Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
    2,789
  • Last visited

Everything posted by מנג'ר יונייטד

1. תודה על התשובות. זאת אומרת שניצחון במטה אשר שבוע הבא ואנחנו צפויים לסיים במקום הראשון לפני הפלייאוף (בהנחה שלא נאבד עוד מערכות עד לפלייאוף). אבל גם במקרה של הפסד (שידרדר אותנו למקום ה-3 (!!) ) עדיין שום דבר לא גמור לגבי הביתיות בסדרות.
  2. שתי שאלות - 1. פייגה שיחק היום סוף סוף נתח מכובד של דקות? 2. בסוף הסיבוב הזה מתחיל חצאי הגמר או שיש סיבוב של פלייאוף עליון?
  3. מרגש. שבוע הבא משחק העונה במטה אשר - המנצח יזכה בביתיות לכל הפלייאוף! בינתיים בשידור - מטה אשר מובילים 2-0! לקחו את המערכה הראשונה בצורה משכנעת, וגם בשנייה הם נראים טוב מאוד. למה נגדנו ז'יבולוז'ני, אפרתי ודדון לא נראים ככה?
  4. ראסמי קטלני ביותר קבלו עוד לינק
  5. אבי, יש עוד עדכונים לגבי הקבוצה? החתמתם שחקן זר נוסף במקום זה שעזב? אתם מתכוונים להחתים או שהסגל הקיים הוא זה שיישאר עד סוף העונה? בהצלחה במשחק, אגיע לתמוך ומקווה שתעלו לפחות לחצי הגמר, זה יהיה הישג אדיר!
  6. שיו אתה מלך! בדיוק אני תהיתי למה הוא לא שיחק כל המשחק! ועדיין לא קיבלתי תשובה - הגביע זה בשיטת בית חוץ?
  7. אששששש חזר השידור. שכונה עם החשמל שנפל. רגע, הגביע נגד מטה אשר זה בית-חוץ ? זה לא משחק אחד?? מזל! 20-14 למכבי מערכה שנייה
  8. טוב, בתור שרוף יונייטד שהיה באולד טראפורד אני חייב להגיב. קודם כל, הקהל האמיתי הוא זה שהולך למשחקי חוץ, ובגלל זה באנגליה יש תופעה מדהימה שברוב המגרשים שומעים רוב הזמן דווקא את הקהל של קבוצת החוץ. לגבי אולד טראפורד, לא יודע אם הטענות על מדינת משטרה נכונות, אבל בערך רבע מהצופים הם תיירים שלא מכירים את השירים (אני לפחות שרתי שם!). חוץ מזה, ליונייטד יש יציע שנקרא סטרטפורד אנד, שהוא היציע של השרופים, שבו יושבים/עומדים קבוע משהו כמו 4,000 צופים שמעודדים כל המשחק בלי להפסיק, אבל בתוך קהל של 70 אלף לא שומעים אותם. בחיים אין מצב שבארץ זה יגיע למצב כזה, מי יקשיב לסדרנים בארץ?!
  9. עדכון למתעניינים ולמי שלא יכול להגיע לקריית אתא (אני, נניח). היום (יום ג') בשעה 20:00 ישדרו את המשחק, זה משחק גורלי לקבוצה. איזה כיף, השידורים חוזרים
  10. מגניב ביותר, מאמין שאגיע, כתלות בכמות הבלאגן שיהיה עם האוניברסיטה
  11. סך הכל הוא בסדר גמור. הוא נחוש ומתאמץ מאוד. השילוב שלו עם דן רומן (שחקן נפלא וחכם מאוד שהניע יפה מאוד את הכדור קדימה), הוא בסדר גמור ואני חושב שניר לוין עשה נכון ששם אותו כקשר האחורי. יש מקום להשאיר אותו גם בעונה הבאה, כשחקן רוטציה לגיטימי. אני מרוצה ממנו בכללי.
  12. איזביצקי יא גבר, גיוס קל, שמור על עצמך ואני מניח שהמקום שלך על התופים יישמר לך מתי שרק תירצה.
  13. אכן רק ימים יגידו, למרות שברור שהתקשורת תחפש אותנו עכשיו עוד יותר בנרות. בכל אופן, שירלי בר-דיין (הנודניקית מערוץ הספורט) אמרה שעוזי שעיה, המנכ"ל החדש, מתכוון להילחם בהדלפות, ואני מצטט: "מה שיקשה על העבודה שלנו העיתונאים". חבל שהעיתונות בארץ מתעסקת ברכילות וברפש, במקום בספורט.
  14. www.efzezet.ch אתר ובו כל התפאורות של ציריך אי פעם. אין מילים. מצרף דוגמה קטנה ממשחק העונה 2006-7 מול פ.צ. באזל התפאורה ואז מדליקים אש בדגל, בלי שיישרף!! התפאורה בוערת
  15. אבי, אני חושב שכל האוהדים יכולים להגיד גם לך תודה רבה. קודם כל, על זה שהבאת אותנו לענף. שנית, על ההשקעה והרצינות והאיכפתיות המדהימה שלך בתגובות שלך. והכי חשוב - על זה שאתה מזכיר לכולנו שיש מקומות ואנשים בהם עדיין מייחסים חשיבות רבה לסמל ולמסורת של המועדון והמכביזם.
  16. במנג'ר הוא באמת שחקן טוב. וברצינות, הדבר המדאיג היחידי הוא זה שהוא לא שיחק איזה חצי שנה לפחות (Lacking Match Practice)
  17. 7. צודק. 8. צודק. 9. צודק חלקית - המוניטין שלו נפגע מעצם הצגתו כטיפוס מגוחך מאין כמוהו בתקשורת, רודף פרסום וכותרות שלא מועיל. 11. ללא ספק - חשוב ביותר! לסיכום - חרטטן
  18. קודם כל, לא שזה מפתיע שאנחנו שומעים את רוני מאנה ולא שהתשובות שלו מפתיעות, אבל אכן מגיעה מילה טובה (פעם ראשונה ואחרונה) על כך שהוא לקח את הזמן והתייחס לחלק משאלותינו. אני הייתי שמח לדוגמה לשמוע גם את לוני, דריקס, תמי וכו' (כל אחד בשעתו). תודה ענקית מגיעה לכל החבר'ה האדירים שאירגנו את המפגש הזה שהיה מאוד מכובד וממשיך למצב אותנו כקהל מספר אחת בארץ בפער עצום. מנהלי הפורום, בזכותכם היום הזה, בשילוב עם "ליל השלטים", אני גאה יותר מתמיד להיות שייך לשחקן ה-12. בשורה התחתונה, רוני מאנה לא חידש שום דבר, שוב פעם הוא הפיל את כל האשמה על לוני. דבר אחד נכון הוא אמר, בהחלט נגרם לו נזק מהכניסה למכבי, רק שהוא שכח שהאשם העיקרי בנזק זה הוא עצמו והריצות המגוכחות שלו לתקשורת כל 4 דקות.
  19. מעבר לשאלות הממוחזרות ולהצטרפות לבקשות להגיע לפשרה בצורה בוגרת (במידה ואתה ולוני מסוגלים לעשות כזה דבר), אני חושב שהשאלות של הצבר הן בגדול השאלות שמעסיקות את כולן. אני אישית, בלי שום שאלה, אשמח לשמוע פעם אחת, ולא בתור ספין לתקשורת, את הצד שלך לכל מה שקרה במכבי תל-אביב מאז הצטרפותך למועדון הכדורגל. ושאלה קטנה - האם אתה סבור שפיצוץ העיסקה והעובדה כי האוהדים ייראו בך כאשם העיקרי לכך, לא ייפגעו בתדמית הציבורית שלך (ללא ספק דבר סופר חשוב בתחום עיסוקך)?
  20. לדור הצעירים (מי יישמע אני ותיק) לידע כללי - בעבר חלק לא מבוטל מהתקציב של מכבי התבסס על השאלת שחקנים צעירים (וגם ותיקים) של המועדון לקבוצות שונות. שחקנים שהוכיחו את עצמם במקומות אחרים חזרו, שחקנים שהיו זקוקים ל-"רענון" נשלחו לשנה וחזרו משופרים ונחושים יותר. אני חושב שבין אם תהייה עיסקה ובין אם לאו, יש מקום לחדש את ההשאלות לשחקנים, כדי שישתפשפו ויצברו ניסיון משחק וגם יוכיחו את עצמם, וגם ובעיקר כדי לא לאבד פוטנציאליים אמיתיים (בניגוד לשרן ייני).
  21. משכיר שירותי אבטחה למקרה שהעיסקה לא תצא לפועל למרות הכל. או אולי בעצם קונה לאבא מאנה אמצעי מניעה שלא תהייה חס וחלילה המשך התרבות של משפחת מאנה.
  22. בתור סטודנט (בשביתה) למשפטים אני יכול להגיד לך שדווקא יש כאן קייס לא רע. הכל תלוי מי יציג את זה ואיך יציגו את זה. הכל יקום וייפול על התביעה הראשונית, שתהווה את ההלכה הקובעת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.