Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
    2,789
  • Last visited

Everything posted by מנג'ר יונייטד

1. ההרכבים נראים די דומים מבחינת המערך והשחקנים בעמדות השונות. יהיה מעניין איך הקישור של חיפה יהיה מבחינת הצבת השחקנים. אצלנו די ברור - יוריס אחורי, פרץ מרכזי וקניקובסקי קדמי, כשזהבי ותורג'מן בחוד. אצלם, מוחמד אחורי ודין דוד בחוד אבל החלוקה בין רפאלוב, קינדה וחלאילי לא ברורה. בכל מקרה, יש לנו יתרון - על הנייר - מבחינת הפיזיות בקישור. לכן, חייבים להתנפל על מי שישחק אצלם קרוב למוחמד.
  2. אני בעד ההחתמה הזאת ופחות מפריע לי שיישאר בחדרה העונה. הדקות שיקבל שם יעזרו לו להמשיך את ההתקדמות שלו ולהגיע יותר בשל אלינו. אחרי ההודעה הזאת, אני לוקח אחריות על הפציעה שתהפוך אותו ליניב עזרן של מיטשענק.
  3. אחרי מסע הרכש אני לא אתפלא אם קנו את כרטיס החזרה של מילסון בנקודות של הנוסע המתמיד
  4. יש כאן הרבה, אבל הרבה, משתמשים שצריכים להתבייש בהודעות שהם כתבו ובספקות שהעלו לגבי מיטשענק וההנהלה שלנו. אגב, נראה שמכבי לא התכוננו לסרטון וולקאם מושקע על רז שלמה. בסך הכל, מנספורד ממשיך בנוסחה שיורדי הטמיע - אקס הפועל (בקיץ ובחורף), אתיופי, החזרת ליגיונרים לעמדות שחסר לנו בהן עומק או שחקן הרכב ומאמן אירופי שהיה שחקן די בכיר. מקווה מאוד שרז שלמה יהפוך לבלם הרכב ולעוגן שייצב את ההגנה שלנו. אנחנו משוועים לזה והוא יכול להיות ההבדל בין אליפות למקום שני. אחלה מנספורד. אחלה מיטשענק. אחלה מכבי. עכשיו לנצח בסמי עופר בבקשה.
  5. מתוך הפייסבוק של האגודה: האתלטים של מכבי תל-אביב זכו בגביע החורף של איגוד האתלטיקה. הנשים סיימו במקום השני. אני מנסה לבדוק ולאשר אם הגברים או הנשים זכו בגביע החורף בין 2020 ל-2024. להערכתי יש שם עוד כמה תארים שלא ספרנו. עריכה: מצאתי אישור שמכבי גברים אכן זכו בגביע החורף ב-2023. https://iaa.co.il/?p=18927 עוד שני תארים לרשימה! עריכה נוספת מהפייסבוק של האגודה: גם בנשים - מכבי תל אביב אלופת גביע החורף! לאחר חישוב מסלול מחדש הוכרזו היום גם הנשי של מכבי תל אביב כאלופות גביע החורף, עם 63 נקודות. עוד שלושה תארים לרשימה!
  6. תודה רבה לך. כולם מתפזרים כאן. בלי בלם גם להחתים עכשיו את נמני בשיאו לעמדת הקשר ההתתקפי ועוד מילסון לצד ימין לא יעזרו לנו. זה לא מפחית מחשיבות ההחתמות האחרות והבנייה הנכונה לעתיד וההמשך המסתמן של ייצוא מיטב הכשרונות שגידלנו במחלקת הנוער, אבל זה לא מה שיעשה את ההבדל המהותי בעונה הזאת.
  7. אין טיפש כמו חלאילי שחתם על חוזה חדש בלי סעיף יציאה.
  8. אל תבלבל את נהר המתלוננים הסדרתיים עם עובדות. שום דבר לא טוב להם. בול!
  9. אנשים כאן באמת קוראים לפטר את רובי קין?
  10. הסיבה היחידה להוציא את קיקו זה עייפות. קיקו מייצר הרבה מאוד פעולות חיובית והתקפיות. בישול ההוקי שלו היה נפלא אבל לא רק זה. התנועה, המשחק עם הפנים לשער של היריבה, הטיפול בכדור ועוד. אני מקווה מאוד שנזכה לראות אותו ואת מילסון פותחים ביחד באגפים. אגב, תורג'מן כוכב כדורגל. זה מדהים ששחקן צעיר בעונה מלאה ראשונה בבוגרים שלנו משחק ככה. כל כך הרבה ביטחון ותרומה למירוץ שלנו בכל המסגרות. החודשיים שבזבז בליקוט דקות באגפים עשו לו עוול. הוא חלוץ.
  11. זמן לקיקו? מסוג המשחקים שאפשר לנסות להחזיר אותו לעניינים עם מקום בהרכב.
  12. וואי ממש. רק להתלונן. כולם גרועים. כאילו אנחנו הפועל או משהו.
  13. אם זאת העסקה אפשר לקפל את המדינה ואני לא מגזים. עסקה כזאת תצמיח לנו עוד כמה סינאוורים ולמעשה תרענן את השורות של הזרוע הצבאית של חמאס במספר פעילים דומה לזה שחיסלנו במלחמה.
  14. אני רק כאן כדי להזכיר שוב לכולם שאתם מתפזרים. חיזרו אחריי - חיזוק להגנה. חיזוק להגנה. חיזוק להגנה. רצוי בלם אבל גם מגן ימני יתקבל בברכה.
  15. אין מילים לתאר. כאילו אנחנו מכבי עירוני רמת גן והוא מדבר על שמעון מזרחי.
  16. מאכזב מאוד שאתה לא מוכן להישאר עד סוף העונה. לנטוש את הספינה הטובעת באמצע העונה זה חוסר אחריות.
  17. זה לא שחור או לבן. יש פער בין הציפיות בפורום שיגיעו שחקנים בכל העמדות שדרושות חיזוק לבין הנכונות שלך לקבל חלון בלי רכש. בעיניי, האמת היא איפשהו באמצע. זה שלא הגיע חיזוק להגנה (בלם או מגן ימני, ועם כל הכבוד לבלטקסה, זה לא החיזוק שאני מדבר עליו מבחינת סדר הגודל ויכולת ההשפעה) זאת תעודת עניות להנהלה שלנו.
  18. לא נכנסנו מבחירה לזירה המשפטית. גררו אותנו לשם והתוצאות של משפט הראווה הזה (לאור זה שלא זרקו את התביעה הזאת מכל המדרגות) יכולות להיות הרסניות למדינה.
  19. אלמלא פרשת אצילי וההלבנה המופרכת שלו, היינו בעיצומה של שושלת הזויה. אל תשלה את עצמך. הטעות הגדולה ביותר של מיטשענק בחמש השנים האחרונות הייתה לשחרר את אצילי במקום לשלוח אותו לגלות אינסופית עם השאלות לכל מיני קבוצות. כמו שכל מיני פרשנים מטעם עצמם בערוצי החדשות טוענים, מיטשענק אוכל סושי במציאות של חומוס. אני לא מאשים אותו. קשה להזיז אנשים מערכים ותרבות שגדלו והתחנכחו עליה, בדיוק כמו ששחר גדל על המכביזם של שמעון מזרחי, ולקח את זה לקיצוניות בה הכל כולל הכל כשר ומותר.
  20. בלם זר. בלם זר. בלם זר. רצוי אכזר. יותר מזה אנחנו לא צריכים (טוב, בסדר, אנחנו כן צריכים יותר מזה, אבל זה הכי חשוב).
  21. אפשר להתלונן על הרבה דברים. על מדיניות שילוב הצעירים, על רכש לא מדויק, על ניהול הסגל, על השתיקה מול התקשורת ואיגוד השופטים ועוד. אי אפשר להיכנס למרה שחורה אחרי כל החתמה של חיפה. יש החתמות של שחקנים שבכלל לא רצינו (קינדה), יש החתמות של שחקנים שרצו לחזור לקבוצת הילדות שלהם (רפאלוב) ועוד שלל נסיבות. מה שקורה בפורום כאילו אנחנו במצב של הפועל פשוט לא מובן לי.
  22. שמעו, הטירוף שאוחז בפורום ואווירת הנכאים יצאו מכל חור אפשרי. העיקר אחרי תתלוננו שרוח המועדון היא תבוסתנית. ילד בן 18 שאף אחד לא שמע עליו עד לפני חודש ואפילו לא עולה בהרכב של הפועל ירושלים. תנשמו.
  23. דובר צה"ל כבר אישר שאת הפעולה הזאת אי אפשר היה לבצע מהאוויר. סביר להניח שהייתה טעות טקטית (נניח ריכוז גדול של כוחות במקום אחד). למרבה הצער, המנהרות והמערך התת-קרקעי, בשילוב עם כמות הנשק בכל בית בעזה בערך, דורשים (למיטב הבנתי המוגבלת) מהלך קרקעי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.