Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי itan17

1. פראנסמן, פאצל'קה, דה סילבה, באדיר, טל חן, פאאס.... עד מתי נמשיך לקבל גולים בדרבים ממצבים נייחים (מבלמים)? כבר כמה שנים ברציפות שאנחנו כל דרבי מחצית ראשונה מקבלים גול מנגיחה של בלם ממצב נייח. מה יהיה עם הקטע הזה? למה עוזבים שחקן באמצע הרמה? שיעשו 20 מצבים נייחים כל אימון עם ידיים קשורות רק שיפסיקו כבר לקבל את הגולים האלה שמשנים בשניה את המשחק כולו.

2. עזבו הפועל, להתווכח על טעויות שיפוט בעד נגד הפועל זה לא ריאלי כי הם כבר הפסידו השנה נקודות על טעויות שיפוט, ולא זכור לי שהרוויחו מהן כל כך.. ככה גם בשנים עברו.

חיפה היא לדעתי הקבוצה היחידה שזוכה להנחות מהשופטים, קבוצה שלקחה אליפות בזכות השופטים (08\09) קבוצה שבכל משחק גדול כמעט יש טעות שיפוט לטובתה, ועוד....

להילחם נגד הפועל כי פעם אחת עזרו להם זה סתם ממניע של שנאה, הבעיה בנושא השיפוט זה חיפה.

העניין לגבי חיפה נכון, הפועל לעיתים מקופחת ולעיתים מקבלת מתנות. אבל חיפה זו שקבוצה שלאורך שנים נהנת מטעויות שיפוט.

אגב עד המחזור הרביעי של העונה אם אני לא טועה, נגד חיפה לא נשרק פנדל במשך 60 משחקים רצופים.

מה שכן אפשר להגיד בהקשר הזה הוא שקבוצה טובה בדר"כ היא פחות מקופחת ולהיפך.

3. ברור שאסור להחליף מאמן באמצע השנה כי קרוב לוודאי שזה לא ממש יעזור, אבל למה שוב לתת את המפתחות למאמן בלי קבלות - נימני, איווניר?! לקבוצה כמו מכבי ת"א מגיע מאמן שכבר לקח אליפות ועשה משהו בליגה הישראלית !!

4. "הרמת" הקרנות אתמול היתה מבישה. בערך שישה שחקנים שונים ניסו להרים קרנות ואף אחד לא הצליח לעבור קונוס עם "שרירים תפוסים" של ביתר שעמד ראשון.. בנוסף לקרנות הקצרות שגם מהן לא הצליחו לייצר משהו.

בבעיטה החופשית, החומה של ביתר עמדה שתי מטר מעטר.

והכי עצוב כאן שעטר או לחלופין כל שחקן ימני, בוודאי לא צריך לבעוט מצד ימין של הרחבה.

5. נלחמים לא נלחמים, זה אולי מכריע משחקים בודדים אבל לא בגלל זה שוב לא ניצחנו היום. כרגיל מכבי מביאה מאמן בלי קבלות והולכת לעוד עונה של אכזבה. זה מתחיל כשאף שחקן לא באמת יודע לאן הוא צריך לרוץ בחלק ההתקפי, נמשך בזה ששחקני ההגנה לא מתאומים בעיקר באופסדיים, אף אחד לא יודע מי מרים את הקרן והשיא היה היום בבעיטה החופשית מהשפיץ של ה-16 בצד ימין, כאשר אלירן עטר (ימני ברגל) בועט משם. עצוב שכבר במחזור ה-11 קבוצה עם סגל כ"כ גדול מסיימת משחק עם 6 שחקנים בינוניים מאוד (דהן, קלמי, אורי כהן, קונאטה, לוגסי, דאבור). היום הוכח חד משמעית שבלי מדוניאנין אין לנו שום יצרתיות בחלק ההתקפי.

אני מקווה שאולי החזרה של מדוניאנין ויצחקי תוסיף יכולת משופרת לחלק ההתקפי, יחד עם הורדת הציפיות ותיתןקצת יציבות שיעזרו במאבק עם הפועל. אבל כמו שזה נראה כרגע אני פסימי לגמרי.

ואל תזיינו לי במח על סטייקים, בניה וכו. אנחנו רוצים אליפות.

6. די עם הסטייקים הזה, הבנו.

אני פחות מאוכזב מאיבוד שלוש הנקודות, אלא יותר מהדרך הביזיונית. זה לא מקרה, גם נגד חיפה הקבוצה ניראתה איום ונורא. אין הצטרפות, הקו אחד של החלק האחורי מאוד גרוע (בעיקר של עומר ורד וזיו, ורד לדעתי היה שיכור היום. לפחות 8 איבודים). 4-4-2 5-4-1 הכל שטויות, מול קבוצות שלוחצות ויודעות קצת כדורגל מכבי פשוט לא מתפקדת. בעיקר מחוץ לבלומפילד. לא יודע מה איתכם ואני ממש לא רוצה לבאס, אבל ירדה לי בהרבה האמונה שהשנה תהיה אליפות.

חבל. שבוע טוב.

7. ושהוא היה טוב פתחו עליו נושאים ואיזה גדול הוא..

גם שחקנים גדולים מימנו היו בתקופות פחות טובות אנחנו הקהל צריכים לעזור ולעודד אותו..

נקווה שזאת היית נפילה קטנה כי לכולם עבר הסרט בראש של כל העונות הקודמות..

העונה עוד ארוכה ויהיה טוב בעזרת ה"..

הלוואי אבל רואים דברים בסיסיים אצל בלם שפשוט אין לו ולא משנה עם כמה כח ואגרסיביות הוא ישחק.

8. היום הוכח חד משמעית שניבאלדו לא בלם ברמה גבוהה. משחק מאוד לא חכם עם לא מעט פאולים מטופשים, לוקה מאוד מבחינה טכנית, בעיה גדולה בטיימינג של המגע עם הכדור ולכן מפספס המון כדורים. הדבר היחיד שהוא באמת טוב זה המשחק האגרסיבי והנגיחות. בלם ברזילאי עם מבנה כמו שלו, לא היה מגיע לקבוצה כמו מכבי אם היה בלם ברמה גבוהה.

ועזבו את המשחק היום, קורה שאתה חצי מספרת לאמצע המגרש לרחת ה-16 שלך (האמת גם זה לא) אבל כבר תקופה שכל טעות בהגנה וכל סגירה לא נכונה מתחילה ממנו.

9. כידוע לכם ראש עיריית ברצלונה הוא האיש שכנראה יקבע את גורלו של הפיינל-פור הקרוב ואת גורלה של מכבי ת"א העונה בפרט.

מצורף קישור עם פניה לראש עיריית ברצלונה, מי שחשוב לו שמכבי תשתתף בפיינל פור מוזמו לכתוב לו. רצוי עם מיקומים מאירופה.

תודה רבה ונקווה לתוצאות טובות, זה המעט שאנחנו יכולים לעשות, זה לא יזיק בכל מקרה אז יאללה לעזור! רוצים את אירופה צהובה.

כתבתי את זה כאן ולא בפורום בית מכבי בגלל כמות הכניסות הגדולה לכאן ביחס ליתר הפורומים שלנו.

קישור לפניה

10. נמני אגואיסט בן זונה, שאכפת לו רק מעצמו ורוצה להרוס את מכבי. ורק לגנוב כסף עם מחויבויות של מכבי אליו ולדאוג שאף אחד לא יצמח מעליו, חס וחלילה. בטח לא דור מלול.

ואיווניר? גם שונא מכבי. מנסה להרוס את הקבוצה הבוגרת וגם את קבוצת הנוער.

כוסעמק,

למה מביאים מאמנים שכירי חרב שלא קשורים למכבי ולא אכפת להם והם בעצם שתולים של הפועל שמנסים להרוס את מכבי?

לא... הם פשוט לא יודעים לאמן.

11. מוטי בא למכבי עם שתי מטרות ברורות :

1. להרוס את הקבוצה הבוגרת.

2. להרוס את קבוצת הנוער.

את המטרה הראשונה הוא משלים בהצלחה יתרה, בשניה הוא מתקשה אבל בשבת הנוכחית הוא כבר הניב קצת פירות עם תיקו של הנוער מול כ"ס וניצחון של חיפה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.