Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי itan17

1. זיו, אם אני לא טועה זה קרה לאחרונה גם בתיכון בחיפה (אני זוכר שקראתי את זה אבל אין לי מושג מאיפה להביא את הידיעה) והאירוע נקשר אז דווקא לתלמידים ישראלים.

כן אחי אתה צודק ב"ס ערבי מחיפה שיזף ששיחק נגדנו ועלה לגמר נגד עפולה באליפות הארץ לתיכונים בקטרגל לא עמדו בתקווה, הם לא יודעים לכבד אותנו אז שלא יתנו להם להשתתף בטורנירים האלו ודרך אגב לצערי הם גם לקחו תטורניר

2. יובל אבידור צעיר , מהיר וכישרוני(חלוץ , הפועל חיפה) יכול להתאים לפי דעתי.

בנוסף יש לנו הרבה קלפי מיקוח בקבוצה כמו לירן כהן ותמיר כהן שאפשר להשאיל אותם לקבוצות אחרות ולקבל תמורתם , שחקן טוב

כנ"ל גם סאלם אבו סיאם , אבי סטרול , רועי דיין אופיר חיים וכו...

חחחחחחחחח מי יקח תשחקנים האלה אין להם מקום בליגת העל סטרול עוד סביר אבל השאר אין סיכוי

3. טוטו רצוי מאד....!

שחקן מצוין בעיטות ב-2 רגליים,משקיע המון,נלחם בשביל הקבוצה,פיזי,מהיר,נוגח אחד בין הטובים בארץ לפי דעתי הוא מתרומם גבוה מאד והוא רוצה להבקיע גולים כל כדור ברחבה הוא יעשה מזה משהו בטוח וגם חבר טוב... אין מה להשוות אותו לרועי דיין או לאחרים ששמים גול פעם בחודשיים הוא חלוץ של גולים ולא של חארטות כמו דוארטה הפוזאיסט.

טוטו למכבי אם הוא לא יגיע לחיפה או בית"ר.....!

4. הייתי השנה במשחק של בני לוד מול הפועל ר"ג.

מדובר בקבוצה חזקה מאוד. לפי דעתי כרגע היא חזקה יותר מנצרת עלית,

ואם לא ניצחנו את נצרת עלית, אז באמת שאסור לפתוח פה.

אני לא רואה את מכבי מול לוד אפילו שולטת במשחק,

אני חושב שננצח רק בגלל ששחקנים של ליגת העל יודעים לנצל מצבים טוב יותר משחקנים של ליגה ארצית.

יאללה מה עשית אותם אם הם היו כל כך טובים הם היו כבר בליגה לאומית לפחות

5. שבי , ב-8 יש כל כך הרבה בני נוער.

אבל , אין להם את האופי של שער 11 וזה ההבדל וזה למה השער הזה לא יתפתח לדעתי.

התחיל לא רע , במיוחד בדרבי 2-0 הגדול שהיה מטורף.

לאחר מכן נחלש יחד עם הקבוצה כולה ומסיבות שונות.

תאמין לי שיש תאופי פשוט זה שער מפגר שאיפה שתשב או תעמוד יזיזו אותך שנה שעברה אפילו דגל לא נתנו לי להרים שם...!

6. .

אחת ההודעות.

תפסיקו לבלבל את המוח,איזה כשרון ואיזה נעליים.

על הזין שלי מה הוא יהיה,מה הוא עכשיו זה הכי חשוב,וכרגע אין לו מקום במכבי,אנחנו לא קבוצה למקום 2-3,אנחנו קבוצה למקום ראשון,אנחנו מכבי וככה הקבוצה צריכה להבנות על שחקנים מהדרג הראשון שיביאו אליפות,לא על שחקן לשנים הבאות.

למה שיחררו את אליאב,איזה מאמן אנטי.

צודק ב-100% מכבי ת"א זו הקבוצה מספר 1בארץ לא צריך שחקנים בינוניים שיושאל לאיזה קבוצה אחרת יחזור עוד כמה שנים אחרי שישתפר שם מכבי צריכה מגן ברמה גבוהה ולא במשחקים כאלה לתת צ'אנסים לשחקנים כאלה

7. זה היה רשום באתר של אוהדי מכבי חיפה:"כדאי היה להגיע למגרש ולו כדי להרגיש מה שעופות מספר 2 מרגישים כשהאישה מכניסה אותם לסיר לחץ. כמו שאין סיכוי שהעוף יתמרד לפתע ויפרוש כנפיים, כך מכבי תל אביב לא הצליחה להשתחרר מטבעת החנק החיפנית".

כאילו מי הם בנ* זונות המצב הזה רק זמני

מכבי ת"א אימפריה!!!!!!!!!!!!!!

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.