Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי itan17

1. נורא ואיום. אם חיפה עולה, היא מכפילה את התקציב ובימנו עם הבעיות הכלכליות יהיה קשה לשאר הקבוצות בארץ לתת פייט, מה שמתחיל להיראות כמו מכבי ת"א של הכדורסל בליגה המקומית.

שונא חיפה.

2. אוי ואבוי, איזה קהל מטומטם.

תסתמו את הפה ותמתינו, חאלס לבלבל את המוח עם הטורי דעה הלא מעניינים האלו.

שתפתח את העונה עם 4/12 נקודות, תחזור לפה.

מה זה משנה הדרך? העיקר שיש 9/9 נק'.

9/9 בגביע הטוטו לא מעניין אותי, 9/9 בליגה. אבל עם יכולת כזו לא ננצח לאורך זמן. קשה לכם להיות אובייקטיבים אני רואה.

3. די כבר לצאת נגד נימני!

זה הכי קל לאמר שהוא אשם!

ובינתיים יש לך תוצאות טובות אז מה אתה מתלונן?!

נו ברור, כי הוא ה-מ-א-מ-ן ויש לו חשיבות מאוד גדולה לאיך שהקבוצה ניראת ומשחקת.

תוצאות טובות מול סכנין, אשדוד ור"ג, אבל מול חיפה, בית"ר והפועל ביכולת הזו, זה לא יספיק.

4. אז נכון שמכבי ניצחו, ניצחון 3/3. זה משחק ראשון שיצא לי לראות העונה וביחס לשנה שעברה כימעט כלום לא השתנה : אין קשר עם נוכחות במרכז המגרש שמאיים על השער ומניע את הכדור, שירן למרות כל התשבוחות מאוד אנמי, ישראלביץ' עם כל הרצון מאוד לא מדוייק, יוסי חלש, שטראובר וכדורי גובה לא הולכים ביחד, גפני לא הרשים במיוחד-משחק עם המון ביטחון אבל עושה לא מעט טעויות, בכל מקרה הוא עדיף על שטרית וכימעט לא שמתי לב לאבידור ששיחק בחוד, יבוריאן כרגיל עשה את מיטב יכולתו. דווקא ההגנה עשתה עבודה טובה, אבל מול חלוץ וחצי-איילי יצא בדקה ה-40 ולדאטורו אין הרבה איכויות מלבד כח פיזי, זה לא מבחן רציני. יש רצון, יש התלהבות אבל כנראה שאבי לא מאמן מספיק טוב, או שהקבוצה עדיין לא התחברה ויחד עם קשר אחורי, בלם ובוזגלו מכבי תיראה טוב יותר. אני מקווה שהאפשרות השניה תיהיה נכונה. עם היכולת הזו לא נגיע רחוק. דבר אחרון, תמיר כחלון השחקן הטוב ביותר במכבי-המון תנועה, כישרוני, דריבל טוב, מסכן את השער, אחלה שחקן.

שבוע טוב.

5. מה כולכם נסחפים עם חיפה?

לא שלטון של קבוצה אחת ולא נעליים.

בנתיים הם רק נהנים מהמזל, מקבלים קבוצות של נגרים אחת אחרי השניה.

הם פיגרו 3-0 אחרי רבע שעה נגד קבוצה של אמצע טבלה (במקרה הטוב) בליגה שלנו.

זה שהם לא השאירו אותם על ה-0 זה כבר פאדיחה, מה כולם מתלהבים שהם עשו מהפך?

ואיך הגעתם למצב שאתה חושבים שחיפה תשלוט כאן כמה שנים?

קיצר לא צריך להיסחף גם אם הם יעלו לליגת אלופות אני לא חושב שמדובר כאן בהישג היסטורי... אני חושב שאם הם לא יעפילו לבתים זה כישלון מבחינתם, זה לא שהם יקבלו בהגרלה קבוצות כמו ויאריאל או ארסנל.

איך הגענו למצב שחיפה תשלוט כמה שנים? מתחילת שנות האלפיים יש להם 5/8 אליפויות.

מה כולכם נסחפים עם חיפה?

לא שלטון של קבוצה אחת ולא נעליים.

בנתיים הם רק נהנים מהמזל, מקבלים קבוצות של נגרים אחת אחרי השניה.

הם פיגרו 3-0 אחרי רבע שעה נגד קבוצה של אמצע טבלה (במקרה הטוב) בליגה שלנו.

זה שהם לא השאירו אותם על ה-0 זה כבר פאדיחה, מה כולם מתלהבים שהם עשו מהפך?

ואיך הגעתם למצב שאתה חושבים שחיפה תשלוט כאן כמה שנים?

קיצר לא צריך להיסחף גם אם הם יעלו לליגת אלופות אני לא חושב שמדובר כאן בהישג היסטורי... אני חושב שאם הם לא יעפילו לבתים זה כישלון מבחינתם, זה לא שהם יקבלו בהגרלה קבוצות כמו ויאריאל או ארסנל.

איך הגענו למצב שחיפה תשלוט כמה שנים? מתחילת שנות האלפיים יש להם 5/8 אליפויות.

הם יעלו בקלילות לשלב הבתים, זלצבורג וניקוסיה לא רעות, השאר מאוד חלשות. חבל, הם מקבלים על העליה הזו לפחות 16 מיליון שקל.

שונא אותם.

6. ליענקלה שחר כבר יוצא מזל בקקי, יאללה נמאס מהזקן הזה, שיעוף כבר.

בע"ה יקבלו את אולימפיאקוס בשלב הבא.

הפסד היה מוריד להם את כל המוראל, ניצחון ירוק של 1:0 היה עדיף אבל מהפך שכזה זו דחיפה אדירה להמשך העונה.

מקווה שיתברברו והתעייפו באירופה.

חיפה זונה.

7. יש לנו קשרים התקפיים בשביל 10 קבוצות שונות, 0 קשרים אחוריים ובלם טבעי 1.

אין ספק שהקבוצה שלנו נהיית מאוזנת יותר משנה לשנה...

ולמרות שאני מסכים שצריך השנה לתת לשירן לפרוץ, להביא רק זר אחד לקישור האחורי יגרום לדלילות ולהמשך המסורת המכביסטית להפקיר את האיזור הכי חשוב במגרש, מרכז השדה.

מזכיר לי את שנה שעברה, אחרי כל משחק הייתי מגן עליו שהוא מס' 1 על המגרש.

כנראה שגם השנה חצי יגידו שהוא חושך וחצי יגידו שהוא מצויין, קשה לי להבין איך הם לא רואים את זה אבל מה לעשות לא כל אחד מבין כדורגל.

אמת לאמיתה. שחקן ענק. הגולים יבואו וכולם יחשבו כמונו.

8. תמיר כחלון החוצה ממכבי!

חתיכת צבוע אחרי שכבש מנשק את הסמל פשוט גועל נפש

חלאס כבר עם זה, כן מנשק תסמל לא מנשק תסמל. למי אכפת? שאף אחד לא ינשק ומכבי תקח אליפות. בדיוק כמו בית"ר בשתי האליפויות האחרונות, שחקנים תמיד יתחלפו, המועדון לעולם לא.

9. הוא מכר סמים לילדים?

עד כמה שזכור לי הוא היה קשור לעסקת קוק, זה לא ממש סם שילדים קונים...

זה שבן אדם מגיע למצב כזה זה עצוב.

אם הוא הביא את זה על עצמו, זה שבן אדם מביא את עצמו למצב כזה זה עצוב.

למי אכפת איזה סוג סם.

נרוקמן, עבריין, רמאי ואדום. שירקב בכלא.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.