Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
    2,789
  • Last visited

Everything posted by מנג'ר יונייטד

1. אמורה להיות. כרגע יש קצת עומס בצוות הצלמים אז זה עשוי לקחת טיפה זמן.
  2. הדעה שלי על המשחק היא שכמו ששילמנו שכר לימוד בעונה שעברה בבית העליון, ככה גם שילמנו אתמול חוסר ניסיון. חוסר היכולת להוריד את ההפרש מ-4 ל-3 פעם אחר פעם פגע קשות בקבוצה. מצד שני, אם במשחק כל כך חלש שלנו, נגד הקבוצה הכי טובה בארץ, ואחרי פתיחה של 7:0, אנחנו מצליחים להיות קרובים וצמודים ואפילו לנצח את המחצית השנייה, זה בהחלט מעודד. אני לא הבנתי למה נמרוד כהן ישב על הספסל כל כך הרבה זמן, הוא ממש חסר בהגנה. זה הזכיר לי את הדרבי במחזור השני, בו אבי רש השתמש ברוטציה קצרה, שבדיעבד קצת פגעה בקבוצה. קשה לבוא לאוריאן בתלונות אבל הוא עדיין לא מנהיג, וחבל, הוא חייב ללמוד להיות יותר "רע" ולדרוס במומנטום שלנו במקום איבודי הכדור האלה. אם הוא היה יותר מנוסה ומסוגל לשלוט טוב יותר בקצב של הקבוצה בהתקפה, אני בטוח שהיינו מורידים את ההפרש מתחת ל-4. בסוף המשחק ראיתי בעיניים של השחקנים שהם מאמנים ובטוחים שהם מנצחים ביום שישי, ואחרי ששרנו "אתם עוד תחזרו לפה" אז הם היו בכלל בטירוף. קשה לתאר כמה אני אוהב את הקבוצה והשחקנים האלה. הם הפכו לתחביב המרכזי שלי, אני מתעניין ומתעסק בכדוריד ובמכבי כמו שלא חשבתי בחיים שלי שאני אעשה, והאמת? מעט מאוד פעמים הם אכזבו אותי.
  3. סיכום המשחק (ללא התגובות של אבי רש ואייל פרולינגר שיעלו בנפרד בהמשך) עלה לאתר השחקן ה-12 - מומלץ בחום! http://www.12p.co.il/news.asp?id=1090 כמו-כן, בפינת המגזין עלה סיכום הניצחון בנס-ציונה מיום שלישי - http://www.12p.co.il/news.asp?id=1089.
  4. שתי שאלות - 1. איך קוראים לך? כדי שאני אדע לזהות אותך בכניסה כאוהד מכבי ת"א (אתה גם יכול להגיד פשוט MrM מהפורום). 2. לגבי דרכי הגעה - מאוד פשוט - תעלה על כביש 4 לכיוון דרום, תצא במחלף גן-רווה לכיוון מערב ראשון (יורדים ימינה בעיקול ארוך ומפותל כזה) ואז פשוט תמשיך ישר ברחוב גולדה מאיר - האולם נמצא קצת אחרי התחנה המרכזית החדשה של ראשון שנקראת "שער ראשון" ואמור להיות מצד ימין שלך
  5. X - שתי קבוצות בונקר 1 - חיפה בשיניים, רב"ש עדיין לא מצליח להתאקלם בחזרה בק"ש X - כי אין להן על מה להילחם, ולוזון לא ירצה לנצח את הלוזונים, ולהיפך (אפילו שהתלבטתי אם לסמן 1) א - שיוויון בצהובים לדעתי, אבל תכל'ס רוב הסיכויים שאף אחד מהסעיפים לא יתקיים ב - הרבה גולים בין הקבוצות האלה המכוער - כמובן.
  6. זה הזמן ללמוד - שירי שחקנים כדוריד לעונת 2008/9: צביקה גרוס - אווו צביקה גרוס עולה-הו (לפי מנגינת עומרי שוורץ/לירן כהן) מור קמחי - מור קמחי מור קמחי מור קמחי אוי אוי אוי אוי (לפי מנגינת משיח / ודז'ינסקי) ליאור לבר - ליאור לבר עולה עולה עולה (לפי מנגינת שרן ייני) מאיר פרוז'ן - מאיר פרוז'ן פרוז'ןן או-הו מאיר פרוז'ן (לפי מנגינת רודי חדד) סשה - סשהההההה סשההה (לפי מנגינת "יאללהההה הביתה" בליווי מחיאות כפיים) אמיקה - אמיקהההההה עולה-הווווווו (לפי מנגינת גיז'רמווו) ודים ויריץ' - ודים ויריץ' ודים ודים ויריץ', ודים ויריץ' עולה עולה עולה או הווו ודים ודים ויריץ' (לפי מנגינת מילאן מרטינוביץ') נמרוד כהן - נמרוד כהן עולה עולה עולה (לפי מנגינת אורי שטרית) גיא בסקין – גיא בסקין גיא בסקין אולה אולה (לפי ליאור אליהו / קמפאונה קמפאונה) אורן לוי - אורן לוי אורן לוי, אורן לוי אורן לוי (לפי מנגינת "אבי נימני הוא המלך") אוריאן ליפץ - אוריאןןןןןן ליפץ ליפץ אוריאן (לפי מגנינת קמאנאן) רנן לנדסמן – רנן רנן רנן רנן רנן לנדסמן (לפי מגנינת "מאמי" / עומר דננברג) קוקי לוין – קוקי לוין עולה עולה עולה או קוקי לוין עולה עולה עולה (לפי גל פיליאן / צהוב עולה עולה עולה או) עידן קלינגר – עידן קלינגר או-הו-או-הו-או-הו-או-הוו עידן קלינגר עולה עולה (לפי מתגעגע / רוסו / הילמן) אודי סידנר - אוו הו אוו סידנר, אודי אודי סידנר (לפי שפונגין) ‏‏‏‏‏‏‏‏‏ מחר טירוף!!!!!
  7. די, אתה כבר בן 18? בעצם, מה?? אתה רק בן 18? בשנה האחרונה יצא לי לדבר איתך לא מעט, ובכל פעם נוכחתי לגלות שאתה בן אדם רציני, מבין עניין ובעיקר שאפשר לסמוך עליו. כל התכונות האלה יעזרו לך הרבה בהמשך הדרך, בצבא וגם בחיים האמיתיים מחוץ לצבא. אני מקווה שתדע להמשיך ולעמוד על שלך ולהציג את העמדה שלך, גם אם היא לא תמיד הכי פופולרית, כי להיות כן, אמיתי ושלם עם עצמך זה אחד הדברים החשובים בעולם. המון מזל טוב
  8. ניב ועדן, אני אבדוק אם אחד השחקנים או מישהו מההנהלה מגיע מנתניה, כי כרגע אין מספיק אנשים להסעה מהשרון. תשובה בהמשך היום או מחר - מבטיח!
  9. רותם שלום, אני (קוראים לי מעיין) אעמוד בכניסה עם חולצה של השחקן ואכניס את כל האוהדים שלנו בחינם. רק תציין בפניי שאתה rotem12 מהפורום או שתשלח לי פרטית ואני אתן לך את הפלאפון שלי. אתה יכול להביא כמה חברים שאתה רוצה איתך, כולם ייכנסו אל תדאג. המשחק הראשון לא ישודר, השני אולי, לא יהיה משחק שלישי כי אנחנו מנצחים 2-0 חלק בסדרה
  10. כל מי שמתלונן שאין עידוד - בכדוריד יש עידוד מטורף כל מי שמתלונן שהוא לא מזדהה עם השחקנים בכדורגל - בכדוריד השחקנים כל כך נלחמים בשביל האוהדים אגב, לפני כחצי שעה דרסנו את נס-ציונה בחוץ 34:25, וכמובן ששמעו רק את קומץ האוהדים הקטן שלנו, שהגיע למשחק חסר חשיבות. ובקיצור - מה לעזאזל יש לכם לעשות ביום שישי? תבואו!
  11. בתור אחד שקורא יוונית שוטף ומכיר כמה מילים - מכבי = מכבי, kai = ו, narkotika = סמים או בקיצור - מכבי וסמים
  12. אוהדי מכבי יקרים שלום לכם ושבוע טוב - קבוצת הכדוריד של מכבי תל-אביב, אותה אנחנו מלווים כמעט שתי עונות, עשתה היסטוריה כפולה ביום שישי האחרון. מעבר לניצחון בדרבי על אס"א ת"א, ועוד בחוץ, הקבוצה הבטיחה את עלייתה לחצי-גמר הפלייאוף. מכבי תשחק מול מכבי ראשון, שנהנית מיתרון הביתיות בסדרת הטוב משלוש. המשחק הראשון ייערך בבית מכבי בראשון-לציון בשעה 17:30 ביום שישי הקרוב, 24.04 (אנחנו יודעים שהשעה לא נוחה לדתיים ומתנצלים, זה לא בשליטתנו או בשליטת מכבי) הכניסה לאוהדי מכבי חינם, כרגיל, אך מומלץ להירשם מראש בפורום או ליצור איתי קשר כדי שנדע לזהות שאתם אוהדי מכבי ת"א (אפשר גם להשאיר תגובה בכתבה שתעלה לקראת המשחק לאתר ארגון השחקן ה-12 בהמשך) בנוסף, הנהלת הכדוריד מעמידה לרשותנו כמה הסעות שאנחנו צריכים מכל מקום בו יתארגנו 10 אנשים או יותר. נא להירשם להסעות! כל מי שרוצה להגיע ואין לו איך, שפשוט ירשום שם, מאיפה הוא צריך וכמה אנשים, ואנחנו נעשה מאמצים לדאוג לו איך להגיע. הסעה 1 - מודיעין - יציאה מעיריית מודיעין ב-16:30 1.קורן בר. 2.ליאור תמיר. 3.אביב זוהר. 4.האחים דוד (: 5. האחים דוד. 6. אור לוסטיג - רק בחזור 7. חברים של האחים דוד. 8. חברים של האחים דוד (: אני קורא לכמה שיותר אוהדים להגיע - מי שהגיע התאהב! למי שהתגעגע לחזות בקבוצה מכבית לוחמת מאז שנגמרה עונת הכדורעף, למי שכבר לא מוצא נחמה בכדורסל, ולמי שפשוט מאס בכדורגל ורוצה לראות שיש גם דרך אחרת, בואו לתמוך בבחורים של אבי רש כי פשוט מגיע להם!
  13. אחד המצטיינים היום, הנהיג את ההגנה בצורה מעוררת כבוד בדקות שחיפה לחצה. את הטעות עם המסירה עשה ייני שפשוט הפציץ את טומאסיץ' והפתיע אותו, ואת הטעות בגול עשה כרגיל אבי יחיאל (פשוט לא מסוגל לשמור על השחקן שלו) מאז שנימני שם אותו בקישור האחורי הוא חזר לעצמו והוא אחד המצטיינים במכבי. אני מקווה שהוא יישאר גם שנה הבאה ושהמושפעים חסרי ההבנה בכדורגל יתנו לו גיבוי כמו שמגיע לו.
  14. אני לא מסכים עם מה שנרשם כאן. לפעמים המנוחות האלה מוציאות את הקבוצה מהמומנטום ומהיכולת הטובה. כמו-כן, בהחלט צריך להוכיח שאנחנו קבוצה עדיפה על נס-ציונה. אין ספק שלפחות מבחינת ההגנה, כולם צריכים לשחק כדי לשמור על התיאום הנהדר מהמשחקים האחרונים ולהעצים עוד יותר את היכולת והביטחון של צביקה. בהתקפה, בהחלט יש מקום לתת קצת יותר מנוחה לליאור לבר ולמאיר פרוז'ן כי שניהם כבר לא ילדים ועשויים להתקשות לשחק שני משחקים בתוך 4 ימים. לגבי ודים, דווקא ההיפך הוא הנכון, ודים לא היה טוב בדרבי וזה הזדמנות מעולה להחזיר אותו לכושר ולתת לו ביטחון. בלי קשר, אין ספק שאפשר להרוויח בחזרה כמה שחקנים מהמשחק ביום שלישי, בעיקר בעמדת המרכז - אם ליאור לבר ינוח קצת (והוא השחקן הכי חשוב שלנו בהתקפה), אולי אוריאן ליפץ ימצא מחדש את מקומו וכמובן שגם עידן קלינגר המוכשר יחכה על הספסל להזדמנות.
  15. אבי ואייל, אנחנו מאחוריכם והטירוף רק גובר אתם תראו ותשמעו אותנו גם ביום שלישי וגם ביום שישי, בו אנחנו מגיעים לכבוש את בית מכבי ולהראות שמכבי יש רק בת"א!
  16. כתבת סיכום הניצחון הגדול - עכשיו באתר השחקן ה-12 http://www.12p.co.il/news.asp?id=1079
  17. כתבת סיכום הניצחון הגדול - עכשיו באתר השחקן ה-12 http://www.12p.co.il/news.asp?id=1079
  18. 99.9% אחוז לפי מה שאייל אמר לי ולפי ההיגיון הבריא. עדכון סופי וודאי בהמשך. זה לא יכול להיות לא בשני, לא בשלישי ולא ברביעי.
  19. מכיוון שיום שני זה ערב יום הזיכרון, יום שלישי יום הזיכרון ויום רביעי יום העצמאות, המשחק השני יהיה ביום שישי.
  20. כניסה חינם לאוהדי מכבי, הסעות חינם, הכל חינם - והחוויה מובטחת רק תבואו!
  21. מה זאת אומרת? באים בכל הכוח לנצח ולתת להם בראש ולהראות מי הקבוצה הטובה יותר, בטח ובטח אחרי שהיו"ר שלהם ניסה לחמם היום ולהתבכיין שאס"א ומכבי ראשון לא התאמצו נגדנו והכריז שהם באים לנצח אותנו. ככל הנראה גם תצא הסעה ממודיעין.
  22. אכן - יום שישי - יוצאים לכבוש את ראשון ולהראות שמכבי יש רק בת"א, אחרי שהראינו שבת"א יש רק מכבי!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.