Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי itan17

1. 34 דקות לפני, Yellowald said:

כבר כתבתי את זה לא מעט פעמים פה:

נשגב מבינתי איך יש לריקן כל כך הרבה הייטרים בקהל שלנו. דמות שאני כל כך שמח שאצלנו! אחלה ריקן!

אף אחד לא שונא אותו, נהפוך הוא.

אבל הגיע הזמן לשינוי, בעונה האחרונה הוא הוכיח את זה טוב.

ואם כבר נשגב מבינתי איך הוא כן וטיבי ושכטר לא.

החלטות תמוהות, גם זו של טבח

2. 2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

והנה עוד קצת חדשות טובות - גלזר שפצוע כבר למעלה מחצי שנה בשרירי הבטן יצטרך לעבור ניתוח.

חיכו וחיכו וחיכו וחיכו במקום לעשות מה שהיה ברור כבר מזמן שצריך לעשות ועכשיו נפסיד את אירופה בגלל זה. 

אירופה השנה פחות מעניינת אבל עם הסגל שנבנה אין סיבה לצפייה גם בזירה המקומית

3. 14 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

אני נוטה לא להסכים אם אלה שאומרים שהרכש של חיפה לא מרשים בגלל שהם רכשו בעיקר שחקני רוטציה. 

היתרון היחסי שלנו עליהם היה הסגל העמוק והעובדה שהיה פער ענק בסגל שלהם בין ה 11 הפותחים למחליפים על הספסל . 

בחלון הנוכחי עד עכשיו לא רק שאני חושב שהם צמצמו את הפער מאיתנו ,אני אפילו חושב שהם עולים עלינו בפרמטר הזה אחרי כל השחרורים שעשינו 

מה צמצמו אתה מסתלבט?

במצב הנוכחי הרוטציה שלהם בסגל רחבה ועדיפה בלא מעט על שלנו.

4. Just now, אלק נילאש said:

הפייר פליי מת. בלי קשר, הנשיא מהנדס את זה יפה יפה כדי שהמספרים יראו בגדר הסביר. לא חסרות דרכים. זה שאנחנו הגענו למצב כזה זה מחדל וטמטום שלנו.

אם שחר ירצה ויחשוב שזה הדבר הנכון הוא ינחית גם את צ'יבוטה. זה לא עניין של כסף ותקציב אלא של רצונות וצרכים של הצוות המקצועי. לא רואה עניין גדול אם דין דוד היה נקנה ב-700 אלף שזו כביכול עסקה הגיונית במחירים של היום לבין אם הוא נקנה מיליון+.

מסכים

5. לפני2 שעות , Echoes said:

חיפה תהיה קבוצה מצוינת השנה כהמשך ישיר לשנה שעברה. אם יותר טובים? אין לדעת.

יכול להיות שיתפס להם, יכול להיות שהשינויים שעשו ובדגש על אם רוקאביצה ילך- ישפיעו עליהם לרעה.

בכר מאמן מעולה אבל בלבנות סגל הוא טרם הוכיח את עצמו אז כל עוד השלד העיקרי שלהם שם- פלאניץ', לביא, מנחם, חזיזה, אצילי,שרי ורוקאביצה שם- הם ימשיכו להיות מעולים.

אנחנו צריכים להתעסק בעצמנו, אין לי ספק שאנחנו יכולים לקחת השנה אליפות, למרות השינויים הגדולים. ושבטווח הרחוק העתיד צהוב הרבה יותר משהוא ירוק.

אני מקווה שנביא עוד רכש משמעותי ולא רק טאלנטים, אני מקווה שהמושאלים שחוזרים יכנסו חזק לרוטציה ויוכיחו את עצמם, אבל משהו בי רגוע עם ואן לייבן לאור העונה הקודמת.

זה הרגיש קבוצה מאוד איביצ'ית, כזו שבאה לעשות את העבודה. היה חסר לה קצת ניצוץ כוכבים בפלייאוף, קצת מזל עם פציעות, אבל זה היה נראה שחזרנו לדרך שהתחלנו לפני 3 שנים ששמה אותו בעליונות מסוימת על הליגה.

מקווה מאוד שיחתימו את רואקביצה לעונה אחת. חלוץ של 15+ בעונה בטון זה משהו שאסור לפספס.

חיפה לצערי יהיו לא פחות טובים מהעונה שעברה.

הבסיס הטוב שלהם נשאר, עשו חיזוקים לרוטציה במקומות נכונים וגם יגיעו עם הרבה יותר ביטחון לעונה שתבוא.

אם לא נפגע חזק ב-2/3 זרים שיגיעו, אני רחוק מאוד מלהיות אופטימי.

אבל הלוואי הלוואי ואתבדה.

6. לפחות טיבי לא הולך לחיפה.

אין לי ספק שהיה לו עוד מה לתת, גם אם ברוטציה, כי תמיד הוא ידע לעבוד קשה ולהחזיר את המקום שלו בסוף, אבל כנראה שפטריק לגמרי לא בנה עליו וזה הורגש כבר בשלהי העונה הזו.

עד רמה שבגמר גביע הייתי בטוח שבלטקסה יפתח במקומו.

חבל, היה צריך עוד עונה לחפיפת הבלמים הישראלים הזו בהגנה, תוך כדי תנועה.

7. 6 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מניח שזה לא שהציעו לו הרבה יותר, את זה הייתי מבין, עזב מועדון שהיה בו סמל בשביל עוד קצת. התנהג כמו שכיר חרב, בלי סנטימנטים. שיהיה בריא.

חייבים עכשיו בלם מנוסה, אי אפשר לבנות על נחמיאס ובלטקסה המצויינים אך ללא ניסיון. ניר ביטון או הרננדס חובה.

אנחנו לא באמת יודעים מה היה.

8. הם שני סגנונות שונים לגמרי - דין דוד מחפש כל הזמן להיות עם הפנים ואת הדריבל הזריז בתוך הרחבה. 

אוסאמה יותר פיבוט, חזק מאוד ויודע לשמור טוב על הכדור וגם עושה הרבה תנועה בלי כדור.

מבחינת סיומת נוכחית של דוד עדיפה, הוא חד יותר בתוך הרחבה, גם יותר מהיר.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.