Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי itan17

1. על מה יש לפרגן?!!!!!! מה אכפת לי את מי הם מייצגים, אותי מעניינת מכבי (ירדנה) יותר מהכל. אתם יודעים כמה אוהדים הם סוחפים עם העפלה הזו?! זה יגדיל את התקציב של שנה הבאה משמעותית, יתן מוטיבציה גדולה למועדון ולדעתי שחר עושה בקטן את מה ששמעון עושה בכדורסל, 5/8 אליפויות בארץ, העפלה לליגת האלופות, כל המדינה לובשת ירוק ואני כ"כ שונא את מכבי חיפה. כולה כדורגל למי אכפת יהודים או ארץ אנטישמית, זו לא מלחמה, קבוצה של ערבים יש להם עם גאדיר וכיאל המכוער הזה.

רק רע שיהיה לחיפה, מכל הלב. אם זה יוריד מהם את העוצמה בליגה זה שווה הכל, אבל גם אם כן, יש את הפועל ובית"ר בדרך.

נ.ב

למה שופטים אף פעם לא מקפחים את חיפה?

כמה מזל יש ליעקב שחר?

הפועל חיפה, בחיים לא רציתי כ"כ שתנצחו דרבים.

2. להחתים את טומאסיץ' לעוד 2-3 עונות ויפה שעה אחת קודם! פשוט מצויין!

לא צריך להיסחף. הוא בסה"כ התמודד יפה מול אחת ההתקפות החלשות בליגה, קאדו מאוד חלש ואחמד קאסום כחלוץ בודד זה צחוק מעבודה.

3. תפסיקו כבר לבוא בטענות ליוסי, אתם מצפים ממנו ליותר מדי ובנתיים הוא היחיד שמנסה, טועה/מצליח, אבל לפחות מנסה. דולי (ג'ונסון) המקורית - אבידור השתדל ושיבחון על הפנים?! כל קשר בין אבידור לכדור היום היה מקרי בהחלט, הכי חלש מאלו ששחקו, שיבחון סחט פנדל, הבקיע שער חוקי, איים על השער והיה פחות טוב? די נו באמת! אתם באמת לא מבינים כדורגל.

4. נורא ואיום. אם חיפה עולה, היא מכפילה את התקציב ובימנו עם הבעיות הכלכליות יהיה קשה לשאר הקבוצות בארץ לתת פייט, מה שמתחיל להיראות כמו מכבי ת"א של הכדורסל בליגה המקומית.

שונא חיפה.

5. אוי ואבוי, איזה קהל מטומטם.

תסתמו את הפה ותמתינו, חאלס לבלבל את המוח עם הטורי דעה הלא מעניינים האלו.

שתפתח את העונה עם 4/12 נקודות, תחזור לפה.

מה זה משנה הדרך? העיקר שיש 9/9 נק'.

9/9 בגביע הטוטו לא מעניין אותי, 9/9 בליגה. אבל עם יכולת כזו לא ננצח לאורך זמן. קשה לכם להיות אובייקטיבים אני רואה.

6. די כבר לצאת נגד נימני!

זה הכי קל לאמר שהוא אשם!

ובינתיים יש לך תוצאות טובות אז מה אתה מתלונן?!

נו ברור, כי הוא ה-מ-א-מ-ן ויש לו חשיבות מאוד גדולה לאיך שהקבוצה ניראת ומשחקת.

תוצאות טובות מול סכנין, אשדוד ור"ג, אבל מול חיפה, בית"ר והפועל ביכולת הזו, זה לא יספיק.

7. אז נכון שמכבי ניצחו, ניצחון 3/3. זה משחק ראשון שיצא לי לראות העונה וביחס לשנה שעברה כימעט כלום לא השתנה : אין קשר עם נוכחות במרכז המגרש שמאיים על השער ומניע את הכדור, שירן למרות כל התשבוחות מאוד אנמי, ישראלביץ' עם כל הרצון מאוד לא מדוייק, יוסי חלש, שטראובר וכדורי גובה לא הולכים ביחד, גפני לא הרשים במיוחד-משחק עם המון ביטחון אבל עושה לא מעט טעויות, בכל מקרה הוא עדיף על שטרית וכימעט לא שמתי לב לאבידור ששיחק בחוד, יבוריאן כרגיל עשה את מיטב יכולתו. דווקא ההגנה עשתה עבודה טובה, אבל מול חלוץ וחצי-איילי יצא בדקה ה-40 ולדאטורו אין הרבה איכויות מלבד כח פיזי, זה לא מבחן רציני. יש רצון, יש התלהבות אבל כנראה שאבי לא מאמן מספיק טוב, או שהקבוצה עדיין לא התחברה ויחד עם קשר אחורי, בלם ובוזגלו מכבי תיראה טוב יותר. אני מקווה שהאפשרות השניה תיהיה נכונה. עם היכולת הזו לא נגיע רחוק. דבר אחרון, תמיר כחלון השחקן הטוב ביותר במכבי-המון תנועה, כישרוני, דריבל טוב, מסכן את השער, אחלה שחקן.

שבוע טוב.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.