Jump to content

spenser

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

629 profile views
  1. עם מדוניאנין צריך להעיף גם את קולאוטי סבן וגפני. נשבר הזין מצוות זבל שלא יודע לנהל משחק.
  2. שלמה שרף יא בן שרמוטה. כשגורדנה היה דקה וחצי על הרצפה בתוספת זמן לא אמרת כלום
  3. מי שלא כובש מקבל ! זה פשוט בדיחה ! גפני צריך לעוף כבר ממכבי.
  4. אהלן חברה אני וחבר שלי שנינו חיילים לא הספקנו לקנות וגם כניראה שלא שמרו כרטיסים לחיילים :\ בבקשה אם למישהו יש אפשרות למכור כרטיס לכל שער אני זה יעזור. בבקשה אל תשחטו במחירים (הלך לי כל הכסף על צ'וקולוקים בשק"ם ) אפשר להגיב פה או בפרטית (עדיף פרטית) תודה מראש
  5. אהלן אנשים, אני חייל ולצערי לא הספקתי לקנות כרטיס לדרבי רציתי באיזה שעה אפשר לבוא לקנות את הכרטיס ? אני צריך לבוא עם מדים או מספיק חוגר ? כמה כרטיסים אפשר לקנות עם חוגר אחד ? תודה מראש
  6. כניראה שביום שננצח דרבי אני יהיה פשוט הבן אדם הכי מאושר בעולם. בדיוק ההפך מהמשפט: כגודל הציפייה גודל האכזבה.
  7. אני לא יודע אם שמת לב אבל אנחנו לא ממש קבוצת צמרת. ולכן גם מקום בקבוצת תחתית אין להם
  8. פשוט הנהלה של אימפוטנטים. לא מסוגלים להשפיע דבר וחצי דבר במועדון הזה. יאללה שיאספו את כל הנקבות מהקבוצה הזאת וישחררו אותנו מהמנחוס. אה... ואבי ההודעה הזאת גם מכוונת אליך. הרי זה כ"כ ברור שאתה הולך לקחת אחריות על ההפסד בדרבי. והשחקנים לא אשמים. קיצר תעשה לנו טובה תמצא לך תפקיד אחר במועדון משהו שגם ככה לא צורך שתשפיע על אף אחד. המועדון הזה רקוב מההנהלה סלאמת
  9. אההה... כי שבחון זה שחקן דאבלים בלי סוף. נכון ? די, סתם שחקן אפור. מקבל קרדיט רק כי לפעמים הוא נמצא ליד השער ומצליח לדחוק כדור סתמי פנימה. הוא ויבוריאן שלך האנטי כדורגל יכולים לעבור להפועל. זה רק יעזור לנו.
  10. זה מה שהתכוונתי שהקבוצה ששיחקה נגדנו שמה גולים כתוצאה מטעויות שופט אבל בגלל שניצחנו אף אחד לא שם לב לזה
  11. הרבה אנשים שוחכים אבל היו גם הרבה משחקים עם טעויות שיפוט שניצחנו בהם. אם אני לא טועה פסלו לנו בתיחלת העונה גול חוקי בגביע הטוטו (בגלל שלאף אחד לא אכפת אז אפילו לא מזיכירים את זה) בנוסף על זה אני די בטוח שבמשחק מול סכנין היה שם גול לא חוקי (נבדל) של אחד השחקנים שם. (כניראה בגלל שניצחנו אז שחכו את זה)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.