Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
    2,789
  • Last visited

Everything posted by מנג'ר יונייטד

1. הישר מחו"ל להדר-יוסף תענוג רמת-גנים ההסעה הקבועה לעונת 2009/10 נפתחה רשמית
  2. תומר אם אכן אתם מתפרקים (וזה לא ספין) - אפשר לקבל בהשאלה את שגיא? תכל'ס לא מבין איזה סיבה יכולה להיות לכם לא להגיע.
  3. איך אני אוהב אוהדי כדורגל בישראל. הכי טוב שאתם שופטים את הקהל ואת החרם (לא מחאה, חרם!) ומנתחים את זה אחרי כל משחק. אם זה לא היה משעשע / מחמיא זה היה מאוד עצוב. 31.10 - דרבי, מחזור 8, בואו נעשה לכולנו טובה וננסה לבחון את ההצלחה או הכישלון של המחאה אז. אגב, לדעתי (וזאת דעה אישית), החרם לא נמדדת רק במספר המנויים או באווירה בבלומפילד. החרם יימדד במה יקרה כשמכבי לא תצליח (ואני מאוד מקווה שזה לא יקרה), במה יקרה כשהקהל ידרוש את ראשו של המאמן (וכולנו יודעים שזה יקרה בשלב כזה או אחר). או בקיצור - אני מסכים עם כל מילה. מכבי ניצחו, נלחמו, עלו עם לא מעט שחקני בית, היה עידוד טוב לפי מה שאתם רושמים, למה אתם באים ומזיינים את השכל ומנתחים כל סוגיה הכי קטנה בעידוד? עד כדי כך משעמם לכם? שוב, דעתי האישית היא, שאם מכבי מצליחה, הקהל מבסוט ובלומפילד נותן תמיכה אמיתית לשחקנים (לא רק בניצחונות ובפתיחת עונה), אז אולי באמת לא צריך אותנו כארגון, אבל עוד ארוכה הדרך כדי לנתח ולהגיע למסקנות.
  4. דור מלול חייב להיות בהרכב, בכל פעם שאני רואה משחק רק מתחזקת אצלי עוד יותר התחושה הזאת.
  5. יש את מה שאבי רש רשם לקראת העונה החדשה - http://www.12p.co.il/news.asp?id=1150 ויש את שתי הכתבות שלנו - http://www.12p.co.il/news.asp?id=1120 http://www.12p.co.il/news.asp?id=1140
  6. לא ברור מתי ולמה עבר חתול שחור בין דור מלול לאבי נימני. אני ממש לא מבין למה הוא לא מקבל דקות ואיך הוא לא פותח בהרכב. אחד הכשרונות הגדולים ביותר שלנו.
  7. כמה שטויות בהודעה אחת - בתור מי שהולך למגרשים מאז שנת 1994 אני יכול להגיד לך שמכבי לא הביאה אפילו בעונה של הדאבל ממוצע של 9,000 אוהדים למשחק בית (וזה עוד היה בבלומפילד שהקהל של מכבי אהב יותר גם אז). הסיבות לזה שלא הגיע קהל בזמנו היו מגוונות, ההנהלה הייתה אטומה גם אז (האוהדים רצו בלומפילד אז עשו דווקא ברמת-גן), האווירה הייתה מגעילה (שריקות בוז לאיציק זוהר ולכל שחקן, ואז ברגע שיש גול כל הקהל קם ומעודד אותו) והאמת שהסיבה היחידה לבוא לראות משחק הייתה ההצלחה של הקבוצה (ומכאן המקור לכינוי שדבק בנו "אוהדי הצלחות"). אפילו בגמר הגביע לא התקרבנו ל-30 אלף. לא היה טירוף סביב הקבוצה ובטח ובטח שלא הייתה תמיכה מהיציעים. אלו היו שנים איומות ונוראות בקהל, בתור מי שגדל שם כילד, שיר העידוד הזכור לי ביותר היה "הלוווווו לשבת" (וזה ב"גוש המעודד" של שער 4 דאז). הקהל הפסיק להגיע למשחקי חוץ כי הקבוצה זבל, כי המחירים יקרים, כי אין תנאים במגרשי חוץ וכי נשבר להם. באופן אישי, כמה וכמה פעמים אנשים מבוגרים (מעל גיל ה-60) שנהגתי לשחק איתם כדורגל דווקא אמרו לי שהם נהנו מאוד במשחקי החוץ שהגיעו אליהם ולא התלוננו שהסתירו להם, כי הם ישבו בצד או בחלק התחתון של היציע. הם גם שיבחו את האווירה.
  8. המשתמש Castor Troy מתבקש להגיב על כמה זמן לוקח לעבור על חוזי מכר מורכבים באנגלית ולהחזיר טיוטה לעו"ד בקנדה.
  9. א. אני יודע מה שבוקשפן אמר לי ומה שבוקשפן אמר לתקשורת. זה לא משנה את העובדה שביום שני היה ברור לכולם שהוחזרה לגולדאהר טיוטת החוזה עם התיקונים של האגודה - אז מה פתאום כולם קפצו היום? ב. פעם אחרונה שבדקתי (כסטודנט למשפטים) לעבור על טיוטת חוזה למכירת עסק עם מורכבויות כל כך רבות, ועוד באנגלית ומול עורכי-דין שיושבים בקנדה (=אי-אפשר לדון איתם פנים אל פנים על כל סעיף שעולים לגביו סימני שאלה) לוקח הרבה יותר מיום. אתה מוזמן לשאול את Castor Troy שבימים אלו בטח טוחן חוזים של עסקאות כמו חול. ג. מסכים איתך לגבי רביבו. שחקן מיותר שאני שמח שלא בא אלינו. הוא רק היה נכשל, עולה ביוקר ו"קובר" על הספסל צעירים מוכשרים ממנו.
  10. עדיין לא הבנתי - איך האשמה על אגודת מכבי ועל בוקשפן ואיך הוא הרס קבוצה? רק בשבוע שעבר הועברה טיוטת החוזה מגולדאהר לאגודה, לפני יומיים האגודה החזירה את הטיוטה עם ההערות של עורכי-הדין שלה לעורכי-הדין של גולדאהר. אז לא ברור לי למה אתם נטפלים לאגודה? גולדאהר הוא זה שמנהל את רכישת הקבוצה. אם הוא יחתום על הטיוטה של האגודה תהייה עסקה - פשוט וקל. לגבי האוהדים וההנהלה - למה אתם מצפים? ההנהלה מזינה את "האוהדים" ו"ראשי האוהדים" וכל שאר הכינויים שאני כבר לא עוקב אחריהם בסקופים ונכנעת להם שוב ושוב, והפלא ופלא זה מתפוצץ להם בפנים. אם מכבי לא הייתה מנוהלת ע"י קומץ של 10-20 (תחשבו לבד מי עומד מאחוריהם), אולי היה טעם לבוא למגרשים או לחשוב שיקרה שינוי.
  11. המיקום בת"א. אם זה משנה לך איפה בת"א אתה מוזמן לשלוח הודעה ותקבל את הפרטים.
  12. תנסה. תאמין לי מניסיון אישי עם אוהדים כאלה (חברים של אבא) - מאוד מעניין אותם כשיש אלימות וכשההנהלה לא מטפלת בבעיות. הבעיה מתחילה מזה שהם לא מבדילים בין הארגונים.
  13. פה מתחילה הבעיה - אנשים כמוך, שיכולים להסביר לאוהדים המבוגרים מה זה השחקן ואת ההבדלים בין שני הארגונים ושלא כל הארגונים זה דבר רע, אבל לא עושים את זה, אחראים לא פחות מאיתנו למצב בקהל. הרי אם תסביר לאבא שלך, או אפילו תפנה אותו לאינטרנט או תיתן לו תקציר של שורות תחתונות, אבא שלך יידהם ויספר את זה לחברים שלו (כי זה עוד דבר שההנהלה עשתה רע), והקהל הרחב סוף סוף יידע להבדיל בין "הארגונים".
  14. המתמיד רחוב מעולה, אכן קרוב לתחבורה ציבורית וגם שקט. הראה זה רחוק ענק, תלוי מאוד באיזה חלק שלו.
  15. לא לדאוג, מי ששלח פרטית יקבל את הפרטים. כמו שרשום - בודקים כמה אנשים יגיעו כדי לדעת אם צריך לארגן מקום גדול יותר.
  16. אני לא חושב שזה שחור ולבן. אני חושב שדווקא אנשים כמוך ניסו בכוח להפוך את זה לשחור ולבן ולהציג את בוקשפן כרודף בצע שמנסה לסחוט עוד כספים בשם הגנה על מכבי. לצערי, אתה וחלק גדול מהגולשים נהייתם ציניים עד כדי כך שאתם מחפשים את האינטרס בכל דבר, ואתם מפספסים את העובדה שיש לא מעט אנשים ואוהדים שעדיין איכפת להם מהשם מכבי. דוגמה: האם כששמעון מזרחי ודייויד פדרמן פעלו להעזיב את רענן כץ, האינטרס הכלכלי עמד לנגד עיניהם או טובת המועדון? אגב, כנראה שאני לא הבן אדם להעיד על בוקשפן. אני מכיר אותו בעיקר מסיפורים של "זקני השבט" במשפחה שלי, ובשנה האחרונה גם באופן קצת יותר אישי בזכות הכדורעף והכדוריד. למרות זאת, אני באמת התרשמתי שאיכפת לו ממכבי ת"א כמותג, כשם, כמועדון המוביל בישראל. לדעתי, אין הרבה אנשים שכואבים את המצב של מועדון הכדורגל יותר ממנו, בטח ובטח סביב המכירה הזאת שהופכת את מכבי לנייר בידי המותב.
  17. עצוב שזה מה שנהייה מהקהל שלנו. לקנות את מכבי ת"א לא מצריך לבקר בישראל או להכיר את המועדון או את האנשים מאחורי המועדון? כשהאוהדים חושבים ככה לא פלא שהקבוצה שלנו בפח.
  18. הכניסה חינם. מי שמעוניין לשתות ולאכול במקום - ב-כיף אבל אין חובה, אפשר גם רק לבוא ולשבת.
  19. אני לא רואה שום דבר פסול בליגה של כיתות ז'. סך הכל חלק לא מבוטל מהילדים שם מתאמנים כבר שנתיים בבית הספר לכדוריד וגם השתתפו בתחרות. עודד, לשאלתך, אני חושב שאתה רואה את תפקיד מחלקת הנוער כחממה לטיפול כשרונות לקבוצה הבוגרת. גם אם זה בא על חשבון תארים, זה הרבה יותר חשוב להקנות להם יסודות נכונים. מספיק להסתכל על הסגל שלנו כיום, עם שחקנים כמו נמרוד, בסקין, רנן, אודי ועוד שאולי לא זכו בשלל תארים במחלקת הנוער אבל רכשו יסודות וכישורים שמאפשרים להם להוות את השלד של הקבוצה הבוגרת היום.
  20. אתה אמרת שאין לי תשובה לשאלה הפשוטה שלך. נתתי תשובה. טוב לראות שזאת הסיבה שאתה נותן לזה שלא ראיתי קודם את התשובה שהייתה רשומה כאן.
  21. שאלה בסיסית בעסקים - אתה מעוניין לקנות את העסק שלי ואני הסכמתי למכור. מי צריך לרצות יותר לדבר כדי להכיר את העסק - הקונה או המוכר? שאלה בסיסית מעולם הריקודים - לריקוד טנגו, כמה אנשים צריכים? (תשובה: 2). אם בושינסקי לא רוצה לשתף אותם, לא צריך בכוח, רק שלא יעשה ספינים בתקשורת שהאגודה תוקעת את העסקה. אני באמת מתחיל לחשוב שאתם מתעניינים יותר בלחפש דברים מתחת לאדמה מאשר לקרוא את הראיון ואת מה שרשום בו. TAKE 57379812425890 - כל מה שהאגודה ביקשה זה זמן כדי לעבור על החוזה שנשלח אליה בשבוע שעבר (הטיוטה המתוקנת, אגב, נשלחה היום לקנדה).
  22. יש כמה אפשרויות: א. לא קראת את הראיון. ב. יש לך בעיה קשה בהבנת הנקרא. ג. אתה סתם מטומטם שמחפש בכוח להתסיס. ד. אתה מתעלם ממה שרשמתי. ה. כל האפשרויות הנ"ל. שוב בפעם ה-500 מיליון - אותה תשובה - הוא לא יכל לבדוק לפני שבועיים כי טיוטת החוזה הגיעה לאגודה רק בשבוע שעבר!!! אני פשוט לא מאמין שאני עדיין טורח להגיד לאוסף הטמטום כאן בסבלנות וברצינות, אתם באמת מתחילים לעלות לי על העצבים.
  23. בוא ננסה שנייה גם לקרוא את התוכן של הראיון עם בוקשפן ולהבין שהאגודה קיבלה את הטיוטה לפני שבוע. אז איך אפשר היה לעשות את זה לפני שבועיים לא הבנתי. איזה פוזות בדיוק הוא עושה בזה שהוא בודק את החוזה? תיכף גם תגיד לי שחוזה באנגלית למכירת 20% במועדון מכבי תל-אביב בתמורה למיליוני שקלים ועם השלכות מורכבות על עתיד האגודה ועל עתיד המועדון זה משהו שאפשר לעבור עליו תוך פחות משבוע? כרגיל, אתם בולעים את כל הספינים והלוקשים שהתקשורת מוכרת לכם ועוד אומרים תודה.
  24. תגיד לי אתה רציני? אני באמת חושב מה עבר לך בראש כשבאת לרשום את זה, ולא מצליח להבין. אני תומך באגודה כי בניגוד לגולדאהר ולבושינסקי, אני מכיר אותם ואת הניהול שלהם בכדוריד ובכדורעף ובעיקר את האיכפתיות שלהם ממכבי ת"א. זה לא שאני אומר שגולדאהר הוא רע, ממש לא. בלי קשר, כמו בכל עסקה, צריך לבדוק לפני שחותמים. עצם זה שהסוגיה הזאת הפכה למאבק בין "הצד של האגודה" ל"צד שרוצה חיזוק" ממחיש את האבסורד. באמת ובתמים, נראה לי מאוד תמוה שמפעילים עליהם לחץ לחתום במהירות ובחופזה בלי לבדוק. לי אישית זה מריח לא טוב. בעיקר כשהאגודה לא מתנגדת לעסקה אלא רק רוצה לוודא שכל מה שסוכם עליו מופיע בחוזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.