Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
  • Content Count

2,789
  • Last visited

• Days Won

14

6 Followers

About מנג'ר יונייטד

• Birthday 17/06/1984

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

7,579 profile views
  1. אבל אנחנו לא מתפרקים ברמת החיפה. אנחנו שם. מתמודדים על תארים, עושים קמפיינים יפים, תחרותיים, רלוונטיים ומייצרים כשרונות בשפע. כל זמן שאנחנו במצב צבירה כזה, התארים יגיעו. לא בכל עונה, אבל יגיעו.
  2. הסתמכתי על טרנספרמרקט אבל שמח לגלות שטעיתי, בעיקר לגבי גלזר ובתקווה שגם פרץ, וסביר להניח שגם פשיץ.
  3. יש דברים שאפילו לא צריך מנכ"ל או מנהל מקצועי בשבילם, כמו להאריך את החוזים של סאבוריט, גלזר, פרץ ולפחות אחד מהבלמים. כרגע, החוזים של השחקנים הבאים יסתיימו בסיום העונה: שוערים - טננבאום, דניאל פרץ הגנה - סאבוריט, טיבי, הרננדז, ייני, קנדיל קישור - גלזר, פרץ, דן ביטון (השאלה), ריקן התקפה - טב"ח המוח, חוזז, בלקמן, פשיץ, שכטר השחקנים היחידים שחתומים לעונה נוספת או יותר הם פיבן, בלטסקה (עד 2022), דוידזאדה (עד 2022), גולסה (עד 2022), קארצב (עד 2022), יונתן כהן וגררו (עד 2022).
  4. כל זמן שאתם נותנים במה לרפש הזה, ממשיכים להיכנס לוואן, לספורט5, להגיב להם, להתעצבן, לקרוא כתבות של טוכמן, צנציפר, רז אמיר ויתר הכתבים הדומים, אתם יכולים להתלונן בעיקר כלפי עצמכם. הצביעות חוגגת והתקשורת מלבינה את החזרה הזאת, וברור לכולנו שאם אחד מהם היה חוזר אלינו היה קרנבל שלם ואלמוג בוקר היה מקים מאהל מחאה בקרית שלום. אם אתם רוצים להתאכזב, תתאכזבו מכל ארגוני הנשים והצדקניות שביצעו משפט שדה לאצילי ולמיכה וכעת דוממות. הייתי מצפה מהן לפוסטים דומים, לקריאה לחרם על הונדה וולבו וכל העסקים של שחר בגלל החלטת הנשיא. אני, אישית, לא מתפלא, לא מתאכזב, לא נכנס לכל הרפש הזה.
  5. כאילו לפני החיסונים אנשים ממש הקפידו על מסכות וריחוק חברתי. ההנחיות של הממשלה רק גרמו להרעה במצב, למשל, כשאתה מכריז על סגר או על מגבלות בהתרעה של פחות משבוע, אנשים פתאום מסתערים על חנויות כאילו אין מחר ויש יותר צפיפות, אותו דבר עם צמצום אוטובוסים ב-50%, זה משיג בדיוק את האפקט ההפוך. החדשות הטובות הן שרוב האוכלוסייה בסיכון צפויה להיות מחוסנת בקרוב, וזה יאפשר ירידה דרסטית במספר החולים הקשים והמונשמים, ויסיר את הסיכון המרכזי מהמגיפה הזאת שזה קריסה של מערכות הבריאות ובתי החולים. עם זאת, ברור לכולנו שהסגר הזה הוא פוליטי עקב חוסר יכולת ונכונות לבצע אכיפה סלקטיבית במגזרים האדומים.
  6. אני לא מבין איך שרדנו כל השנים האלה בלי מכביפדיה.
  7. אני בדעת מיעוט אבל מעדיף את הליגה האירופית. תן לי להתבסס שם כחבר קבוע בשלב הבתים עם העפלה כל כמה עונות לפני שאחלום על ליגת האלופות. אין לנו מה למכור בליגת האלופות והקמפיינים שם, מעבר לתרומה כלכלית וליוקרה, לא מקדמים אותנו משמעותית (מבחינת ניקוד וניסיון).
  8. עכשיו ברצינות - לבוא בדרישות למיטשענק זה לא רק כפיות טובה אלא ניתוק מוחלט מהמציאות. בסוף, האיש ווינר בכל מה שעושה (לא מגיעים לסדרי הגודל שלו בלי להיות בעלי אופי כזה) והעמיד לנו כאן מועדון מתוקתק וכמה רמות מעל מה שהתרגלנו וחלמנו עליו. בעונה "מאכזבת" שלנו צברנו 8 נקודות דירוג, הכנסנו סדר גודל של 11-10 מיליון יורו רק ממענקים מאופ"א והעפלנו לשלב 32 האחרונות בליגה האירופית אחרי שנראינו לא רע מול זלצבורג בפלייאוף האלופות עם הרכב שני שלנו. האם יש מקום לשיפור? ברור. גם אני הייתי שמח לראות מנכ"ל או מנהל מקצועי, אבל אם זה הרע ההכרחי שאני צריך לחיות איתו בשביל המשך עידן מיטשענק במו
  9. להביא לו את עלמה זוהר שתשיר לו mi amor it's Jack I'm calling you from Israel just to say that I love you ואם הוא ינתק אז את אמינם שישיר לו את גרסת המזרח התיכון של Stan
  10. החדשות הטובות: נראינו טוב, בעיקר במחצית השנייה, הוצאנו נקודה חשובה (לדירוג ולסיכוי לעלות שלב) ואנחנו תלויים בעצמנו מבחינת העפלה לשלב הבא. התחושה שלי היא שההעפלה תוכרע במשחק מול התורכים, ואני לגמרי רואה אותנו עפים אחרי שהתורכים ינצחו שני משחקים, או לחילופין יעשו תיקו וניצחון בזמן שאנחנו לא ננצח את קארבאח.
  11. אהלן חבר. כנ"ל. מקווה שהכל טוב איתך! המס בארה"ב (ובפרט במדינות ניו יורק וקליפורניה) גבוה יותר מבארץ, כתלות במדרגת המס אבל בשלוש המדרגות העליונות (וזה לא כזה מסובך להגיע אליהן במקום כמו ניו יורק או קליפורניה) המס האפקטיבי, לפני ביטוח בריאות וכו' (אני לא נכנס שנייה לכל מיני ניכויים שמורידים את ההכנסה החייבת במס) הוא מעל 50%. בארה"ב ביטוח בריאות טוב למשפחה עולה (אחרי סבסוד משמעותי מהמעסיק) סדר גודל של 500-800 דולר לחודש, וזה עם deductible קרי אתה משלם 100% מהעלות עד שאתה מגיע לרף מסויים, ואתה מגיע לרף הזה אחרי חמישה-שישה ביקורים / בדיקות אם אתה חולה - מדובר בכמה אלפי דולרים. מדו
  12. שמע, אני גר בארה"ב כבר שש שנים והרפואה הפרטית כאן איכותית אבל היא הכל מלבד זולה. ביקור אצל רופא משפחה לצינון עולה סדר גודל של 100-200 דולר, וזה עם ביטוח שיקר משמעותית ממס בריאות בישראל פלוס תשלום לקופת חולים. אני לא מדבר על זה שבישראל המון בדיקות מונעות כלולות בביטוח והן חינמיות, נגישות ועוד. הגישה הנכונה היא שילוב. שמירת המשאבים החשובים זמינים לכולם, ללא כל עדיפות, לצד רפואה משלימה למי שיכול להרשות לעצמו. למשל, חדר יולדות רגיל לעומת מלונית יולדות. למשל, המתנה בתור לניתוח שאינו מציל חיים, לעומת הליך מהיר יותר בתשלום גבוה יותר בסקטור הפרטי. זה איזון עדין אבל בסופו של דבר
  13. אני לא מבין למה נמני ממשיך להיות מועסק כפרשן. חוץ מלתאר את מה שקורה על המגרש במילים אחרות ולנפק קלישאות הוא לא תורם בכלום
  14. יהיו הזדמנויות לרווח את הלו"ז גם בלי להקשות על שתי קבוצות שמייצגות אותנו בשלבי בתים אירופים.
  15. זה פשוט מטורף והזוי. בכל העולם מנסים לעזור לקבוצות שמשחקות באירופה. כאן, יש הזדמנות נדירה לעזור לשתי קבוצות שמשחקות באירופה. במקום זה מקשים על שתיהן. הזייה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.