Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
    2,789
  • Last visited

Everything posted by מנג'ר יונייטד

1. סיום - מכבי ראשון מנצחים 34:28 - הבחורים של אבי רש בפלייאוף!!!!!!!!!!!!!!!!!! יום שלישי בנס-ציונה - משחק שהפך לחסר חשיבות יום שישי הבא בבית מכבי - מתחילים את הסדרה מול מכבי ראשון-לציון!
  2. 25:19 - הנקמה הושלמה! "את העיר נצבע צהוב וכחול ומי שלא קופץ אדוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם" מילה טובה היום לאוהדים שלנו, שגילו בגרות והתעלמו מליעד אשכנזי במשך כל המשחק, ואכן הוא לא היה טוב (למעט דקות בודדות ו-3-4 שערים) בסוף המשחק, לא רק שניצחנו, אלא אפילו נרשמה מיני-סולחה עם משפחת קסלר, והוא בא להתנצל וללחוץ לנו את היד. אני לא יודע אם הוא היה עושה את זה אלמלא ניצחנו, תוך תצוגת עידוד מדהימה והתעלמות מוחלטת ממנו. כתבת סיכום הניצחון הגדול - עכשיו באתר השחקן ה-12 http://www.12p.co.il/news.asp?id=1079
  3. מילה טובה היום לאוהדים שלנו, שגילו בגרות והתעלמו ממנו במשך כל המשחק, ואכן הוא לא היה טוב (למעט דקות בודדות ו-3-4 שערים) בסוף המשחק, לא רק שניצחנו, אלא אפילו נרשמה מיני-סולחה עם משפחת קסלר, והוא בא להתנצל וללחוץ לנו את היד. אני לא יודע אם הוא היה עושה את זה אלמלא ניצחנו, תוך תצוגת עידוד מדהימה והתעלמות מוחלטת ממנו.
  4. משחק ע-נ-ק של מכבי, שמגיעה לפלייאוף בכושר שיא. צביקה גרוס בתצוגה מדהימה בשער, אבל כל ההגנה הייתה יוצאת מן הכלל ונלחמה על כל כדור. בהתקפה, ליאור לבר הוכיח בפעם המי יודע כמה שהוא בשתי דרגות מעל הליגה, וגם אמיקה היה מ-ע-ו-ל-ה עם כמה שערים מכריעים בדקות שהקבוצה התקשתה להבקיע, וגם למאיר פרוז'ן מגיעה מילה טובה. בנימה אישית, לא זוכר הרבה זמן שחזרתי ככה ממשחק בלי גרון וכל כך שמח שנים לא רצתי לגדר באמוק מטורף עם שריקת הסיום כמו שרצתי היום סיכום משחק יעלה עוד הערב לאתר השחקן ה-12 www.12p.co.il
  5. ה-3:1 אחד הגדולים לדעתי. בעיקר בגלל הקטע האדיר שחיפה הובילו 1:0 במחצית, ואז קשטן צרח על השחקנים במחצית "מה אתם מפחדים?" ושלח אותם חזרה למגרש אחרי 5 דקות. הקהל של חיפה לא ידע מה לעשות וקילל אותם, אבל כמובן שזה לא החזיק מעמד עד שנפתחה המחצית ואז מכבי שטפה את המגרש.
  6. מחזק את מה שאייל אמר - הוא לא שווה את ההתייחסות שלנו, בואו נתעלם ממנו במקום לתת לו מוטיבציה להתעלות דווקא נגדנו. מגיעים בכל הכוח לעודד ולדחוף את מכבי!
  7. "תדרסו עד שזה יכאיב, לא חשוב מי זה היריב, תדרסו כי אתם מכבי תל-אביב" מכירים את השיר? זוכרים את המילים? די להיות סטייקים אוהדי הפועל אנחנו מכבי תל-אביב, מועדון הכדורגל הגדול והמצליח ביותר בכדורגל הישראלי, תפסיקו להתעסק בקבוצות אחרות. זה לא מתאים לנו.
  8. קודם כל, קוראים לזה דרך - והדרך של יונייטד העונה מתבססת על הגנה חזקה (בעיקר כשוידיץ' ופרדיננד משחקים, כי עם שניהם ביחד קשה מאוד לכבוש מול היונייטד) ביחד עם מתפרצות קטלניות והברקות של שחקנים מוכשרים בחלק הקדמי (רונאלדו, רוני והיתר). דבר שני, של נעלייך מעל רגלייך לפני שאתה רושם שטויות על אחד המנג'רים הגדולים בתולדות הכדורגל העולמי (או לפחות תבדוק קצת את ההיסטוריה של אלכס פרגוסון באירופה): גביע מחזיקות עם אברדין ב-83 (ניצחון על ריאל מדריד בגמר), אליפות סקוטלנד עם אברדין ב-86 (האחרון שלקח אליפות מסלטיק ומריינג'רס), גביע מחזיקות עם יונייטד ב-91 (ניצחון על ברצלונה בגמר, אותה ברצלונה שזכתה שנה לאחר מכן בגביע האלופות), 10 אליפויות אנגליה (הראשונה ב-93 הגיעה אחרי 26 שנים ללא אליפות), 5 זכיות בגביע האנגלי, 3 זכיות בגביע הליגה, 2 גביעים ביניבשתיים, זכיה אחת בגביע העולם לקבוצות, סופרקאפ אירופי ואינספור שחקנים שגדלו תחתיו. או במילים אחרות - המזל הולך עם הטובים, ופרגוסון הוא אחד מהטובים ביותר אי פעם. מקווה שהוכחתי שהתארים האירופיים שלו לא מסתכמים רק במזל, ושיש לו יותר משני תארים. הגמר ב-99' הוא ניצחון הרוח של פרגוסון, בעונה שבה יונייטד הייתה הכי טובה והכי התקפית ביבשת. הניצחון בשנה שעברה הושג אחרי גמר שבו יונייטד הייתה עדיפה במשך רוב הדקות, והשיוויון של צ'לסי היה אב אבי כל הפוקסים. או כמו שאוהדי היונייטד ב-Stretford End, במשחקי החוץ ובפאבים המקומיים נוהגים לשיר בציניות - WHO THE FUCK ARE MAN. UNITED WHO THE FUCK ARE MAN. UNITED WHO THE FUCK ARE MAN. UNITED - AS THE REDS GO MARCHING ON ON ON!
  9. כי "מכבי צפון ת"א" זכתה בגביעים, והם מתייחסים לזה כאילו מדובר בשתי קבוצות שונות.
  10. אין דילמה - רק ניצחון, גם במחיר של אליפות להפועל (ומי שחושב שרק אנחנו נכריע את האליפות מה זה חי בסרט)
  11. אין ספק שחשוב לבוא ולהפגין נוכחות במשחק הזה, בעיקר עקב אירועי הדרבי הקודם וזה שאס"א פשוט נותנים לנו בראש בליגה באופן סדרתי (בגביע היה דווקא משחק צמוד והשחקנים שלנו באמת נתנו את הכל). קסלר, אני חוזר ומבקש - בואו לא ניתן לקומוניסט המסריח ממשפחת אשכנזי להרוס לנו את החגיגה. תתעלמו ממנו. הוא לא שווה את זה, ויותר גרוע, הוא מחכה ומחפש שתקללו אותו.
  12. אחרי הפגרה הקצרה וההיעדרות שלי מהניצחון על מכבי ראשון, חוזר בכל הכוח!
  13. הרשו לי לתקן - מבדיקה שאני ערכתי באתר האיגוד (+אימות שבוצע ע"י אבי רש מול אבא שלו אי שם בשנה שעברה) למכבי יש 3 גביעים, בהם זכתה ברציפות בשנים 63, 64 ו-65.
  14. הפעם היחידה בצבא שריתקו אותי לבסיס. קורס קצינים, אני אמור לעזור לפלוגה שלי לארגן מור"ק, ו"אז אני שומע צליל מאוד מוכר", מגיע מהאודיטוריום - זה מאיר! כמו זומבי אני מוצא את עצמי יושב בתוך האולם, קופץ בכל סל, מפצח גרעינים ומקלל את הליטאים. דקה לסיום, הכל נראה אבוד ובנוסף על כל הצרות מפקצית מגיעה ומגרשת אותנו לחדרים. אני מתארגן לשינה, ואז פתאום אני שומע צרחות והטלפון מצלצל - אבא שלי על הקו והוא אומר לי שמכבי הישוו עם הבאזר. יש הארכה! אני חוזר צ'יק צ'אק למדים, הפעם זאת שעת ט"ש ואף מפקץ לא יעצור אותי. ההארכה עוברת כמו חלום, ואפילו השיחה עם המפקץ שלי שמודיע לי שאני מרותק לבסיס בשבת לא מעיבה על השמחה (בסוף הקורס הוא אמר לי: "חוץ מהערב ההוא, היית ממש ממושמע והתנהגת למופת" ואני אומר לו בחיוך ע-נ-ק-י: "הייתי חוזר על הערב הזה שוב ובכל מחיר")
  15. הלוואי שיעצרו אותך יס"מ בכל משחק של כדוריד יא ילד מניאק. הורדת לי את הלב לתחתונים!
  16. זאת בטוח בדיחה. התפרעויות??? השוטרים הם אלה שעשו בקהל שלנו פרעות. איזה התפרעות הייתה? לזרוק 3 גלילי נייר לפרקט? אני מקווה מאוד שיו"ר האיגוד, דורון שמחי, שנכח בעצמו וראה את ההתנפלות של המשטרה עלינו, ושהבן שלו היה אחד מאותם אוהדים שסבלו מכך, יפעל לשינוי ההחלטה. אייל ואבי - אנחנו סומכים עליכם שתשנו את רוע הגזירה. פירוש הדבר הוא שאין יותר עידוד בהדר-יוסף גם אם נעלה לחצי-גמר הפלייאוף!!!
  17. הסלוגן של האגודה אומר את הכל - "מכבי תל-אביב - מועדון אחד מעל כולם" בפעם המי יודע כמה, הפתעתם אותנו, הדהמתם אותנו, ריגשתם אותנו ונתתנם לנו תחושה שהדר-יוסף הוא באמת בית מכבי. החיוכים המבויישים של כל אחד מכם כשבאתי להודות בעיניים בורקות מאושר על כל מה שארגנתם ואמירת "תודה שבאתם, איזה כיף" פשוט ממחישים את העוצמה של כל האנשים באגודה. עו"ד ברוך פליקר, משה ישראלי האחד והיחיד, אלדד בושקפן, אבי רש המרגש, שרגא שמש, שולה וכל מי שלוקח חלק בדאגה האינסופית לאוהדים - תודה! אתם ע-נ-ק-י-י-ם! אין אף גוף ספורט בארץ כשרואה באוהדים כחלק בלתי נפרד מהמועדון כמוכם. אני מקווה שנמשיך להחזיר לכם ביציע, מהלב, מהגרון ומהנשמה. אתם זה מכבי האמיתית בשבילי, אתם מזכירים את כל הטוב והיפה שיש בספורט, את המכביזם והדורסנות שגדלתי עליה כילד קטן, את ההוכחה שיש דרך אחרת - והיא מוצלחת מאוד! תודה אוהב, אוהד ומעריך כל כך את כולכם
  18. לטעמי התאריך של המשחק מול נס-ציונה מעולה וכמובן שאגיע במלוא הכוח והטירוף. זה יהיה משחק אחד על כל הקופה, כמו שצריך. ביום שישי הזה לצערי לא אגיע, אבל אני קורא לכמה שיותר אנשים להגיע ולתמוך בקבוצה המדהימה הזאת!
  19. שמח לשמוע שמצבו הוטב! מקווה לראות אותו בחזרה במגרש בקרוב.
  20. עדכון מאייל פרולינגר: גיא בסקין נמצא כעת בבית חולים קפלן ברחובות. הוא נשלח לבדיקת CT כדי לבדוק שמצבו אכן תקין. הוא ספג זעזוע מוח קל במגרש ואיבד את ההכרה כתוצאה מכך. הוא החל לבלוע את הלשון והצוות הרפואי הוציא אותה. הוא פונה לבית החולים. כרגע הוא בהכרה, מדבר לעניין (אינדיקציה חשובה לכך שהמצב לא חמור באופן יוצא דופן) ועובר בדיקות. החלמה מהירה לגיא בסקין תודה רבה לכל 40 האוהדים שהגיעו, ומתנצל שזוהי החוויה הראשונה שלכם מכדוריד.
  21. שימו לב! נשאר עוד מקום אחד בהסעה מחולון ומראשון עוד שני מקומות בהסעה מרמת-גן ועוד שלושה מקומות בהסעה ממודיעין
  22. שימו לב! נשאר עוד מקום אחד בהסעה מחולון ומראשון עוד שני מקומות בהסעה מרמת-גן ועוד שלושה מקומות בהסעה ממודיעין
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.