Jump to content

Matan-

משתמשים רשומים
 • Posts

  252
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Matan-

 • Birthday 07/06/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  קונגו

Recent Profile Visitors

10,751 profile views
 1. אגב, אותו קצין משטרה, ששמו הוזכר. מלבד זה שהוא עצר אוהדים (כן, החזיר לאחר 20 דקות) בגלל שהורידו חולצה. המשיך לעשות זאת גם לאחר השיר ניקח לכם את הבנות. בלי קשר לזה שהוא היה עסוק בלהתנגח באותם אוהדים שהיו למטה, מולו. אותו קצין היה עסוק בלשאול אוהד "מה אתה עשית בצבא" כשהוא אמר לו שהוא היה לוחם, כמובן שאותו קצין, שאמור לשמור על הסדר לכאורה, התחיל לצחוק ולזלזל באותו אוהד. הרדיפה הזו לא חדשה לנו, הרדיפה הזו קיימת כבר תקופה ארוכה, בין אם זה מהנהלת מכבי ובין אם זה ממשטרת ישראל. נמאס לנו להיות הקורבן, אין לנו רצון להגיע עם עורך דין למשחק כדורגל. מה שקרה אתמול רק מוכיח שלא באמת צריך מניע בשביל לעצור ולהתעלל באוהדי מכבי, אלא פשוט צריך רצון. חוקי או לא? זה לא משנה למשטרת ישראל. ככה זה שהכוח בידיהם ושקט מצד הנהלת מכבי.
 2. לא נולדתי עם שנאה לערבים, אפילו לא חונכתי ככה בילדותי, ועדיין, אני שונא אותם. לא שונא אותם בגלל שקוראים להם אחמד, או מוחמד. אני שונא אותם בגלל שהם האויב שלי, משהו שנכפה עלי. אני שונא אותם כי הם משוייכים לזרם הכי קיצוני שראתה האנושות - האסלם. אני שונא אותם כי אותם הערבים השפויים כביכול, אינם מסוגלים לעמוד ולהגיד "די" "מספיק", מפחדים? יופי, גם אנחנו. אני שונא אותם כי לכל מקום שבו הם הגיעו הם הביאו איתם הרס וחורבן, אני שונא אותם כי הם טיפוסים שדורשים בעלות, גם על דברים שאינם שייכים להם. אני שונא אותם כי החינוך שלהם, ההפך משלנו, מונע לרוב מהסתה ושנאה כנגד העם היהודי ומדינת ישראל. אני שונא אותם, כי התירוץ של "אין להם כסף, אין להם אופציות" נשבר כשהגיעו לאירופה, ששם ניסו לעזור להם ובתגובה הם קיבלו אונס, גניבות וטרור. אני שונא אותם, כי עד שהם מצליחים להתברג לפוליטיקה הם עדיין לא עוזבים את הטרור (משט, פלאפונים, אמירות). אני שונא אותם כי הם לא יודעים לחיות בינם לבין עצמם, בין הסוני לשיעי, בין הערבי הנוצרי לערבי המוסלמי, אז איתנו הם יחיו בשלום ואחווה? גם אם ניתן להם את מבוקשם? לא לא. אני שונא אותם, לא מתוך גזענות או בחירה, אלא מתוך המציאות שהם עצמם הובילו אותי, אותנו אליה.
 3. אין קשר, סתם היה חשוב לי להגיד את זה.
 4. שומע מ הוא איש רע ואפל, צריך לסקול אותו בכיכר העיר. מוות לו
 5. אולי אלו הדברים שגם הצליחו לשמור על יציבות שלנו כמועדון? לא חוכמה לעשות מחאות ובלאגן שהקבוצה מבחינה מקצועית נראת נורא, חשוב לעמוד על המשמר גם שלמראית עין הכל נראה תקין.
 6. זמנים שונים, נושאים שונים. זו דמגוגיה זולה. הפאנטיקס לא קם על מחאות, אבל כשצריך לעשות משהו, שצריך לעורר משהו, אותו פאנטיקס יודע לעשות את זה טוב מאוד. לפעמים חייב לעשות דברים ולשבור את הקלפים כמו שאומרים, גם אם להרבה אנשים אחרים זה נראה לא נכון.
 7. או שאתה או שפשוט אתה לא עוצר לקרוא את המפה. לפעמים בשביל לעשות זעזוע חיובי, צריכים להשתמש באקט כזה או אחר. עובדתית, דברים זזים, לטובה. תראה מה העלו בהודעה. אתה לא באמת מצפה שירשמו לך פה את המלל ומה בדיוק היה ומה אמרו. אף אחד לא עושה פה מחאות כי נוח לו, אף אחד לא עושה מחאה כי סבבה לו. ובכללי, איך אפשר יהיה להתייחס פה לאנשים ברצינות, שהם יושבים להם ומטיפים מוסר לאנשים אחרים, שכן עושים. (נכון או לא, יש ויכוח) ומעבירים עליהם ביקורת עם דיבור מטונף, איך אפשר יהיה להתייחס לאנשים שעל בסיס קבוע מבקרים את הארגון ובאים בדרישות שהם עצמם לא מסוגלים לקחת על עצמם.
 8. מי שרשם פה שאין, דווקא מכיר אותי, אני לפחות מכיר את כל אותם הכותבים פה ויודע שבשניה אחת הם יכולים להגיע לאנשים הנכונים. יותר קל לכתוב פה ולבקר מאשר לעצור לרגע, לחשוב ולהגיב.
 9. בול. לשם שואפים, לשם רוצים ללכת. אנשים חשובים שהכל פשוט ולא מבינים את ההשלכות לכל דבר. אבל בלי שום קשר, כל מי שמגדיר את עצמו מעטפת מכיר מספיק אנשים, רובם חברים, והוא יכול לפנות אליהם ולשאול ולנסות להבין מה קורה, אני מבטיח לך שיענו לך וישסבירו לך הכל. אל תנסו להציג את זה כאילו יש פה משטר אפל.
 10. אז עשו. לא יודע מי, לא יודע למה ובאיזה הקשר. אבל הכללה הזו מוציאה אותי מדעתי. אם כך, כל הערבים מחבלים ורוצחים וכל היהודים חולים על כסף? אני מבין שהמהלך האחרון לא היה המהלך הכי טהור שיש, אבל זה היה מהלך מתבקש, חשוב, שעובדתית - עזר. היו הרבה מחלוקות, היו הרבה בעיות, מרביתן נפתרו עוד לפני שיצאו החוצה..
 11. מור, אני באמת לא מבין מה אתה רוצה. אתה מכיר את האנשים פה שנים, אתה מכיר את הפרצופים, ואפילו יש לך את רובם בפייסבוק. במקום לבוא ולזרוע פה רעל מור, יכלת לבוא לשלוח לי הודעה, או לאחרים, מבטיח לך שהיית מקבל את התשובה שאתה כ"כ רוצה. מסבירים לכם פה שלא תמיד יש את האופציה לספר את הכל מהסיבה שאופירה אסייג כבר יושבת מול המחשב עם חיוך זדוני, לא אנחנו ניתן לה את האופציה לפתוח דברים, או להגיד דברים שיכולים לגרום לנזק גדול יותר משנדמה לך.
 12. מחאות נועדו לפתור מצב מסויים, או לשבור את הכלים בשביל אותה מטרה. אף אחד לא יוצא למחאה כי כייף לו, אף אחד לא נהנה מזה. לפעמים המחאה צודקת, לפעמים צודקת יותר, ולפעמים היא לא נכונה, כולם בני אדם. אבל לא יכול להיות שאחרי כל מהלך נכון של הארגון (מה שהיה השבוע היה מהלך חשוב מאוד וגם חכם) ישר יהיו את אלו שיעבירו ביקרות, לא ביקורת אמיתית, לא ביקורת בונה, אלא ביקורת שמונעת מנטו שנאה. קצת פרופורציות, תנסו לקרוא את המפה לפני שאתם מקלידים.
 13. מותר לכל אדם ולכל ארגון "לטעות", לפעול שונה לפעמים ממה שמצפים ממנו. לפעמים צריך לעורר את הגזרה בשביל עתיד טוב יותר, גם אם זה לא תמיד נראה ככה.
 14. הם לא. זו השורה התחתונה. אף אחד לא יבוא לשקר או לנסות להפוף את הקערה על פייה.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.