Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
    2,789
  • Last visited

Everything posted by מנג'ר יונייטד

1. כל מי שתומך בהפגזת אבוקות - אתם מבינים שמבחינת רוב קברניטי הכדורגל אין שום בעיה שהכדורגל כאן ישוחק מול יציעים ריקים?
  2. תודה על הכל ובהצלחה. מקווה לראות אותו במכבי בהמשך הדרך.
  3. החלון אמנם לא נסגר אבל נראה לי שמכבי סיימו, אז אני באמת לא מבין על שום מה ולמה יש כאן מלא עמודים בכל יום.
  4. אמאל'ה כמה עמודים על שוער זר שיכול להיות שוער ראשון שנמכור במיליונים, שוער שני שיחמם את הספסל, שוער שלישי כגיבוי או כל דבר אחר. אם מוסקרה יהיה פקטור משמעותי, זה שיחוק, אם הוא לא יהיה אז הסיכון נמוך. תתקדמו.
  5. זה מה שחבר טוב שלי מפנמה (אמיתי, לא דוד דתי) כתב: He had an amazing performance in the gold cup in the summer. שוער שחובבי כדורגל בפנמה מכירים וחבר שלי התלהב ממנו אבל שוב, נראה עד כמה הוא ברמה.
  6. ההגנה ממשיכה להיות רעועה אבל רובי קין מאמן שמתאים לרוח המועדון. כדורגל התקפי, שחקני כנף (מגנים וקשרים) שכל הזמן דוחפים קדימה. לשם שינוי מרגיש שהקבוצה בגישה שלא נורא אם נספוג כי אנחנו מסוגלים ונצליח לכבוש יותר. הסגל גם מתחיל להתייצב בכל הנוגע לקישור ולהתקפה. גולסה הוא המחליף של יוריס (באתי לכתוב גלזר אבל הוא משחק בסגנון שונה ממנו אז לא מקבל דקות), קניקובסקי הוא המחליף של פרץ (שוב, סגנון שונה אבל כאן התרומה לשטף המשחק דומה), שחר הוא המחליף של דביטון (שבינתיים ימשיך להיות ה-10 שלנו עד שיגיע שדרוג בשאיפה), בכנפיים מילסון (רק שימשיך ככה), קיקו, יונתן כהן (שונה מאוד משני הקודמים כי הוא איטי יותר ותורם פחות להגנה) ודוידה ישחקו ברוטציה, כשתורג'מן יכול גם כן לקבל שם דקות לעיתים נדירות, ותורג'מן הוא המחליף של זהבי. אני לא יודע (או ליתר דיוק לא חושב כרגע) אם זה יספיק לאליפות, אבל לפחות כיף לראות את מכבי, אחרי הרבה מאוד זמן.
  7. מפגשי עבר מול קבוצות מבלגיה: שלב הבתים באינטרטוטו ב-1977 מול סטנדרד ליאז' - הפסד 2:0 בבית והפסד 2:1 בחוץ שלב הבתים באינטרטוטו ב-1980 מול אנטוורפן - ניצחון 3:1 בבית והפסד 5:1 בחוץ (פיקנטריה: גם מכבי נתניה הייתה איתנו באותו הבתים, וניצחה אותנו פעמיים) סיבוב ראשון של מוקדמות ליגת האלופות ב-1992 מול קלאז ברוז' - הפסד 1:0 בבית והפסד 3:0 בחוץ
  8. חשוב מאוד. הם פתחו אתמול עם גררו כחלוץ שלהם (למרות שהשחקן שעלה במקומו באגף ימין נתן הצגה).
  9. חיפה יכולים לסיים מקום שלישי בבית שלהם. הרבה תלוי במצב של פאו ובכמה רציני ראן יתייחסו למפעל הזה. בסך הכל, בית לא קל.
  10. גנט במוקדמות: 5:1 על ז'ילינה בבלגיה, 5:2 בגומלין בסלובקיה. 5:0 על פוגון בבלגיה, הפסד 2:1 בגומלין בפולין. 2:0 על אפועל ניקוסיה בבלגיה, 2:1 בגומלין בקפריסין. קבוצה מסוג קבוצה. מטורף שהם אירחו את המשחק הראשון בשלושת סיבובי המוקדמות.
  11. היה הכי צפוי בעולם שנקבל את גנט. כולם יזלזלו בהם אבל אני צופה שגנט ידרסו את הבית הזה בקלות, ולכן מקווה שנפגוש אותם במחזור הסיום, אחרי שהם כבר העפילו, כדי שנוכל להוציא עוד ניקוד. המפתח יהיה מול זוריה. זה שהם לא מארחים באוקראינה יעזור לנו מאוד. אסור לפשל מול האיסלנדים. המינימום שצריך להוציא מהבית הזה הוא 6 נקודות דירוג. אם נעפיל, בכלל ברכה, אבל זה יהיה רק מהמקום השני. ביחס לאפשרויות האחרות, בעיקר בית ד' ובית ה', אבל גם בית ו' ו-ח', הגרלה טובה. קיבלנו את הקבוצה השלישית או הרביעית באיכותה בדרג הראשון, את הקבוצה החמישית באיכותה (יעני רביעית מהסוף) בדרג השלישי והשנייה או השלישית הכי חלשה באיכותה בדרג הרביעי. יותר חשוב מזה, נמנענו מבשיקטאש, גנק, לגיה ואפילו אסטנה בדרג השלישי ומנורדשלנד, לוגאנו, צ'וקריצ'קי ואברדין בדרג הרביעי.
  12. מודה ומתוודה - לא יכלתי לראות את המשחק היום אז אני ניזון מכל מה ששמעתי, מהתקציר ומקריאה בפורום ובערוצים אחרים (כמובן לא וואן, ספורט5 ושאר הרפש שאני לא נכנס אליהם כבר כמעט עשור). קודם כל, יש ענק. כולם יקטינו את ההעפלה הזאת אבל זה חשוב מאוד להמשך המסורת והניקוד האירופיים, להכנסות ובתקווה גדולה להנחתת שני השחקנים שאנחנו צריכים כדי להתמודד על האליפות. אני מסכים שהמשחק הזה ממחיש את נקודות התורפה של הסגל הנוכחי. בהגנה - לוקאסן עם מהלך הזוי בשער שספגנו (לעשות גליץ' כזה בתוך הרחבה ולהוציא את עצמך מהמשחק זה משהו שאני לא מצפה מבלם ברמה שאנחנו צריכים), סאבוריט רך מדי כבלם (אבל לפחות מפצה על זה בהנעת הכדור ובחוכמת המשחק), רביבו עדיין בשלב שכר הלימוד (ואני מלחים אותו להרכב ומשלם את זה בשמחה) ומאסון סובל מהקשר שמשחק באגף שלו אבל מצטרף למגמה הכללית של רכות, קבלת החלטות שגויה מבחינת תזמון (מתי לתקוף את הכדור באגרסיביות) ומיקום בעייתי (צליה כבשו פעמיים מתוך הרחבה אחרי הדיפה/קורה והגיעו כמה פעמים ראשונים לכדור שני בתוך הרחבה). בקישור - יוריס (ניסוי מעניין היום לשים אותו יותר בתור 50/50) ופרץ הם הברומטר שלנו העונה (זהבי הוא בחזקת אל ולכן לא נחשב), אבל שניהם קצת מרמים בעמדה ובתפקוד שלהם. יוריס הוא 50/50 שמשחק כקשר אחורי (כי אנחנו לרוב יוזמים ומתמודדים מול בונקרים), פרץ הוא 50/50 אבל משחק הרבה יותר קדימה מ-50/50 קלאסי, למרות שיוריס לא מספיק איכותי בצד ההגנתי כדי להחזיק את הקישור ההגנתי (בטח כל זמן שדביטון משחק ב-10 ולא תורם להגנה), ופרץ לא מספיק איכותי ברחבה (מבחינת סיומת ומסירה אחרונה) כדי להיות הקשר הקדמי. לאור זה, אני מקווה שיגיע קשר 10 שיהיה 10 אמיתי מבחינת מספרים ותפקוד, וששחר יקבל יותר דקות, כי הוא משלים את פרץ ויוריס בצורה טובה יותר והתכונות שלו עוזרות לייצב את ההגנה ולגוון את ההתקפה. קניקובסקי, לאו דווקא בגלל השער, מרגיש כמו המחליף הכי דומה לפרץ מבחינת יכולת לשמור את סגנון המשחק שפרץ מקנה לנו. בהתקפה - נקום וניפול על זהבי ועל מה שמילסון, כהן ובשאיפה תורג'מן ודוידה ייצרו.
  13. נשבע שכתבתי לכמה חברים שנקבל את גנט, בשיקטאש/לגיה ורשה ונורשלנד. אין צפוי מזה. בית אפור עם קבוצות מעולות. לעניין הדרגים - אסטון וילה ופיורנטינה גורמות לדרג 2 להיראות טוב מכפי שהוא באמת. פרנקפורט ואסטון וילה שקולות מבחינת האיכות שלהן (וילה קבוצה עדיפה אבל פחות מנוסה באירופה). פנרבחצ'ה ופיורנטינה שקולות ושתיהן בקטגוריה דומה לפרנקפורט ואסטון וילה מבחינת קבוצות שכמעט בלתי אפשרי להוציא מהן נקודות. ברוז' עדיפים על פאוק, זאגרב עדיפים על ברטיסלבה (למרות ששתיהן הודחות ממוקדמות האלופות והאירופית ולא הרשימו בקמפיין האירופי שלהן העונה), אלקמאר ופלזן די שקולות, גנט נראית אפורה לכאורה אבל קבוצה מעולה ועדיפה על לודוגורץ וליל עדיפה על בודו גלימט. נשארנו עם פרנצווארוש ומכבי, ולצערנו ההונגרים עדיפים עלינו כרגע, למרות הקמפיין המאכזב שלהם במוקדמות האלופות והאירופית. דרג 3 זה מה שיעשה את ההבדל. גנק, בשיקטאש ולגיה ורשה קבוצות טובות מאוד. אם אפשר להימנע מהן, זה אפילו יותר חשוב ממי שנקבל בדרג הראשון. דרג 4 זה "רק לא נורשלנד" (ברור שנקבל אותם הרי), אבל גם אברדין, צ'וקאריצ'קי ולוגאנו לא פראיירים.
  14. עמית, סלביה פראג עלו לבתים של הליגה האירופית. נשארו לצ'כיה שלוש נציגות - שתי הקבוצות מפראג בליגה האירופית ופלזן בקונפרנס.
  15. אתה לא לבד. לפני הרביעי של תורג'מן הייתי די בטוח שלא נעבור. אחרי הרביעי, יש לנו מרווח תמרון אבל אין לנו את פרץ בשער ואפשר להסתבך בקלות עם ההגנה הרכה שלנו.
  16. העונה מתחילה ביום ראשון ואף קבוצה עדיין לא הביאה אותו. שוב, למה לשים את תורג'מן באגף באופן קבוע?
  17. דקסטר יא אח, זה משחק לרוטציה מינימלית ביותר. משהו בסגנון של דוידזאדה במקום רביבו, לוקאסן במקום ביטון, גבי או גולסה במקום דביטון וזהו בערך. לתת לזהבי לסגור את הסיפור ואז לשלוח אותו לנוח בדקה 60 ולתת לתורג'מן עוד דקות.
  18. אז שיהיה בקבוצה אחרת. נוכל להביא תואם שבירו או אולי אפילו, לשם שינוי, לקדם כישרון צעיר כמו אבו פרחי או לנסות את כהן או אלמוג בחוד.
  19. תמוה מאוד ששחקן כזה יגיע לישראל ולא לתורכיה או לליגה מזרח אירופית.
  20. ללא ספק שחקן הבית הבא שנייצא, לכל היותר בסיום העונה הבאה. הוא מוכשר, עובד קשה, מתקדם ושני השערים שלו השבוע היו חשובים מאוד לבניית הביטחון. לא הייתי ממהר לזרוק אותו להרכב עכשיו. קודם כל, אנחנו צריכים אותו כמחליף למשחקים שזהבי ינוח או יהיה פצוע בהם, ומעבר לזה, הוא בדיוק השחקן שיכול לעלות מהספסל ולעשות שינוי כשההתקפה תקועה או זקוקה לשער נוסף. זה יעזור לו להתאקלם לכדורגל בוגרים וינצל את היתרון היחסי שלו מבחינת דריבל ומהירות. יהיו לו הזדמנויות לעלות בהרכב במקום כל אחד מהשלישייה הקדמית, לפחות במצב הסגל הנוכחי. אגב, אין לנו צורך בשבירו כרגע. זה רכש קלאסי לינואר כמו שהבאנו את ברק בדש בזמנו. זהבי ותורג'מן כחלוצים הבכירים, כשרק אחד מהם בהרכב, ושילוב של אבו-פרחי, אלמוג, כהן ומי שלא יהיה, יספיק לנו בשביל עמדה אחת בהרכב.
  21. אלקמאר בסכנת הדחה אחרי 1:1 ביתי. גם ליל אחרי ניצחון 2:1 בבית על אוסייק. גם מידייטלנד אחרי 3:3 בבית מול לגיה ורשה. בדרג 2 היחידות שבסכנת הדחה הן גנק שניצחו 2:1 בבית את אדנה דמירספור התורכית ופיורנטינה שהפסידו 1:0 בחוץ לראפיד וינה. ברור שעדיף לנו להיות דרג 1. זה אומר גם שקבוצות חזקות מדרג 3 יתקדמו לדרג 2. נכון, נקבל דרג 2 קשוח ככל הנראה אבל זה ישפר את המצב בשאר הדרגים. אם אני מקביל בין הדרגים מבחינת יריבות קשות פרנקפורט - אסטון וילה ופנרבחצ'ה - פיורנטינה זה קבוצות רמה מעלינו ברמה של לחלץ תיקו ביתי ולא מעבר. ברוז' חזקים מפלזן, גנט חזקים מלודוגורץ, ליל חזקים מבודו גלימט, פרנצווארוש וגנק זה שקול ומידייטלנד עדיפים על מי שלא תעלה מדרג 3. אם איכשהו בשיקטאש יהיו דרג 2 זה ייתן לנו שקט נפשי לגבי דרג 3. דרג 2 סיוט ודאי אבל דרג 3 טוב.
  22. כל מה שגורם לו להיראות לא טוב קשור למי שמשחק לידו (ניר ביטון) ומלפניו (כהן).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.