Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי itan17

1. אם אני מנסה להבין את המהלך של הצוות המקצועי,

אני דווקא רואה אותם מביטים על הסגל ומבינים שאין להם אף קשר אחורי "קילר", גרזן,

שיכול להיות לוחם באמצע המגרש. היחיד שמסתמן ככזה הוא רפי דהן, וכשהוא שיחק העונה, הוא דווקא קיבל יותר משימות התקפיות,

ויתכן שהם חושבים שזה לא מספיק.

גם לוגסי וגם ברסקי רחוקים, גם פיזית, מלהיות קילרים באמצע המגרש.

אבו זייד, לעניות דעתי, אמור להיות האיש באמצע שמנקה ומאפשר לשחקנים כמו אלברמן וראדי להתמקד יותר בניהול המשחק ובדחיפה קדימה.

לאביחי ידין, לדוגמא, יש 5 שערים ב-109 הופעות בהפועל ת"א, כך שגם לא מדובר בסקורר ענק - מבלי להכנס להשוואות בין השחקנים (ידוע שמכבי העדיפה את ידין).

בנוסף, לא ויתרו על שני שחקני בית בשבילו, מאחר ולוגסי יושאל כנראה, ורק טוב יוכל לצאת מזה. נתנו לו צ'אנס ארוך מאוד להוכיח שאפשר לבנות עליו, והצוות כנראה חושב שזה מוקדם מדי.

אלברמן וראדי הם לא קשרים עושיי משחק וזה לא העניין מי עדיף זייד או ידין כי את שניהם אנחנו לא צריכים. שניהם קשרים דפנסיבים, דרוש קשר עושה משחק סגנון ורמט מליקסון וכו.

2. אולי באמת הוא שחקן טוב ועוד יהיה טוב יותר בעתיד, אבל הדבר האחרון שמכבי צריכים כרגע זה קשר אחורי נוסף. אם הוא היה יכול לתרום יותר מגל ומהארן בהתקפה מילא, אבל יש לו שער בודד בליגת העל ואפס בישולים בשלוש עונות.

לא בטוח שעדיף לוותר על שני שחקני בית בשבילו.

3. מאמן.

ואל תגידו לי שרב"ש ואלי כהן היו, כי אלי כהן מאמן טוב אבל לא מספיק בשביל להביא אליפות ושרן היה אצלנו הוא לא היה מספיק בשל.

דרוש מאמן עם ניסיון וקבלות, כי שחקנים באו והלכו, הנהלה ובעלים כנ"ל.

4. כבר שלוש שנים לפני הגמר גביע אני רואה בחדשות הספורט כתבה על הפועל - תם עידן ושוב הם זוכים בגביע. לא להאמין עם כל הבלאגן שיש שם הם עדיין לא נשברים.

אין מה לרחם לשניה על אוהדי חיפה, ברור שהייתי מעדיף שהם יקחו ולא לראות עכשיו את הפועל חוגגים ב-147 (מועדון בת"א) אבל בהחלט נחמד לראות את האוהדים המפונקים של חיפה עצובים.

הכי כואב זה לראות את איצטדיון ר"ג מלא ולדעת שאנחנו היינו ממלאים שלושה רבעים ממנו לבד גם בתקופה כזו, אבל אין מה לעשות הפועל לא יזכו בגביע לעד ואנחנו לא נפספס תארים בסריות כמו בשבע שנים האחרונות. יש לנו קהל ענק, מסורת, מחלקת נוער מעולה ועם חיזוק קטן של מאמן אנחנו ניקח תארים וזה יהיה הכי מתוק בעולם. זה עוד יגיע, תהיו סבלניים.

בנתיים אפשר לחגוג את הדאבל בכדורעף ולהתכונן לאליפות של מכבי כדורסל שבוע הבא.

5. את מי מעניין כן מזל\לא מזל?! אשכרה עפת בסיבוב ח' להפועל ירושלים.

גם ככה הגביע זה הדבר האחרון שנשאר לנו, וגם כאן הם מפשלים.

שום תירוץ לא מתקבל. גם לא "המזל לא היה איתנו".

ברור שכולם אשמים בהפסד היום, אבל יש עוד צד קטן ומעצבן שהקבוצה הזו סובלת ממנו כבר כמה שנים טובות וזה חוסר מזל.

6. 417128-18.jpg

ואכן סליחה ברוך,

סליחה שלא עשינו לך עוד יותר מוות

הוא לא שיחק, האוהדים מיררו לו את החיים. מה היית רוצה שיעשה? אחרי שנתן כ"כ הרבה למועדון וככה התנהגו אליו. בן לוז שגדל במכבי לא קיבל כזה יחס שעבר להפועל, גם פנסטיל ורועי דיין עשו את אותה הדרך ואף אחד לא זוכר להם את זה בצורה כזו אובססיבית ומה קשור עכשיו למעבר, הוא קיבל קללות של החיים עוד שהיה במכבי.

אפילו בקפריסין לפני כמה שנים הוא התראיין לתקשורת הישראלית וסיפר שראה איזה משחק של מכבי בפאב ונורא שמח שמכבי ניצחו, באמת שלא מגיע לו.

7. בהמשך לסליחה שאוהדי מכבי ביקשו השבוע באומן שבאוקראינה על כך שהקבוצה שיחקה בערב ראש העונה לפני 7 שנים ומאז רובצת על המועדון קללה, אני רוצה להוסיף עוד סליחה אחת קטנה שבטוח לא תזיק. במקרה הגרוע גם לא תועיל, אבל זו סליחה שיושבת לי כבר הרבה זמן על הלב.

אני לא רוצה להיכנס למה היה באותה שנה עם ברוך דגו, הקהל ואבי נמני. מה שכן בטוח שאנחנו חייבים לדגו סליחה - אני לא אשכח את המשחק בעונת האליפות האחרונה באיצטדיון ה-י"א באשדוד. באותו משחק דגו שהיה המצטיין באותו משחק ובאותה עונה עד לפציעה קיבל קללות צורמות (גזעניות ביותר) ושריקות בוז רק על זה שתפס לאבי נמני את המקום בהרכב.

"בשנת 2001 הובא למכבי תל אביב תמורת סכום שיא, על ידי המאמן ניר לוין. במכבי תל אביב זכה ב-3 גביעים (2001, 2002 ו-2005) ובעונה השלישית שלו במכבי תל אביב (2003) תרם רבות להשגת אליפות כשכבש 14 שערים ובישל עוד 12 בכל המסגרות, אך נפצע פציעה קשה שהשביתה אותו במחזורי הסיום של אותה עונה ותחילתה של העונה שאחריה. למרות זאת, בסופה של העונה הוכתר דגו כ"שחקן העונה".

אף על פי שלא שיחק וישב על הספסל פעמים רבות במהלך עונת 2004/2005, דגו הספיק להיות הכובש היחיד של מכבי בליגת האלופות, עם ארבעה שערים, ולזכות עמה בגביע המדינה.

לאחר שהקפטן אבי נמני הודח ממכבי תל אביב בסוף עונת 2003, אוהדים רבים של הקבוצה ראו את מחליפו דגו כאשם בהדחתו וקראו לסילוקו מן הקבוצה." - מתוך ויקפדיה

מאז הפנדל האחרון שדגו כבש בגמר גביע מול מכבי הרצליה לא זכינו בתואר, אז אולי נוריד מעלינו גם את "קללת דגו" כי באמת שכל העלבון הזה לא הגיע לו ומי יודע אולי עד עכשיו אנחנו משלמים על אותו יחס כלפיו, מה שבטוח - מאז לא זכינו בתואר ואפילו לא היינו קרובים.

באמת שאני לא מבין מה הילד הזה עשה לנו רע אז ולמה מגיע לו לקבל את אותן קללות גם שבע שנים אחרי (במשחק השנה מול רמה"ש בוינטר), מה שבטוח מגיעה לו מילה אחת והיא - סליחה.

8. אלעד גבאי..נו עוד אחד נתן משחק טוב פיתאום כולם מכירים אותו וזה גם כי דני נוימן עוד שנייה ירד למגרש למצוץ לו.

דני עמוס שוער טוב מאוד,שנה שעברה הייתי עם המשפחה בצפון ודוד שלו אמר שהוא בעייתי באים אליו הביתה ומעירים אותו לאימונים וכאלה.

ובדש? נו באמת

כבר שנה וחצי שאני עוקב אחרי קריית שמונה, אלעד גבאי החליף את ברק בכר ונותן שנתיים מעולות. בכל מקרה לקריית שמונה יש את צמד המגנים הטובים בליגה.

9. חחחח

אתה בדיחה עצובה.

משווה את סכנין למכבי ת"א?

באמת?

אוי ויי, לך לך מכאן ומהר.

איך אפשר בכלל להשוות בין מועדון שבקושי פותח עונה למועדון שאמור להילחם על אליפות והשקיע 150 מיליון שקל בשחקנים בעונה וחצי?

איך?

באלוהים ששכל זה לא הצד החזק שלך...נקווה שאתה תהיה דוגמן, כי כל דבר שקשור לשכל אצלך יהיה בעייתי.

מי מתייחס לקבוצה? דיברת ספציפית על יכולת של שחקן וענית לך איך היכולות שלו תחת מאמנים שונים.

10. ההבנה שלך לוקה בחסר.

הידע שלך לא קיים.

והזיכרון שלך קצר.

כולכם פה ישבתם והסברתם איך אבי נמני הביא את השחקנים הכי טובים בעולם.

שבפועל התפוקה של השחקנים שהוא הביא הייתה קרובה ל0.

איזה קטע, גם עכשיו זה ככה.

אי אפשר לקחת קרדיט על קבוצה ממאמן שעבר איתה תלאות.

מי שאומר את זה לא מבין.

עונה לפני אלי כהן סיים עם מכבי מקום שני אחרי שהוא קיבל קבוצה מפורקת ולא יכל לעשות איתה יותר מזה.

אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך...

אל תשווה את הפועל למכבי הפועל התפרקה מכל השחקנים הטובים שלה בקיץ.

אגב, קשטן עשה לטועמה מה שמוטי עושה לאלברמן.

יחי ההבדל ברעש.

אתם נופלים בבלוף של התקשורת ומפנים אותי לוואן?

וואן?

עזבו נו.

אנשים פה חסרי מושג.

אין טעם לנסות להסביר לכם מה הקטע.

תכף תספרו לי שאורי שטרית מגן שמאלי מצויין יואב זיו בכלל חלוץ ושכולנו לא רואים טוב, אבל סאבו הבלם מספר 1 בליגה.

הידע שלך בכדורגל מאוד לוקה בחסר. אורי שטרית? הנה עובדה עם מאמן אחר ודי טוב (שלומי דורה) הוא נותן עונה מצויינת בסכנין. מאמן זה החלק הכי חשוב בקבוצה!!!

11. נושא מבורך ואולי הכי טוב וחשוב שקראתי כאן מאז שנרשמתי לפני 6 שנים.

בהמשך ישיר לנושא הנ"ל, יש בוואן טור דעה מעולה על העניין. טור דעה -וואן

"מוטי אף פעם לא היה מאמן גדול. אחרי לא מעט שחקני עבר שקיבלו את שרביט האימון וחשבו שההסטוריה שלהם על הדשא תספיק על הקווים, מתברר שלמועדונים גדולים כמו מכבי חיפה, הפועל ומכבי ת"א צריכים מאמן עם ניסיון. מכבי צריכה להסתכל מעבר לכביש ולגלות את סוד הקסם. האם יש בכלל מחיר לניסיון של אלי גוטמן או דרור קשטן?"

12. אין מה לפטר את איווניר זה סתם לא יעזור בכלום רק יהיה יותר בלאגן אלא אם כן מביאים מאמן כמו גוטמן או כמו גרנט משהו בעל נסיון ולא עוד איזה צעיר עם תשוקה אל תשכחו שבעונה האחרונה עם מאמן מבוגר יחסית אלי כהן אולי לא זכינו באליפות אבל שיחקנו כדורגל יפה לאורך רוב השנה ולא היינו עם תקציב 100 מיליון

אם איווניר ישאר, יהיה הרבה הרבה יותר גרוע. מכבי עם איווניר זה כדור שלג שממשיך להתגלגל. חייבים שינוי אחרת נמצא את עצמנו קרובים עוד יותר לקו האדום.

אם איווניר והאריס רבים בצורה כזו זה אומר הכל, מוטי חייב ללכת הביתה.

13. איזה מאמן מוצלח היה לנו מאז אברהם וקשטן שאתם יכולים להגיד שמאמן הוא לא שרש הבעיה? מאמן זה לא החלק החשוב בקבוצה זה החלק הכי חשוב בקבוצה, תראה את אלי כהן ורן בן שמעון עם שחקן מאוד בינוניים מה עושים בקבוצות שלהם.

תביאו כבר מאמן עם קבלות שלקח אליפות!!!!!!

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.