Jump to content

turgi

משתמשים רשומים
    148
  • Last visited

Everything posted by turgi

1. זה לא אמור להפתיע אחרי הקיץ האחרון. משחק מביש של מכבי, זה היה הרבה יותר גרוע מהעונה שעברה. הם רצו להיות על המגרש בערך כמו שאני רציתי להתעורר לבית ספר. קין עיצבן אותי שלא עשה חילוף כבר במחצית. זה כנראה בגלל שגנבנו גול, אבל שיחקנו רע מאוד והיה ריח של שלשול.
  2. ואחד מהם יהיה "קשר 10". אני מבין שנגזר על אדלמן להחליף את סטיב בירנבאום? מדוע החלטנו שהוא פה בינואר?
  3. לפי כל האפליקציות הוא שיחק בלם והיה לו משחק טוב
  4. שנתיים לפני השטות של "חייבים 10". קח סקופ, בארבע מחמשת האליפויות שלנו הבלם השמאלי היה ימני ברגליים.
  5. המהות היא שאנשים פה קופצים למסקנות על סמך טבלה עם מספרים בטרנספר מרקט. בדיוק כמו קיקו. אני תמיד בעד לנהל דיון וחבל שלא קראת את ההודעות שלי על מוסקרה. לפתוח נושא בדיחות על השחקן עוד לפני שעשה אימון ראשון זה לא נראה לי כמו לנהל דיון אלא כמו לגמור לו את הצ'אנס עוד לפני שנחת. חשבת שהוא יעלה ויגיד שטננבאום שחקן גמור? שלא תגידו שאני אומר על הכל 'אמן'. מפריע לי שאין ציטוט מהמועדון עליו. (או שהיה ופספסתי). שחקן חותם והמאמן או מנספורד לא משחררים אפילו מילה?
  6. פעם הבאה אשתדל לרצות אותך ולשרוף את המועדון כי אני יודע יותר טוב מכולם
  7. אמרתי מה דעתי. אני לא מבין את הבכי. לא מכיר אותו ולא יודע אם הוא שוער ראשון, שני או רביעי. מקווה שהשוער הכי טוב יפתח. לעניין זה שהוא זר? מסכים שזה טיפה בעייתי אבל תכלס? לא סאבוריט ולא לוקאסן באנקרים בהרכב לטעמי. האם לניר ביטון היה משחק בלהות בצליאק חוץ? חד משמעית. האם הוא לא טוב מספיק כדי לשחק בלם נגד 12/13 קבוצות בליגה הזאת?
  8. פחות מתחבר לגיז׳דורים פה. יש לנו סגל טוב משנה שעברה לדעתי.
  9. לא בדקתי את הספרים אבל אני די בטוח שמכבי עדיין מפסידה כסף. שלא לדבר על זה שלפי הפרסומים המספרים שלך לא נכונים.
  10. אני מבין שמחפשים תמיד להגיד כמה הכל גרוע אבל אפשר לפחות להפסיק עם השקר של מרכז הגנה רע?
  11. פשוט מטורף איך יושבים אנשים במועדון ומקבלים כסף כדי לחשוב איך להסתלבט על אוהד אחד
  12. זה כן מאוד מוזר גם לי אבל אני לא חושב שעל זה תקום ותיפול העונה. ואני לא מסכים שצריך לקשור את זה בהחלטות בשנים קודמות כי הצוות המקצועי פה שונה לגמרי.
  13. אבל אמרתי שאני מבין ביקורת של "למה זר?". רק לא מבין את זעקות השבר. ההשתוללות הזאת לא מובנת לי. לחזור אחורה ולאסוף לך הודעות של אנשים שהחליטו שנגמרה העונה?
  14. איזה שילוב? מה אתה יודע עליו שאומר לך שהוא לא טוב? אתה יודע יותר ממה שיודע מי שהביא אותו? לפני חמש שעות לא ידעת מה השם שלו בכלל. כשעלה השם של קיקו הייתה פה היסטריה כאילו הזיזו לאנשים את הגבינה.
  15. עזוב אני לא יורד על אף אחד. לא מבין את הלהט הזה לשבת יום שלם ולצקצק שהלכה העונה ועל בסיס מה? מכיר את זה שבן אדם נכנס לטנטרום ונותנים לו סטירה כדי להוציא אותו מהתקף? ככה מרגיש לי הפורום הזה בחודש האחרון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.