Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי itan17

1. ניצחונות -11

תיקו - 10

הפסדים -10

כאשר 11 הניצחונות היו על מספר מצומצם של קבוצות :

3 פעמים את הפועל פ"ת החלשה שבשנה שעברה היתה רחוקה 2 נקודות מהמבחנים והשנה כובשת את המקום ה-13 עם 4/15 נקודות.

פעמיים את סכנין שהשנה עם 4/15 אפשריות ואשתקד סיימה במקום ה-9 מתוך 12, במרחק של 4 נקודות בלבד מהמבחנים.

פעמיים את קרית שמונה שירדה לליגה הלאומית.

פעם אחת את הכח עמידר ר"ג שירדה לליגה הלאומית.

פעם אחת את בני יהודה, אשדוד ומכבי פ"ת שהם קבוצה מאוד בינוניות בליגה שלנו.

לדעתי נימני היה שחקן עבר ענק, אבל מאמן הוא לא. תשפטו בעצמכם...

2. רוני גפני - עם כל הכבוד שהוא תומך בהתקפה, עולה לא מעט ויש לו הרמות טובות, בחלק ההגנתי הוא לא טוב, בעיקר בסגירות. אתמול הוא פשוט איבד את השחקן שלו, שבמקרה זה היה איציק כהן שהיה חופשי להרים את הכדור לרחבה ומשם בא הגול, זו לא פעם ראשונה, כל פעם שהכדור בצד שלו מהתקפת יריב הוא מקבל בלק אווט ומאבד את השחקן שאמור לשמור עליו. הוא קודם כל מגן-שאמור לעשות הגנה. לי גם ניראה שלעיתים הוא די מזלזל, רואים את זה בפסים ובעצלנות שלו לפתוח על הקו, בגלל הרכש המועט והלא נוצץ הוא חשב שהוא בא על תקן כוכב. כרגע הוא הכי טוב שיש בעמדה זו, אבל נימני אתה לא שם לב? תלמד אותו לסגור אלכסון שהכדור בצד השני ולשמור את השחקן שהכדור בצד שלו, לומדים את זה בטרום א'.

ליאור ז'אן - משחק טוב שהוא קרוב ליריב ולכדור, לא יותר מזה. אין לו התמצאות, הוא מאבד המון פעמים את החלוצים, הוא לא מוציא טוב את ההגנה לאופסייד. הוא די איטי ומשחק נורא לאט. חייב להתחלף עם ראלדס בהרכב, אלה בנתיים האחרון מציג יכולת די פושרת. אבל רבאק היתה לכם או לך נימני שנה שלמה להביא בלם, הרי משנה שעברה ידעו שחסר בלם אחד טוב לצד טומאסיץ' או ז'אן, אז אתה מביא בלם ברגע האחרון חסר כושר משחק? נו באמת.. בלם זו אולי העמדה הכי חשובה בקבוצה ושנה אחרי שנה אנחנו נופלים בה. כמו גם בעמדת הקשר האחורי.

גפני חייב להתחיל להתעורר וליאור ז'אן צריך להכנס כמחליף שמובילים או כקשר דפנסיבי הורס לצד קשר בונה, מה שבנתיים אין לנו, כי שירן שחקן נחמד, בחור טוב, לא יותר.

הלוואי שנימני יודע מה הדרך שלו ומה הסגנון משחק שלו, כי אני עדיין לא הבנתי. אבל סבלנות, כי גם ככה הוא ישאר בוודאות עד סוף העונה כמאמן.

3. חוסר אהבה ותשוקה לכדורגל, זה הסיכום שלי לגבי השחקנים של מכבי למשחק הזה.

שלא נדבר על החוסר כבוד למועדון ולקבוצה אפילו לאוהדים ולאבי, יחארות 2 פסים לא יכלתם לחבר היום.

חוץ מישראלביץ' אפחד לא מראה טיפת רצון לשחק.

כולם בורחים מהכדור, אפחד לא עושה תנועה, ייני כל כדור או שהוא מוסר לשחקן 2 מטר ממנו או שאם כבר הוא מנסה למסור כדור ארוך זה מגיע לשחקן של עכו.

אני לא מבין מה הם שקופים, הכדורים יעברו דרכם, מה אתה חושב לעצמך? באמת שאני חושב שיש לו כישרון אבל היום ובמשחק הקודם הוא היה כלום ושומדבר.

עצוב באמת שעצוב מה שהולך עם הקבוצה הזאת, הם צריכים להתעורר ולהבין שאם הם רוצים להגיע למקום שמוביל לאירופה הם צריכים לשחק פי 234234 יותר טוב או במקרה שלהם, פחות גרוע.

היה מבזה לראות את מכבי היום.

חוסר כבוד לאבי? הוא לא הבעלים, הוא המאמן! הוא הביא את השחקנים, הוא עובד איתם כל השבוע. תבוא בטענות אליו ולא רק לשחקנים.

קבוצה בלי מאמן.

4. עולים לליגת העל בהליכה. מומי זפרן בנה שם קבוצה מצוינת ביחס ללאומית עם שחקנים טובים ומנוסים כמו : שיא שטראוס ואושרי לוי כשוערים, עבד ראבח, אלון זיו, חמודי בריק, כפיר לייבוביץ', אסי אברהמי, חיים סילבס, אלכס לויט, רונן שוורצמן. הם משחקים בדוחא ומביאים קהל ביתי רב ביחס לליגה הלאומית.

נקווה שלא יעלו, אבל הסיכויים לא גבוההים.

5. א. הוא לא משחק בעמדה שלו, הוא צריך לשחק בחוד ליד יבוריאן, לברוח לשטח ולנצל את המהירות בזמן שיבוריאן יבוא לקבל את הכדור. על הקו הוא ממש לא יעיל.

ב. יש לו המון רצון ונחישות, הוא משקיען גדול בעיקר בהגנה.

ג. הוא חסר טכניקה ברמות גבוהות.

ד. הוא מאוד מבולגן ולא חכם במשחק שלו.

ה. הוא אחלה בנאדם ואני כ"כ רוצה שיצליח.

6. לא אמרתי שאני מבין בכדורגל יותר או פחות מאנשים שמגיבים שם, יכול להיות שכן יכול להיות שלא, זה גם לא העניין.

העניין הוא, שרוב רובן המכריע של התגובות בוואן (פר סה אתר ביזיוני) משקפות דעות שטחיות של אנשים שכותבים בלהט הרגע/ילדים שכל מטרתם ללעוג ולהתסיס/אוהדי בית"ר/נבערים שמחפשים לאן לפרוק עצבים ותסכול מיני.

אז אתה קורא פה לאנשים להסכית מתגובות אוהדים בוואן ואני המגוחך?

לא אבל מתוך 300 תגובות, תיהיה בטוח שיש 50 שהם לא מהקטגוריות שנתת ולא במקרה חלק גדול מהתגובות הם בעניין נימני וזה לא התחיל מאתמול וגם לא מלפני שנה. לא במקרה בני יהודה שרו "אבי נימני תישאר, תהרוס אותם יותר" וכל אוהד הפועל שאני מדבר איתו אומר לי "איזה כיף, רק שנימני ישאר". הם היו מספיק חכמים לזרוק את סיני מעמדת המאמן שגם הוא היה סמל גדול, אבל כנראה שאתם מבינים יותר טוב מכולם מה טוב בשבילנו.

בדיחה יומית... להתווכח איתכם, זה כמו להתווכח עם סוס עיוור. תמשיכו לאכול חרא מהאגו והביטחון של 8 זה בדם, שאתם בעצמכם יצרתם לו. שחקן עבר שהוא מעל למועדון, אין דברים כאלה.

אולי אני טועה ונימני יריץ את מכבי לעונה טובה, הלוואי וזה יקרה. אבל זה לא ניראה ככה.

צום קל וגמר חתימה טובה.

חחח "תסכול מיני"?! wtf

7. צודק.

חייבים לפתוח במערך ש"ירוק בדם" הציע!

ניכר מהתגובה שלו שהוא מבין בכדורגל, אפילו שהוא כותב "עם" במקום "אם" ו"נמעס" במקום "נמאס".

בכלל, בואו נשים את התגובות בוואן נר לרגלינו.

תגיד 'תה רציני?

מה התגובות בוואן משקפות בדיוק?

אל תיהיה מגוחך, תתפלא אבל עוד אנשים מבינים בכדורגל חוץ ממך ומנמני, זו היכולת שלו בתור מאמן וההשפעה על המועדון. יותר קל לראות את זה מבחוץ ובטח שזה לא יבוא מכאן עם האהבה העיוורת אחרי אבי.

המועדון הזה ניהיה כמו שלטון אנרכי, שנה שעברה פתחתי כאן נושא נגד היכולת של נימני כמאמן ועל זה שהוא צריך לעזוב ותוך 5 דקות הנושא נמחק. ביזיון.

8. אוי נו באמת.

לפני ההפסד הזה הרבה מאד אנשים אמרו שרואים בקבוצה הזאת טביעת יד של מאמן, וראו קבוצה מלוכדת,מחוברת ומאומנת. אז אחרי הפסד אחד הכל משתנה?

אבי עשה היום הרבה טעויות,אבל הוא מאמן צעיר והוא ילמד.

משנה שעברה אמרתי שהוא לא מאמן וגם אם ינצחו 6:0 את עכו, אני אמשיך להגיד את זה.

תפקחו עיניים, תקראו קצת תגובות בוואן של אוהדי קבוצות אחרות.

9. תפסיקו להאשים כבר את סלומון, זה קשה לשחק אחרי שנתיים שלא ראיתי דקה וחוץ מזה הוא לא שוער כ"כ טוב. נימני האשם היחידי כאן, מה אתה מתחכם, חושב שהוא גדול ויודע יותר טוב מכולם. תעלה את ההרכב שניצחת איתו. הגול השלישי היה מקרי בהחלט ואחרי שלושת החילופים מכבי שיחקו יותר טוב בהרבה. קומאץ שווה לאוויר, מאיוקה שחקן מאוד חלש-לא חכם, חסר טכניקה, בעיטה של ילד בן 16. העיקר אתם מקללים כל הזמן את יוסי, השחקן שבא לקבל הכי הרבה גם אם הוא מאבד, לפחות הוא מנסה, עובר, בועט, מבקיע.

ליאור ז'אן? משחק טוב שהכדור קרוב אליו, הוא לא מהיר, הוא עושה המון חורים, הוא לא יודע להוציא הגנה לאופסייד, לך תנוח קצת על הספסל.

נימני, חשבתי אולי השנה משהו ישתנה, ניתן צ'אנס, אבל אתה לא מאמן. אתה לא פוגע בזרים, אתה מעלה הרכבים מוזרים, די קח הפסקה ממכבי-שחקן גדול ומאמן קטן.

שבוע טוב וגמר חתימה טובה.

10. הסיבה היחידה לכך שאיך שמכבי נראת ושאם נפסיד זה יהיה בגלל נמני.

עם כל הכבוד לנמני וכמה שאני אוהב אותו, מאמן או לא וזה לא בגלל המשחק הזה, אלא בכלל כבר משנה שעברה אמרתי שהוא לא צריך להיות כמאמן, מקסימום שבמקסימום עוזר מאמן.

מאיוקה IN, יבוריאן OUT

קומאץ' IN, ישראלביץ OUT

גם אילייב הזה לא הראה יותר מידי, אני אישית מעדיף את שבחון עליו, לפחות שבחון יודע לתת את הפס לגול/ או להבקיע בעצמו.

אין לנו מנהל משחק, אין לנו מהירות, ויותר מזה אין לנו חלוצים.

מאיוקה ואבידור הם שני שחקנים בעלי אותו אופי - מהירות בלי שכל, אבידור כל שנייה מאבד את הכדור.

אין לנו מי שיתן גול במערך הזה, וזה עצוב כי אם היינו מעלים את ההרכב החזק היינו מנצחים כי מכבי נראת טוב מתחילת השנה אז למה לא להמשיך באותו הרכב?

זה נכון שצריך לשלב את הזרים מתי שהוא אבל זה לא צריך לבוא במקום כל שחקן, ישראלביץ' השחקן הכי טוב במכבי מתחילת השנה, הבן אדם עושה פשוט הכל : נלחם, רץ, יורד לתיקולים, עושה הגנה והתקפה, מבשל, הכי מעורב במשחק ודווקא הוא לא משחק?

לא מבין את נמני, זה נראה שבכוח הוא רוצה להפסיד שהוא העלה את ההרכב הזה.

מכבי נראת על הפנים וכרגיל סולומון אפס, לא ציפיתי ממנו ליותר מידי, אפילו בעיטות שוער הוא לא יודע לבעוט.

הכי טוב היה לפתוח ככה:

לא מבין למה לא המשכנו באותו הרכב כמו שפתחנו נגד הפועל פ"ת.. פרט לאולי שינוי אחד שאבידור היה יוצא ומלול / אילייב היו משחקים.

אין מה לקוות בהרכב הזה..

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.