Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי itan17

1. אם יהיה עוד דרבי אני מוכן לחתום שבחדר ההלבשה לפני העלייה למשחק שמעון צורח על כל הזרים שאם זה לא ייגמר ב-40 הפרשהוא קוצץ לכל אחד מהם חצי ..

זה שהוא יגיד להם את זה לא מבטיח שזה יקרה. מה שמצחיק זה שהפועל גם רוצים את הסדרה הזאת.

2. לא מסכים איתך, לבוא ולקטול את מכבי חיפה אחרי ה-13 שנים האחרונות זה דבר לא נכון. יעקב שחר הנחיל שם דרך טובה ולא במקרה הם כמעט כל שנה נאבקים על התואר, מה שכן יכול להאמר נגדם זו העבודה שברגעי המאני טיים הם מפשלים. מי יתן ומהשנה הזאת הגלגל יסתובב לגמרי והשליטה הבלעדית פה בכדורגל תהיה שלנו ואז אף אדם במדינה לרגע לא יחשוב פעמיים- איזו מכבי גדולה יותר.

3. אביב מצטער אבל אלה דברים לא נכונים

הקהל של מכבי תמיד שמח כשנפלו היריבות שלו. להזכיר לך מה הלך ברמת גן בחצי גמר ב2001 כשחיפה הפסידה למכבי פתח תקווה?

אין שום דבר פסול בשמחה לאיד. זה אחלה וזה כיף וזה נחמד על אחת כמה וכמה כשזה על הדרך ולא הדבר העיקרי להתעסק בו בניגוד לשנים קודמות. אנחנו מצליחים והם נופלים, אין מתוק מזה.

4. 5-0 נותנים להם מה אתה גזור?

גם אם ראדי רכז ופריצה סנטר

הלוואי וזה שאין אירופה גם מאוד יעזור. אבל הם השתפרו, עם רנדל כשיר זה אפשרי לגנוב לנו משחק. לא קונה 3:1 בחיים וזה ריאלי. בגלל זה אני עוד חצוי אם לקוות לסדרה הזאת.

5. לפי השיטה החדשה של ליגת ווינר השנה, אחרי העונה הסדירה יש פלייאוף של סיבוב אחד ואז מכבי פוגשת את המקום השני מהבית התחתון. מכבי תסיים מקום ראשון וסיכוי גדול וממשי שהפועל או גליל יסיימו במקום ה-8 ואז זה הטוב מחמישה משחקים.

מצד אחד אני ממש רוצה עוד דרבים השנה לנקום על ההפסד האחרון, מצד שני אין לי ביטחון במכבי של השנה וכמו שהם הפסידו את הדרבי החוץ הם בהחלט יכולים להפסיד שוב. אבל מה שבטוח שסדרה של חמישה משחקים עם יתרון ביתיות זה מעולה.

הגיע הזמן אומרת...

6. הסיכוי שמחר יהיה אישור רשמי למגרש [לא משנה איזה] + רמה"ש יספיקו להדפיס כרטיסים + הכרטיסים יספיקו להגיע לק"ש/לאן הוא אפסי. אם יכריזו מחר מה נסגר ואיפה משחקים סביר להניח שהמכירה תיפתח בחמישי.

ותיגמר 4 דקות מאוחר יותר. במידה וזה יהיה ברמה"ש.

7. עם כל הכבוד, והלוואי ויעבירו את המשחק לר"ג כדי שגם נוכל להיות חלק מזה, אין שום הצדקה להעביר את המשחק...

אם ימכרו מספר כרטיסים מתאים לא אמורות להיות בעיות

ואוהדי מכבי הם עוד לא אוהדי לאציו או גלטאסראיי שישטיחו שם את האיצטדיון

זה בכלל לא קשור להתנהגות האוהדים זה קשור לפיצוץ האוכולסין שהולך להיות בשכונה הקטנה הזאת, בתור אחד ששיחק שם שנתיים אני מכיר את המתקן ויודע איזו כמות הוא יכול לאכלס. כל הגופים מקבלים פה מצב נתון, יבואו אלפים עם או בלי כרטיס.

8. "בהתאחדות מחכים להחלטת המשטרה בנוגע למשחק בין רמה"ש למכבי, היו"ר וניצב מור שוחחו. גורם: "מה ההבדל בין דרבי תל אביבי למשחק הזה?"

איך הם משווים בין דרבי תל אביבי למשחק ברמה"ש? יש כאן 12 אלף מקומות לעומת 4 אלף, בלומפילד נמצא בשטח לא מאוכלס ביפו ודי מרווח ביחס לגרונדמן שבלב שכונת מורשה כשהבתים מטר מהאיצטדיון וצריך לעבור את כל רמה"ש בשביל להגיע לשם. ביפו יש חניה מסודרת בניגוד לרמה"ש שם צריך להחנות בתוך המאפיה. האזור והמתקן הזה בשום פנים ואופן לא יכול להתמודד עם הגעה של מעל 7 אלף איש במינימום.

9. מה תבואו בהמוניכם ? אם המשחק ברמהש למה שמישהו בלי כרטיס יבוא

רמהש תוכל למכור 4000 כרטיסים למשחק וחוץ מאשר בבלומפילד אני לא זוכר מגרש שהבאנו אליו יותר מ 4000 איש העונה.

עריכה : ורמת גן.

וסרמיל, נתניה בגביע. למה נראה לך שיביאו לנו 4000 כרטיסים בגרונדמן? אמנם האיצטדיון מכיל 4,100 אבל תוריד כרטיסים לקבוצה הביתית וקיזוז כרטיסים בגלל אבטחה.

אבי לוזון סתם צר עין ועקשן, מקווה שבאמת בסוף זה יהיה בר"ג ויסכימו להמלצת המשטרה.

לכל אותם אוהדים שמעדיפים שזה ישאר בגרונדמן? באמת קשה לי להבין אתכם, 10 שנים אנחנו מחכים לזה קשה לי לחשוב בכלל על מצב שבמשחק כזה אני אהיה בלי כרטיס.

10. מה המייל של עיריית רמת השרון?

נעשה צעדה/שיירה לאיצטדיון מ-4 כיוונים שונים, נשתק את כל העיר וגם צירים מרכזיים - יהיו פקקים בכל אזור רמה"ש, הרצליה ומכיוון פ"ת ורמת גן לכביש 5!

להעביר לרמת גן או דמו בראשו למחליט לקיים את המשחק ברמת השרון!

http://ramat-hasharon.muni.il/?page_id=14

11. Ifa - ההתאחדות לכדורגל בישראל‏

עדכון ותגובה לכל מי ששאל לגבי קיום המשחק בין הפועל רמה"ש למכבי תל אביב בגרונדמן: בשם הספורטיביות, וכמובן שכך גם לפי התקנון, כל קבוצה צריכה לשחק משחקים ביתיים באצטדיונה הביתי. אצטדיון גרונדמן ברמה"ש, אושר בפתיחת עונת המשחקים לקיום משחקים בליגת Winner על פי בקשת הקבוצה ועל ידי כלל הגורמים (התאחדות, משטרה, תמ"ת וכו'). מכיוון שמדובר במשחק ביתי של רמת השרון, במסגרת ליגת Winner, הרי שאין שום עניין לשנות את מיקום המשחק.

פשוט מכניסים את הראש לחול. בושה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.