Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
    2,789
  • Last visited

Everything posted by מנג'ר יונייטד

1. הניחוש שלי - X - שתי הקבוצות עשויות להפתיע ולנצח אבל שתיהן חסרות אופי ולכן X הכי סביר. 2 - עם כל הצער, רב"ש לא ידע לעשות את העבודה בשביל מכבי בשנה שעברה והקבוצה שלו עדיין חסרת אופי. 2 - הולך לבית"ר באורווה השנה עד כה. ב - בלי ניחוסים, הגיע הזמן שנכבוש. ב - אפשר לסמוך על חלאילה שיוצהב או על רפאלוב שייצא המכוער כרגיל
  2. מודיעין - בכל פעם שתארגנו את הקומץ תהייה לכם הסעה - רק תבואו! אני שמח מאוד שאתם באים ואתם תוספת כוח משמעותית. היום באמת הייתה כמות מעולה של אוהדים ועידוד טוב מאוד במשך רוב המשחק, והכרזות ותצוגת הקונפטי זה משהו שלא נראה באולמות הכדוריד מעולם. ברוב המשחקים העונה היינו בין 20 ל-30 אוהדים, ובמשחקים החשובים הבאנו 40-50 ואף יותר. זה כמות שלא חלמנו עליה.
  3. הקהל של פאו נגד אולימפיאקוס שיאללה איזה שירה מטורפת
  4. אפילו רון קופמן אמר בטלוויזיה ליו"ר של מכבי ראשון שהשופטים עזרו להם, ושאם לא היו מקבלים 4 פנדלים ברציפות בתחילת המחצית השנייה מכבי היו נותנים בראש, וגם לגבי המחצית הראשונה שהשופטים נתנו להם קטנות אחרי שהיו"ר של מכבי ראשון יוסי גבע דיבר עם השופטים.
  5. הרעיון הזה נבחן בעבר, אבל הוא בעייתי בעיקר מההיבט המשפטי. השחקן ה-12 לא מאוגד כעמותה (עדיין), ומהלך כזה דורש תשלום מיסים למדינה. לכן, כדי למנוע מצב בו ראשי הארגון יואשמו בהעלמת מס, עלינו להירשם כעמותה (שזה לא מסובך אבל כרוך בעלויות לא מבוטלות) ולהוציא דיווחים על כל דבר. עד שזה לא יהיה, זה פשוט לא חוקי לעשות את זה. בנוסף, כמו שאמרו, מתוך הכסף הזה, חצי יילך למדינה ולחברת הסלולאר.
  6. שימו לב - נשארו 6 מקומות בהסעה מראשון ומחולון ועוד 4 מקומות בהסעה ממודיעין. יאללה בואו נמלא אותן.
  7. בוצע. יש מקום. אתה יכול לראות בעמוד הראשון של הנושא את הרשימה המלאה של ההסעה. יש מקום גם לחברים כי האגודה הזמינה מיניבוס של 20 מקומות לטובת אנשי ראשון וחולון.
  8. 15:10. אני לא יודע אם אתה בשחקן, אז אם לא, שלח פרטית לאחד החבר'ה מחולון שמגיעים עם הפלאפון שלך למקרה שתתעכב כי אחרת לא יחכו (כי לא תהייה דרך לתפוס אותך). אל תדאג לאחראי הסעה יש רשימה בכל מקרה.
  9. גם עם הפגיעה הכלכלית עדיין שחקנים שם מרוויחים הרבה יותר כסף מאשר בארץ. חוץ מזה, לא משנה איזה שחקן תביא, ברגע שהוא מגיע לארץ ורואה שמתאמנים פעם ביום, הוא לא יהיה טוב, מהר מאוד מבינים שזה שכונה כאן (לא סתם רוב השחקנים הזרים לא פוגעים אחרי עונה או שתיים בארץ)
  10. כתבה לקראת המשחק עלתה לאתר השחקן ה-12 http://www.12p.co.il/news.asp?id=1096
  11. אני אבדוק, אבל לפחות בהלוך אתה יכול להגיע באוטובוס לראשון.
  12. שלום לכולכם, בלי להרחיב בדיבור (גם כי תעלה עוד הלילה כתבה לקראת המשחק) - משחק של להיות או לחדול - הפסד ונגמרת העונה, תיקו או ניצחון והולכים לראשון למשחק מכריע. הסעות חינם ייצאו מכל מקום בו יירשמו 10 אנשים ומעלה. כרגע מתוכננות 2 הסעות: ממודיעין - בשעה 15:00 מהעירייה 1. האחים דוד (: 2. האחים דוד (: 3. אופק. 4. אופק. 5. אביב. 6. רועי טופז. 7. גלעד שריקי. 8. קורן בר. מראשון-לציון - בשעה 15:00 משער ראשון, עם נקודת איסוף בקניון חולון. 1. ירדן שטרייכר 2. תומר לוי 3. תומר לוי (בן דוד שלו) 4. ליגל מור 5. רון אסטרין 6. רון אסטרין 7. תום מנטל 8. רועי קוסובר עולם בחולון: 10. שחר ברקול 11. נמרוד דניאלי 12. ניר גליסר 13. שי דינה 14. עמילוב נא להירשם להסעות בנושא הזה כל מי שרוצה להגיע ואין לו איך שירשום כאן! מצפה לראותכם במשחק עם אנרגיות מטורפות, בשביל האגודה, בשביל הצוות המקצועי ובשביל השחקנים.
  13. אכן בכל מקום בצה"ל מוזכר שמו, ולרוב אף מופיעה תמונה שלו, ממנה מוקרנים חום, סמכות ואהבת הארץ. אחת מהאבדות הכבדות בתולדות צה"ל. יהי זכרו ברוך
  14. מספר חודשים לאחר החטיפה, סיירתי עם קורס צבאי בנקודת החטיפה. ריח אבק השריפה עדיין נישא באוויר. סימני החריכה והבערה של ההאמר ממנו נחטפו אלדד רגב ואהוד גולדווסר זכרם לברכה, ובו קיפחו את חייהם חיילים נוספים, עדיין ניכרו על הכביש. במרחק נגיעה מאיתנו הייתה אדמת לבנון, אותה אדמה בה נפחו את נשמתם שני החטופים. הנחמה היחידה שאני מוצא היא ששניהם הובאו לקבורה באדמת ישראל, ובכך זכו משפחותיהם למנוחה חלקית.
  15. אני הייתי בצבא במלחמת לבנון (אמנם בבור בקריה אבל בהחלט מעורב בלחימה בצורה אינטימית שקשה לתאר) לא הייתי מודע לנושא הזה ולכל ההתנהלות, לאחדות ולתמיכה שהלכו בפורום במקביל למאמץ המלחמתי. עד היום. את יום הזיכרון הראשון שלי אחרי שהשתחררתי העברתי בחו"ל, באוסטרליה, כך שהוא עבר "לידי". את יום הזיכרון השני, שהיה לפני שנה בדיוק, הדחקתי. כל אחד ואחד מההרוגים כתוצאה מפגיעות רקטות במלחמת לבנון השנייה, הוא חתיכה שחסרה לי בלב, חור שאי אפשר לסגור. לא הצלחתי להתמודד עם התחושה שלא עשיתי מספיק, שלא צעקתי מספיק, שלא התאמצתי מספיק (כי יכולתי עוד יותר, כי תמיד אפשר) כדי לוודא שההיערכות תהייה אופטימלית וייהרגו פחות אזרחים וחיילים בעורף. יום הזיכרון השלישי מאז אותה מלחמה הוא היום, ורגשות האשם והכאב מציפים אותי גלים גלים. את הטרגדיה האישית שאתה ומשפחתך עברתם לא אוכל להבין לעולם, את ההזדהות עם הכאב, ספק אם יוכל מישהו להבין טוב ממני. רק בעוד מספר שנים נוכל כולנו לעכל ולהבין, ואולי להשלים במובן מסוים ולהתקדם הלאה, כי לפחות לגביי באופן אישי, הצל של מלחמת לבנון השנייה ליווה אותי, מלווה אותי וימשיך ללוות אותי עד יומי האחרון. "במותם ציוו לנו את החיים" תהיו חזקים ואל תשכחו זאת
  16. אני אנסה לענות על השאלה שלך - זה לא אקט מחאתי אלא אקט של הבלגה. המסר שהשחקן ביקש להעביר הוא שאין בכוונתו לריב ולנקוט באלימות בכדי לעודד, ואין בכוונתו להסתכן בפתיחת תיקים פליליים במשטרה לחברים בארגון. ממש לא מחאה, אלא התנהגות בוגרת, שקולה ונבונה.
  17. לפרוטוקול, לא ענית לי על אף אחת מהן בפרטית, אבל הראית נכונות להגיע ממקום חיובי של תמיכה במכבי וזה חשוב בימים אלו.
  18. ימית, מעבר לעובדה שלא ענית לעניין לשאלות החשובות ששאלתי - 1. מה מביא בן אדם לנהוג באלימות כלפי אנשים שבאים מאהבה, לקרוע עור של תוף (!!), לאיים באלימות ולנסות לפתוח בתגרה? 2. כמו-כן, האם זה מסוג האנשים שאת רוצה ביציע של קבוצתך האהודה? הנה שאלה שלישית שאת מוזמנת לענות עליה - מי גרר את זה ליציע? רמז: זה לא היה מנהיג השחקן ה-12 או אף אחד מחברי הארגון. לגבי הדיבור - באמת, זה לא שווה התייחסות. את מוזמנת לחפש בפורום את נוסח ההסכם שנחתם בין הארגונים בנוכחות אבי נימני, ולראות מי מהארגונים הפר אותו, כדי לראות מה שווה כל ה"דיבור" וה"סגירות" האלה.
  19. הנה שאלה בשבילך - האם אתה היית מסתכן במעצר, פתיחת תיק פלילי ומכות משוטרי יס"מ בשביל "להישאר באמצע ולהמשיך לעודד"? אני אישית לא. גם 99% מהיציע לא. יש 1% בודד שכנראה זה שווה בשביל להפריע לארגון וליציע שלם לעודד. עכשיו - זה עדיין נראה לך כמו משחקי כבוד? (מבלי לדבר כמובן על מי יזם את המהלך, שזה לא ארגון השחקן ה-12)
  20. ימיתוש, אולי תסבירי לנו את "הצד האחר" - מה מביא בן אדם לנהוג באלימות כלפי אנשים שבאים מאהבה, לקרוע עור של תוף (!!), לאיים באלימות ולנסות לפתוח בתגרה? כמו-כן, האם זה מסוג האנשים שאת רוצה ביציע של קבוצתך האהודה? עכשיו תחשבי שוב על השאלה - האם כהורה ששולח את הילד שלו למגרש, היית רוצה אנשים מסוג זה ביציע?
  21. אבי רש - זה מנהיג שאני הולך אחריו בעיניים עצומות. כל פעם מחדש אני נדהם לגלות שאתה מתייחס בענייניות וברצינות לשאלות שאנחנו מפנים אלייך, אפילו שהידע שלנו בכדוריד לא מתקרב ל-10% משלך. לגבי השופטים - צריך לפסול את השופט הקירח ממשחקים שלנו!!! לא היה משחק אחד שהוא שפט אותנו ולא קיבל החלטות נגדנו במומנטום שלנו ובכל משחק שהוא שפט אותנו נשארנו לפחות פעם אחת ב-4 שחקנים. גם בדרבי במחזור השני ובמשחק נגד אחת הקטנות
  22. האמת, מכל המכבי ת"א שיש - הכדורסל הכי פחות מעניינים אותי. אני לא מזדהה איתם יותר, לא מתחבר אליהם ולתרבות ההיכל (למעט חריגים כמו הלב הצהוב והגייט שמייצגים בעיניי את האוהדים האמיתיים, שכואבים הפסדים לאשקלון באמת) כמו שזה נראה עכשיו, מכבי בסכנה רצינית לאבד שוב את האליפות, למרות התקציב הכי יקר בתולדותיה, שוב כמו בעונה שעברה. מכבי איבדה את היתרון היחסי שהיה לה על קבוצות הליגה ברגע שרענן כץ נכנס לקבוצה - הניהול לא מה שהיה וזה ניכר בשטח גם היתרון השני של להחזיק בישראלים הכי טובים כדי שלא יגיעו לקבוצות האחרות ירד לטימיון וככה זה נראה.
  23. פרגוסון המשיך בניסויים שלו וכמעט שילם על זה ביוקר. אני מקווה שההרכב שסיים מול טוטנהאם, עם טבז וסקולס (אני אולי הייתי גם שם את גיגס במקום ברבאטוב החלש) יפתח בליגת האלופות. איזה כדורגל מחצית שנייה, סוף סוף יונייטד כומ שהיא צריכה להיות אחרי חודשיים של כדורגל חלש יחסית בקיצור - "Who the fuck are man. United who the fuck are man. United who the fuck are man. United as the reds go marching on on on!!"
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.