Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי itan17

1. לפני1 שעה , oshri1992 said:

חחח לנטע לביא אין מקום במכבי. ואו הרבה זמן לא ראיתי ניתוק כזה מהמציאות.

הוא כבר כמה רמות מעל גלזר בעיקר בגלל היציאות שלו קדימה, לדעתי שנה הבאה הוא כבר לא בארץ.

כמה רמות מעל גלזר, לא פחות.

מה שקיץ אחד עושה פה בפורום. 

הוא שחקן טוב, אבל אם גולסה כשיר הוא גם לא פותח אצלנו ובטח שלא מעל גלזר, ולא בכמה רמות.

2. מאיפה זה בא על לבנות על הנוער פתאום?

שום סיכוי שזה יצליח, במקרה הכי טוב נסיים מקום 3.

אם כבר שילוב צעירים לצד רצון להצליח, זה יבוא רק עם שלד איכותי מנוסה יותר. מה שגם כבר אין לנו.

לא מבין מאיפה זה בא.

יש מצב שהריצה עם ואן לוון בעונה שעברה הייתה הדבר הכי פחות טוב שיכול להיות לנו.

3. פתאום גם ז׳ראלדש נראה בינוני מאוד, הקיצוניים אנמיים ולא מדויקים והרננדס לא דומה לכלום. אבל חזרה של גולסה להרכב (עוד חודשיים מינימום) ושל ייני לרוטציה בתוספת שני שחקנים יכולים להפוך את הקבוצה, לא מסכים שצריך חמישה.

4. מקווה שההופעה הרעה הזו (התואר פחות מעניין) תוביל להתעוררות עם מינימום שני שחקני רכש כי לא התבטלנו ככה מולם מאז 2010/11.

אם לא, כולם צריכים ליישר ציפיות ולקחת את כל הדברים החיוביים שיקרו העונה כבונוס.

5. 1 דקה לפני, oshri1992 said:

אני באמת חושב שכהן בכלל לא ברמה של הרכב למכבי, כמות האיבודים שלו לא נורמלית

די נו

הוא שחקן ליגה טוב

הרצון שלו לעזוב יחד עם הרצון לתת הופעה טובה בזמן שאפשר לעזוב באים טוב לידי ביטוי

6. 7 דקות לפני, maccabi-king said:

כואב לאנשים שמלהיות הקבוצה הכי מדהימה עם איביץ' הגענו תוך עונה וקצת לדבר הזה

גם בשנים אחרי האליפות של פאקו שבאר שבע שלטו לפני שאיביץ' הגיע, לא נראנו ככה אפילו לדקה

אחרי 9 שנים שרצנו בטירוף טבעי שתהיה צניחה עונה אחת

7. Just now, snufkin said:

הבעיה העיקרית היא בציפיות שלכם. מאז מאי מנסים כאן להסביר שהעונה אנחנו בעונת מעבר, שהסגל שלנו לא יתחרה על האליפות ואז מגיע משחק מול חיפה, פייבוריטית ברורה ולפחות רמה מעלינו באיכות ואתם מופתעים שמפסידים להם? נקווה שזו עונת בניה, שיתן לילדים לשחק 

לגמרי, הכל עניין של הציפיות.

אין ממה להיות מופתעים

8. Just now, הישראלי היפה said:

גועל נפש

איך אנשים חיים בשלום עם המצב הזה???

מה נעשה? נפגין?

שוב יש גם עונות כאלה, הגלגל הסתובב והיה צפוי שזה יקרה.

אין מה לעשות, להנמיך ציפיות וזה מה יש, בתקווה שרק העונה

9. 6 דקות לפני, Eli basa said:

איש יקר, מהסוג של היכל התהילה של מכבי ללא ספק, לצד שמעון מזרחי האגדי. 
    החזיר את הניצוץ למועדון הגדול הזה שכבר היה בפרפורים, אחראי על המון רגעי עושר מהגדולים ביותר שידעתי (הנגיחה של זהבי מול באזל, העפלה לליגת האלופות, השפלת הפועל באינספור דרבים ואת חיפה באינספור משחקים,  איביץ', סוזה, פריצה, קרלוס גרסיה, כל ה"ילדים" גלזר, כהן ועוד, איזו תקופה. 
    גם אני פחות מרוצה ממה שקורה לאחרונה במועדון ועם זאת צרם לי מאוד לראות את התגובות המזעזעות כלפיו אישית בפייסבוק של מכבי, אני חושב להפסיק לעקוב אחרי מכבי כדי לא לראות את זה, אם יש דבר נפלא שנקרא מנגנון הדחקה אז אולי הגיע הזמן שאתחיל להשתמש בו). 

אחלה גולדהאר. 

מי שמקלל אותו הוא לא באמת אוהד

סתם אדם כפוי טובה, שאני מתבייש שהוא כאילו בעד הקבוצה שלנו

10. 41 דקות לפני, תל-אביב_צהובה said:

אי אפשר להשוות את גולדאר לשמעון מזרחי (אלא אם יהיה כאן 60 שנה )

ולא קונה את הדבר הזה של מכביסט חדש מכביסט ישן , אם לנצח זה לא הדבר הכי חשוב אז בשביל מה אנחנו מתכנסים כאן?

ובכלל שום דבר אי אפשר להשוות לשמעון מזרחי 

שלדעתי הוא גדול המכביסטים בהיסטוריה 

והיה נלחם עד השניה האחרונה בשביל מיכה ואצילי 

שמעון מעל כולם תמיד.

אצלו זה מכבי ואז כל השאר.

מלך ישראל

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.