Jump to content

מנג'ר יונייטד

משתמשים רשומים
    2,789
  • Last visited

6 Followers

About מנג'ר יונייטד

• Birthday 17/06/1984

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

7,902 profile views
  1. אני איתך. שיפור בשוליים לעומת ואן לייבן, אבל עדיין לא ברור לי מי הוא ומה הוא רוצה מהקבוצה, מעבר לזה שברור לגמרי שהוא לא מרגיש שהוא יכול ליישם את הרעיונות שלו עם הסגל הקיים.
  2. אני מתלהב מאוד מעידו שחר אבל לגמרי איתך (והזריקה של קארצב למים בלי מצופים היא דוגמה טובה למה לא צריך להלחים את שחר להרכב). מבחינתי, שחר צריך להיות חילוף ראשון בקישור. הוא יכול להיכנס במקום גלזר, שמיר, גולסה/ביטון/ריקן/קניקובסקי/מי שלא ישחק את הקדמי בקישור. יש לנו כרגע שני שחקנים שמסוגלים להביא מפנה מהספסל - ריקן ועידו שחר. אין.
  3. אני לא מבין מה עוד צריך לקרות כדי שההנהלה שלנו תתחיל לפעול בעניין השיפוט. זה כבר מעבר ללא הגיוני. זה מעליב שלא עושים כלום. באופן אירוני, דווקא האדום העיר את השחקנים שלנו. פריצה חייב להיות החלוץ הפותח שלנו. חלאילה אחלה, משתדל, מתאמץ אבל בסופו של דבר הוא לא רוצח ברחבה ומול השער ופריצה כן וזה מה שצריך מחלוץ. עידו שחר הביא את המפנה היום. אני רוצה לראות עוד ממנו, עוד משמיר, עוד מגלזר ומה שאפשר לסחוט מגולסה. קניקובסקי נראה טוב רק כשביטון באמצע. גררו ואלמוג ממשיכים בתחרות על תואר מקבל ההחלטות הגרוע בעולם לגילו. כמה כישרון ופוטנציאל ככה אין שכל במשחק שלהם.
  4. גלזר מאפשר למגנים ולשחקנים כמו שמיר לעלות קדימה ולתקוף בלי לחשוש. תסתכל מה הוא עשה אצל איביץ'. ההגנה, העיכוב וחילוצי הכדור שלו קריטיים למשחק ההתקפה.
  5. אם ההנהלה המנותקת שלנו תמשיך להתעלם מהתקשורת ולתת להתאחדות, למנהלת ולשופטים לדפוק אותנו על בסיס קבוע, יהיה לנו קשה לסגור את הפער מהיריבות שלנו. זה פשוט לא ייאמן איך בכל משחק יש שתיים-שלוש החלטות גורליות שהולכות לרעתנו ועשר החלטות קטנות שפוגעות בנו. אין לי בעיה עם שיפוט גרוע, אבל שיפוט חד צדדי זה נורא ומוגזם. מעבר לזה, לריקן יש יותר אופי וקילריות ממה שיהיה לדן ביטון וחוזז ביחד אי פעם. אני מסתכל עליו ומבין את גודל הטעות שעשינו, מבחינת מנהיגות, בשחרור של שכטר.
  6. אם יצחקי חושב שלדבר לכתבים ישראלים ולהיות במצב הישרדות יעזור לו אם לא יביא תוצאות, הוא כנראה לא הבין לאן הגיע ועם מי יש לו עסק. מיטשענק לא נמצא בכלל בגלקסיה של כתבים ישראלים. אני לא בטוח שלשרון תמם בכלל איכפת מה כותבים בכל האתרים הישראלים ובטוויטר.
  7. כל מילה. בנוהל, זה תלוי בנו יותר מבכל קבוצה או יריבה אחרת. יש אצלנו איזה ניחוחות לא ברורה. מנסים לשמור על סטטוס קוו לא מוצלח במקום ללכת על אחד מכמה מודלים מוצלחים שעבדו.
  8. זאת פעם שלישית שאנחנו מאבדים מולם יתרון 2:0 לא?
  9. יש לפריצה כדורגל אני בטוח שהוא יכול להתאים את עצמו לשיטה. אני חושב שגררו שווה מקום של זר. אני מרגיש שהעמדה "הסבלנית" שלי כלפי שחקנים צעירים יותר נתפסת כאן כבינוניות או סבלנות יתר ופשרות. האמת היא שזה להיפך. העמדה שלי היא חוסר סבלנות. אני רוצה לזרוק אותם למים, להלחים להרכב ולראות מי מהם מסוגל להיות ברמה מספיק טובה למכבי. עצם זה שאנחנו עדיין מתווכחים על גררו, אלמוג וחוזז והתאמתם או אי התאמתם והעמדה הכי טובה עבורם זה בעיה. מבחינתי, גררו צריך לקבל 4-5 משחקים כשהוא מולחם להרכב, בתפקיד ובעמדה שמנצלים את האיכויות שיש לו (מהירות, הכנסות כדור מהאגף, סיומת ברחבה, תנועה וכו'), בין אם באגף ובין אם כחלוץ שני. אם הוא ימשיך להראות בינוניות וקבלת החלטות רעה, סימן שצריך לנסות למכור למרבה במחיר ולהתקדם הלאה. כנ"ל לגבי חוזז (שלצערי באמת נראה לא מספיק איכותי) ואלמוג.
  10. אכן. המצב הזה קיים במכבי מאז שיורדי עזב. איביץ' הצליח למלא את שני התפקידים כי הוא מאמן ואישיות בסגל גודל נדיר. יותר מהכל, חסר לנו מנהל (מנכ"ל או מקצועי) שיגבש מדיניות במקום הדשדוש הזה. האליפויות של איביץ' הן היוצא מהכלל אבל עד שלא יהיה משהו ברמה המערכתית, הסיכוי שלנו לזכות באליפות ימשיך לקום וליפול על ההצלחה שלנו בבחירת מאמן.
  11. זה משחק הזדמנות קלאסי בשביל קראסטיץ' להראות שהוא מסוגל לייצב את ההגנה. ברור לכולם שהם יבואו באטרף המוטרף הקבוע שלהם, עם איזה "הפתעה" לא מפתיעה של בכר, וינסו לפתוח ב-2:0 מהיר לפני שהם חוזרים ליכולת החלשה שלהם במחצית השנייה. אם נשרוד את הבליץ בפתיחה המשקולות ברגליים שלהם יכולות להתחיל להרגיש כבדות יותר ויותר.
  12. המשחקים הטובים (או לפחות אלה הזכורים לי לטובה) של גררו היו בחיפה ומול מכבי פתח תקווה, שניהם כחלוץ שני יותר מאשר ככנף.
  13. מתי חוזז היה מולחם להרכב שלנו עם מנדט לטעות בלי לחשוש שיסופסל? זאת הזדמנות אמיתית מבחינתי (וכאמור, העונה הנוכחית שכנעה אותי שהוא לא מספיק טוב בשבילנו כנראה). גררו היה טוב, בעיקר בתור חלוץ שני. אחרי זה הדביקו אותו לקו וביקשו ממנו לעשות דברים שלא מתאימים ליכולות שלו, וכן, גם השתן עלה לו לראש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.