית מערוץ הספורט) אמרה שעוזי שעיה, המנכ"ל החדש, מתכוון להילחם בהדלפות, ואני מצטט:

"מה שיקשה על העבודה שלנו העיתונאים".

חבל שהעיתונות בארץ מתעסקת ברכילות וברפש, במקום בספורט.

3. אבי, אני חושב שכל האוהדים יכולים להגיד גם לך תודה רבה.

קודם כל, על זה שהבאת אותנו לענף.

שנית, על ההשקעה והרצינות והאיכפתיות המדהימה שלך בתגובות שלך.

והכי חשוב - על זה שאתה מזכיר לכולנו שיש מקומות ואנשים בהם עדיין מייחסים חשיבות רבה לסמל ולמסורת של המועדון והמכביזם.

4. 7. את כל הבעיות עם העברות הכספים זה אך ורק הוא עשה ואני בטוח ב99% שאבי נימני יוכל להעיד על זה (לפי הפרסומים שהיו בתקשורת בזמנו, שאבי ניסה להרגיע את הרוחות והוא כל הזמן אמר שתוך 48 שעות מאנה יעביר את הכסף שהתחייב ועדיין לא העביר)

8. מאנה בא בתור מתווך בין מכבי לקבוצת משקיעים, לפי דבריו שניידר ביניהם. מה גורם לו עכשיו לצאת מהתמונה כששניידר נכנס?

9. אני חושב שמאנה הצליח מעל ומעבר למה שציפה. הוא רצה לקבל חשיפה תקשורתית כמו שקיבלו שלל הרוכשים שהיו מיועדים לרכוש את מכבי ותראו כמה זמן הוא כבר בכותרות. מי הכיר אותו לפני?!

11. יום שבת אין יציאה בלי ניצחון!

7. צודק.

8. צודק.

9. צודק חלקית - המוניטין שלו נפגע מעצם הצגתו כטיפוס מגוחך מאין כמוהו בתקשורת, רודף פרסום וכותרות שלא מועיל.

11. ללא ספק - חשוב ביותר!

לסיכום - חרטטן

5. קודם כל,

לא שזה מפתיע שאנחנו שומעים את רוני מאנה ולא שהתשובות שלו מפתיעות,

אבל אכן מגיעה מילה טובה (פעם ראשונה ואחרונה) על כך שהוא לקח את הזמן והתייחס לחלק משאלותינו.

אני הייתי שמח לדוגמה לשמוע גם את לוני, דריקס, תמי וכו' (כל אחד בשעתו).

תודה ענקית מגיעה לכל החבר'ה האדירים שאירגנו את המפגש הזה שהיה מאוד מכובד וממשיך למצב אותנו כקהל מספר אחת בארץ בפער עצום.

מנהלי הפורום, בזכותכם היום הזה, בשילוב עם "ליל השלטים", אני גאה יותר מתמיד להיות שייך לשחקן ה-12.

בשורה התחתונה, רוני מאנה לא חידש שום דבר, שוב פעם הוא הפיל את כל האשמה על לוני.

דבר אחד נכון הוא אמר, בהחלט נגרם לו נזק מהכניסה למכבי,

רק שהוא שכח שהאשם העיקרי בנזק זה הוא עצמו והריצות המגוכחות שלו לתקשורת כל 4 דקות.

6. מעבר לשאלות הממוחזרות ולהצטרפות לבקשות להגיע לפשרה בצורה בוגרת (במידה ואתה ולוני מסוגלים לעשות כזה דבר),

אני חושב שהשאלות של הצבר הן בגדול השאלות שמעסיקות את כולן.

אני אישית, בלי שום שאלה,

אשמח לשמוע פעם אחת, ולא בתור ספין לתקשורת,

את הצד שלך לכל מה שקרה במכבי תל-אביב מאז הצטרפותך למועדון הכדורגל.

ושאלה קטנה -

האם אתה סבור שפיצוץ העיסקה והעובדה כי האוהדים ייראו בך כאשם העיקרי לכך, לא ייפגעו בתדמית הציבורית שלך

(ללא ספק דבר סופר חשוב בתחום עיסוקך)?

7. לדור הצעירים (מי יישמע אני ותיק)

לידע כללי - בעבר חלק לא מבוטל מהתקציב של מכבי התבסס על השאלת שחקנים צעירים (וגם ותיקים) של המועדון לקבוצות שונות.

שחקנים שהוכיחו את עצמם במקומות אחרים חזרו, שחקנים שהיו זקוקים ל-"רענון" נשלחו לשנה וחזרו משופרים ונחושים יותר.

אני חושב שבין אם תהייה עיסקה ובין אם לאו,

יש מקום לחדש את ההשאלות לשחקנים, כדי שישתפשפו ויצברו ניסיון משחק וגם יוכיחו את עצמם,

וגם ובעיקר כדי לא לאבד פוטנציאליים אמיתיים (בניגוד לשרן ייני).

8. http://www.one.co.il/Msites/Biz/InsideArti...103710&bz=1

בהחלט הגיע הזמן שיהיו גופים שיילחמו גם על זכויות האוהדים.

במידה ואכן תוגש תביעה (ביום מן הימים) והאוהדים ייזכו, מעניין לראות מי יישא בנטל של התשלום הכלכלי (הקבוצות או ההתאחדות).

חשוב לציין שזה ממש לא ודאי ולא בטוח שזה יעמוד בקריטריונים של בית משפט,

ובכל מקרה, גם אם הקבוצה תיאלץ לשלם, תמיד תהייה לה הזכות לתבוע את ההתאחדות.

בקיצור - ימים טובים לאוהדים מכבי? סימן השאלה ממשיך לרחף.

9. אחרי שראיתי את כל התפאורות שהועלו כאן אין ספק ש- פ.צ. ציריך עושים את הדברים המדהימים ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר.

מכיוון שבחיים לא נגיע לרמה כמוהם או כמו PSG,

הכיוון אליו צריך לשאוף הוא יותר בסגנון של מה שליון עשו - מלא מלא פלקטים שיוצרים איזה צבע/דגל/מסר עצבני.

זה יהיה עליית המדרגה הגדולה ביותר אי פעם.

ואני מדבר על משהו שאפילו הלב שעשינו בשער 8 באחד הדרבים ייראה כעבודה של חובבנים בהשוואה אליו.

10. אם זה נכון, הרבה דמעות של אושר יישפכו באזור בלומפילד.

הלוואי, הלוואי, הלוואי ועוד אלף פעמים הלוואי.

זה נס גדול למכבים לא פחות מחג החנוכה עצמו (טוב, אולי קצת פחות, אבל בכל זאת).

חנוכה הוא חג המכבים, וכמו ששחררו את היהודים מהיוונים הרשעים,

הלוואי שישחררו אותנו מלוני ורוני הרשעים.

לא מאמין שיש אוהד שלא יהיה מוכן לעשות שמיניות באוויר בשביל שזה יקרה.

11. לעניינו של דבר -

במרבית המדינות האירופיות שצויינו כאן (איטליה, הולנד וכמובן אנגליה) החוליגניזם שונה כל כך ממה שיש בארץ, גם בעוצמות, אבל בעיקר -

בזה שבמדינות האלה רוב האלימות היא תוצאה של פעולות מאורגנות כמו מפגשי אוהדים ללכת מכות

(מה שהוביל למוות של אוהד איאקס וגם למוות של אוהד לאציו לאחרונה).

בארץ האלמנט של הארגון עדיין חלש יחסית, ולכן הבעיה יותר קלה, אך לא פחות קשה למיגור.

המדינה היחידה בה הצליחו באמת לשפר את התנהגות האוהדים היא גרמניה,

ושם באמת באו לקראת האוהדים - מחירי הכרטיסים הנמוכים באירופה, כדורגל אטרקטיבי ומלהיב, אלכוהול ביציעים ומה לא.

בגרמניה טיפלו בבעיה בצורה של התמודדות משותפת, והפכו את מיגור האלימות לאינטרס של הצופים.

אני בטוח שגם בארץ, אם היו מחירים נמוכים יותר, תנאים לא מבישים של המתקנים ובעיקר כדורגל אטרקטיבי,

זה היה משפר את המצב.

12. שחקן שמשחק כמו בנזונה, שלא יופתע שהוא מקבל אבנים לשמשות של האוטו שלו ושיגיד תודה שזה נגמר בזה

...

הם שילמו היום 80 שקל על כרטיס ? הם בזבוז שבת בקור אחושרמוטה על קבוצה מנטו אהבה? כולם שם קיבלו משכורת על המשחק היום, אנחנו מה קיבלנו ??? מה קיבלנו ?

...

אני חולה על השחקן ה-12 ועל הדרך שהוא מנהיג, ואני בוטח וסומך במנהיגים שלנו שידעו איך להגיב בנושא הזה

בסופו של דבר כולנו בעד אותה הקבוצה ורק הקהל ישאיר את מכבי בליגה, שום שחקן, שום מאמן, שום הנהלה שום כלום, רק הקהל

אז להתחיל לצאת כאן אחד על השני זה טיפשי, אבל וואלה אולי עכשיו אנשים יתעוררו ויבינו למה לפני שבועיים השתגעתי על אנשים ששרו "אנחנו אוהבים אותכם"

ועשו 'אולה' עם שחקנים שניצחו את מכבי הרצליה בפוקס של החיים מ-2 גולים בדקה ואז באו לחגוג איתנו בשער 11, במקום שנעיף אותם חזרה לחדר הלבשה הבני זונות

ארז - כל מילה בסלע.

המפתח הוא למצוא את דרך הביניים, האמצע בין לעודד 90 דקות שחקנים שזה לא מגיע להם ובין לקלל את כל העולם כולו.

בטוח שהמפתח הוא לא לריב בינינו על אם כן לעודד או לא לעודד.

לכל האנשים שיצאו נגד השחקן - גם אם יש משהו בטענות שלכם, אתם לא מציעים שום אלטרנטיבה -

אני התביישתי שבסוף המשחק הקלל פשוט חיפש את מי לקלל -

אתם לא שמים לב שמרוב שאתם עסוקים בלקלל לא נשאר אף אחד שהוא בסדר מבחינת הקהל במכבי, חוץ מאבי נימני שהוא קונצנזוס?

מקללים את לוני, מקללים את רוני, מקללים את לוין, מקללים את השחקנים, מקללים את השחקן ה-12, אולי די?

לפחות תהיו עקביים, ואל תשירו "אנחנו אוהבים אתכם" לשחקנים שאתם יודעים שתקללו אותם שבוע אחרי זה.

13. מה אתם רוצים מג'אן?

אחלה בלם והיחידי שאכפת לו ממכבי

תתחילו להעריך אותו במקום לזלזל בו

מחזק - בלי ליאור ז'אן אני בספק אם בכלל היו לנו ניצחונות.

גם בדרבי הוא היה בין הבודדים שנלחמו, ולקחו ללב.

הוא העיף כדורים ליציע, דפק בוקסים לקירות בירידה לחדר ההלבשה, צעק, קילל, כמעט בכה.

נשמה גדולה, מכביסט כמו שצריך וכמו שחסרים לנו כל כך במועדון,

ובלי קשר - הוא בלם אדיר, לדעתי. לא חושב שיש שחקן שמסוגל לעבור אותו אם הוא לוקח אותו אישית.

14. תאכלס היה ממש כיף, למרות הכמות המצומצמת ביחס למה שאנחנו יודעים ויכולים להביא

(היו יותר הורים וחברים של שחקני פ"ת מאוהדים שלנו).

משחק הפכפך, שתי הקבוצות לא הצליחו לפתח מומנטום,

מחצית ראשונה עם מלאאא החמצות של השחקנים שלנו,

מחצית שנייה שנפתחה גרוע, אבל אז סוף סוף מומנטום חיובי

והנה קבוצה של מכבי תל-אביב שיודעת לתת גז ברגע הנכון ולסיים את המשחק.

15. גם אני אעשה מאמץ להגיע.

חבל לי שהכדורגל לא באים ללמוד קצת דרך ארץ (וגם קצת מכביזם ושאיפה למצויינות לשמם) מהמחלקות האחרות של מכבי תל-אביב כמו הכדורעף והכדוריד.

from ramat gan - שלח לי פרטית, אולי יהיה לי איך לסדר לך הסעה.

16. היום, יותר מתמיד,

הקהל הוכיח מה הוא שווה וכמה הוא חשוב למכבי.

כל הכבוד לכל מי שבא ועודד בצורה מדהימה.

עד עכשיו יש לי צמרמורת בכל הגוף מה"הכל בשביל מכבי" מכל השערים כשמכבי עלו למגרש.

שנים לא נראה עידוד כזה, 8 ו-13 עודדו היום כמו שאנחנו ב-11 לא מעודדים ברוב המשחקים.

גאה להיות שייך.

רק תביאו את הדרבי!!

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.