Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי itan17

1. לדעתי זה הדרבי הראשון מזה שנים שתהיה שליטה מוחלטת וצהובה ביצעים, בדר"כ שערים 5 ו-7 היו הולכים לאדומים במשחקי בית שלנו אבל הפעם זה יהיה 12 אלף צהובים מול 1,800 בודדים ואדומים. יש לנו יתרון עצום ביציעים שבהחלט גם יכול וצריך לעזור לקבוצה עצמה להעלות את היכולת והמוטיבציה. בדרבי האחרון זו היתה הרגשה נוראית להיות 1,800 מול איצטדיון מלא ואדום ובטוח שזה פעל והשפיע על שחקני שתי הקבוצות. בקיצור מה שאני מבקש פה בעצם שכל אחד שבא, יתן את כל הגרון שלו לעידוד מעליית השחקנים ועד לדקה ה-94. דבר נוסף ואחרון - לבוא בלבוש צהוב !!! עם האנרגיות והדחיפה שלנו בהחלט אפשר לנצח ועזבו עכשיו את הפערים ביכולת של שתי הקבוצות, יש עוד המון גורמים משפיעים מלבד זאת.

אני מקווה שנכנסים לפה לא רק חברי השחקן ה-12 שמדי שבוע נותנים את הנשמה בשביל העידוד, אלא גם אנשים כמוני ממרומי שער 8 שלא מועדדים כל המשחק והפעם כן צריכים לעשות זאת.

יאללה תרימו ת'ידיים, תמחאו כפיים. היום הניצחון !!!

2. שטראובר חתיכת ליצן בן זונה, מתי יעיפו אותו??

אגב אם כבר מדברים על חומר שחקנים לא טוב, אז העמדה היחידה שיש לנו בעיה- היא עמדת השוער. ליצן פשוט ליצן, פעם בשלושה משחקים נותן הצלה גדולה ומקבל גולים של טירון. נגד סכנין, בגול השני מול פ"ת בגביע הוא נגח לו לידיים, נגד קרית שמונה והרשימה עוד ארוכה.

3. יש רק לדייק

מתוך גליצים:

"לידיעת הגולש המובס מוטי איווניר, אחד הבועטים החזקים שלך לא התרגש מההפסד בגביע המדינה ובילה אמש עד השעה 2 ורבע לפנות בוקר במועדון ה"רודיקה" "

פה מדובר על שחקן אחד... שזה כבר יותר מעודד, מאיפה הפרסום שאתה הבאת?

בכל אופן זאת בושה וחרפה ויריקה על המועדון!!

גם מגליצ'ים, עמוד הראשון בצד ימין וכתוב שם בבירור - "כמה מחניכיו של...."

4. מתוך גליצ'ים - וואן : "לא נעים לדווח שכמה מחניכיו האמיצים של מוטי איווניר יצאו לחגוג את ההפסד המביך לפתח-תקווה באחד ממועדוני העיר."

אם זה נכון ואני מאמין מאוד שזה נכון, זה ביזיון אחד גדול. אין לשחקנים האלה זכות ללבוש את החולצה של מכבי. אני מאתמול בערב עם הראש באדמה לא מדבר עם אף אחד (בטוח שגם רובכם) והכלבים האלה שמרוויחים אלפים יצאו למועדון אחרי שהפסידו את המשחק הכי חשוב העונה? חארות!

אם מישהו יודע על מי מדובר, הייתי מאוד שמח לדעת.

5. אין כבר לאיפה להרים את הראש כי קברו לנו אותו מתחת לאדמה..... אין סוף כבר לבושות ולאכזבות. שנים. אין תקווה. הפכנו ממכבי האימתנית לסתם קבוצה.

ואל תחיו בסרט.... אני לא מקווה לניצחון בדרבי, אני מקווה שנקבל פחות מ3. עצוב שנהייתי ככה.

הדבר שהכי מפחיד אותי לפני הדרבי הוא שהשחקן במכבי עם שם פרטי זהה לשלך, יפתח בהרכב.

6. יואב זיו - תומך המון בהתקפה אבל לא יכול להיות שמגן שמרוויח כ"כ הרבה מגיע פעמיים-שלוש למצב הרמה במשחק ולא עושה זאת בצורה טובה. בהגנה הוא חלש מאוד, הסגירה האלכסונית שלו בין החלשות שראיתי. (גול 3 אמד מול פ"ת)

דור מלול - מגן מאוד חלש, לא מרים טוב וקל מאוד לעבור אותו. אין לו את הבסיס שצריך מגן טוב.

קלמי סבן - לדעתי המגן הבכיר של מכבי. אולי לא כישרון גדול אבל יחסית עושה את העבודה בצד ההגנתי, סוגר אלכסון מעולה, כמובן שבהתקפה עוד טעון שיפור.

7. חןחן, הבעיה היא, שבערך 15 שנה, להוציא פה חודש ושם חודשיים, אנחנו מקבלים סכינים בלב.

נראה לי שהגיע הזמן לשנות גישה. אנחנו לא מנצ'סטר יונייטד או ברצלונה של ישראל, הקבוצות הכי גדולות שמדי פעם נופלות. אנחנו טוטנהאם ואתלטיקו מדריד. קבוצות בינוניות שמדי פעם נהנות מתקופה מוצלחת. הגיע הזמן שבמקום לבכות בהפסדים, נדע שזה המקום שלנו, ונשמח בנצחונות גדולים בצורה מיוחדת.

לטוטנהאם ואתלטיקו יש הכי הרבה תארים במדינות שלהם? לא נראה לי. לטוטנהאם ואתלטיקו יש הכי הרבה אוהדים במדינות שלהם? לא נראה לי. לטוטנהאם ואתלטיקו יש את התקציב הכי גבוה במדינות שלהם? לא נראה לי. אם כבר אתה רוצה השוואה אנחנו כמו יובנטוס באיטליה, הכי הרבה תארים, הכי הרבה קהל ובלי אליפות מ-03 כולל ביזיונות לא קטנים.

ביום שאני אחשוב כמוך, אני אפסיק להתעניין בכדורגל.

8. האמת שאחרי שראיתי את ההרכב שלנו, המשחק הזה הרבה יותר מפחיד אותי מהדרבי.

שונא להגיד את זה אבל אמרתי, גם בהודעה הראשונה שלי כאן בנושא. הפסד כולו של איווניר. היתה אווירה לפני המשחק של גביע הטוטו.

9. זה לא שהמפעל לא חשוב.

פשוט אם אנחנו לא מנצחים את פ"ת בלי השחקנים האלה, אין לנו בכלל מה לחפש במפעל הזה.

טעות, בגביע תמיד יש מה לחפש כי תמיד אפשר להתעלות במשחק אחד. אם אנחנו לא מנצחים את פ"ת מחר בגביע אין לנו גם מה לחפש בליגה.

10. ממש מפתיעה אותי ההתייחסות למשחק החשוב הזה - מדוניאנין מקבל צהוב בכוונה מול אשדוד (כאילו שכל משחק הוא עושה ארבעה גליצ'ים והיה לו 50% לקבל כרטיס מול פ"ת בליגה), לעטר ובוזגלו יש עומס ואחד מהם צפוי לנוח ובכלל ההתייחסות למפעל הזה היא כאל עוד משחק רגיל.

זה גביע המדינה ! 5 שנים לא זכינו בו ולדעתי יש לנו סיכוי יותר גבוה לזכות בו מאשר באליפות, הגנה טובה וחזקה וחלק קדמי סביר - קבוצת גביע לגיטמית.

אני מקווה שהשאננות הזו לא תעלה לנו ביוקר, כי אם קדוסי בשבת היה טיפה יותר מרוכז, המשחק הזה בשלישי היה הופך להיות משחק על עונה שלמה. תגיעו בהמוניכם לתמוך בקבוצה, לדעתי המשחק הזה לא פחות חשוב מהדרבי, חבל שהצוות המקצועי לא מתייחס לזה כך.

11. עם הרבה דברים במה שרשמת אני לא מסכים,אבל בחייאת אני מת לדעת למה התכוונת במשפט האחרון.

בני יהודה... מה צריך להסביר כאן? (גמר גביע הפסידו להפועל, נלחמו נגד חיפה כמו אריות במחזור האליפות, חזי מגן וכו')

12. לא מספר אחת ולא נעליים, יש לו כישרון אבל הוא חייב להתחיל לפרגן ולמסור לעוד שחקנים חוץ מאלה שהשם שלהם מתחיל ב-מ' ונגמר ב-ר'. זה מתחיל בזה שהוא לא מוסר ובהתקפה הבאה, רנגלוב או קולאוטי לא יתנו לו מול שוער. פשוט משבשבש ופוגע בכל ההתקפה. חוץ מזה ממש קשה לי להתחבר לכל דבר שקשור בבני יהודה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.