Jump to content

idan8

משתמשים רשומים
    71
  • Last visited

Everything posted by idan8

1. האופציה שלנו עליו זה מיליון דולר, והוא מקבל משכורת של חצי מיליון דולר. לא מעט, אני מקווה שהוא יוכיח בהמשך העונה שהוא שווה את זה ונחתים אותו, כי אני באמת אוהב אותו
  2. וואי הkill the reds קטלני. מקווה שישארו במשחק בית הבא
  3. שהוא עוד במטוס (היה לי משחק נבחרת בארה"ב). אהבתי את השינוי, מראה לשחקני הנוער שיש להם סיכוי, יאללה דור מיכה! אגב, זה מיכה עם דגש בכ' או לא?
  4. פועל רמת גן-מכבי תל אביב-------2 מ.ס אשדוד-מכבי חיפה---------2 הפועל פתח תקווה-הפועל באר שבע--------2 הפועל חיפה-מכבי נתניה-------X בני יהודה-הפועל עכו------2 בני סכנין-בית"ר ירושלים-------X הפועל אשקלון-עירוני ק"ש-2 הפועל תל אביב-מכבי פתח תקווה-1
  5. לא להתייחס לשמן בתמונות, אני מזכיר לכם את מקרה סידיבה :wubyellow3:
  6. אם מישהו ילך לפורום שלהם הוא יחשוב שמשה אוחיון מינימום קמביאסו. לא ראיתי משחקים של אשדוד העונה חוץ מנגדינו פעמיים והוא לא בלט, הוא כזה טוב?
  7. נראה מצויין, בן כמה הוא? ואגב, הנה עוד סיבה להפסיק עם ה"אני שונא את כל הערבים...."
  8. איזה שחקנים טובים יש בנוער? שמעתי הרבה על קהת, דבור מואנס (?). היה עוד איזה מישהו שנבחן בארסנל, מה איתו? והיה עוד איזה אחד שאמרו פה שהוא מצויין דור מיכה? מישהו יכול לתת את התפקיד והגיל של כל אחד מאלה (או של עוד שחקני נוער מבטיחים).
  9. בקיצור, אם היו אומרים לשחקנים שזו הפועל ב"ש, היינו מנצחים
  10. יש מצב שפספסתי משהו, אבל זכור לי שוויתרו על הניתוח של יצחקי, כמו שוויתרו על הניתוח של אילייב בזמנו מה שגרם להעדרות ממושכת הרבה יותר.
  11. מדברים פה על יצחקי, רק אני חרשב שיקרה לנו אותו מקרה אילייב בשנה שעבה? אם הוא היה עושה ניתוח הוא לא היה אמור כבר לחזור?
  12. כולם פה חכמים בדיעבד, העיקר כשהחיתימו את זיו, סבן, קולאוטי, שלא נדבר על אלברמן מה שהיה פה לפני שחתם ליקקתם להם ת'תחת. תחילת שנה הבאה אני בטוח יחכתו (אני הייתי מוציא את קולאוטי, אבידור, ייני, ישראלביץ). אין מגן שמאלי ישראלי יותר טוב מזיו, סבן הייתי משאיר אותו כמחליף ומתחיל לחנך וללמד את מלול את מלול איך לשחק מגן ימני, על עטר אין מה לדבר, סטרול גיבוי אדיר, באלברמן אני מאמין,וזהו.. קיצר, נפלנו רק עם קולאוטי, ומתוך 11 שחקנים חדשים זה בסדר ליפול עם 1.
  13. זה היה בתקופה הטובה שלנו שנה שעברה, לפני הדרבי 4-2, שעוד כולם אמרו שאנחנו מומעדים לאליפות. אבל ממחזור 23 (הדרבי) ועד מחזור 28 לקחנו רק 2 נקודות. בוא נראה כמה יהיה לנו השנה במחזור 28.
  14. איפה אפשר לראות תפאורה של הדרבי אתמול?
  15. מהפורום של הפועל, די הגיוני אני חייב להגיד: "הראל ושרצקי מקדמים יחד ספין משותף, שרצקי רוצה למכור את אלרואי כהן למכבי במקום קולאוטי, הראל רוצה להוציא את טביב מאנייק. אלרואי כהן חותם במכבי , שרצקי מקבל בוחטה יפה, הראל מאשים את טביב בכך שהפועל לא התחזקה וכולם מרוצים, חוץ מ "איזה מסכנים האוהדים שאוכלים להם את הלב".
  16. יכלנו לנצח את זה, אבל גם הפועל יכלה לנצח את זה. אנחנו עם גול+3 הזדמנויות והפועל עם גול+3 הזדמנויות. תיקו משקף.
  17. זה ברור, הכוונה שלי הייתה שאם הוא מוכן לוותר על החוזה בתנאי שמכבי ישחררו בחינם אז הרווחנו. ולזה שאמר עראפת, הוא זר.
  18. הרכבים שונים בין ONE SPORT5 וYNET - יכול להיות שהיו היום 3 אימונים שונים? נקווה שהוא יעלה בהרכב של YNET
  19. הרכב אידיוטי, ישראלביץ שוב יהיה באגף כמו בגביע שהוא לא מצא ת'עצמו. חייבים לפתוח עם ראנגלוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.