Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
    2,789
  • Last visited

Everything posted by מנג'ר יונייטד

1. המכביה - היד הגיעו גם לחצי-גמר הגביע בנוסף, לקחנו אליפות גם באתלטיקה, וזה עוד בלי לדבר על אלכס שטילוב המדהים, שלבדו לקח העונה יותר תארים מ-90% מהאגודות והמועדונים בישראל.
  2. יואב, עוד כמה שנים אתה תבין שיש דברים שגם שחקנים גמורים יכולים להביא ואין באף מקום אחר - ווינריות, רוח לחימה והקרבה. זה שווה יותר מאתלטיות ומעוד אלף פרמטרים. אגב, אני בדיעה שבורשטיין של העונה הבאה יהיה שחקן יותר טוב כי הוא יעבוד בקיץ.
  3. מילה טובה לגייט, ללב הצהוב ולכל האוהדים שעשו גוש מטורף שעשה את יד-אליהו מה שהוא באמת - הבית של האימפריה מספר 1
  4. בסוף, מי שהביאו את האליפות הזאת זה שני השחקנים היחידים שאתה יודע שאפשר לסמוך עליהם - דרק שארפ הבלתי-נגמר, ענק, ווינר, פנומן או בקיצור be like Derick - עלה מהספסל כשמכבי היו בבור רציני ותפר שתי שלשות שהחזירו את מכבי למשחק ובורשטיין שלא פגע כל כך גם במהלך המשחק, ידע לקבור שתי שלשות חלקות במאני-טיים ולעשות את כל העבודה השחורה שבזכותה השחקנים האחרים היו טובים יותר
  5. מאוד תלוי לאן אתה רוצה לטוס ולכמה זמן. הטיסות בדקה ה-90 זולות יותר אבל לא גמישות בכלל. בד"כ צריך להישאר שבוע בחו"ל או לטוס בחרא שעות.
  6. קודם כל, קבוצת נוער כזאת תלויה לא רק בעבודה של לוין, אלא במאמנים שעבדו איתם שנים להניח את היסודות. אין ספק שמסתמן שיפור מאז שלוין בנוער. יש בהחלט כמה כשרונות, אבל כולם על הנייר. כרגע דווקא בגזרת ההגנה מסתמן שייצא משהו טוב - קפילוטו עשוי להפוך לבלם העתיד שלנו, ביחד עם ריף פרץ (שמשחק לדעתי גם קשר אחורי) וגם עומר ורד (לפי מה שאתם רושמים) יכול להיות שחקן רוטציה לגיטימי ולהתחרות עם שפונגין על אותה עמדה. נקווה שלפחות אחד משלושתם ייאש את חוליית ההגנה שלנו בשנים הבאות. בקישור ובהתקפה קשה לדעת מי באמת יתפתח לשחקן בוגרים לגיטימי מבין כל הפוטנציאל האדיר שנמצא שם - צמח, פנסו, לוטטי, מאיוקה, אדרי - כולם הראו ניצוצות אבל יציבות זה שם המשחק בבוגרים. לגבי מייק חן - הוא שוער נבחרת הנוער ואני בהחלט מקווה שהוא יהיה שוער העתיד שלנו. אולי להשאיל לעונה אחת כדי שישתפשף, אבל בגדול אין ספק שהוא יתפתח בצורה הטובה ביותר תחת שורה ושוער מנוסה (כמו שבק"ש ובהפועל פתח-תקווה עשו עם שביט אלימלך ודני עמוס ושניר דורי)
  7. הרשה לי לשבור מיתוס לגבי "הכי עשיר בסביבה" - צ'לסי הייתה הכי עשירה בסביבה גם עם ראניירי, והנתונים היבשים מראים שליברפול הוציאה יותר כסף על רכש מיונייטד כמעט בכל אחת מהשנים האחרונות. צריך לדעת גם איך לבזבז כסף גדול (ע"ע ריאל שעשו שורת רכישות לא חכמות בלשון ההמעטה). וידיץ', רונאלדו, אנדרסון, אברה - כולם שחקנים שנרכשו לפני שהיו מוכרים בזירה האירופית ועשו קפיצה אדירה ביונייטד.
  8. אל תעצבן אותי דותן. הסברתי לך כבר שהשחקן ה-12 חי, קיים ונושם, ואף יחזור חזק מתמיד. עיוות המציאות הזה הוא זכר לימיך כעיתונאי ספורט חוקר?
  9. תפסיקו לשלוח את כולם הביתה כל הזמן. ראינו כבר מה קרה עם טומאסיץ' שכל הקהל היה אנטי נגדו בלי סיבה, הרס לו את הביטחון העצמי וכמעט גמר אותו, והיום טומאסיץ' הוא השחקן אולי הכי טוב בקבוצה שלנו, ולבטח שחקן ההגנה הכי טוב בקבוצה. יבוריאן הוא אחד מהבודדים שיש להם כדורגל, הוא לא מתופקד בעמדה נכונה, הוא צריך לשחק את חלוץ השפיץ, במקום להתרוצץ ברחבי המגרש ולנסות ליצור מצבים. הוא חלוץ רחבה! מתי יבינו שהוא צריך לשחק ברחבה? עובדה שהיום ברחבה הוא בישל מצב של 100% לבוזגלו ושחרר עוד בעיטה מסוכנת. אני בטוח שהוא ישתפר אם יהיה מי שיזין אותו בכדורים (ע"ע בוזגלו בסכנין) ואם הוא ישחק בתפקיד ובעמדה הטבעית שלו. מהסגל הנוכחי יש כמה שחקנים שברור שאפשר וצריך להתבסס עליהם, בתוכם טומאסיץ', ג'אן, ייני שעשה שיפור אדיר, דור מלול, בוזגלו ויברויאן.
  10. כמו שרשמו לפניי, הייתה צריך לרשום את זה בנושא הבלתי-נגמר האחר. אם היית מסתכל שם, היית רואה שאנשים כבר רשמו את מה שרשמת, וגם שרשמו שם שההנהלה (בכדורגל ובכדורסל) מודעת טוב מאוד למה שקורה ופשוט בוחרת לא להתערב.
  11. קודם כל, אם יונייטד יזכו בגביע (בעזרת השם) זה מיני טרבל כי הם זכו בגביע הליגה (ניצחון בפנדלים על טוטנהאם) בגביע האנגלי יונייטד עפו בפנדלים בחצי הגמר נגד אברטון את האליפות נבטיח בעזרת השם בשבת ונשאר רק גמר ליגת האלופות חוץ מזה, יונייטד הפסידו בסופרקאפ (כרגיל) לזניט אבל זכו בגביע העולם למועדונים העונה.
  12. כמה חוסר הבנה במשפט אחד. אין קשר בין רונאלדו וגיגס - זה משחק בשלישיה הקדמית וזה משחק בשלישיה המרכזית. פשוט אין קשר בין שני הדברים. גיגס, בכל מקרה, חתם לעונה נוספת (או שתיים) ויישאר ביונייטד עד סוף הקריירה ולאחר מכן ישתלב בצוות המקצועי במחלקת הנוער (פשוט להעריץ את המועדון הזה - שימו לב כמה מהמנג'רים של הפרמיר-ליג שיחקו תחת פרגי, ואיזה יחס יש לבוגרי המועדון - לאחר שבריאן מקלייר, מכוכבי הקבוצה בשנות ה-90 המוקדמות, פרש, הוא קיבל את קבוצת המילואים, וכיום מאמן אותם סולשיאר). לגבי רונאלדו, קשה לי להאמין שהוא יישאר, אבל אני מקווה שכן. בלתי אפשרי להחזיק שחקן בכוח במועדון, בעיקר טיפוס אמוציונאלי כמו רונאלדו. אם יונייטד מנצחים את בארסה בגמר, לדעתי הם יעשו את עסקת חייהם אם ימכרו את רונאלדו לריאל ב-80 מיליון יורו. זכייה בליגת האלופות שנתיים ברצף תעיד שהקבוצה הנוכחית (אותה הגדיר פרגוסון כ"טובה ביותר שלי בכל הזמנים") הגיעה לשיא כמעט בלתי ניתן לשחזור, וזה הזמן למלאכת הרכבה ופירוק מחדש. רונאלדו יידעך אחרי שכבש כל פסגה אפשרית טבז יעזוב (לצערי אני מטורף על השחקן כמו כל יושבי אולד טראפורד, אבל פרגוסון פשוט מדכא אותו) כדי לקבל דקות משחק ואני מניח שיגיעו כמה שמות צעירים (אגב, כבר היום יש שחקני כנף מבטיחים כמו טוסיץ' שנרכש בינואר ודני וולבק האנגלי המבטיח) טבז לא מושאל למנצ'סטר מליברפול אלא מחברת MSI בבעלות איש העסקים קיה ג'ורבשאן, שהוא גם הבעלים של קורינתיאנס או היה לפחות. ההשאלה שלו נגמרת בסוף העונה. דייגו - יילך ליובנטוס או לבאיירן. ריברי - לא רוצה לשחק במנצ'סטר, הוא סירב לשחק שם לפני שחתם בבאיירן למרות שכל הפרטים היו סגורים עם מארסיי, ולכן יילך לבארסה או לריאל.
  13. אם אכן מכבי יחתימו אותו זה יהיה מאכזב ממספר היבטים: 1. הוא שוער בירידה, ועם כל הכבוד ליכולות של שורה להחזיר אותו להיות השוער מספר אחת בארץ, עדיף להשקיע בשוער שישרת אותנו במשך שנים ארוכות או לחילופין להביא שוער שיכול לשמש דמות חינוכית ולטפח אחד מהשוערים הצעירים ממחלקת הנוער / שנרכוש במשך עונה-שתיים ויאללה הביתה (לדעתי בנוער עומד מייק חן, שוער נבחרת, שאמור להיות אחד השוערים הטובים, ולא חסרים גם שוערים אחרים כמו הבוריס קליינמן הזה של כפר-סבא שכולם אומרים שהוא טוב) שטראובר, להבנתי, לא עונה על הצרכים המקצועיים. 2. מבחינת משבר האמון בין הקהל לקבוצה, הזהות של הקבוצה כמכבי ולא כאוסף של שכירי חרב (ע"ע זנדברג, עידן טל וכו'), זה מהלך פשוט מוטעה. שוער שהראה שאין לו סנטימנטים למועדון ולקהל, לא יכול לחזור למועדון שמתיימר להיות המועדון הגדול ביותר בישראל.
  14. א. קובי - אני מניח שאתה לא מעודכן אבל הקהל של הפועל כבר שנים הולך למשחקים של הפועל ראשון. חלק מהקומץ של הפועל שגר בראשון תומך בהם, אבל הם מגיעים רק למשחקים גדולים (או במילים אחרות רק כשיש שידור בטלוויזיה). היינו במגרש שלהם השנה ותאמין לי שלא היה אוהד הפועל אחד או תוף או דגל, ושמעו רק אותנו. ב. מה איכפת לך? זה התפקיד שלהם להסתכל על הצד האחר. ג. מכבי יש רק בת"א ובת"א יש רק מכבי, אבל בכל זאת אני מעדיף שמכבי ראשון יקחו את האליפות.
  15. בדוק שאין אחד שמכיר אותך ולא מזמם מדי פעם "רוגו רוגו אני לבד וטוב לי" הכרנו לפני קצת פחות משנה, במסגרת צוות האתר, וכבר על ההתחלה היה ברור שאתה בן אדם רציני. האמת, אני כל פעם מופתע מחדש כשאני שומע בן כמה אתה - לא רק בגלל הגובה שלך. תכונה חשובה שפיתחת כבר בגיל צעיר כל כך היא היכולת להתמיד ולעשות הפרדה בין מה שחשוב למה שחשוב באמת. אני מקווה לטובת היציע וגם לטובת ההנאה האישית שלך, שתצליח בלימודים ותמשיך לשמור על החיוך התמים הזה. מזל טוב!
  16. לגבי רוני גבאי - הוא לא סוג של בוגד, זה ממש לא המקרה של ליעד אשכנזי. הוא חיפש להתקדם מקצועית לפני שלקבוצה היו שאיפות. אחיו גם כן משחק בקבוצה (אור גבאי, הוא פיבוט שהיה מושאל השנה לקרית-אונו מהלאומית). יש שתי שאלות מרכזיות: הראשונה והחשובה - האם אייל ואבי רוצים אותו? השנייה - האם הוא בכלל מעוניין לחזור או שמעדיף להמשיך ולהתייבש על הספסל של אס"א? לדעתי, אין הרבה ישראלים שיכולים לשחק גם בפינה וגם כמקשרים ברמה שלו, ובאופן כללי להחזיר שחקני בית זה תמיד עדיף על רכש מבחוץ. לגבי מור קימחי - תישאר תישאר תישאררר לגבי ליאור לבר - תישאר תישאר תישאררר (במשחק האחרון העונה הוא אמר לי שהכל תלוי במצב של הברך שלו) אני מקווה שגם מאיר פרוז'ן יישאר לפחות לעונה נוספת, בעיקר כדי לחנוך את רנן לנדסמן. אמיקה - מסכים עם קסלר. אם יקבל אזרחות להשאיר, אבל כזר אני לא בטוח שהוא יכול לסחוב אותנו לרמה הבאה. ויריץ', סשה ויתר שחקני הבית נשארים לעונה נוספת כמובן. אם ורנר סטרודום, שחוזר מהשאלה, לא יושאל שוב, אז גם יהיה מחליף ראוי לויריץ'. לגבי פיבוט שלישי חשוב לזכור שהעונה נמרוד כהן בקושי שיחק בהתקפה למרות שהוא אמור להיות לא רע בכלל (נתן לא מעט גולים כשהיה מושאל לעירוני פתח-תקווה בעונת 2008), ושבנוסף אור גבאי חוזר מהשאלה (פיבוט נבחרת העתודה ושחקן עם המון פוטנציאל).
  17. לגבי רוני גבאי - הוא לא סוג של בוגד, זה ממש לא המקרה של ליעד אשכנזי. הוא חיפש להתקדם מקצועית לפני שלקבוצה היו שאיפות. אחיו גם כן משחק בקבוצה (אור גבאי, הוא פיבוט שהיה מושאל השנה לקרית-אונו מהלאומית). יש שתי שאלות מרכזיות: הראשונה והחשובה - האם אייל ואבי רוצים אותו? השנייה - האם הוא בכלל מעוניין לחזור או שמעדיף להמשיך ולהתייבש על הספסל של אס"א? לדעתי, אין הרבה ישראלים שיכולים לשחק גם בפינה וגם כמקשרים ברמה שלו, ובאופן כללי להחזיר שחקני בית זה תמיד עדיף על רכש מבחוץ. לגבי מור קימחי - תישאר תישאר תישאררר לגבי ליאור לבר - תישאר תישאר תישאררר (במשחק האחרון העונה הוא אמר לי שהכל תלוי במצב של הברך שלו) אני מקווה שגם מאיר פרוז'ן יישאר לפחות לעונה נוספת, בעיקר כדי לחנוך את רנן לנדסמן. אמיקה - מסכים עם קסלר. אם יקבל אזרחות להשאיר, אבל כזר אני לא בטוח שהוא יכול לסחוב אותנו לרמה הבאה. ויריץ', סשה ויתר שחקני הבית נשארים לעונה נוספת כמובן. אם ורנר סטרודום, שחוזר מהשאלה, לא יושאל שוב, אז גם יהיה מחליף ראוי לויריץ'. לגבי פיבוט שלישי חשוב לזכור שהעונה נמרוד כהן בקושי שיחק בהתקפה למרות שהוא אמור להיות לא רע בכלל (נתן לא מעט גולים כשהיה מושאל לעירוני פתח-תקווה בעונת 2008), ושבנוסף אור גבאי חוזר מהשאלה (פיבוט נבחרת העתודה ושחקן עם המון פוטנציאל).
  18. יש להם מלא אוהדים לא מזיקים, שהם בחלקם אוהדי מכבי. הקומץ שלהם (שזה 100 אנשים חמודים ולא מזיקים) אולי תומך בהפועל, אבל ממש לא קשור לקומוניסטים ולכל החרא הזה. הם שונאים את מכבי אותו דבר כמו שהם שונאים את בית"ר. אני לא רואה פסול בזה שזאת הקבוצה השנייה, בעיקר כשהיא הייתה הקבוצה הראשונה שלי, הפעם הראשונה שראיתי כדורגל הייתה במכתש, הפעם הראשונה ששיחקתי כדורגל הייתה במכתש, וכך גם אבא שלי. הקהל שלהם מורכב מאנשים בגיל 30-50 שמשעמם להם בשבת בצהריים (היום לא היה מלא כי המשחק היה בשישי, לדעתי) אז הם הולכים ברגל למכתש (לרוב מהבית של הסבתא)
  19. 1 1 1 ג' ב' הרע והבהרה לגבי שבוע שעבר: התכוונתי שגם כשרב"ש אימן את קרית-שמונה בעונה שעברה והם היו טובים הוא הפסיד לכל היריבות שלנו בתחתית, ולכן לא ידע לעשות עבורנו את העבודה, בדיוק כמו שלנצח את הפועל ולדפוק להם אליפות זה לעשות עבורנו את העבודה. ניפגש בשמחות.
  20. הקבוצה הראשונה שלי החוויה הראשונה שלי במגרש כדורגל איפה שאבא שלי גדל ושיחק בנוער, ואפילו כמה משחקים בבוגרים. מגרש אכן מרגש. האוהדים הם בחורים טובים, אני מכיר כמה עשרות מהם, ואין קשר בינם לבין הקהל של הפועל מעבר לצבע ולכמה שירים. הם לא בקטע של נאצה, אלא ממש בחורים טובים ("אורדונים" למי שמכיר).
  21. אני מבין את הכאב שמשתמע מההודעה שלך, וגם את זה שאתה קצת שקוף. להלן ההתייחסות לדברייך - אם אתה "נוטה לאולטראס" אז למה אתה מנוי בשער 11? אולי בגלל השחקן והאווירה שהוא בנה במשך שנים בשער 11? השחקן ה-12 הרס את היציע ואת שער 11? כמו שאמרו - כל שיר שאתה שר, כל תפאורה שהתלהבת ממנה, כל האווירה החיובית במקום הקללות, הבוז והצעקות (ע"ע המשחק מול חיפה בעקבות הוקם השחקן שכלל זריקות אבנים וחפצים למגרש) זה תוצר של השחקן! מה האולטראס עשו ושכחו? אולי אתה מוכן להגיד לנו, כי לשחקן ה-12 יש קבלות מוכחות. מעבר לעובדה שהשחקן הכין את התשתית ביציע והרים את היציע לגבהים חדשים עוד לפני שהאולטראס צצו להם במהלך עונת המחאה. מי שעושה פאדיחות לאוהדי מכבי זה בטוח לא מי שמעודד את הקבוצה בכל מצב, מרים תפאורות ומחבר שירים ועושה אווירה חיובית ביציע לעומת זאת, אלימות, לפאר את שם הארגון "האיטלקי" ולשים שלטים שלו בכל מקום אפשרי ופוזה עם משקפי שמש שמאחוריה לא עומד כלום - זה לא עושה פאדיחות? הבנתי. הרשו לי לנפץ לכם מיתוס לגבי "80% מהשחקן ילדים" - השחקן הוקם ע"י אנשים שרובם היום עברו את גיל 24 חלק לא מבוטל מהגרעין הקשה של השחקן, ואני ביניהם, הם היום סטודנטים באוניברסיטאות נחשבות כמו ת"א, קצינים ביחידות מובחרות וקרביות, ואנשים שתורמים לקהילה גם מחוץ למסגרת של מכבי תל-אביב. אגב, נעים מאוד - סטודנט שנה ב' למשפטים ולכלכלה באוניברסיטת תל-אביב, בן 25. עדיין חושב שאני ילד שלא מבין מהחיים שלי? אגב, הרבה מהאנשים שהיום בגיל שלי והן סטודנטים או קצינים בקבע, היו פעם אותם "ילדים". גדלנו יפה עם השחקן, לא?
  22. פולק אני מתחיל להתייאש ממך - תפסיק להתעלם ממה שרשמתי - איך אתה מסביר את זה שמי שקרע את התופים של השחקן הוא חבר מוכר בארגון האולטראס, שכל השנה ישב בשער 8 ופתאום דווקא בדרבי הוא מגיע לשבת ב-11, תוקף את איציק קוסמן וקורע את כל העורות של התופים? זה ההסבר היחידי שאני מבקש ממך. אתה יודע מה, על הדרך תסביר לי - לא מתוכנן האמנם? איך אתה מסביר שיחות טלפון עם איומים לבתיהם של אנשים מהשחקן? אגב, אם היה מדובר ב-5 ערסים ובתופעה חולפת השחקן היה מתמודד איתה, כמו שידע להתמודד בעבר, כל הנושאים האלה נועדו להסביר לך שמדובר פה בתופעה נרחבת יותר ובבעיה מקיפה יותר.
  23. למי שמחפש עוד הוכחה מי כאן לא עקבי, מי משקר ומי מתחבא מאחורי סיסמאות ריקות מתוכן
  24. פולק, לצערי, אתה טועה. 3 ארגונים מתארים את אותו תרחיש עם אותם אנשים. אותם אנשים תקפו אנשים מהשחקן ה-12 כשהשחקן עודד וישב במרכז שער 11 וכשהשחקן לא עודד וישב ליד שער 13 - אתה באמת חושב שדבר כזה יכול להיות לא מתוכנן??? שדבר כזה יכול לנבוע מאנשים ש"אוהבים אלימות"????? או שאתה נאיבי או שאתה בוחר לעצום עיניים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.