Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
    2,789
  • Last visited

Posts פורסם על ידי מנג'ר יונייטד

1. On 28.4.2024 at 19:12, Skankhunt42 said:

דל"פ - אין לי סנטימנטים מיוחדים אליו.

שחקן גדול והכל.

לא יכול לשכוח לו שהוא ברח לנו באמצע עונה, בעיצומו של מאבק אליפות. ממש כמו איביץ'.

תסיים עונה שלמה, תביא אליפות למועדון שגידל אותך וסע לשלום.

גלוך היה יכול בקלות להישאר עד סוף העונה שעברה ולחתום במועדון אחר בחינם. הוא עשה מהלך שהניב למכבי מיליוני יורו וחשיפה מעולה כמועדון שמקדם צעירים. 

קשה לבוא אליו בתלונות.

2.  

לפני22 שעות , ravid said:

רפיח זה לא החמצן של כלום. יכנסו, לא ימצאו כלום כי הכל כבר נוקה, יהרגו כמה עשרות לוחמי חמאס, אולי מאות במקרה הטוב, ונחזור לאותו מצב תקוע שאנחנו נמצאים בו היום. 

כרגע רוב המשאבים, התשתיות והפעילים של חמאס מרוכזים באזור רפיח. 

זה גם האזור ממנו הם שולטים באוכלוסיה, באמצעות שליטה במעברים ובסחורות, וממנו הם מפיקים את מירב ההכנסה שהם סוחטים מהפלסטינים. 

האזור רחוק מאוד מלהיות נקי ויש שם הרבה מאוד מנהרות. 

לפני22 שעות , שי123 said:

רפיח זה עניין טקטי.

הבעיה שלנו היא באסטרטגיה.

אפשר לסגור את הגבול אפילו בלי להיכנס ממש לרפיח.

הפעולה ברפיח הפכה בעיקר לעניין פוליטי.

רפיח זה קצת יותר מטקטי, ואני לא חושב שאפשר לסגור את הגבול בלי להיכנס לרפיח, כי מצרים לא תסגור את הגבול.

הבעיה תמיד הייתה באסטרטגיה - בקבלת ההחלטות ובהגדרת יעדים ברורים שאפשר לעמוד בהם. כל המבצע הזה יחזיר אותנו לאותה הנקודה, למעט הרתעה ואולי רצועת ביטחון, אם חמאס יחזרו לשלוט ואונר"א ימשיכו לחנך ולשטוף את המוח של הילדים בעזה.

3. 1 hour ago, שי123 said:

עוד פעם השקר הזה של רפיח?

צה"ל גרס את צפון הרצועה ואת חאן יונס, וברגע שיצא משם חמאס חזר לשלוט + שיגורי רקטות.

בלי תוכנית מדינית שמשלימה את ההישגים הצבאיים, המלחמה הזאת תימשך שנים.

רפיח זה עדיין החמצן של חמאס, מבחינה כלכלית (השליטה במעברים), מבחינת דיכוי האוכלוסיה וגם מבחינה צבאית. 

עושה רושם שהצבא העלה הילוך בסיכול התשתית האזרחית של חמאס, כמו הכוחות שבוזזים את הסיוע. זה חלק מהפיתרון, אבל, כמו שכתבתי, צריך משהו עמוק יותר כמו להעלים את אונר"א ולעשות מהפכה במערכת החינוך שם. 

4. לפני2 שעות , פנחס שוף said:

נו מה אתה אומר על הטרלול של קולומביה? 

בדיוק יוצא להפגנה / צעדה פרו ישראלית בקולומביה.

זאת תוצאה של הזנחה של שנים. לרוב המוחים שם אין מושג מהחיים שלהם והם מפגינים כי זה טרנדי. כשל מוחלט בהנהגה של המוסדות האלה ובסופו של דבר הם ייפלו בגלל הדברים האלה. אי אפשר כל היום להתעסק רק באיך לא לפגוע באף אחד, כי, הפלא ופלא, אנשים רעים מנצלים את זה כדי לפגוע באחרים. 

5. 6 דקות לפני, ravid said:

הממשלה קיבלה החלטה ברורה מאוד: מנצלים את הסימפטיה הבינלאומית שקיבלנו בתקיפה האיראנית להשיג מקסימום נקודות באירוויזיון, ומיד אחריו יכנסו לרפיח.

אבל ברצינות: אתם חושבים שפעולה ברפיח הולכת לשנות את תמונת המלחמה. אני לא יודע למה הגעתם למסקנה הזו, זה לא יקרה.

חייבים לפעול ברפיח כי זה המעוז החזק האחרון של חמאס. 

יש חוסר הבנה לגבי איך אפשר למגר את חמאס ביום שאחרי. הדבר שהכי כואב לפלסטינים זה אדמה. אם ניקח להם אדמה מעזה, הם יכולים להתהפך על חמאס. אחרי אדמה, חייבים להעיף את אונר"א מעזה. כל זמן שימשיכו לחנך דורות של ילדים בעזה על שנאת יהודים והנראטיב השקרי של הנכבה וכל 1948, אין סיכוי שהמלחמה הזאת תסתיים. 

6. אני מעריך שבכר דרש משחר התחייבות להחזיר את אצילי, שרי ועוד שחקן בכיר אחד או שניים, אחרת לא היה חוזר. 

החזרה שלו היא חדשות רעות עבורנו כי הוא המאמן שלקח מאיתנו הכי הרבה אליפויות והוא יחזור נחוש מאוד להוביל אותם לקמפיין איכותי באירופה. 

מצד שני, בסגל הנוכחי שלהם, גם בכר היה מתקשה להערכתי, ואסור לשכוח שיש לנו מקום לשלושה או ארבעה זרים חדשים בעונה הבאה (אני מניח שלפחות אחד מבין קיקו ואדו יושאל). 

7. אפשר להירגע אחרי כל הפסד או ניצחון? אחלה סבוריט. רחוק משיאו אבל בעמדה לא מתאימה לו ואחרי פציעות שבגילו ובמצבו לא קל להתאושש מהן.

כישראלי אני משאיר אותו בסגל בלי למצמץ או לחשוב לשנייה. כזר, תלוי מה האפשרויות שלנו במקומו. 

סבוריט עושה דברים שאף בלם ישראלי, ולדעתי מעט מאוד בלמים זרים שיגיעו לארץ, יכול לעשות. הוא דוחף קדימה ומצטרף להתקפה ולבניית ההתקפות באופן נדיר ואיכותי מאוד רוב הזמן.

8. 13 דקות לפני, Brandon Roy said:

רז שלמה היה מדהים היום. הזכיר תקופות של בלם ימין ישראלי אללה טיבי כשהיה בפורמה ליד גרסיה. 

לא יודע אם מדהים אבל הוא היה מאוד טוב. אני עדיין לא שקט איתו כבלם פותח אצלנו, אבל הוא ללא ספק שחקן ראוי להיות ברוטציה כבלם השני או השלישי בקבוצה.

10 דקות לפני, המכבייה said:

גם קארצב, טאצ' אנד גו בלי להסתבך. הפתיע אותי מאד. 

קארצב היה הכי טוב בקישור שלנו ונראה הרבה יותר חד, קילר ומסוכן מקניקובסקי ודור פרץ. 

9. שמעו חייבים לנצח בשבת את הפועל חיפה. הם שונאים את חיפה יותר ממה שבאר שבע שונאים אותנו. 

נשארו לנו שלושה משחקי בית שחובה לנצח, משחק חוץ מול חיפה שאסור להפסיד וזה צריך להספיק, עם אדי דלק. 

משחק לא מספיק טוב, שיפוט שהוא מעבר לבושה וחרפה, תקשורת מגויסת לרעתנו, הכל טוב.

מכבי נגד העולם ועל הראש שלהם ניקח אליפות.

10. איזה באסה. מקווה שיחזור בזמן לעונה הבאה.

יהיה קשה מאוד להחליף אותו כי אין לנו אף שחקן עם היכולות שלו. אני מעריך שנראה את קארצב שם, ומקווה מאוד שלא נראה את קניקובסקי או פרץ כקשר האחורי בשביל להחזיר את דביטון להרכב.

11. דביטון זה לא שחקן למכבי. אולי אולי כמחליף שביעי. הוא כל כך רך ולא בנוי לעמוד בלחץ שזה מחריד. 

רובי קין התכונן מעולה למשחק אבל שום, בפעם המי יודע כמה העונה, לא עשה התאמות, איחר להגיב ועשה חילופים רק כשהיה מאוחר מדי. קארצב היה חייב להיכנס למגרש לכל המאוחר אחרי שהיו את הדחיפות עם רפאלוב (אגב, לא ברור לי איך זה לא אדום). 

12. לפני21 שעות , אלק נילאש said:

חייב לשאול, וזה ספציפית אליך אבל יכול להיות לכל אחד פה, אם הכל כל כך כל כך שחור אז איך אתם מסבירים את התוצאות? מעל 80% בליגה ושמינית גמר קונפרנס, שבעונה רגילה עם בלומפילד, היה צריך להיות לפחות רבע. קצת לא מסתדר עם גודל הטענות והאכזבה. מה הציפייה? כאילו, אם מזה כל כך מאוכזבים אז מה נראה לכם יעד ריאלי לכל עונה? מכבי שלקחה אליפות בגשם עשתה 82.5% הצלחה, גם אז הייתה ליגה חלשה (תמיד יש, אבל זה דיון אחר), מה אתם מצפים שיהיה? 2% זה ההבדל בין האלופה הכי דומיננטית בהיסטוריה לכישלון קולוסאלי? ועוד לא דיברתי על ההישגים באירופה של איביץ'. אין הלימה בין גודל הטענות לגודל ההישגים, רחוק מאוד מכך....

נראה לי שאיבדנו קצת פרופרוציה, סליחה על המילה. יש הרבה טענות נקודותיות (וענייניות) אבל איכשהו השלם עובד לא רע בכלל ומצליח, גם אם לפעמים בג'עג'וע, לספק את הסחורה.

בעיניי אגב, זה נטו בעיה של ההגנה. עם בלם זר אחד טוב וההגנה כבר לא כזו פריכה ואז אין את ההפסדים האלה לאולימפיאקוס או אתמול, ופתאום כולם מבינים שאלו "טענות אווירה" שגורמות להרגיש שהכל כך נורא בגלל גודל הבאסה מהמשחקים הספציפיים. אובייקטיבית, אם העונה תסתיים בצלחת, זו אחלה עונה שהלוואי ותהיה כל שנה.

אני חושב ששנינו מסכימים לגבי רוב הדברים אבל מציגים אותם באופן שונה.

עיקר הטענות שלי, שגם הן היו מסוייגות, נוגעות להגנה ולזרים. 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.