Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
  • Content Count

2,789
  • Last visited

• Days Won

14

About מנג'ר יונייטד

• Birthday 17/06/1984

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

7,374 profile views
  1. לכל המתעניינים ביריבות האפשרויות, נקודות דירוג ותאריכי הגרלות - האתר של ברט קאסייס האיש והאגדה https://kassiesa.net/uefa/seedcl2020.html
  2. ברט קסייס הוא רונאש של הדירוגים באירופה
  3. ברט קסייס עדיין לא פרסם את כל הדירוגים באתר שלו אז קצת קשה לחפור לעומק בלעדיו.
  4. יש המלצה למגדיל טווח של ווייפיי?
  5. אני איתך. סולשיאר הבריא את המערכת ויותר מהכל החזיר ליונייטד את רוח המועדון. השחקנים שהוחתמו בתקופתו הם שחקנים שמתאימים ליונייטד ורואים בה כתחנה הסופית וכפסגת השאיפות שלהם, ולא תחנת מעבר (ד"ש לפוגבה). כתבתי במקום אחר אבל בעיניי הדבר החשוב ביותר בעונה הנוכחית ואולי בקדנציה של סולשיאר היא שהצרכים התבהרו. בלם, קשר מרכזי ושחקן כנף. אם נפגע בהם, אז גם העומק ייפתר מעצמו. בהגנה, וואן ביאסקה, מגווייר ו-וויליאמס הם השלד, הבסיס והעתיד. ברור למדי שחסר בלם נוסף שישלים את מגווייר. באנלוגיה לפרגוסון - מגווייר על תקן פרדיננד, וואן ביאסקה על תקן נוויל (למרות שהוא שחקן רכש) ו-וויליאמס על תקן אירווין (למרות שהוא שחקן בית). חסר לנו הוידיץ' לריו של מגווייר. ברגע שיגיע כזה, פתאום באיי / לינדלוף / שואו / דאלוט ובתקווה אחד מהצעירים כמו כמו טוואנזבה או פוסו-מנסה יוכלו לתרום בהתאם לאיכותם, קרי כשחקנים משלימים בסגל. בקישור, ברונו הוא המושיע אבל הוא לא יספיק לבד. מקטומיניי עשה קפיצה נהדרת ונראה שהשתלט על משבצת הקשר האחורי (חבר טוען שהוא הגרסה הנוכחית של רוי קין, בעיניי הוא יותר קאריק אבל כך או כך, הוא העוגן), ברונו יספק את הברק מקדימה (מה שפוגבה היה אמור להביא) וזה הבהיר מאוד את זה שחסר לנו קשר אמצע איכותי, עם כל הכבוד לפרד (הרמתי ידיים לגבי פוגבה ומחויבותו למועדון). במצב שיגיע כזה, פתאום מאטיץ', פרד ומאטה הם אפשרויות לא רעות בכלל כגיבוי מהספסל למקרה פציעות / רוטציה / מנוחה / גביעים למיניהם. בהתקפה, ראשפורד, מרסיאל וגרינווד זה אושר גדול. עדיין לא ברור לי (ואולי גם להם) מי צריך לשחק באיזה עמדה אבל זה חלק מהאתגר ומהכיף. לפעמים ראשפורד עדיף באגף ולפעמים באמצע, לפעמים מרסיאל באגף ולפעמים בשפיץ. חסר לנו שחקן כנף איכותי נוסף, לצד ג'יימס (שלא מספיק איכותי בשביל לפתוח בכל המשחקים אבל ללא ספק צריך להיות האופציה הראשונה מהספסל). מה שמעודד אותי זה ההתקדמות. שחקנים סוף סוף מקבלים את הבמה ומתקדמים, הרכש ממוקד ומתאים, ואחד ברונו שפשוט בא ומשתלט על הקבוצה בלי כוחניות, בלי אגו ובטבעיות שראויה להערצה. משתלב במשחק השוטף כאילו גדל בסלפורד (פרבר של מנצ'סטר).
  6. מי שרוצה להבין קצת יותר על מה שעושים בארץ ועל התפרצות המגפה, ממליץ בחום על זה - וגם על המאמר הזה (בעברית) - https://www.ynet.co.il/health/article/rJbyUtCEU
  7. בגרסת התייר הסאחי - Circulo de Bellas Artes - רופטופ מעולה במרכז העיר (בין פלאזה סיאבלס לפלאזה דל סול) עם נוף של כל מדריד. ממליץ לעלות שעה לפני השקיעה כי זה מתמלא מהר. ארמון המלך ופארק רטירו חובה, שוק סאן מיגל אחלה מקום עם המון אפשרויות אוכל. יש עוד הרבה המלצות אם תרצה (מוזיאונים, פארקים, אתרים לבקר בהם ועוד).
  8. מקום ראשון בליגה הלאומית, 2 נקודות מעל מקום שני (עם משחק חסר). הקבוצה גם עלתה (שנה שנייה ברציפות) לגמר גביע ברנר. http://handballisr.co.il/league.asp?LeagueId=2&cYear=2020
  9. זה כבר משהו אחר. אמנם מזג אוויר פח אשפה (חם ולח או חם וגשום או פתאום קור הזוי במונחים של קיץ), אבל יעד כיפי מאוד לזוגות והמון דברים לעשות. לא ברור לי למה זה כל כך שונה מאירופה (מבחינת זה שמדובר בטיול עירוני, עם פארק, מוזיאונים, גם אם הם ברמה הכי גבוהה בעולם). תעדכן אם צריך טיפים. לפרוטוקול - אני עדיין מעדיף את סן פרנסיסקו, כביש מספר 1, ל.א. וסן דייגו או לחילופין וגאס.
  10. מרכז אמריקה יכול להיות בעייתי לאור עונת ההוריקנים (משפיע בעיקר על הרפובליקה הדומיניקנית ומקסיקו).
  11. אשתי רצתה כלב אני לא רציתי כלב בסוף התפשרנו ואימצנו כלב - גרסת החופשה? תגיד לה שמישהו שגר בניו יורק (אני) אמר לה שאוגוסט בניו יורק, ועוד עם ילדים, זה סיוט.
  12. לא עשינו קוסט טו קוסט אבל טיילנו הרבה בתוך ארה"ב (גרים כאן כבר כמעט שש שנים). אם אתה מתחת לגיל 24 או 25 ממש לא ממליץ על זה. זה מורכב לקנות כאן רכב, אתה תפסיד כסף במכירה והביטוח ישחט אותך. מעבר לזה, זה טיול טוב לזוג או לכמה חברים, אבל כיחיד אני חושש שזה יהיה קצת בודד על גבול המסוכן בחלק מהמקומות. מעבר לזה, אין כאן תרבות (למעט מקומות ספציפיים שהם מוכווני רוד-טריפ כמו אזורים עם פארקים לאומיים שכוללים פארקווייס, שזה דרכים נופיות בתוך הפארקים) של טיול עם רכב כתרמילאי. אני מכיר מישהו שעשה את זה ונהנה מאוד אבל אם כבר יש לך זמן וזה מסתדר מבחינת העונה, הייתי הולך על אותו הדבר ביעד מלהיב יותר כמו ניו זילנד או אוסטרליה, ובשתיהן יהיה קל יותר למצוא אנשים לטייל איתם וגם לישון בדרכים ברכב. ניר, מבחינת היעדים שציינת - אוגוסט קצת מבאס ליוסמיטי (חם, עמוס ואין יותר מדי מים), למיטב זכרוני זה גם שיא החורף בדרום אפריקה, אבל קוסטה ריקה (לא הייתי אבל מכיר הרבה אנשים שהיו) היא על גבול המערבית ברמת ארה"ב, בעיקר באזורים המתוירים מאוד (אבל זה עולה בהתאם) ופנמה, שהיא מדינה שמאוד נהנינו בה, יכולות להתאים. בגדול, אם יש לך שבועיים, אפשרי לגמרי לנחות בסן פרנסיסקו (עדיף שם מבחינת התחלת טיול בלי רכב כי זה עיר), להקדיש לה 4-3 ימים (יכול לשלוח לך מסלול שעשינו), להמשיך ממנה לכביש 1 (עוד 3 ימים, כשבלילה של היום השלישי מגיעים לל.א. או סמוך לל.א.), משם לל.א. ליומיים-שלושה ואז הלאה אל סן דייגו (אהבנו מאוד) או לוגאס (גם אהבנו מאוד) לכל מה שיישאר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.