Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי itan17

1. Miguel will join Maccabi Tel Aviv as a free agent on February 6th 2013, as announced on Ferbruary 5th 2013. Miguel commented on his transfer to the official website of the club: " [...] my wife told me it's either her or Maccabi. I told her how didn't you get it, it's either Maccabi or death".

חחחח

יודע טוב את הכללים להוספה בציטוט ישיר, כל הכבוד.

2. נראה לכם שבמקרה שטפו טפו טפו חס וחלילה חמסה חמסה חמסה אניימה לא עובר את חוף השנהב הוא ישחק בדרבי או שהקבוצה תשחרר אותו לחופש עד אחרי הדרבי?

מקווה מאוד מאוד שיפסיד לחוף השנהב, כמובן שאם זה יקרה הוא יגיע לדרבי.

3. אז אחרי הניצחון של בית"ר אתמול והיכולת הלא משכנעת של הפועל בחודשיים האחרונים {גם בניצחונות על רמהש וסכנין}, שמנגד היציבות של חיפה שלא מציגה כדורגל גדול אבל מאוד יעיל. אם לא תיקו בניהם אני בעד הפועל.

שנראים יותר כמו אוסף של שחקנים אמנם לא רעים אבל בכלל לא מחוברים, מהעבר השני לא יודע אם בנאדו מאמן כזה טוב אבל בהחלט יש שם סגל איכותי והגנה יציבה שיכולה לאיים עלינו עד הסוף.

בכל מקרה אם חס וחלילה לא נקח השנה את התואר המיוחל, עם כל הכאב אני אעדיף שהפועל תקח. חיפה זו מכונה של יציבות לאורך שנים, כל שנה היא מתמודדת על התואר וכבר מאיימת על התואר שלנו כקבוצה המועטרת והגדולה במדינה בצורה ממשית. לעומת זאת בהפועל אין יציביות כלכלית, אין בעלים, קהל בעייתי. אבל בכל מקרה אני מאוד מקווה שכמו שנים האחרונות אני לא אצטרך לקחת שם צד ובע"ה השנה יהיה תורנו.

אם לא תיקו ביום ראשון, באיזה צד אתם?

4. לעולם לא. הרבה יותר שנואים מחיפה.

חחחחח על מה אתה מדבר תגיד לי? לחיפה יש קהל מפונק ומסריח, הם מחשיבים את עצמם למכבי היותר בכירה ויש להם כ"כ הרבה יציביות שפשוט כל שנה הנבלות האלה מתמודדים על האליפות. אליפות אחת פחות מאיתנו להזכירך. הם האחרונים שאני רוצה שיצליחו, באמת האחרונים.

5. אחרי שני משחקים רצופים בהרכב, אפשר להגיד בהחלטיות שטוב לנו שישאר! מנוסה, חזק, מסירות יפות, מרים טוב בפעמים שתומך בהתקפה והכי חשוב למכבי של השנה ושל השנים האחרונות - נוגח מעולה ונותן הרבה ביטחון במצבים הנייחים.

חייב לשפר את הכושר הגופני ויהיה לנו אחלה של מגן ימני.

למרות שהרסת לנו את הדרבי, תישאר!

6. מה זה אין אחד בארץ?

מביא לך שלושה מאמנים שכן.

אבל לא בשביל משהו, אין אחד בארץ שיטען שיואב זיו שחקן כדורגל, חוץ מכאן....אומר דרשני...

אתה מחזיק מגוטמן מאמן טוב לא? בטוח שכן. הוא זימן את זיו לנבחרת וגם נתן לו לפתוח, קיבלת כאן תשובה חד משמעית שלא רק כאן מחזיקים ממנו מגן.

7. אין מגן ישראלי יותר טוב ממנו. ( אפשר להתווכח למה לא הביאו זר אבל זה משהו אחר ).

דוידאדזה ? חחח אם הוא במכבי נפתחים פה אחרי כל משחק 6 נושאים על החורים שלו.

יותר טוב מדוידזאדה, שיימן של חיפה או אנטבי של הפועל.

8. נקודת האור שלי בתקופה האחרונה. אתמול מול חיפה סגר אלכסונית מעולה ולדעתי פעם אחת הציל ככה גול, סגר טוב את הצד שלו, לא איבד כדורים קשים שאניימה הרים לו. אמנם לא תמך יותר מדי בהתקפה אבל זו הוראה של מאמן. גם נגד בית"ר היה בסדר גמור עם הרמה גדולה לדאבור, אמנם איבד כדור מאחורה אבל גם זה קורה בכדורגל {בעיקר לטיבי}.

לדעתי הוא בסדר גמור רק צריך לתמוך קצת יותר בהתקפה במשחקים קשים אבל שוב זו הוראה של מאמן, כמובן שאף אחד מההפסדים ומהגולים שספגנו לאחרונה לא הגיעו בגללו.

גם אם היינו רוצים, אני לא רואה כמה מגנים שמאליים יותר טובים ממנו יש בליגה. תפסיקו עם הבוז כי יש אוהדים שלא משנה מה יואב יעשה תמיד ישרקו לו בוז. {ראה עבר מקרה גפני ואורי שטרית. שאגב לדעתי הוא הרבה יותר טוב משניהם}

תמשיך ככה יואב.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.