Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
    2,789
  • Last visited

Everything posted by מנג'ר יונייטד

1. שוער - שורה אובארוב ללא ספק. מגן ימני - התלבטות אבל אני חושב שאבי כהן הירושלמי. מגן שמאלי - יעקב הילל היה יוצא מן הכלל במכבי, בן-דיין היה חלש במכבי. בלמים - טל בן-חיים, פולוקארוב, שלח, ברומר - ממש קשה לבחור מביניהם. בן-חיים היה ענק אבל לא שיחק מספר גדול מספיק של עונות בשביל שאכליל אותו. שלח היה עושה פאשלות, אז אני אלך על פולוקארוב וברומר. קשרים אחוריים - בנין וניר קלינגר, כשאני נאלץ בלב כבד להשאיר את נועם שוהם בחוץ. קשרים התקפיים - איציק זוהר וכמובן אבי נימני. חלוצים - קוביקה ודריקס - אין שני חלוצים שמייצגים בצורה טובה יותר את החלוצים של מכבי הגדולה משני ה-90 (דריקס בעיקר בגלל שהוא היה שם הרבה זמן ונתן גולים חשובים), כשאני נאלץ שוב בלב כבד להשאיר ניר סביליה קשנצב ושוקנוב (שהיה בכלל קשר) בחוץ. אני מניח שאם הייתי זוכה לראות את איווניר במגרשים הייתי כולל אותו, אבל הזיכרונות המוצקים שלי מהמגרשים מתחילים מעונת 93/4.
  2. אמיקה מבקש למסור מניגריה: "l hope to take championship next season and cup too with maccabi tel aviv best of luck for you guys, send my regards to every one there. We love u guys a lot, lets all keep the flag flying in maccabi tel aviv ok?" ובתרגום חופשי למתקשים - מקווה לקחת דאבל בעונה הבאה עם מכבי, המון בהצלחה ואיחולים לבביים לאוהדים ולכולם בישראל, אנחנו (השחקנים) אוהבים אתכם המון, בואו כולנו נמשיך להניף את הדגל של מכבי גבוה. אגב, ג'ון אונשה ביקר אותו אתמול בבית, ושניהם אכן חברים טובים ומאוד שמחים משיתוף הפעולה במכבי בעונה הקרובה.
  3. אתה טועה - בסקין גדל במכבי מגיל 0, היה במחלקת הנוער, בכיתת ספורט של מכבי בגימנסיה וכו' סשה במכבי מאז שעלה ממולדובה בגיל 16-18 (לא יודע בדיוק מתי הוא עלה)
  4. אני שואל בראייה לעוד שנתיים שלוש - אני חושב שבסקין יהיה מרכז שמסוגל להוביל קבוצה (אולי כבר העונה), שלנדסמן יהיה שחקן פינה ברמה של נבחרת (אם ימשיך במגמת ההשתפרות, בעיקר בהתקפה כי בהגנה הוא מעולה), שסשה (אם יישאר) וסידנר יהפכו לשחקנים מובילים בכדוריד הישראלי. אם כל אלה ישתפרו, הם יוכלו להיות הבסיס של קבוצה שתתמודד על כל התארים. כל שנה הם משתפרים, בעונה שעברה הובילו אותנו לחצי-גמר, שיפור מהמקום החמישי של העונה לפני כן.
  5. אייל, האם בחזון שלכם בעוד שנתיים-שלוש, בהנחה שחלק ניכר משחקני הרכש יעזבו, שחקני הבית יהיו אלו שיובילו את הקבוצה? (אונשה, לבר ופרוז'ן בטח יפרשו בטווח הזמן הזה, ויריץ' יעזוב אולי לאירופה, אברמוביץ', קמחי ודבדה יהיו שוב בלי חוזה), כלומר, שחקני הרכש מגיעים לא רק כדי להביא תארים אלא גם כדי להכשיר את שלד שחקני הבית להשתלט על הכדוריד הישראלי? זה עבד מצוין עם ליאור לבר והמרכזים (בסקין וליפץ) וגם עם מאיר פרוז'ן ורנן לנדסמן, אבל אין ספק שההתפחות של שחקני הבית תיפגע מהגעת שחקני הרכש, כי יש גבול למידת ההתפתחות בלי דקות משחק. שחקנים כמו נמרוד כהן, קלינגר, ורנר ואור גבאי, בקושי יקבלו השנה הרבה דקות, ואפילו רנן לנדסמן ואודי סידנר יקבלו פחות דקות. בעיניכם, אין בכך קצת הצבעת אי-אמון בהם, או שמנגד מדובר בתחרות שרק תגרום להם להשתפר ותשביח אותם? בסקין, למשל, פרח בזכות התחרות, אבל אוריאן ליפץ די נפגעו ממנה וחזר להציג יכולת טובה רק כשקיבל קרדיט ודקות. גם את אודי לא היינו מגלים אלמלא קיבל דקות יקרות, והשיפור של רנן ללא ספק נבע מהקרדיט הבלתי נגמר שהוא קיבל (ובצדק). בסופו של דבר, השביעייה שלנו שנה הבאה לא תכלול אף שחקן בית (לבר, צביקה ומור אמנם ותיקים בקבוצה אבל לא גדלו במכבי), ואפילו על הספסל החילוף הראשון לא תמיד יהיה שחקן בית (אונשה, פרוז'ן, שוער מחליף שמן הסתם אין כרגע שחקן בית).
  6. סשה עדיף בהגנה, דבדה עדיף בהתקפה, שניהם טובים בשני צידי המגרש.
  7. מסכים שזה יהיה מכה גדולה אבל ממש לא רואה מצב בו גל אברהם עוזב לקבוצה אחרת בארץ (אולי לקבוצה באירופה, אבל גם זה לא נראה כרגע באופק). כמו שאמרו, שיר טוראל הוא הקיצוני השמאלי של אס"א, ולכן מעבר של גל אברהם לא יהיה כזה אסון, כי הוא יחליש את מכבי ראשון משמעותית, ולא יחזק את אס"א באופן יוצא דופן ביחס למה שיש להם היום בעמדה. מסכים עם כל מה שרשמת, למעט משהו קטן ששכחת - להפועל ראשון, בעיקר אחרי שלקחנו את אונשה, חסר עומק. לנגליב ויעקב הם מרכזים ונכון לעכשיו חסר להם מקשר במקום מנקובסקי (הם יביאו מקשר זר בוודאות). גם אם יגיע מקשר זר ברמה, הם עדיין 4 שחקנים על 3 עמדות (בלי להזכיר את ההגנה שהיא חלשה אצל לנגליב, לא קיימת אצל יעקב וכבר לא מה שהייתה אצל מימון). לעומת זאת, אצל מכבי יש לך 3 מרכזים שיכולים להכריע משחק ביום נתון ו-2 מקשרים בכל צד. ההגעה של אונשה משפרת את היכולת של מכבי לייצר גולים ממצבים אבודים כשההתקפה קבועה (העונה זה הסתמך על הברגים בראש של ויריץ'). אמנם על הנייר השלישייה של הפועל ראשון טובה יותר אבל ביום נתון (בעיקר כשליאור לבר בכושר) אני חושב שההרכב שלנו עולה עליהם. מימון הוא עדיין היתרון הגדול שלהם, עמדת המרכז די שקולה, אבל בעמדת מקשר שמאל, לא משנה איזה זר הם יביאו, לא רואה מצב שויריץ' ואונשה נופלים ממנו. הפינות נראות די מאוזן בינינו לבינם, אבל היתרון הגדול שלנו הוא בהגנה ובעמדת הפיבוט. הסגר זה אומר שהוא חותם על טופס שהוא לא משחק ולא מתאמן באף קבוצה במשך שנה, ולאחר מכן הוא מקבל את הכרטיס שלו ליד (משוחרר ממכבי ראשון). בד"כ הסגר זה כלי טוב כדי לאיים על קבוצות שישחררו שחקנים (זה מה שלנגליב עשה שנה שעברה כדי להשתחרר מנס-ציונה, ואכן הם הגיעו לעסקה עם הפועל ראשון לאחר מכן). השאלה השבועית - האם אתם חושבים שצריך עוד משהו או שהסגל של מכבי מספיק כדי להתמודד על כל התארים ביחד ל-3 הגדולות?
  8. אין מה להגיד - מכבי הולכת ומבססת את מעמדה כאגודה מספר 1 עבודה ענקית ושקטה של אייל ושל אבי. משהו שאנשים מפספסים בין השורות וההתלהבות הוא שמדובר בקבוצה לשנים! חוץ מפרוז'ן, לבר, צביקה וצמד הניגרים (אמיקה ואונשה) - כל השחקנים עוד לא עברו את גיל 25. אמנם חוסר הניסיון (היחסי) עשוי להיות בעיה, אבל כבר העונה ראינו את השיפור. העונה באמת שיש למכבי שני שחקנים טובים בכל עמדה, וההגנה נראית מפחידה עם אוסף של לוחמים שיודעים להידבק לשחקנים ולהוציא להם את המיץ. בהתקפה, כל נקודות החולשה שופרו (איום מרחוק עם אונשה, פיבוט עם דבדה ופינה עם אברמוביץ') יאללה שתגיע כבר העונה החדשה (זה באוקטובר אז יש עוד הרבה זמן לחכות לצערנו)
  9. כן. המרכז היחידי בארץ שהייתי שמח לראות במכבי, ועדיין אני מעדיף את השילוב לבר-בסקין עליו.
  10. מהסוף לההתחלה - אתם מוכנים לרדת כבר מעמדת המרכז? זאת העמדה הכי חזקה שלנו! נכון, ליאור לבר הוא גאון כדוריד, אבל אתם כל הזמן שוכחים בשיטתיות את גיא בסקין שהיה פשוט ענק העונה בעמדה ואת אוריאן ליפץ שהראה שאפשר לסמוך עליו. מבחינתי, כל אחד מהשלושה האלה עדיף על מישה צ'אפ (רק כי הוא תופס מקום של זר), עמיר שור (כי הוא נוטה להיפצע ואי-אפשר לסמוך עליו שיוביל קבוצה), על גיל יעקב (כי הוא חרא בן אדם) וגם על ג'ו מתתיה (אוברייטד לדעתי). בכל הקבוצות בליגה יש שני מרכזים טובים מאוד - מתתיה ורוזנטל במכבי ראשון, יעקב ולנגליב בהפועל ראשון, צ'אפ ושור באס"א - ואצלנו יש 3, שכל אחד מהם ביום נתון יכול לנצח משחקים. נכון, שניים מהם קצת חסרי ניסיון, אבל ניסיון זה דבר נרכש וכבר השנה ראינו את מגמת השיפור. לגבי אברמוביץ' - אני יכול לאשר שזה אחד השחקנים שאבי הכי רצה, כבר מהעונה שעברה, כי הוא מתלהב מהאיכויות שלו בהתקפה ובהגנה ומההקרבה שלו על המגרש. לגבי החתמת שחקנים (אייל אני מקווה שזה בסדר שאני רושם את זה כי זה מתבסס על השיחות שניהלנו) - העונה, בניגוד לעונה שעברה, הרבה שחקנים פנו ביוזמתם למכבי וביקשו להגיע, ומדובר על לא מעט שחקנים, כולל מהבכירים בליגה. מכבי לא איבדו את הראש, ישבו איתם ובחרו לפי צורך ובעיקר לפי האישיות, כי המרקם החברתי זה הדבר החשוב ביותר. ההסברים לזה ששחקנים רוצים לבוא מרובים: 1. העונה האחרונה, שהוכיחה שמכבי אכן מתבססת בצמרת ומסוגלת לנצח את הגדולות וגם לאיים על תארים. 2. התנאים שמקבלים במכבי (ההתנהלות מקצוענית לכל דבר עם הכי הרבה אימונים והתנאים הטובים ביותר, למעט הנושא של השכר, אבל כסף זה לא הכל בחיים, בטח בענף ששחקנים מרוויחים בו 3,000-4,000 שקל בחודש). 3. הקהל - אין שחקן שלא מתלהב לשחק עם קהל תומך כמו שיש לנו, והם מאמינים שזה יתרום להם לשפר את המשחק (השחקנים שרוצים לבוא). 4. השאיפות - מכבי זה כוח עולה בכדוריד, וזה אתגר גדול לקחת תואר עם מכבי ולהתחיל את הצעידה לצמרת הכדוריד. 5. אבי רש - הרבה מהשחקנים שיחקו ביחד איתו ויודעים באיזה אישיות מדובר.
  11. ברור שאברמוביץ' - העונה אף אחד לא שיחק עם מספר 9. אני לא מבין מה יש לך לא לאהוב בו? הוא לא התגרה בנו אף פעם, הוא שחקן בסדר מבין השחקנים של אס"א, הוא שיחק שם שנתיים בסך הכל (לפני זה היה בנס-ציונה). החתמה מעולה בעמדה שהיינו זקוקים בה הכי הרבה לחיזוק, וסוף סוף לקחנו שחקן מאס"א. עכשיו 4 שחקני פינה ימין הטובים בארץ (שחקני הנבחרת) מתחלקים בין כל 4 הגדולות - נאמן במכבי ראשון, אברמוביץ' אצלנו, גבאי באס"א ואייל שור בהפועל ראשון. פיבוט בהחלט צריך, אבל מרכז? למכבי יש 4 מרכזים, אחד מהם (לבר) אחד הגדולים בתולדות הכדוריד הישראלי, שניים כשרונות אדירים (ליפץ ובסקין) שכבר התחילו להוכיח את עצמם בעונה שעברה והרביעי (קלינגר) הראה ניצוצות במעט הדקות שקיבל העונה. ניצן, זה אמור לענות לך לגבי מישה צ'אפ גם כן על הדרך (חוץ מזה שיש 2 זרים כבר). בהמשך למה שעמוס רשם - אני מזכיר את השאלה משבוע שעבר - באיזה עמדה אתם חושבים שמכבי צריכה להתחזק? פינה ימין ירדה מהפרק בעקבות החתמת אברמוביץ'. תזכורת קצרה - ככה נראה הסגל של מכבי לעונה הבאה בשלב זה: שוער - צביקה גרוס (אורן ואבי עדיין לא חתמו על חוזה חדש) פינה ימין - אברמוביץ' ורנן לנדסמן: בהגנה - שניהם שחקני הגנה מעולים, ולעיתים רנן ישחק בהגנה בשלישייה האמצעית ואז גם אמיקה יוכל לשחק בפינה בהגנה. אברמוביץ' גם יכול לקחת שחקן בשמירה אישית. בהתקפה - אברמוביץ' טוב מאוד בהתקפה, רנן עדיין צריך להשתפר בהיבט הזה של המשחק. במקרי חירום גם מאיר פרוז'ן יוכל לשחק בפינה. פינה שמאל - אודי סידנר, מור קמחי (בהנחה שהמו"מ עם מוצקין יסתדר, ואם לא אז יגיע שחקן רכש בעמדה זו), קוקי לוין בהגנה - אודי ומור שחקנים הגנה מדהימים, כך שהפינה מסודרת בהגנה. מור גם יכול לקחת שחקן בשמירה אישית. בהתקפה - קל ופשוט - מי שיהיה טוב ויכבוש ישחק. שניהם מסיימי מתפרצות מהטובים בקבוצה ובליגה. מרכז - ליאור לבר, גיא בסקין, אוריאן ליפץ, עידן קלינגר בהגנה - אף אחד מהם לא צפוי לשחק בהגנה, למעט תפקידים מיוחדים כמו שמירות אישיות (מומחיות של ליפץ וקלינגר, שגם לבר יודע לבצע במיומנות). בהתקפה - בעקבות ההגנה והרוטציה הרחבה, נקבל מרכזים רעננים מה שאומר צרות צרורות ליריבות שלנו. לבר יקבל את המושכות, בסקין ינשוף בעורפו ביחד עם ליפץ מקשר ימין - אמיקה ומאיר פרוז'ן בהגנה - אף אחד משניהם לא צפוי לשחק בהגנה באמצע, בעיקר לאור ההחתמה של אונשה ואם סשה יישאר או אם יגיע פיבוט אחר בהתקפה - אמיקה יפתח, פרוז'ן יחליף ויביא ניסיון מהספסל, וגם אונשה יכול לשחק בעמדה הזאת אם צריך. מקשר שמאל - ויריץ' וג'ון אונשה בהגנה - שניהם יודעים לשחק מצוין בהגנה, ויש סיכוי יותר מסביר שנראה אותם באמצע ביחד מרביצים. עדיפות לאונשה, שהוא שחקן מאסיבי וקשוח יותר. בהתקפה - חד וחלק - מי שימצא את הרשת ישחק. כאב הראש הכי גדול של אבי רש ושל היריבות, כי מדובר בשני שחקנים מדהימים. פיבוט - סשה (?) או שחקן רכש (או גם וגם) ונמרוד כהן בהגנה - נמרוד כהן וסשה / שחקן רכש ימשיכו למלא את תפקיד מנהיג ההגנה בהתקפה - סשה / שחקן רכש צפויים לתת את התפוקה. נמרוד כהן יקבל פירורי דקות בהתקפה.
  12. באדיבות חברתי דוברת היוונית - אופלומחיה = סייף סקופובולי = ירי למרחק לינק עם רשימה כמעט מלאה (חסר עדכונים משנת 2008), אבל ביוונית http://www.geocities.com/panathinaikosao/Titles.htm
  13. עם 2 אני מסכים. הוא השחקן עם הכי הרבה כדורגל, צריך לעבוד איתו ולסדר לו את הראש והוא יהיה בשלוש רמות מעל הליגה. עם 1 אני פשוט לא מסכים. צריך לבנות עליו כי שחקנים כמוהו זה העתיד של מכבי. חבל לבזבז זמן ולבשל אותו על אש קטנה, אם יש לו את זה (וכמו שהוא משחק רואים שיש לו ביצים של שור וביטחון עצמי מופרז שזה מצרך נחוץ ונדיר בקבוצה הכזאת) אז הוא יראה את זה. אם לא, חבל להעביר עוד 2-3 שבהן נחכה לפריצה שלא תקרה רק בשביל לגלות שוב שהוא לא יותר מעוד שחקן בינוני בסגנון לירן כהן (שיכול היה להתפתח למשהו נהדר).
  14. רודי לא צריך להישאר במכבי כשחקן מחליף לבוזגלו. רודי צריך להישאר כקשר שמאלי (כמו בוזגלו רק בצד שמאל). יש כבר קשר ימני סופר מוכשר במכבי, דור מלול
  15. באמת? מה אתה אומר - רגע, זה אותו קהל שקילל אותו בנמרצות ושר "לירן שטראובר ההומו" במשך דקות ארוכות במשחק האחרון מול נתניה בבלומפילד? אגב, ארגון השחקן ה-12 לא נכח באותו משחק, ומי שהוביל את הקללות היו אותם חברי ארגון האולטראס. חודש עבר, ופתאום מ-"לירן שטראובר ההומו" צריך "לדעת לסלוח" ? רק הנהלה שאין לה עיניים בראשה ושמשתינה על הקהל בקשת מסוגלת להחתים שחקן שכל יושבי בלומפילד (מינוס השחקן ה-12 שלא נכח באותו משחק) קיללו אותו בנמרצות. יש דברים שאין להם סליחה. אני גם מסכים שהקבוצה צריכה שקט, אבל אותם אנשים שלכאורה פתאום מוכנים ששטראובר יבוא בשם "השקט", הם בדיוק אותם אנשים שעשו את כל הרעש שיצר את המחלה שאנשים מדברים עליו. הקהל לא צריך להיות מונע מאינטרסים. אגב, אני לא מתכוון לעשות שנה הבאה מנוי בדיוק בגלל החתמות כמו שטראובר - אני פשוט לא מזדהה יותר עם הקבוצה שלי, וזה הדבר הכי עצוב שיכול לקרות לאוהד. הסמל בשבילי הוא משהו מעבר לחולצה, ומי שמבזה את הסמל לא צריך להיות במכבי (וכן, זה הרבה הרבה יותר גרוע מטועמה, בלי לציין אפילו שמקצועית הוא שוער חלש ופוזאיסט)
  16. מסכים איתך לגבי סשה ומור - לגבי מור זה תלוי במוצקין ואני יודע שהמו"מ בשלבים מתקדמים איתם ושהחבר'ה אופטימיים יחסית לגבי סשה זה תלוי בבוררות לגבי אונשה - לא רק אני רשמתי, גם אבי רש רשם אם תסתכל טוב. זה לא יהיה ספסל והרכב באופן בולט כמו השנה, אלא רוטציה, כשמי שטוב ישחק. אם ויריץ' יהיה מדהים, הוא ישחק ואונשה יחליף פה ושם (אולי גם את אמיקה לסירוגין), ואותו דבר ההיפך. אל תשכח שאונשה הוא גם שחקן עם עוצמות אדירות בהגנה. כל מי שרשם לגבי מרכזים - בחייאת, אתם רציניים? ליאור לבר זה שחקן מהפנתיאון של המרכזים הישראליים, גיא בסקין הוא אחד המרכזים המוכשרים בליגה (ראינו כבר למה הוא מסוגל) ואוריאן ליפץ כבר הראה שהוא משתפר ושיש לו מקום במכבי ללא ספק. אם יש עמדה אחת שאין לנו בעיה בה זה מרכז. אגב, כרגע מסתמן שהעונה תתחיל בשבוע הראשון של אוקטובר
  17. אני מסכים איתך שפינה ימין הכי טעונה שיפור, אבל ממש לא חסרים שחקנים ברמה גבוהה בליגה. קודם כל, אל תזלזלו בפרוז'ן, אפילו שכנראה הוא ישחק העונה בעיקר כמחליף של אמיקה. שחקני פינה-ימין בולטים: רוני גבאי, אייל שור, ערן אברמוביץ', יואב נאמן וגם גיא כהן מהפועל ראשון. לגבי שילוב של אונשה וויריץ' - זה בהחלט דבר אפשרי, אונשה עשה את זה עם מנקובסקי בהפועל ראשון, ובסיטואציה מסוימת אני גם רואה הרכבים עם 3 מקשרים, אבל אמיקה לא ישחק פינה ימין. זה לא העמדה שלו והוא יתבזבז שם.
  18. היו"ר ביקש, אז אני מקפיץ שוב את השאלה השבועית: באיזה עמדה אתם חושבים שהקבוצה הכי צריכה להתחזק? מכביזם זה בדם - תאמין לי שאני יודע כשאני רושם שאונשה וויריץ' ישחקו באותה עמדה, אבל בניגוד לעונה שעברה, תהייה רוטציה גדולה יותר בעמדת המקשרים, עם 2 שחקנים בכל עמדה, בשונה מהעונה (שהיה רק את ויריץ' ואמיקה). רון - האימונים יתחילו חודשיים לפני פתיחת העונה, כרגע עדיין לא יודעים מתי תיפתח העונה
  19. אני יכול שהוא אכן חתם. לא אייל ולא אבי דיווחו את זה לעיתון כי הם רצו לשמור על שקט תקשורתי עוד קצת. צפויות החתמות בהמשך השבוע ובשבוע הבא (גם אני לא יודע מי עוד, אבל זה מה שהם אמרו לי). אגב, זה לא אומר שאמיקה יורד לספסל. ג'ון אונשה יהיה אופציה מהספסל, והוא בכלל משחק בצד ובעמדה של ויריץ'. המחליף של אמיקה ימשיך להיות פרוז'ן. הרוטציה של המקשרים תהייה אמיקה-ויריץ'-אונשה. אגב, לגבי הפציעה, הפציעה הייתה ביד השנייה ולא ביד הזורקת.
  20. הנושא קצת נרדם אז אני אנסה להעיר אותו - השאלה השבועית: בהמשך למסתוריות ולשקט של אבי ואייל לגבי השחקנים שצפויים לחתום - באיזה עמדה אתם חושבים שהקבוצה הכי צריכה להתחזק? האפשרויות: פיבוט (העמדה של סשה), מקשרים (אמיקה בימין וודים בשמאל), פינות (בעיקר ימין כי בשמאל יש את מור ואודי), מרכז (העמדה החזקה בקבוצה עם לבר, אוריאן, בסקין וקלינגר) ושוער. דעתי האישית - פינה ימין טעונה שיפור, בעיקר בהתקפה. היו גם קשיים בפינה הזאת בהגנה, למרות שההגנה של הקבוצה הייתה מעולה השנה עם רנן (שעבר מהפינה בהגנה), נמרוד וסשה באמצע.
  21. ימבה מזל טוב מנטל אתה איש יקר, שעושה עבודה נהדרת בשקט רק בריאות ואושר נמשיך להיפגש בכדוריד
  22. שגיא וואללה גם אני ממש ממש אוהב אותך אתה אחד מהכדוריד פאנטיקס, וכמו שציינו כאן זה כבוד גדול יצא לנו להכיר די טוב בשנה האחרונה, והאמת נדהמתי. אתה איש גדול לא רק במובן החיצוני, אלא בכל מובן שהוא (אפילו שאתה מעצבן אותי שהשם שלי מופיע בחתימה שלך). אני חושב שכל הילדים בשחקן צריכים ללמוד ממך - מהי דרך ארץ, מהי נאמנות, מהי הקרבה, מהי אהדה, מה זה כבוד. יש מעט אנשים בגילך שאני סומך עליהם בלב שלם, וכמו שאמרת: "אתה כמו אבא, גם כשאתה כועס עליי זה לא ברצינות", וזה אכן נכון. המון מזל טוב ועד 120 אני מודיע בזאת על חידוש המנוי שלך לרכב שלי ולמשחקי הכדוריד בעונה הבאה ומי שיתעסק איתך, יהיו לו עסק איתי כמובן (והסנקציה היא לא לנסוע באוטו שלי )
  23. איכס יא מגעילים. רק רפא, ואם כבר לא רפא אז ג'וקוביץ המצחיק רצח (לא יודע אם ראיתם את החיקויים של שחקנים שהוא עושה אבל זה קורע ובלי קשר ספורטאי ענק). פדרר אמור לטייל לתואר, עוד כמה שחקני חימר ספרדים (הספרדים נחשבים לטובים בעולם על החימר) כמו פרר ואלמגרו הודחו בדרך.
  24. אייל, אני מסכים ב-100% עם המדיניות שלכם, וכמובן שסומך עליכם שתעמידו קבוצה לתפארת. דברים גדולים צריך לעשות בשקט. אני מקווה שהנוכחות של הקהל במשחקים השנה מקלה עליכם לשכנע שחקנים בכירים לבוא, כי אני לא חושב שיש שחקן אחד בליגה שלא התלהב מהקהל שלנו. לגבי סשה - רשמת בדיוק את דעתי האישית. מספר שקלים גרמו לו לאבד את הראש, אס"א אלופים בלסובב לשחקנים שלנו את הראש. אני משוכנע שמדובר בטעות רגעית, ואם לא מדובר בטעות רגעית אז אין לו מקום בקבוצה שלנו ושיהיה לו בהצלחה להירקב על הספסל בקבוצה שנמצאת בירידה, לעומת להיות בורג מרכזי בקבוצה שתתמודד על כל התארים החל מהשנה ובשנים הבאות.
  25. שאלות רק לגבי מכבי: 1. שחקן העונה במכבי: טומאסיץ' וייני פתחו רע וסיימו טוב, ולכן נראה לי שבוזגלו. 2. השחקן המאכזב במכבי: יוסי שבחון. 3. השחקן המשתפר במהלך העונה: שרן ייני. 4. תגלית העונה: אין וזה עצוב. 5. הזר הטוב: איגור טומאסיץ'. 6. הזר הגרוע: דולי ג'ונסון. 7. המשחק הכי טוב של מכבי העונה: 3:0 על סכנין בחוץ. 8. המשחק הכי גרוע העונה: כל ההפסדים 1:0 לנתניה. 9. הגול הכי יפה: השער הראשון של העונה מול בני-יהודה, מהלך כדורגל נפלא. 10. הגול הכי יפה שספגנו: פרנסמן מנתניה בסיבוב הראשון. 11. שחקן מקבוצה אחרת שעשה לנו את המוות: תחרות צמודה בין לואיס מרין למהראן להלה. 12. קבוצת אחרת שעשתה לנו את המוות (ברור שזה לפרוטוקול בלבד אבל שיהיה): מכבי נתניה. 13. הקבוצה שהלך לנו הכי טוב מולה: סכנין, לקחנו 7 נקודות נגדם. 14. הרגע הכי משמח העונה: השער של שרן ייני במחזור הראשון. 15. הרגע הכי המשפיל: הקהל חוגג תיקו בדרבי בשירת "אין אליפות". 16. שחקן החיזוק הראשון שהייתם מחתימים לעונה הבאה מהליגה (נא להיות ריאליים): בלם או קשר אחורי, לא משנה מי. 17. השחקן הראשון שהייתם משחררים מהסגל: סקוט סילי. 18. השחקן השני שהייתם משחררים מהסגל: דולי ג'ונסון. 19. והשלישי: יוסי שבחון. 20. העמדה שהיתה הכי טובה במכבי השנה: קשר ימני / קשר קדמי. 21. העמדה הכי חלשה במכבי השנה: בלם קדמי / מגן שמאלי. 22. שערוריית השנה: השיפוט. 23. המהלך הניהולי המבריק של השנה: מינוי נימני למאמן. 24. המהלך הניהולי הכושל: שחרור רודי חדד. 25. השחקן הראשון ממכבי שהייתם מחתימים על חוזה ארוך טווח: בוזגלו. 26. והשני: טומאסיץ' / ייני. 27. החמצת העונה: יוסי שבחון או סקוט סילי, ויש מספיק. 28. האיש שתרצו לראות על הקווים בעונה הבאה: נימני, אני מאמין בו למרות הכל. מוכן שהוא ישלם שכר לימוד על חשבוננו. 29. השחקן שלא תרצו שיגיע למכבי: שטראובר, זנדברג ובלילי. שאלות כלליות לגבי כל הליגה (אפשר לבחור גם ממכבי): 1. שחקן העונה: אניימה. 2. נבחרת העונה- שוער, 4 שחקני הגנה, 4 שחקני קישור ו-2 חלוצים: אניימה, דה-סילבה (כמגן ימני), קינן, בנאדו, בן-דיין, ברוכיאן, קטן, פרנסמן (כקשר אחורי), בוקולי, אלירן עטר ויצחקי. 3. תגלית העונה: אלירן עטר. 4. מאמן העונה: לותר מתיאוס, רק על זה שהוא עושה 2 אימונים ביום. 5. שער העונה: אלירן עטר. 6. המשחק הכי טוב העונה: אין. 7. הקבוצה המפתיעה: הפועל. 8. הקבוצה המאכזבת: בית"ר. 9. הזר הטוב בליגה: אניימה. 10. הזר המאכזב: כמעט כולם. 11. הישראלי הטוב בליגה: בן-דיין. 12. השחקן הכי מאכזב בליגה: יותר מדי. 13. ביזיון העונה: השיפוט. ציוני שחקנים (בסולם של 1 עד 10): דרגו יבריץ'- שוער ענק, עשה אמנם שטויות פה ושם אבל לרוב כיפר על כך בגדול. נאלץ להתמודד עם הגנה חלשה וסבל קשות מכך. גיא סולומון- ליצן. אוי ואבוי אם הוא יהיה השוער שלנו בשנה הבאה. איגור טומאסיץ'- תעודת עניות לקהל ולהנהלה. גמרו אותו בתחילת העונה, אבל הוא הראה איזה מקצוען הוא. שחקן ההגנה הטוב ביותר בקבוצה ומבחינתי השחקן הראשון שצריך להישאר בעונה הבאה. ייצב את ההגנה, מנהיג, ופשוט בלם אחורי נפלא. כל מילה שאני לא אגיד בשבחו, בעיקר לאור היכולת שלו להתאושש מפתיחת עונה איומה ונוראה ומהבוז המכוער מהקהל, תגרע. ליאור ז'אן- הלוחם הכי גדול בקבוצה הזאת. לא זוכר משחק אחד שהתאכזבתי ממנו. מכניס המון אנרגיות, לא מפחד לקחת אחריות. נהניתי מאוד לראות אותו כבלם, אני חושב שהוא בלם נהדר. כקשר אחורי היכולת שלו בהתקפה חלשה מאוד והוא כמעט לא כובש או מאיים על השער, ולכן אסוס עדיף עליו כי אסוס סטופר הגנתי טוב יותר. אין ספק אבל שיש מקום לשחקנים כאלה במכבי, כשחקן רוטציה. משה מישאלוב- לב, נשמה והקרבה אבל מעט מאוד יכולת. שחקן בינוני בכל פרמטר של המשחק, אבל צריך לפעמים כלבויניק כזה. דור מלול- השחקן היחידי בקבוצה הזאת ששווה לקנות בשבילו כרטיס. כמה חבל שנימני לא מאמין בו. יש לו הכל בעיניי - ביטחון עצמי (לעיתים מופרז), שליטה בכדור, לקיחת אחריות, יצירתיות, תעוזה, הרמות ובעיטות בשתי הרגליים ובעיקר משהו שחסר בקבוצה - ביצים! חייב לקבל תפקיד מרכזי בקבוצה בעונה הבאה, רצוי באגף ימין או כקשר מרכזי או כקשר מאחורי החלוץ, כי הוא העתיד שלנו ואסור לפספס את השחקן הזה. יובל שפונגין- נראה כמו צל של עצמו. לא זוכר הרמה מדויקת אחת שלו, עשה כמה חורים רציניים בהגנה ובסך הכל אכזב. אין ספק שיש לו פוטנציאל ויכולת, וכנראה גם רצון, אבל חייב לחזור לעצמו. אם הוא פצוע בצורה שפוגעת עד כדי כך במשחק שלו, שיתאפס על עצמו, יקבל מנוחה עד שיחלים לחלוטין ורק אז יעלה לשחק כי כרגע הוא גומר לעצמו את הקריירה כשחקן נבחרת. אורי שטרית- עבר עונה של פציעות, אבל גם כששיחק המשיך במגמת הירידה שלו. חובת ההוכחה עליו האם העונה עם אלי כהן הייתה הברקה חד-פעמית של שחקן בינוני או שהעונות האחרונות היו חוסר מזל. תלוי המון בביטחון ובקרדיט שמקבל מהקהל. שרן ייני- מודה, לא סבלתי אותו וחשבתי שהוא רך, אבל העונה, הרבה בזכות ההצבה שלו בעמדת המגן השמאלי, הוא צבר ביטחון והתחיל להראות ניצוצות נהדרים של כדורגל. תוסיפו לזה את הגולים החשובים והוא הופך לאחד השחקנים שצריכים לקבל תפקיד מרכזי בקבוצה בשנה הבאה, אבל בעמדת הקשר המרכזי (לא קשר אחורי!). אבי יחיאל- החוליה החלשה ביותר בהגנה שלנו העונה. לא התאושש מהפציעה וחבל. יוסי שבחון- האכזבה הגדולה ביותר העונה. בורח מהכדור, בורח מאחריות, איטי, לא מדויק, עושה הכל הפוך. הוא באמת משתדל אבל זה פשוט לא מספיק. הוא לא ברמה של קבוצה שרוצה לרוץ לאליפות, הוא לא מנהיג. אם הוא יישאר, זה צריך להיות על תקן מחליף בלבד, כי דווקא כשהוא עולה מהספסל הוא מצליח לשנות דברים, והנוכחות שלו ברחבה היא נשק קטלני כששחקני היריב עייפים. אין לו מקום בהרכב. עמנואל מאיוקה- המון כישרון אבל עדיין לא בשל לקבוצה הבוגרת. יניב עזרן- מי? דן רומן- שחקן אינטילגנט, כמה רגעים לא רעים אבל לא יציב ולא זוכה לקרדיט מהמאמנים. מתן לוטטי- קשה לי להכריע. גיז'רמו ישראלביץ'- נותן את הכל במגרש. סבל מתפקודים הזויים, אבל תמיד נתן 200% מעצמו וניסה. לא תמיד הלך, אבל כשהוא שיחק בעמדה שלו, כקשר קדמי, היה די טוב. מאור בוזגלו- ביחס לציפיות אכזבה אבל נתן בסך-הכל עונה די טובה, בטח ובטח בשביל שחקן צעיר בעונתו הראשונה במכבי. מלך השערים והבישולים שלנו. חייב להפסיק להיות מרים הקרנות היחיד וכמובן לקחת יותר אחריות. היו לא מעט משחקים שהוא פשוט נעלם וברח מהכדור, במקום לקחת אחריות. חיים מגרשווילי- פתח נהדר אבל חוסר האימונים בארץ דרדר אותו לרמה הכללית. חבל שרק בסוף העונה תופקד כמגן שמאלי. ג'ונתן אסוס- מצד אחד, אין לנו עוד קשר הורס אגרסיבי כזה, מצד שני, לא תורם שום דבר להתקפה. אני מאוד אוהב אותו אישית, אבל כמה ברגים השתחררו לו בראש הרופף ממילא. דולי ג'ונסון- חתול בשק זה מחמאה. בהתחלה עוד חשבתי שיש לו קשיי הסתגלות אבל הוא כל כך רך וכל כך לא מדויק שזה פשוט מדהים ששילמנו עליו סכום כזה. סקוט סילי- זר לכדורגל. איליה יבוריאן- רוצה, מנסה, משתדל אבל פשוט לא הצליח. עדיין חושב שהוא צריך להישאר כי יש לו מסה אדירה וחלוצים זה עניין של ביטחון. ברגע שהשער הראשון ייכנס אני חושב שהוא יתחיל לכבוש בצרורות. יאניק קמנאן- לא מצא את עצמו על המגרש, לא מצא את עצמו מבחינה חברתית אבל לפחות גזרנו עליו קופון נאה. רן בן שמעון- לא עמד בלחץ. אבי נימני- משלמים שכר לימוד, הראה ניצוצות של אימון נהדר בעיקר בכל הנוגע לחילופים, אבל ההרכבים הראשונים שלו תמוהים לא מעט. שורה אוברוב- משכמו ומעלה. כן ירבו אנשים כמוהו במועדון שלנו. מרקו בלבול- לא הורגש. סכמו את עונת 08/09 במילה אחת: ברוך שפטרנו מעונשו של זה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.