Jump to content

קאוביין

משתמשים רשומים
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Recent Profile Visitors

1,110 profile views
 1. מקסימום יקבלו רדיוסל'ה יסגרו את היציע של הקופים והם יישבו במקום אחר
 2. יש לי סרטון מפתיחת המשחק, וסרטון מדקה 75 אחרי הגול, רואים בבירור כמות קהל שונה לגמרי. כנראה באמת בודקים את המספר ברגע שהמשחק מתחיל, אחרת אין הסבר לזה כי לא היו אתמול 13 אלף כסאות ריקים במגרש במהלך המשחק.
 3. מסיכה מקטינה את הסיכוי להידבק בכל מיני וירוסים כנראה גם את הקורונה, למרות שיש תנאים שהוא שורד ומדביק יותר. הסגר כמובן עזר כדי לא להפיץ את הוירוס מחוץ להוביי במספרים גבוהים יותר. וגם המספרים בשאר סין ובעולם במגמה של ירידה במספר נדבקים. החשש זה מאותם תופעות קיצוניות כמו הספינה, ובעצם מכל מה שעוד לא ידוע על הוירוס למרות שגם עם הסארס היו מקרים קיצוניים כמו בניין אחד בהונג קונג ש 42 איש מתו בו. הדרישה של משרד הבריאות מפגרת ומנונתקת. אף מדינה בעולם לא מבקשת בידוד ממי שחוזר מתאילנד, סינגפור והונג קונג.
 4. ועדיין מחוץ להוביי במשך 3 שבועות מאז שהממשלה הודתה בקיום הוירוס ונקטה בכל הצעדי מניעה, מתו בשאר סין 63 איש בלבד. ממוצע של 3 אנשים ביום (!) בסין ביום אחד מתים 2,000 איש מתאונות דרכים ו 300 איש משפעת וסיבוכים ממנה.
 5. עבר. בדיקת משטחים במעבדה. דוחפים לך לאף ולגרון 3 קיסמים ארוכים עם צמר גפן , מכניסים למבחנה ותוך 24 שעות יש תשובה.
 6. פו הדוב מסתתר ושותק הבעיה שמתחיל להיגמר לו הדבש
 7. המספרים צפויים לעלות בהרבה גם מחר ששאר הערים בהוביי גם יתאימו עצמם לשיטת ספירה החדשה
 8. לקיחת אחריות לא קיימת בסין. אנשים יודחו, אנשים יתלו, זה בטוח. את שר הרכבות בסין הוציאו להרוג שגילו רשלנות שגרמה למוות של 33 איש, גורלו של שר הבריאות אולי זהה ... הנשיא בשלב הזה לא פגיע. הוא חיסל את כל המתנגדים שהיו לו בתוך המפלגה (הקו הפחות לאומני). ושיכלל את מערכת השליטה באוכלוסיה ותעמולה. יכול להיות שהתפטרות שלו רק תעורר בהלה, אם יוחלט על הדחה שלו בתוך המפלגה אז הם ינהלו את הדברים והוא ישאר כבובה בינתיים.
 9. בחיפה יש משהו מדכא לא משנה איפה אתה. עכשיו סין מפרסמת נתון מחריד, אבל אולי צפוי, של זינוק בכמעט 15,000 חולים ביממה אחרונה בעיר ווהאן בלבד, ו- 242 מתים. הסבר לזינוק זה שינוי בהגדרות החולים. אבל לא מצאתי הסבר מפורט. בימים אחרונים התגאו שמספר החולים יורד, כולם שיערו שבווהאן יש קטסטרופה, עכשיו זה כבר רשמי. גם מפורסם שמעבירים לשם 400 טון בקר קפוא ועוד כוחות צבא (לא רופאים אזרחיים). העיר הזו הולכת להיות במקרה הטוב כלא צבאי של 10 מיליון איש ובמקרה הרע מחנה מוות.
 10. כמוני וכמו זהבי גם הוא יהיה בבלומפילד מול ק״ש
 11. אז אני אגיד לך מה הבעיה הוא יושב בכל מיני צדדים מוזרים של היציע לבד (איזה יצור) סביב אנשים שבחיים לא היו בקרית אליעזר, ואי אפשר לראות את הקופים עצמם מתאבדים שם בהפסדים
 12. איך idles עוד לא הוזכרו פה אמנם יותר פאנק אבל בכל זאת
 13. חחחח ... הוא לא וגם יצא מסין לפני מספיק זמן
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.