Jump to content

lior30

משתמשים רשומים
    33
Everything posted by lior30

1. lior30

Fifa 20

@הרוסונרי סחבת כסף מפיפא 20? לא הגיוני שאני פותח שנה רביעית ומקושש מטבעות - מה אני עושה לא נכון? מדיסון נהדר להתחלה, מי שבונה אנגלית ואין לו כמעט כסף.
  2. lior30

Fifa 20

הייתי בדעה הזו במשחקים הראשונים ואז פתאום קלטתי איך עושים את זה - ומאז נהנה מכל רגע.
  3. הציטוט של גארי ליניקר פרייסלס (שמישהו יביא לכאן, לא יודע איך).
  4. lior30

Fifa 20

קניתי דיסק - 270₪. נתחיל עכשיו ונראה מה הדיבור. @ebiboבוא תסביר קצת איך עושים פוינטס - הכל נמצא בחשבון הסיני שלי ואי אפשר להיכנס אליו מכאן.
  5. התבלבלתי בין ״פסיכו״ ל״ניצוץ״. מחילה.
  6. אני במקומך כבר ממשיך לעוד קובריק (יש מגוון בנטפליקס): ״פסיכו״, ״התפוז המכני״, ״עיניים עצומות לרווחה״ וכמובן - ״אודיסיאה בחלל״.
  7. כולם שליליים, כתבו על זה בטוויטר.
  8. lior30

Fifa 20

השנה, לראשונה מאז שנת 90, לא ישוחרר דמו. מעניין למה..
  9. ניימאר בטוויטר: ״החרטה היחידה שלי שלא נתתי לחרא הזה אחת בפנים״.
  10. מחכה להודעה רשמית על הסגר ברמת המחכה לפוש על זהבי.
  11. lior30

2k21

לא ממש, מצד שני, אני שיחקתי רק חודש בקודם. התחלתי מייטים - מישהו מבין בזה בקצת?
  12. lior30

2k21

יש כאן מישהו?
  13. כואב לי לראות את דור ככה. לא מבין למה ההתעקשות על נאתכו. סולמון וואו. וערן.. ברגע שהכדור הגיע לרגל שלו כבר ראיתי את הרשת זזה /:
  14. לא רוצה ללכלך את הנושא הזה יותר, אבל לגמרי מעדיף להיות שם ולעשות בירה עם קאוביין.
  15. כרגע אין אפשרות לסטודנטים זרים לחזור. נרשמתי ללימודים בארץ.
  16. עומד על 73.8 דולר אחרי השימוש בקופון של ה-17%. מתאר לעצמי שבכל זאת ייקחו על זה מס, נכון? (למרות שזה יוצא על הגבול ה-50₪ אם אני צודק).
  17. השאלה, אם אני רוכש כמה מוצרים ועובר את ה-75$ אבל השימוש בקוד ההנחה מוריד את זה מתחת לסכום - אני עדיין אשלם מס? עריכה: הקוד לא עובד בהזמנה לישראל.
  18. תעשו לי סדר: אם ניקוסיה וקלוז׳ מנצחים אנחנו מדורגים?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.