Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
  • Content Count

2,789
  • Last visited

• Days Won

14

6 Followers

About מנג'ר יונייטד

• Birthday 17/06/1984

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

7,621 profile views
  1. מאשר. כמובן שיצא לי לבקר בסאן בלאס. אין כמו להיות באי מבודד באמצע הקאריביים. חלום. המקומות היחידים שלא הספקתי לבקר בהם זה האזור ההררי ובוקאס דל טורו.
  2. מאז שיש את בית"ר תל אביב אני פחות מתרגש מהתוצאות של הנוער. רוב הזמן אנחנו משחקים עם השנתון הצעיר כששחקני השנה השנייה עוברים לבית"ר רמלה, וגם אין אצלנו חריגי גיל (בניגוד לכל הקבוצות בליגה בערך). ההבדלים הפיזיים בין בני 16-17 לבני 19 הם משמעותיים, לצד ניסיון במסגרת הנוער.
  3. פנמה אחת המדינות הכי כיפיות שביקרתי בהן. ים קאריבי, רום טוב, מזג אוויר מעולה, אנשים סופר נחמדים וקהילה יהודית ענקית.
  4. מדהים שיצאנו עם 4 נקודות משני המשחקים למרות כל החיסורים ושיפוט אנטי-מכבי מהגרועים ביותר שזכורים לי (שני גולים שספגנו והיו צריכים להיפסל, ויתורים על צהובים ליריבות לעומת החמרה כשזה עבירות של שחקנים שלנו ועוד ועוד) לשחקני מכבי פתח תקווה אין כבוד למקצוע שלהם. בזבוזי הזמן שלהם היו שקופים ומביכים גם עבורם. הגיע הזמן ששופטים בארץ יחייבו שחקנים לצאת החוצה אחרי ההצגות האלה ויתעכבו עם האישור לחזור למגרש. אני מקווה שאדי הדלק במיכל של דור פרץ ושאר הסגל יספיקו לנו. ייתכן שהאיכויות של גררו ופשיץ' בחלק הקדמי יצליחו לסחוב אותנו לתואר המיוחל שבאמת כל כך מגיע לנו.
  5. צפיתי במחצית הראשונה עם סאונד. זה היה בלתי נסבל. במחצית השנייה חזרתי למיוט והיה שיפור ניכר.
  6. אל תיבנו על גלזר או כהן או גולסה, ועל יותר ממחצית של פשיץ'. גם אם הם יהיו כשירים, להחזיר אותם אחרי פציעה מול חיפה זה לא הגיוני.
  7. נראה לי שמישהו בילה את רוב הזמן בסגר בחיפה אחרת אין הסבר לכזה ניתוק מהמציאות
  8. נסכים ששנינו שופטים נבחרי ציבור לפי מדדים שונים מאוד. אני לא מסתכל על העבר בהתרפקות אלא רק על העתיד. אני לא מתגעג למרידור או לכחלון. אני כן מתגעגע למיקי איתן (שקיפות ועבודה פרלמנטרית יוצאת דופן), לבני בגין (למשל בעניין הרפורמה המוצעת שלו בפזורה בנגב), לסער (שנשאר בליכוד והצביע נגד ההתנתקות אגב) וללבנת (שלעגו לה בזמנו בתקשורת בצורה מכוערת ולא הוגנת). בדומה אלייך, אני מסתכל על עשייה ועל תפיסת העולם שלי. מה שקורה בליכוד הולך ומתרחק מתפיסת העולם שלי (ימין קפיטליסטי ושנאה תהומית להסתדרות ולוועדים).
  9. אטיאס היה נפלא ותרם רבות לרפורמה. לא מכחיש. כחלון גזר עליה קופון פוליטי דוחה. לא מכחיש. הוא עדיין לקח חלק משמעותי ברפורמה קפיטליסטית חשובה. סער היה שר פנים טוב יותר מכל האחרים שכיהנו תחת נתניהו, ולבטח עדיף על דרעי (ששוב מואשם בפלילים בגין פעילותו כשר הפנים). לייחס לו את חוסר האיזון בין רשויות המדינה, בגין תפקודו כשר פנים, זה משהו שבאמת קשה לי להבין וזה מתאים לנראטיב של נתניהו שכולם אשמים חוץ ממנו. כשר חינוך הוא היה יותר מוצלח מכמה וכמה שכיהנו תחת נתניהו ובניגוד אליהם הוא גם קידם אג'נדה ימנית, וזה חרף היותו שמרן מאוד. לבנת פרלמנטרית חרוצה וגם כשרה התעסקה בקידום מהלכים שתאמו את רוח ה
  10. כמו שיגאל (כרישי) כתב: "כל אנשי ה"ליכוד" שפתאום "ראו את האור" והחליטו שביבי הוא הסחטן הדיקטטור, תעשו לי טובה, אנשי ימין אתם לא. מקסימום "אידיוטים שימושיים" ...." חשבתי שהתגובה שלך לגבי זיהוי מצביעי ליכוד עם ערסים התייחסה גם למה שכתבתי. אני לא מעלה שום דבר באוב ומניסיוני לא יוצא שום דבר מדיונים על עניינים פוליטיים מלבד התבצרות איתנה יותר בעמדות. כנראה שאני ואתה שופטים את פועלם של נבחרי ציבור לפי מדדים שונים אם אתה מרוצה מאוד מפועלם של חברי הליכוד ואני הגעתי לנקודה שבה קשה לי להצביע ליכוד לראשונה בחיי בערך בגלל פועלם.
  11. רוב האנשים שצוינו כאן היו פרלמנטרים חרוצים, קידמו את האג'נדה של הליכוד והימין (למשל סער כשר החינוך עם ביקורים בחברון, למשל כחלון עם הרפורמה בסלולר, למשל לבנת עם מהלכים חשובים לקידום קולות שונים ויותר ימניים בכל משרד שהייתה בו). גם מיקי איתן ראוי להיכלל ברשימה הזאת.
  12. אז שניכם מאשימים אחרים בהתנשאות ובביטול דעות אחרות ואז מבטלים דעות של אחרים ועל הדרך קובעים אם אני איש ימין או לא. הגיוני בסך הכל. לטעמי, דווקא אנשי ליכוד צריכים לתמוך בסיום עידן נתניהו. גם כדי שיסיים לפני שבאמת הקרדיט שמגיע לו על הדברים הטובים שעשה יימחק לגמרי וגם כדי להעביר מסר חשוב וערכי על טוהר מידות (מה שלצערי הולך ונעלם מהליכוד בכל כך הרבה רמות ומובנים, לרבות בפריימריז שכולל היום כל כך הרבה קבוצות לחץ שאין להם ולאידיאולוגיה של הליכוד והימין אפילו חצי דבר). אפשר ומותר כאיש ימין להיות מאוכזב מכך שראש המפלגה שלנו מתעסק בעניינים אישיים שלו במקום לנצל חלון הזדמנויות היסטורי
  13. יש אופציה מאוד ברורה והיא שראש ממשלה שנאשם בפלילים ועומד בפני משפט שיתנהל 3 פעמים בשבוע בקרוב מאוד יפסיק לכהן. אני איש ליכוד ואף ימינה מכך מהיום שנולדתי, בעבר הייתי מגדולי המגוננים על נתניהו אבל אי אפשר להתעלם יותר מזה שטובתו האישית עומדת לנגד עיניו וזה בא על חשבון המדינה. ההדרדרות השיטתית מבחינת שחיתות, פילוג, כלכלה (בטווח הארוך) ובתחומים נוספים, לצד אי קיום הדברים שהוא מתיימר לקדם, ומיגור שיטתי של אנשים איכותיים מהליכוד כדי למנוע אלטרנטיבה מבית (למשל סער, למשל הזובור שעשה לניר ברקת למרות המיקום הגבוה של שניהם בפריימריז) הם מבחינתי הסימנים לכך שזמנו עבר. שמועות? איזה שמוע
  14. אני אחסוך את טחינת המים הקבועה שלא תוביל לשום שינוי דעה לעניין הטענות שלך לגבי המנהיגות של ביבי, המצב הכלכלי ומערכת המשפט, ואציין שיהיה מאוד מאוד מסקרן לראות איך תגיב אם ביבי יקים ממשלה בתמיכת רע"ם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.