Jump to content

lior30

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by lior30

1. lior30

Fifa 20

דרך איזו מדינה יהיה הכי זול לרכוש את המשחק? בחנות של PS4. כדאי להזמין את ה- Ultimate Edition?
  2. שידור למשחק הערב לאנשים מעבר לים?
  3. בלי הפסים בכתפיים וזה מושלם
  4. מצד אחד - אתה לגמרי צודק. מצד שני, נניח ואני מאומת ובאתי במגע עם אנשים אחרים - אני והם חייבים לדעת את זה. העיקרון הוא למה בכלל לשים מישהו במצב הזה, שהוא צריך להתחבט בשאלה אם ללכת להיבדק או לא. וגם לך תתלונן על ההתנהלות הזו עכשיו.. את מי זה מעניין? מי יקשיב לי?
  5. גם אני - לכן ביקשתי שיגיעו אליי הביתה. גם לא ברור לי מה קורה עכשיו - נגיד והבדיקה חוזרת שלילית, לפי הרופא בוידיאו אני יכול לצאת מבידוד. לפי מה שכתבו כאן - אני עדיין צריך להישאר בבידוד. למען הסר ספק - לא קיבלתי הודעה שהייתי ליד חולה מאומת, זה נטו הייתה החלטה שלי להיבדק בגלל ההרגשה שלי ביומיים האחרונים והקרבה לסבתא שלי. בדיעבד, עשיתי טעות עצומה.
  6. הלוואי.. שתגמר כבר ההזייה הזו.
  7. היום עשיתי בדיקה - לא הרגשתי טוב כבר כמה ימים (שיעולים בלתי פוסקים, חולשה כללית, טעם רע בפה) - ניגשתי לבדיקה כי סבתא שלי עברה לגור כאן לתקופה ונורא נלחצתי (בדיעבד, טעות גדולה). רוצה לספר על ההתנהלות - קיימתי שיחת וידיאו עם רופא וקיבלתי הפנייה. לא יצרו איתי קשר לתיאום בדיקה, למרות שנאמר לי בפירוש שהם יוצרים קשר לתיאום ולא אני. בסוף התייאשתי והתקשרתי למוקד ולטענת הנציגה, אני זה שהייתי צריך להתקשר ולקבוע את תאריך ומקום הבדיקה ולא הם. הם זימנו אותי למקום הכי קרוב - ״דרייב אין״ אצטדיון המושבה. אמרתי להם שאין לי רכב ואין לי אפשרות אחרת להגיע, מסיבות מובנות אף חבר\בן משפחה\נהג מונית לא ייקח אותי לשם. ביקשתי שיבואו לביתי לבדוק אותי -טענו שאין אפשרות כזו ואמרו שאין ברירה אלא להגיע עצמאית. אז מה עושים? משקרים לנהג מונית שנוסעים לרכבת. הוא כמובן הבין שאני משקר ברגע שהגענו וראה שאני לא נכנס לרכבת ומחכה שהוא יעזוב את המקום כדי להגיע למתחם - דבר שגרר קללות וצעקות מצידו ובצדק גמור. הרגשתי רע מאד על השקר הזה.. הגעתי למתחם - אמרו לי שאין אפשרות להיבדק בלי רכב, שהרי מדובר ב״היבדק וסע״ (למרות שהבהרתי לנציגה שאין לי רכב והיא אמרה ״פשוט תגיע ויהיה בסדר״). אחרי צרחות ותחנונים, הסכימו לבדוק אותי בקראוון צדדי. עכשיו נשאלת השאלה, איך חוזרים הביתה, לבידוד? כמובן שאף נהג מונית לא יסכים לאסוף אותי. אז עליתי על אוטבוס. איזו ברירה השאירו לי?.. חוסר אחריות משווע וכעס גדול, על המערכת וההתנהלות הבזויה הזו ועל עצמי.
  8. מרגיז ומעצבן אבל קחו בפרופורציות נשמות. תודו על מה שעברנו בשתי העונות האחרונות ובמיוחד - על המאמן הנדיר הזה. עם הפנים קדימה לעונה הבאה ולאליפות השלישית שבדרך. תודה לך מכבי, בלעדייך אני כבר מזמן מתאבד.
  9. סיימתי לצפות במשחק של ריאל. בשביל מה יש ואר אם מאשרים פנדל מומצא + לא פוסלים שער שיש בו נגיעת יד ברורה? (למען הסר ספק - לא אכפת לי לא מריאל ולא מברצלונה).
  10. שאלה - קניתי אייפון, רוצה להעביר את כל התמונות שלי מהפלאפון הישן (גלקסי 9 פלוס) לאיזו שירות ענן דרכו אוכל להוריד את התמונות לטלפון הישן. ניסיתי תחילה לעשות זאת דרך המחשב אבל המק לא מזהה את הגלקסי. איך לעזאזל עושים את זה?
  11. מה אומרים? משתלם? אלו האוזניות זיניים בגרסא החדשה?
  12. אני אעדיף לנות בסין אם צריך לחכות. עדיפות לעכשיו. כנל אייפון ואוזניות של זיינים.
  13. מה ההבדלים בין אייפון 11/s/משהו אחר וכמה זה יעלה לי? 25GB. פלוס - איפה הכי כדאי וזול לקנות כונן חיצוני יעני usb ל-mac? Type C.
  14. עושה רושם שכל סדרת דוקו בנטפליקס שכוללת חתולים הזויה לחלוטין.
  15. טורנט ל׳שור הזועם׳ פליז?
  16. העונה השנייה מאכזבת מאד.
  17. גם זה וגם זה לדעתי. זו באמת מחשבה מעניינת לומר דבר כזה לסיני. מעניין מה תהיה התגובה שלו. בכל מקרה, הם בחיים לא יחשבו אפילו ׳להתנצל׳ או יחשבו שהם ׳לא בסדר׳ - אני לא חושב שישינה אפשרות בכלל שזה עובר לסיני ממוצע בראש) סליחה על הכפילות, שמישהו יערוך פליז אין לי סבלנות לצטט פעמיים..
  18. איך זה אפשרי להתעלם מסין?.. לגבי עניין התיירות וארץ עיר - ייקח זמן אבל ֿהכל ייחזור לאותה נקודה. לגבי חרם - אין שום סיכוי שזה יקרה.
  19. דברים ש: 1. דרבי ליגה ראשון שלי אחרי שלוש שנים (!) 2. השירה לזהבי + המסכות והבדיחות קורונה. מרגש. 3. קאוביין באטרף כמעט הולך מכות ביציאה ליד שער 7 (אחרי שחזה שער של אצילי בחופשית + יהיה שתיים עד דקה 65) 4. אאוטפיט מזעזע של ערן. 5. מה עושה מי שלא אוהב כדורגל? כאילו.. יש יותר מזה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.