Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי itan17

1. 16 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני יודע שאני אלך בסוף למשחק, אבל הייתי שמח אם הייתה הודעה או הסכמה שלא הולכים למשחק הזה, שתזדיין ההתאחדות והמנהלת

עם או בלי הודעה לא יהיו במשחק הזה יותר מ-5 אלף אוהדי מכבי

2. סבוריט קיבל גול על הראש שלו היום, ועדיין הוא הכי פחות גרוע שם. זה אומר הכול.

תמיד הפסדים שמסיימים עונה מוציאים את כל החרא משער 11, מה חדש.

הגול על גבי סימל כמה מכבי עם 0 אימון בצד ההגנתי, במצב של 1:1 נשאר שחקן אחד מאחורה. על גבול ההזייה.

3. 1 hour ago, פנחס שוף said:

אני חושב שאנחנו לא מבינים כמה חשוב הגביע הקרוב. חיפה בגמר זה ברור.

אנחנו צריכים לעשות הכל כדי לקחת את הגביע.

המשחק הזה הוא ההבדל בין אכילת ראשים של "הקבוצה הטובה בהיסטוריה", "לקחנו טרבל", "חיפה של 22 גדולה מחיפה של 94" לבין עוד אליפות של הקופים

לא מאמין שאני כותב את זה, אבל הגביע השנה מבחנתי הוא באופן הזוי אפילו יותר למנוע דאבל מאשר לחגוג שנה שנייה ברציפות.

4. 16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

סה ופיבן היו אחלה מבחינה הגנתית, זאדה ביום הרע שלו, סאבוריט פשוט אל, הפסקתי לספר כמה גולים הוא לקח להם. מי אמר פה שיש לגביו סימן שאלה? 

גלזר חטף את קללת שחקן העונה. מבאס. גבי נתן תחת ומהלכים יפים לצד כמה איבודים, שמיר איכזב ועל גלוך דיברו פה מספיק אז אין מה להוסיף, הרבה זמן לא התרגשתי ככה בגול. 

פריצה ויובאנוביץ׳ נתנו לחימה אדירה, אבל ראבק איך אתם לא מכניסים גול לעזאזל? ראבק כמה החמצות? פריצה הגיבור הטראגי שלנו משחק שני ברציפות נגד חיפה. 

פיקנטריה - או לייק איט לייק איט מיציע ליציע כמו בימים הטובים.

ואף מילה על סאן מנחם הקוקסינל הבן שרמוטה? השופט שורק לסיום, הוא לוקח את הכדור ובועט אותו על הקהל בשער 13. כמה שחקנים מגעילים יש בקבוצה המגעילה הזאת? שימות כמה שיותר מהר או לפחות יגמור את הקריירה. זבל.

עוד יום עצוב בעונה עצובה. נקווה לשינוי בעונה הבאה כי יהיה קשה לראות עוד עונה דומה. 

קבוצה ככ חסרת קלאס, הכי רחוקה מאיתנו בשיא.

שזה יתפוצץ להם תוך שנה שנתיים עם החרא האנושי זה יהיה מתוק.

5. Just now, הילד בן 30 said:

דל"פ סופר לא פופולרית

היה שיפוט סבבה היום, לא בא אליו בטענות ששרק לפנדל כי זה באמת אצילי עשה שם הצגה יפה. ידע לתקן בוואר בלי לבזבז על זה חצי שעה וזה סופר חשוב עם השופטים היהירים והאיטיים פה.

לא קנה את ההצגה שלהם ב"פנדל" על חזיזה.

אם באמת לא היה פאול בסוף אפשר לזרוק את כל מה שכתבת לפח

6. פריצה עשה דברים מדהימים עד הפעולה האחרונה, איזה באסה יאללה.

אבל טוב שזה קרה במשחק כזה שהכול גמור ולא באיזה 5-6 הפרש שזו חתיכת בומבה.

הרבה דברים טובים אפשר לקחת מכאן לעונה הבאה, רק שההכנה אליה תצא לפועל בצורה מוקדמת וראויה.

7. 21 דקות לפני, Krishi said:

אחלה מאמן בין הטובים שהיו לנו, יביא לנו אליפות בעזרת השם העונה וגם עונה הבאה עם סגל יותר חזק. לא לפטר בשום מצב. 

ככה אתה כבר מוותר על דאבל עוד העונה? נהית פסימי פתאום

8. 16 דקות לפני, דקסטר said:

איזה כיף היה בפגרה

שנים קשות לפנינו

לא מבין את אלה שהשתעממו בפגרה, היה תענוג.

שנים קשות אני לא חושב, לדעתי עוד עונה שלהם ואז נתאפס.

דברים בכדורגל יכולים להשתנות מהר מאוד, אפילו תוך קיץ אחד. 

גם אחרי ה-3 אליפויות של בש היה נראה שכבר יהיה לנו קשה לחזור ללופ, אבל כל עוד מיץ׳ כאן זה לדעתי יתחבר שוב.

9. מילא 90 שח אבל איך האומללים הגיעו ל-137 ש"ח באמת לא מצליח להבין
    באמת חושש שאתקע פעם ראשונה בלי כרטיס ונטו בגלל מחיר, עוד לא קרה לי. שישחררו כבר עוד יציעים החארות האלה

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.