Jump to content

turgi

משתמשים רשומים
    148
  • Last visited

Everything posted by turgi

1. לא הבנתי, הטבלה מתייחסת לליגת בלבד והשאר זה המפעלים האחרים בנפרד? אם אני רוצה לדעת כמה שערים ובישולים יש לזהבי בכמה דקות בכל המפעלים? לא קיים?
  2. קל מאוד. בכלל, עכשיו אחרי שהורידו להם נקודה יש להם רשיון לעשות מה בא להם בלי להיענש.
  3. איזה כיף לראות את ביתר ככה
  4. לא מפתיע שהוא ככה. בהלם שהחליטו להמשיך איתו לעוד עונה. אני מקווה שמוקדם מאוד בחודש ינואר הוא לא יהיה פה.
  5. כל הכבוד להם האמת. זה דבר אחד לדעת שלא יעשו לך כלום. אבל לדעת שלא יעשו לך כלום ולנצל את זה עד תום, באמת להסיר את הכובע.
  6. שניהם בישולים. נכון שזובאס נוגע בכדור של מילסון, אבל אני לא חושב שמילסון ניסע לבעוט לשער עם החיצון מכזאת זווית. הוא מוסר והמסירה קצת קרובה מדי לזובאס אז הוא נוגע בכדור.
  7. משחק נהדר לאלה שמחכים ליונתן בפינה מהשנייה שחזר. למרות שמהרגע שנכנס הפסיקו לחגוג לנו על התחת באגף ימין.
  8. אם לא תוביל 2-0 כל העונה, תגמור את כל ה-11 שלך?
  9. כל דקה שאלמוג יהיה פה על המגרש תגרור תלונות, אז למה להשאיר אותו?
  10. לא יודע אם הם חלשים אבל יש משחקים יותר חשובים בשבועיים הקרובים, בטח אחרי המעידה נגד ריינה. אם ואן אוברים אמור לשחק 90 דקות כפול 50 משחקים העונה, אנחנו מבזבזים את הזמן שלנו.
  11. די מדהים כמה אנשים פה מתעקשים להאדיר אותם סתם. אני רואה את הבכי על ההגנה שלנו ולא רוצה לחשוב מה היה קורה פה אם הייתה לנו את ההגנה שלהם. אם אתה שווה גול במשחק, הם שווים שניים וחצי ולא משנה באיזה ציוות. גולדברג לא גולדברג. אם משווים את המשחקים של אתמול, גם ביום גרוע שלנו ייצרנו מצבים הרבה יותר טובים. לבנות תאוריה על זה שלבקוביץ' מכר שמה וקיבל גול מכדור שהתגלגל מהחצי?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.