Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי itan17

1. באמת שיש לנו הגנה יחסית טובה ויציבה, אבל כמה אפשר לספוג ממצבים נייחים? שבוע שעבר נגד בית"ר לא למדנו? חלק לא קטן מהשערים שקיבלנו העונה ממצבים נייחים - חיפה, בית"ר, ר"ג, הפעל חיפה.

אמנם היום פעם ראשונה העונה חיפה הגיעו להרבה מצבים, אבל עד עכשיו קבוצות ממש התקשו ודווקא עקצו ממצבים נייחים. יאללה שיעבדו על זה באימונים גם ככה אניימה לא יוצא אז לפחות שכל שחקן ימות ולא יקבל גול מהשחקן שהוא שומר עליו.

למה גונזאלו מרים מצבים נייחים??? הוא מכניס את הרגל מתחת לכדור שעף כמו באימון חימום לשוער, 4 מצבים נייחים חוסלו היום ככה. ראדי צריך להרים.

אגב גורי מגן גרוע ואחלה של חלוץ עשה הרבה בלאגן בדקות שהוא נכנס. יהיה בסדר.

2. היה עידוד מדהים ביחס למכבי כדורסל, הדרבי הזה גיבש את אוהדי מכבי ובעיקר אוהדי כדורסל שלא אכפת להם מכדורגל יזדהו יותר עם מכבי אחרי ששמעו היום איזה קהל מגעיל יש להפועל ולמה בדרבי כדורגל יש כזו שנאה ויריבות, מאמין שהיום הם התאהבו בקהל של מועדון מכבי על שלל ענפיו. חשוב להזכיר את השיר החדש ששרנו להפועל - "קיבלתם מדינה". לילה צהוב שיהיה

3. גורי ביקש להתחלף כי הוא לא בכושר.

לא שאני מצדיק את המאמן ,כבר כתבתי בנושא אחר זה טיפשי לפתוח עם שחקן שלא בכושר 90 דקות

בדיוק בגלל מצבים כמו שנקלענו אליהם, שצריך שחקן התקפי ו..עושים חילוף בהגנה

לפחות הפעם הוא ביקש להתחלף ולא עשה עוד שטות כמו הפנדל בדרבי. בכל מקרה הוא לא שחקן, כאילו מנותק מהמשחק ומאוד מקובע במשחק שלו.

4. לא קשור, אבל מצחיק שחזרת דווקא אחרי שהפסדנו.

מקווה שלא שכחת אבי נמני הוא המלך.

אני תמיד פה ובשער 8, גם בניצחונות וגם בהפסדים. היום שילמתי 300 שקל על כרטיס מה שקרוב לודאי לא עשית. נימני המלך? תהיה בטוח שאת הברכה שלו על הניצחון הוא כבר אמר ליוסי החבר הטוב אבוקסיס.

5. לא זכור לי משחק ששיבחתי את המאמן למרות ההפסד, אוסקר נתן מערך מצויין, כל השאר לא בגללו(כאילו אם עטר היה כובש אני כבר רואה עוד 2 גולים ללא ספק, ההחמצה שברה אותנו).

מערך פחדני וחלש. גונזאלו לא יכול לשחק חלוץ, לאבו זייד אסור לפתוח ואיך פתאום ייני הלך לצד שמאל? למה לשנות שיטה לפני הדרבי? למה הניסויים האלה?

6. אחי יש שיטות לקנות מלאן ואנשים פה ישבו 8 שעות לפני המכירה על האתר ועשו רפרש מהרבה דפדפנים, שזה דבר שמבטיח לך ב99% לפחות כרטיס אחד, ופשוט לא הייתה אפשרות ללחוץ על שער 11, המכירה לא נפתחה ואחרי כמה דקות הכול נפל. וזה לא שזה קרה רק לי זה קרה לכל מי שניסה והיה על האתר הרבה שעות, זה לא הגיוני. אתה נכנס לפורום ובדרבי רגיל 20% מהמשתמשים אם לא יותר מצליחים להשיג ועכשיו- נאדה, אולי 2-3 ברי מזל. זה לא הגיוני.

מחזק. היתה פה שערוריה גדולה, הבדל עצום בין זה למכירה בדרבי חוץ האחרון שניצחנו.

7. היתה פה קומבינה גדולה ומעליבה אפילו, לא הגיוני שמשעה רבע לשמונה כל שניה ושניה הייתי בריפרש על האיצטדיון בלי בעיות וזה פשוט לא נתן לי ללחוץ על שער 11. לדעתי מתוך ה-1600 אתמול נשארו 800 שהקוצו אתמול במכירה, 7 אלף על 800 כרטיסים. סיכוי נמוך מאוד להשיג משהו וזו התוצאה.

8. עוד משהו מוזר, שמתי לב שטל בן חיים נהיה זבל של בנאדם.

ברמה של גליצ'ים מכוערים ומלא טראש טוק. הוא לא היה ככה.

תמיד היה ככה מהילדים של הפועל כ"ס. עומר באמת ילד טוב.

עצוב לשמוע את נימני אחרי המשחק מגנה את השיפוט ומגן על החבר טוב אבוקסיס.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.