Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
    2,789
  • Last visited

Everything posted by מנג'ר יונייטד

1. גולסה לא גרזן. ניר ביטון יכול לשחק בעמדה של גולסה במקרה הצורך ומעל כולם נדב נידם הוא הגיבוי המושלם לגלזר.
  2. תזכורת קטנה למי ששכח - בינואר 2024 גלוך רשאי לחתום בכל קבוצה שיירצה בה. אין לו שום אינטרס להאריך חוזה במכבי, והמחיר שלו יירד בשנה הבאה כשיהיה בשנת חוזה. זה חשוב בהרבה רבדים ומובנים למובנים לעשות עסקה טובה. גם כלכלית, גם מבחינת המעמד שלנו ביבשת, גם מבחינת היכולת למשוך כשרונות צעירים שיידעו שאנחנו נקדם אותם ונמכור אותם לאירופה. מבחינתי, האידיאל זה למכור את גלוך ב-5-7 מיליון יורו עם השאלה אלינו לעונה. האם זה ריאלי? לא יודע.
  3. מי לוקח על עצמו לסכם את מצב הסגל לפי עמדות? למשל, דור תורג'מן (שקלאב ברוז' רצו לפי הדיווחים) מיועד להיות חלוץ רביעי?
  4. קשה לי מאוד לראות את גבי כקשר המרכזי. זה לא היה מוצלח בפעמים שנוסה, ואם זאת התכנית, אין צורך להחזיק בנוסף גם בגולסה, ואן אובריים וריקן. אם נשחק 4:3:3, אני מעריף שגבי ופארפה יהיו הבחירה הראשונה לכנפיים ולקשר ההתקפי (בהנחה שגלוך לא יישאר). אם נשחק 3-5-2 השמיים הם הגבול מבחינת אפשרויות.
  5. אני מת על זהבי, אבל זה לא ריאלי, אלא אם הוא ישחק כאן עוד ארבע עונות ברמה הגבוהה שלו.
  6. המסר של ההנהלה והצוות המקצועי, על סמך ההחתמות, הוא ששחר עדיין לא מוכן. מעבר לגלזר (העוגן בקישור האחורי), יש גולסה, ואן אובריים, ריקן וגם דביטון וקניקובסקי שיכולים לחלטר בקישור המרכזי. לא נשאר שם הרבה מקום ודקות לשחר. המזל היחיד הוא שאיביץ' לא רואה שמות אלא תפוקה. אם ייראה תפוקה משחר אז הוא יהיה בסגל.
  7. בטווח הקצר - אם העונה שלנו תקום ותיפול על גלוך אז הסגל לא נבנה כמו שצריך. בטווח הארוך - מעבר להכנסה (שתהייה גדולה יותר עכשיו, לא משנה כמה מרשימה תהייה העונה שלו בבוגרים), המסר של לתת לכשרונות חריגים להתקדם בתמורה לסכום גבוה הוא חשוב מאוד ויסייע לנו למשוך כשרונות ולמנוע בריחה מהנוער שלנו. המודל שלנו חייב לכלול גם מיקסום רווחים מכשרונות שגידלנו. פספסנו הזדמנות ענקית עם דור פרץ אחרי העונה הראשונה של איביץ', פספסנו עם אלמוג ויש מצב שעוד כמה דומים פספסנו. ניצול הזדמנויות לייצוא במחיר מקסימלי חייב להיות חלק מהמודל הבסיסי שלנו. זה יאפשר לשחרר את הפקק בשילוב בבוגרים, לרענן את הסגל וגם יותר משאבים לבוגרים ולנוער.
  8. למה עצבים? מבחינתי זאת גאווה גדולה והלוואי שכל שנה נמכור שחקן בית שבקושי שיחק בבוגרים ב-5 מיליון יורו. אם כבר עצבים, העצבים הם על כל שחקני הנוער שפספסנו הזדמנות למכור אותם או להוציא מהם את המקסימום בגלל השמרנות בשילוב שלהם. לגדל - להעלות לבוגרים בהקדם האפשרי (גם אם זה אחרי השאלות) - לשלב בסגל - אקזיט. זה המודל וזה יאפשר לנו להישאר עם תקציבים גבוהים גם בלי תמיכה משמעותית של מיטשענק.
  9. לא מפתיע בכלל בתקשורת האנטי-מכבי. גם בכותרות על אימון הבכורה של איביץ' כתוב שפארפה לא השתתף. רק בכותרת משנה בסוף מסבירים שזה כי הוא יצא חיובי לקורונה והוא צפוי להצטרף לאימונים מחר או מחרתיים מאחר שיצא עכשיו שלילי.
  10. סאבוריט ויובאנוביץ' באנקרים. פריצה יישאר גם כן בסבירות גבוהה. זה בעצם משהו כזה יותר: ג'ראלדש, בלם זר, גררו, קוואס, פארפה וכנף זר על שלושה מקומות, כשכמעט בוודאות נביא בלם זר, אז מרווח התמרון מצומצם מאוד.
  11. הליכוד והחרדים יקבלו 50 מנדטים לכל הפחות ביחד.
  12. אני היחיד שהתרגש (בואך חרמנות א-לה גשם של בלגים) מהתמונות של איביץ' מאימון הפתיחה?
  13. ברור שזה ייגמר עם ביבי-בן גביר-חרדים. אולי אולי גם בחיזוק של מנצור עבאס או מישהו מהמיעוטים שיש להם הרבה במשותף עם החרדים.
  14. מסכים אבל אין שום סיכוי ביקום שממשלה כזאת תקום כי ביבי ימשיך לעמוד בראשות הליכוד.
  15. אני לא הוגה דעות ולא איש שמאל (למעשה איש ליכוד מבטן ומלידה) אבל באמת חבל שהממשלה הזאת לא הצליחה להחזיק יותר. הם עשו כמה וכמה דברים חיוביים ובעיקר נתנו תקווה שאפשר לשלב מגוון ציבורים. אני מקווה מאוד שכל נבחרי הציבור הערביים שהובילו להפלת הממשלה הזאת יותר מכל אחד אחר ייזכרו בדברי הימים כמי שהביאו גזרות על הציבור אותו הם מתיימרים לייצג (ד"ש לבן גביר ולסמוטריץ'), בשם לאומניות מזויפת, ושסילמן ושאר אנשי העאלק-ימין יסיימו כדמויות נשכחות אחרי שנתניהו והליכוד יסיימו את ה"השתמש וזרוק" הנוכחי. באופן מפתיע, ליברמן קידם כמה וכמה רפורמיות ימניות וליברליות חשובות ביותר, וגם העמדות שלו מול ועדים, לרבות הסתדרות המורים, היו משב רוח מרענן וחיובי. אפשר (ואפילו מובן למה) לא לאהוב את הדמויות האפרוריות וחסרות הכריזמה בממשלה הנוכחית, אבל מבחינתי זה פספוס היסטורי לתקן הרבה תחומים שהוזנחו. אני מקווה בשביל עתיד המדינה שהממשלה הבאה תמשיך במגמה הנוכחית ולפחות תנסה לפעול לטובת הציבור, ואם אפשר קצת יותר משילות ומאמץ רציני אל מול הנשק הבלתי חוקי במגזר, אפילו עדיף.
  16. אם הוא יישאר העונה לא נמכור אותו בינואר, ובכל מקרה ינואר זה לא חלון שקבוצות שופכות בו סכומים כאלה. ברגע שהוא יישאר העונה, הוא נכנס לשנת חוזה ואז לא נוכל לקבל עליו יותר מ-5 מיליון יורו וגם זה הגזמה. אי אפשר לדעת לעולם, אפילו שגלוך נראה סופר מיוחד מבחינת האופי והרצינות.
  17. להערכתי סירבו רק כי מדובר בשלב מוקדם של טורניר היורו. אם גלוך ייתן טורניר מוצלח (והוא בהחלט התחיל ככה), המחיר יעלה. מעבר לזה, אף אחד לא באמת יודע אם הציעו וכמה, אבל אני אופתע מאוד אם נסרב להצעות באזור 5 מיליון יורו. מקווה שהפספוס עם אלמוג יושב להנהלה הנוכחית טוב טוב בראש.
  18. צחוקים וציניות בצד - אם אנחנו יכולים לקבל על גלוך 5 מיליון יורו ו-20% ממכירה עתידית, הייתי מוכר. לא משנה מה נקבל ממנו בשנתיים הקרובות, זה לא ישתווה לסכום הזה ולהשלכות העתידיות שלו על היכולת שלנו למשוך שחקני נוער ולשלב אותם.
  19. החתמה מעולה מבחינת ההיכרות עם המערכת, הריכוזיות שתפצה על היעדר ניהול ספורטיבי ראוי ומעל הכל המשמעת חסרת הפשרות. החתמה מדאיגה מבחינת הציפיות, חוסר היכולת לשחזר את מה שהשיג בקדנציה הקודמת (מבחינת פער בטבלה, ספיגות והפסדים) וכמובן אירופה, בעיקר אחרי שמסתכלים על רשימת היריבות האפשריות בסיבוב השלישי ובפלייאוף. הלוואי שיצליח להחזיר לנו את האליפות. זה ימצב אותו כאחד המאמנים הגדולים של המועדון.
  20. ברגעים כאלה ובעונות כאלה חשוב להוקיר תודה לאסף ליבר היקר, היו"ר של מכבי כדורעף, ששוב דאג לשמור על הרצף של תואר באחד מענפי הכדור.
  21. בעיניי הבעיה הגדולה באמת היא שלא מכינים את העונה הבאה מראש. יש דברים שצריכים להכין מראש. אני מבין שלא תמיד יודעים מי יהיה המאמן, ושזה משפיע על זהות חלק מהרכש, אבל מערכת מסודרת צריכה להכין תכניות, גיבוי ועתודות. המערכת שלנו לא נתפסת בעיניי כמסודרת. עושה רושם שאין אישור תכניות מראש עם מיטשענק, ושמחכים לראות מי מהשמות במחברת יהיה פנוי ומוכן להגיע. לטעמי, טעות. יש הרבה דברים בסיסיים ומהותיים שצריך להכין מראש, כמו החזרת מושאלים, הארכות חוזה, סימון מאמנים ועוד.
  22. שמיר יעלה כסף והוא לא הראה שאפשר לבנות עליו כ-50/50. אם אני מוסיף לזה את גולסה וריקן שיכולים לשחק באותה העמדה, אין שום סיבה להשאיר אותו מבחינת הקצאת משאבים. קנדיל היה. אני מסכים עם הקביעה הזאת. במשך תקופות מסוימות הוא היה נראה כמו פוטנציאל לדסה 2.0. בפועל, יותר מדי פציעות וחוסר עקביות. אי אפשר לבנות עליו ואני מעדיף להריץ את גיא מזרחי כמגן ימני עתידי / רוטציה. נחמיאס פחות טוב מפיבן, וזקוק נואשות להשאלה ולאוורור ממכבי לטעמי. הוא הפגין כל כך הרבה ליקויים וקשה לי לראות איך יתקן אותם, בטח ובטח במכבי הלחוצה.
  23. הארכת החוזה של דוידזאדה, בדומה להארכת החוזים של גולסה, ייני וריקן חשובה מסיבה אחת בלבד - עומק. מכבי קבוצה שרצה בכמה מסגרות ברוב העשור האחרון, וראינו שיש פציעות ואילוצים כאלה ואחרים. הארבעה האלה מנוסים, מכירים את המערכת, מחליפים טובים, חשובים לחדר ההלבשה ובעיקר לא עושים בעיות לעלות מהספסל. בניגוד אליהם, טב"ח לא עונה על אף אחת מההגדרות, וחוזז, קוואס, נחמיאס, קנדיל, שמיר וסה לא מתאימים להרכב ולא בנויים להיות שחקני סגל או ספסל חשובים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.