Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי itan17

1. בהנחה שגליל והפועל ינצחו את משחקי ההשלמה הקלים שנשארו להם {הפועל מול אשקלון וגליל מול בני הרצליה בבית של שתיהן} המנצחת במחזור האחרון בין הפועל לחולון {הפועל מארחת} תפגוש אותנו בסדרת רבע גמר הפלייאוף.

עד כמה אפשר לשמוח מדרבי אני לא יודע כי מכבי פגיעים, אבל לנצח פעמיים בנוקיה ופעם אחת בבית מכבי עם סגל מלא ובלי יורוליג על הראש זו אמורה להיות משימה ריאלית.

2. מסכים עם כל מילה, אני אוסיף ואומר שלדעתי נכון להיום ניצחון חוץ על מכבי חיפה בקללה היה חשוב יותר מניצחון בדרבי.

כמובן שכמעט כולכם לא תסכימו איתי אבל חיפה מזללת תארים ופאקינג לנצח אותם שם אחרי 8 שנים זו כבר היתה וואחד הצהרה וסגירת כל מעגל אפשרי. חבל זה היה בכיס, אבל בניגוד לפעמים קודמות שחזרנו משם מאוכזבים - יש אליפות!

3. מצד אחד טוב שהפסקנו את רצף ההפסדים בקללה, מצד שני לא לנצח 10 שחקנים עם יתרון של 2:0 זה פשע. תחושת החמצה גדולה, אוי איזה אופוריה וטירוף היו במחצית לא האמנו לרגע שלא מנצחים לא להאמין.

אתה לא יכול להגיד שזה לא מעניין. ובכלל, אם קבוצה לקחה אליפות היא מפסיקה לשחק? יונייטד לא עלתה בהרכב מלא נגד ארסנל? וגם הם עייפים.

חיפה מאוד מעניינת, ואני לא מאמין שאנשים עדיין מספרים לעצמם את השטות שהיא לא.

הרבה פה לא יסכימו איתי אבל מבחנתי ניצחון היום היה יותר חשוב מניצחון בדרבי, חיפה מזללת תארים ופאקינג לא ניצחנו שם 8 שנים!!!

4. בנתיים זה הולך לכיוון של עוד דרבי. :yahoo:

יש עוד זמן, צריך בעיקר ניצחון של גליל בהשלמה על בני השרון ועוד ניצחון באחד משני המשחקים אחרי וניצחון של הפועל על חולון ואז הפסד. קצת מסובך אבל כרגע נראה שהכיוון לדרבי.

5. אני אגיע לקרית אליעזר אבל לצערי לא אוכל לקחת בשיירה המרגשת עד לחיפה. אז כל מי שיהיה בשיירה, תעשו טובה - תצלמו ותתעדו את זה - זה אחד הרגעים המרגשים ועד היום אני מתרפק בבית על הסירטון של משחק האליפות בב"ש - שם רואים את כל השיירה עם הדגלים בדרך לבאר שבע. כמובן שאחרי זה אפשר לערוך את זה לסרטון מרגש כמו כאן.

"את בדמי ברוחי ולבבי, את הניחוח המתוק הפרח בגני..."

http://www.youtube.com/watch?v=xbeavNan-ms

6. מרגיש פחות או יותר כמוך וגם פתחתי על זה נושא. תחושה של ריקנות, של יש אליפות אבל מה עכשיו? בגלל שהאליפות הגיעה בהדרגתיות וברגעי שיא היא קצת פחות מרגשת מהמצופה.

בקשר לתחושת הריקנות, צריך לשאוף לעוד. אליפות אחת לא מספיקה, צריך שליטה בלעדית כמו מיני מכבי כדורסל בארץ. אם המצב הזה יגיע אז באמת אני אסכים איתך לגבי תחושה של ריקנות ואין עוד לאן לשאוף אבל הלוואי וזה יהיה המצב.

אל תשכח גם את ליגת האלופות וכמה מרגש יהיה לעלות לבתים במידה וזה יקרה.

7. גבר יכול להיות שאני מתפרץ לדלת פתוחה, אבל יש מצב שכיכר רבין זה מה שהיה חסר לך ולכל מי שמרגיש כמוך.

מעבר לכך אני חייב להודות שגם אני יצאתי אתמול מהאצטדיון עם תחושה חזקה של ריקנות, אבל

מאז כל רגע שעובר אני מרגיש שההכרה של מה שקרה וממשיך לקרות מחלחלת לאט לאט וממלאת אותי שוב.

תכלס..i'm busting!!

יש מצב, בגלל זה אני ממש מחכה לחגיגות הרשמיות.

התחושת ריקנות זה נכון, אני מסתובב בבית ואומר לעצמי 10 שנים חיכיתי יש אליפות אבל מה עכשיו?

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.