Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי itan17

1. שחקנים, שחקנים ושחקנים... נמאס כבר מהתירוץ הזה. מי בחר את השחקנים האלה?! מה זה הקו אחד בהגנה, זה מזכיר לי את עונת ההישרדות שנימני פרש, כל התקפה היו מגיעים מול יבריץ'. די אבי אתה לא מאמן, שחרר אותנו.

2. itan17 חזרת? מה קרה הייתה שבועיים בחור שלך? איפה היית כשניצחנו 7 משחקים ברציפות?

מה אתה בא שכאמחמו מפסידים רק?

אני גם פה בניצחונות ותאמין לי שאם נימני היה מצליח, הייתי הראשון לפרגן. אבל מאמן שמפסיד חמישה דרבים ומחלץ תיקו אחד...

busa אני בוודאות זוכר שבעונת האליפות במשחק חוץ מול אשדוד, האהודים קיללו אותו. תפסיקו להיות עיוורים, זה מתחיל לעצבן. כל העולם טועה, רק אתם צודקים? יש עוד דברים חוץ מאבי נימני, בסדר היה שחקן ענק, די חלאס. יש מכבי והיא מעל ה-כ-ל.

3. ידוע שנימני לא בנאדם תמים והכתבה לא חידשה דברים מיוחדים, מלבד הקטע שנימני קנה כרטיסים למשחק של מכבי מול במדי בית"ר. רק חבל על הקטע עם דגו, זה עושה שם רע למכבי ולאוהדים. (ישבתי עם עוד שלושה אוהדים נטרליים לחלוטין ואחרי הקטע הזה, הם אמרו "איזה אוהדים מגעילים יש למכבי", "מהיום אני ממש שונא אותם"). חוץ מזה שלדעתי בלי קשר לכתבה, נימני לא צריך לאמן את מכבי.

4. תאמין לי שאני יודע מה זה מכבי אחי.

אני אולי בן 20 , אבל הספקתי לטעום קצת (אפילו ביציע)מהעונות הגדולות (אמצע שנות ה-90), למרות שהייתי ממש קטן.

זמנים השתנו מאז , באו למכבי שחקנים הזויים , הפועל התחילה לשלוט בעיר , מכבי נלחמה על השארות בליגה

ועוד דברים שהפכו אותנו מהקבוצה הכי גדולה בליגה לקבוצה שהכי כיף לשחק נגדה .

אם ינצחו אותנו אז זה אדיר (ניצחו את מכבי הגדולה , למרות שהיא ברמה של נתניה ולא יותר) ואם מפסידים אז לא נורא , הפסידו למכבי זה לגיטימי.

אם בונים קבוצה לאליפות , הוא צריך לא להיות יותר משחקן ספסל , אבל לפני זה אתה צריך להעיף את קפילוטו , גפני , קומאץ' ישראלביץ' , יבוריאן ואין לי כח עוד להמשיך בשמו.והכי הכי חשוב להביא להם מחליפים ראויים , לא להביא מחליפים.

כרגע שבחון זה הסקורר מספר 1 בקבוצה . היחידי שיודע לתת את הגול , גם במשחקים גדולים.

יש לו שערים נגד בית"ר , חיפה ושני שערים בדרבי (שהוא עלה כמחליף) ומנע שתי עונות שהפועל עושים עלינו סוויפ בדרבי.

שוב אציין , לא חושב שהוא שחקן גדול ולא שחקן מוביל. ואם אתה חושב שהוא הבעיה וצריך להחליף אותו כדי לבנות קבוצה לאליפות , אני יכול להסכים , אבל לפניו יש לך לפחות עשרה שחקנים להליף בקבוצה.

בעיניך הוא סמל למצב של מכבי בשנים האחרונות ובגלל זה אתה מתמקד בו , אבל יש לפחות 10 שחקנים שצריכים לחטוף את האש מהקהל לפניו.

וזה מה שאותי אישית מעצבן , כל הנפילה עליו כי הוא הבעיה של מכבי.

5. אכן יעיל.

אתה כתב ספורט לא? (ככה טענת)

תעשה בדיקה יחס סטטיסטיקה איבודים.

תבדוק מרחק ריצה ואחוזי החזה בכדור.

אגב, האם העניין שאתה כתב של הפועל פ"ת לטענתך גורמת לך להיות נגוע באינטרס כלפי שבחון?

עוד גול לרזומה. שמנגד יבוריאן, אבידור ושרן ממשיכים להחמיץ.

6. אני מנוי מזה שש שנים לשער 8 ככה שאני ממש לא מאורע במה שקורה בתוך שער 11 ובמירבות שלכם מול ארגון האולטראס בפרט.

היום לראשונה נחשפתי להתנהגות המביכה של ארגון האולטראס, זה התחיל בחלוקת הטיוטלים, המשיך בכך שכמה ביריונים אסרו עליכם לתלות שלטים של השחקן ונמשך בשירת "האין לכם כבוד" שמנגד אתם ממשיכים לעודד גם במינוס שני שערים.

תאמת שאני ואבא שלי שהיה איתי פשוט התאהבנו בכם. אתם עושים עבודת עידוד נהדרת ונהנתי לראות את זה היום מקרוב, שמנגד האולטראס מתנהגים כמו חבורת ביריונים גדולה ולא יותר.

מצדיע לכם ושמח מאוד שיש ארגון כמוכם, יבואו ימים טובים יותר.

שבוע טוב שיהיה לנו.

7. וואלה?

חשבתי שאובארוב שנולד ברוסיה ושיחק בברי"המ דובר מרוקאית.

הדבר היחיד שנכון בהודעה שלך זה הוואב לשורה.

מעבר לזה?

הוכחת ששכל זו לא דרישה קיומית בעולם של היום.

אתה חידדת את זה היטב אוהד מתוסכל. זה ציטוט מלא מוואן.

8. אין ספק שהמילים שורה אובארוב ומכביסט שזורות אחת בשניה, אבל לא בגלל המקרה הזה. זה סתם אנקדוטה על הדרך ועוד אופציה לפגוע בזונה מהצד השני.

אגב, רק אתר מטומטם כמו One יכול לכתוב על אובארוב, שכידוע לכל אחד במדינה הזאת נולד ברוסיה ועשה עליה מאוחרת - שהוא "דובר רוסית". לה???

אמת. זה מוואן.

9. האם הנקמה על ההפסד הצורם בדרבי תגיע דווקא ממאמן השוערים של מכבי תל אביב, שורה אובארוב? ייתכן. אובארוב, שמשמש גם כמאמן השוערים במכבי ובנבחרת ישראל, שלח אתמול מונית ובה דיסקים עם משחקיה של הפועל ת"א למחנה האימונים של רובין קאזאן בקיסריה.

כידוע, אובארוב, שחי כבר שנים רבות בישראל, דובר רוסית, וכך נוצר הקשר בינו לבין אנשי אלופת רוסיה. כזכור, הפועל ת"א תתמודד מחר ב-22:05 מול רובין קאזאן במשחק הגומלין בשלב הנוק אאוט בליגה האירופית.

שורה :wubyellow3:

10. מאז שאני זוכר את עצמי הדבר שאבא שלי (אוהד מכבי ותיק שזכה להנות משנות ה-70 הגדולות) הכי מפחד ממנו הוא שהפועל יחזירו לנו תבוסה בדרבי כנקמה על ה-5:0 של שנת 70 או על ה-4:0 של נימני בתחילת שנות ה-90. לצערי גם אתמול שוב אותו סרט, 3:0 אבא שוב מתפלל שזה רק יגמר ומקפיד למלמל כל כמה דקות - "איזה סיוט"/ "לאט שטראובר"/"רק שייגמר כבר". 3:1 והצבע חזר לפנים- אבא נרגע, 5:0 כבר לא יהיה כאן. מחצית שניה 4:1 ושוב חוזר הניגון, מי צריך 5:1 זה כמו ה-4:0 שלפני כימעט עשרים שנה ואולי יותר גרוע... ורמוט בועט שטראובר מציל פעמיים, איזה מזל. אבא רק סופר את הדקות, הרמה, בוזגלו נוגח ו-4:2 "יופי איטן יצאנו מזה בזול". מה שרציתי להגיד כאן שגם בשנים כאלה גרועות שלנו עם שלושה דרבים בשנה, מאבקים בתחתית, פיטורי מאמנים, סגלים בינוניים שלהפועל מנגד יש כוכבים כמו אניימה, שכטר וורמוט, עדיין הפועל לא מצליחים להביס אותנו ולא להתקרב ל-4:0 או 5:0 הגדולים ההם. כי אם המצב היה הפוך זה היה נגמר 6 לנו ולא 4:2, 3:0 דקה 30 שהבלמים של מכבי רצים הפוך, אין משחק יותר מתאים מלתת לנו חמישיה. אז זה ההבדל בין הפועל למכבי ולא משנה מה יגידו. תמיד מכבי תיהיה התל אביבית הבכירה, עד שיוכח אחרת והם יחזירו לנו 5:0 בדרבי או יעברו אותנו בטבלת האליפויות, שני דברים שאני בספק גדול עד קלוש אם יקרו. להם לקח שבעים שנה לעבור אותנו בניצחונות, לנו תספיק שנה אחת טובה ומבורכת וגם היא תגיעה, תאמינו לי. למרות ההפסד והשנים הרעות שאנחנו עוברים, אני ממש גאה לאהוד את מכבי ת"א- המועדון הגדול ביותר בכדורגל הישראלי. הרע מכל כבר אחרינו, תרימו את הראש בגאווה.

11. ישראלביץ' מעולם לא היה ולעולם לא יהיה קשר אחורי.

זאת לא אשמתו, האשמה היא על מי שהחליט להפוך אותו לכזה ועוד לא הבין שזאת טעות.

אך למרות שהעונה זה פחות בולט, גם כשהוא משחק בעמדות התקפיות, כמו בשנה שעברה, ישאלביץ' ממשיך לעשות שוב ושוב עברות טיפשיות שמביאות לכדורים חופשיים. ממשיך לרוץ כמו אנרג'ייזר אך ללא תועלת. ממשיך לרדת לגליצ'ים שקונים אותכם, אך הכדורים "המחולצים" לרוב מגיעים לשחקני היריבה, ממשיך להיות כל כך חלש ולא מדוייק.

רק שזה לא בולט כמו שנה שעברה כי הקבוצה ניראית קצת יותר טוב מאיך שהיא ניראתה בעונה שעברה.

אבל העיקר שהוא רץ מהר ויורד לגליצ'ים, הא?!

12. אין לך טענות לגפני? אז כנראה שאתה באמת לא מבין כדורגל או שלא ראית את מכבי השנה.

ישראלביץ' אחד השחקנים היותר טובים השנה במכבי לאורך כל העונה, נותן מעצמו את המקסימום..

תעשה לי טובה לך תחפש מישהו אחר כי ישראלביץ' בטח שלא היה הבעיה אתמול מה גם שהוא לא שיחק בעמדה הטבעית שלו ופה נימני טעה לדעתי.. לשים את קומאץ' לידו של ז'אן בקישור היה יותר מוצלח..

יש טענות לכל שחקן בקבוצה, השאלה עד כמה. אין ספק שגפני לא טוב בהגנה, בעיקר בסגירות האלכסוניות. אבל הוא לא העניין כאן.

ושוב פעם אני לא מדבר ספציפית אתמול. וכן לשים את ז'אן ליד קומאץ היה עדיף בהרבה.

13. איתן לא נמאס לך לזיין תשכל כל הזמן?

כל הזמן? קשה לך לקבל ביקורת על הגמד שאתה אוהב? ועל נימני אני בכלל לא מדבר. אם ניר לוין לא היה איתו הייתי פותח את זה מזמן, אבל הרצף שהטעה את כולם הטעה גם אותי ובכלל אתם אטומים בעניין של נימני.

14. גם נושא כזה היה ברור שיגיע.

אחרי שהרגתם את כל הקבוצה בכללי אתם עוברים עכשיו שחקן שחקן?

אין לי טענות ללירן, ראלדס, יוסי, יובל, גפני, תמיר, איליה, אבידור, ליאור. יש לי טענות לישראלביץ ואני לא מדבר ספציפית על אתמול כי כולם היו חלשים, אני מדבר על זה מתחילת העונה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.