Jump to content

קאוביין

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,879 profile views
  1. איזה כתב חצר אחראי לזה ? שמעדיפים את חיפה על מכבי, כביכול, בדרך כלל דורשים מהשחקן להגיד שהוא "וויתר על הרבה כסף"
  2. אני לא מוטרד מקנדה, אני מקבל את זה בהבנה. הקורונה יוצרת בעיה של נגישות למועדון מבחינתו, לכן יש כרגע צוות אימון+ניהול שכולו התפשרות אחת גדולה כי משרות אמון כמו מנכ"ל ומנג'ר הוא לא יכול למנות. גם יש אינפלציה ברמות שכר, שלדעתי מאוד לא נוחה לו, שעוד ועוד ליגות עוקפות את ישראל, בעיקר בזכות היכולת של מועדונים במזרח אירופה לייצא בקלות שחקנים צעירים במיליונים, שאנחנו צריכים לירוק דם למכור שחקן ב 2 מיליון יורו. בשורה תחתונה ברמת הסגל הוא העמיד את הכלים לצוות המקצועי.
  3. צודק, הסתכלתי עכשיו שוב על השידור וזה באמת רק אותה זווית שהראו בסהכ התעצלו לתת את הקו האדום הזה, לדעתי זה נבדל די ברור.
  4. לא ראיתי תקציר של ערוץ 5 בשידור עצמו נתנו עוד זווית, מלבד התמונה שעלתה פה, שרואים נבדל ברור
  5. הקבוצה נראית מתחילת העונה כמו חרא מלבד משחק וחצי מול חובבנים מארמניה ולוזרים מחיפה זה באמת משנה איזה דיון סוער היה מתפתח ב 10 שניות עד שהיתה מתקבלת הזווית שגררו בנבדל של קילומטר ?
  6. לא רק שזה לא עסק בשבילו, בניגוד לבעלי קבוצות אחרים, הוא לא משתמש בהשקעה בקבוצה למינוף עסקים אחרים (חוגג) פרסום (ברקת) פולחן אישיות (יענקל'ה) ושאיפות פוליטיות (גאיידמק). זה נטו פילנטרופיה.
  7. במשחקים קלים של חיפה החוכמה זה לא לנחש את התוצאה החוכמה זה לנחש את הציטוטים אחרי " בכר חיזק כל השבוע את חזיזה וידענו שהגול שלו יבוא, אצילי רמה מעל הליגה הזו, האדום לפ"ת היה מוצדק דין דוד לא היה בנבדל בפנדל שקיבלנו "
  8. חוד עם שכטר זה נחשב קשוח ? הדבר היחיד שאני חושש ממנו זה 0-0 קלאסי של רוני לוי
  9. זה לא שבאמת ישימו על פרץ בינואר 5 מיליון יורו כי הוא דפק הצלות מול החוטבי עצים בפינלנד ומתקיני פרגולות בארמניה ומהלינצ'ים בליגה של הזונה של זהבי. אני רוצה שטננבאום ישחק באירופה לא בגלל עניין רגשי, אלא כדי לשמור אותו בעניניים לטובת הקבוצה שם תהיה הרחקה,פציעה או פאדיחות לחץ של פרץ אז שלא נקבל דחליל מנותק וממורמר.
  10. מי בכלל רוצה שימכר ? שוער ישראלי שגדל בנוער אם הוא טוב ויהיה שוער נבחרת אז הלוואי ויישאר במכבי כל הקריירה. חוסך לנו לעשור קדימה תחלופת זרים שאפשר ליפול בה חזק. דווקא באירופה הייתי פותח עם טננבאום, לא מגיע לו להתייבש.
  11. שסאבוריט, גראלדס, הרננדס, קוואס ופריצה פותחים זה 5 זרים באנקרים, וזה הרכב אידיאלי, במצב כזה גררו לא יכול לראות דקות כזר שישי. גם אם קניקובסקי או ביטון נעדים, כל עוד ו 5 האלו כשירים אז הוא לא יוכל לשחק וחוזז או טב"ח יעלו לפניו שזה די דפוק. לכן אלטמן, שאני ממש שונא אותו, יכול להתאים.
  12. כמה דברים שקלטתי רק בשידור חוזר - הקטע שחיפה מיהרו לחדש את המשחק ואפילו לא חגגו את ה 1:1 עם הקהל שלהם, שקוף שעבדו איתם באימונים על קישקושים מנטאליים להקטין אותנו. - בדקה 85 קוואס עשה דריבל יפה ודאבל פס עם פריצה אבל שיחרר כדור די קשה לריקן. עם זה פס רוחב פשוט זה גול. - נחמיאס אחלה אבל לא הגיוני ששחקן נותן גול ולא רץ ל 11 בטירוף. - ההיסטריה של בכר בחילוף אחרי הגול של פריצה. - יש שחקנים בחיפה, כמו שרי ורודריגז, שלא יעזור גם אם יקחו 10 אליפויות שם, ההבעות פנים ושפת גוף שלהם במשחקים מולנו זה פשוט פרייסלס, אומרות הכל על ההבדל בין המועדונים והתסכול שלהם שהם בצד הלא הנכון.
  13. לא חוכמה להשוות סאבוריט שיחק הרבה משחקים עם שחקן לא פעיל (טב"ח) איתו על הקו, מגן לא יכול לעשות כלום בלי שטחים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.