Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
 • Posts

  2,789
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About מנג'ר יונייטד

 • Birthday 17/06/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

8,054 profile views
 1. לחלוטין איתך. ב-8 מיליון יורו פלוס אחוזים אין כאן התלבטות. מי שמודאג לגורל העונה הנוכחית שלנו - אם העונה שלנו תלויה בגלוך (ובפרט כשיש לנו שלושה חלוצי על חלל), אנחנו בבעיה חמורה.
 2. הגזמת. היה מעולה והחזיק את האמצע טוב מאוד עד דקה 80+ אבל אז התעייף.
 3. גולסה לא גרזן. ניר ביטון יכול לשחק בעמדה של גולסה במקרה הצורך ומעל כולם נדב נידם הוא הגיבוי המושלם לגלזר.
 4. תזכורת קטנה למי ששכח - בינואר 2024 גלוך רשאי לחתום בכל קבוצה שיירצה בה. אין לו שום אינטרס להאריך חוזה במכבי, והמחיר שלו יירד בשנה הבאה כשיהיה בשנת חוזה. זה חשוב בהרבה רבדים ומובנים למובנים לעשות עסקה טובה. גם כלכלית, גם מבחינת המעמד שלנו ביבשת, גם מבחינת היכולת למשוך כשרונות צעירים שיידעו שאנחנו נקדם אותם ונמכור אותם לאירופה. מבחינתי, האידיאל זה למכור את גלוך ב-5-7 מיליון יורו עם השאלה אלינו לעונה. האם זה ריאלי? לא יודע.
 5. מי לוקח על עצמו לסכם את מצב הסגל לפי עמדות? למשל, דור תורג'מן (שקלאב ברוז' רצו לפי הדיווחים) מיועד להיות חלוץ רביעי?
 6. קשה לי מאוד לראות את גבי כקשר המרכזי. זה לא היה מוצלח בפעמים שנוסה, ואם זאת התכנית, אין צורך להחזיק בנוסף גם בגולסה, ואן אובריים וריקן. אם נשחק 4:3:3, אני מעריף שגבי ופארפה יהיו הבחירה הראשונה לכנפיים ולקשר ההתקפי (בהנחה שגלוך לא יישאר). אם נשחק 3-5-2 השמיים הם הגבול מבחינת אפשרויות.
 7. אני מת על זהבי, אבל זה לא ריאלי, אלא אם הוא ישחק כאן עוד ארבע עונות ברמה הגבוהה שלו.
 8. המסר של ההנהלה והצוות המקצועי, על סמך ההחתמות, הוא ששחר עדיין לא מוכן. מעבר לגלזר (העוגן בקישור האחורי), יש גולסה, ואן אובריים, ריקן וגם דביטון וקניקובסקי שיכולים לחלטר בקישור המרכזי. לא נשאר שם הרבה מקום ודקות לשחר. המזל היחיד הוא שאיביץ' לא רואה שמות אלא תפוקה. אם ייראה תפוקה משחר אז הוא יהיה בסגל.
 9. בטווח הקצר - אם העונה שלנו תקום ותיפול על גלוך אז הסגל לא נבנה כמו שצריך. בטווח הארוך - מעבר להכנסה (שתהייה גדולה יותר עכשיו, לא משנה כמה מרשימה תהייה העונה שלו בבוגרים), המסר של לתת לכשרונות חריגים להתקדם בתמורה לסכום גבוה הוא חשוב מאוד ויסייע לנו למשוך כשרונות ולמנוע בריחה מהנוער שלנו. המודל שלנו חייב לכלול גם מיקסום רווחים מכשרונות שגידלנו. פספסנו הזדמנות ענקית עם דור פרץ אחרי העונה הראשונה של איביץ', פספסנו עם אלמוג ויש מצב שעוד כמה דומים פספסנו. ניצול הזדמנויות לייצוא במחיר מקסימלי חייב להיות חלק מהמודל הבסיסי שלנו. זה יאפשר לשחרר את הפקק בשילוב בבוגרים, לרענן את הסגל וגם יותר משאבים לבוגרים ולנוער.
 10. למה עצבים? מבחינתי זאת גאווה גדולה והלוואי שכל שנה נמכור שחקן בית שבקושי שיחק בבוגרים ב-5 מיליון יורו. אם כבר עצבים, העצבים הם על כל שחקני הנוער שפספסנו הזדמנות למכור אותם או להוציא מהם את המקסימום בגלל השמרנות בשילוב שלהם. לגדל - להעלות לבוגרים בהקדם האפשרי (גם אם זה אחרי השאלות) - לשלב בסגל - אקזיט. זה המודל וזה יאפשר לנו להישאר עם תקציבים גבוהים גם בלי תמיכה משמעותית של מיטשענק.
 11. לא מפתיע בכלל בתקשורת האנטי-מכבי. גם בכותרות על אימון הבכורה של איביץ' כתוב שפארפה לא השתתף. רק בכותרת משנה בסוף מסבירים שזה כי הוא יצא חיובי לקורונה והוא צפוי להצטרף לאימונים מחר או מחרתיים מאחר שיצא עכשיו שלילי.
 12. סאבוריט ויובאנוביץ' באנקרים. פריצה יישאר גם כן בסבירות גבוהה. זה בעצם משהו כזה יותר: ג'ראלדש, בלם זר, גררו, קוואס, פארפה וכנף זר על שלושה מקומות, כשכמעט בוודאות נביא בלם זר, אז מרווח התמרון מצומצם מאוד.
 13. הליכוד והחרדים יקבלו 50 מנדטים לכל הפחות ביחד.
 14. אני היחיד שהתרגש (בואך חרמנות א-לה גשם של בלגים) מהתמונות של איביץ' מאימון הפתיחה?
 15. ברור שזה ייגמר עם ביבי-בן גביר-חרדים. אולי אולי גם בחיזוק של מנצור עבאס או מישהו מהמיעוטים שיש להם הרבה במשותף עם החרדים.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.