Jump to content

לעד צהוב

משתמשים רשומים
    7
Everything posted by לעד צהוב

1. אחד המשחקים המרגשים שיצא לי לראות פרוחננקובס 1-0 ולא עובר חצי דקה כל הקהל בטירוףף "שער באשדוד 5-1 בדקה אחת מכבי תל אביב שוב במקום הראשון"
  2. תגובת השבוע : "אנחנו לא נשקר, טבלה לא תהיה השבוע... אבל מה אתם צריכים טבלה, גם ככה לעד צהוב לוקח אותכם בהליכה..." ולניחוש 1 1 1 ג ב מכוער מקום ראשון
  3. אבי נימניי הרבה מזלל טובב עד 120 ! ושיביאו לך את הדרביי
  4. איך אפשר להעלות את זה כאופציה לרצות שמכבי תפסיד ?! אני לא מבין אותכם עלקק אוהדי מכבי ...
  5. ואולי את נרגשת מדי ואולי קצת דואגת תני ללילה לעטוף אותך מעט באהבה, באהבה ואלי את פוסעת לאט ואלי את יודעת שהלילה אהיה שלך לעד ולך אומר, אל מול כולם כמה אני אוהב אותך כמה הלב שלם איתך כמה אני רוצה לגעת להיות איתך לעד כמה אני אוהב אותך כמה הלב שלם איתך כמה אני רוצה לגעת כל כך ואולי זה היה לי כדאי ואולי זה קורא לי תני לרגש לעטוף את לילותי תני את כולך באהבה כמה אני אוהב אותך... כמה אני אוהב אותך כמה הלב שלם איתך כמה אני רוצה לגעת כל כך.
  6. אני לא מבין את הקטע הזה ששעה וחצי לפני המשחק כל שער 11 באוויר מוציא את הגרון כמו לא יודע מה כאילו התחיל המשחק או שהשחקנים כבר על הדשא כל האנדרנלין של הדרבי אנשים מוציא סתם שעה וחצי לפני.. וכשעולים השחקנים שלזה צריך הכי הרבה עידוד אין קול כבר לאנשים או שהתעיפו כבר.. לפי דעתי העידוד צריך להתחיל רק שהשחקנים עולים ! לשמור על האנדרלנין בגוף ושהשחקנים יוצאים כולם צריכים להיות בטירוף ולא שעה לפני לגמור את הגרון ..
  7. עכשיו אתם מבינים למה הם עלו בלי הרכב לדרבי ?! שומרים שחקנים לליגה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.