Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
  • Content Count

2
  • Last visited

• Days Won

2

Posts פורסם על ידי itan17

1. לפחות טיבי לא הולך לחיפה.

אין לי ספק שהיה לו עוד מה לתת, גם אם ברוטציה, כי תמיד הוא ידע לעבוד קשה ולהחזיר את המקום שלו בסוף, אבל כנראה שפטריק לגמרי לא בנה עליו וזה הורגש כבר בשלהי העונה הזו.

עד רמה שבגמר גביע הייתי בטוח שבלטקסה יפתח במקומו.

חבל, היה צריך עוד עונה לחפיפת הבלמים הישראלים הזו בהגנה, תוך כדי תנועה.

2. 6 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מניח שזה לא שהציעו לו הרבה יותר, את זה הייתי מבין, עזב מועדון שהיה בו סמל בשביל עוד קצת. התנהג כמו שכיר חרב, בלי סנטימנטים. שיהיה בריא.

חייבים עכשיו בלם מנוסה, אי אפשר לבנות על נחמיאס ובלטקסה המצויינים אך ללא ניסיון. ניר ביטון או הרננדס חובה.

אנחנו לא באמת יודעים מה היה.

3. הם שני סגנונות שונים לגמרי - דין דוד מחפש כל הזמן להיות עם הפנים ואת הדריבל הזריז בתוך הרחבה. 

אוסאמה יותר פיבוט, חזק מאוד ויודע לשמור טוב על הכדור וגם עושה הרבה תנועה בלי כדור.

מבחינת סיומת נוכחית של דוד עדיפה, הוא חד יותר בתוך הרחבה, גם יותר מהיר.

4. לפני4 שעות , זיפו said:

אלה אוהדי מכבי, באים לכל משחק, במשחק בקרית שמונה היו שניים מהם טיפסו על הגדר כמו ברברים ושרו שירים גזעניים כל המחצית הראשונה.

המועדון יודע באיזה אנשים מדובר ואין מה לעשות עם זה..

פשוט להשתיק כמה שיותר ולהעלים עין כי אין דרך להילחם בזה.

איזה חולרות הם היו רבאק, וכל מי שהיה סביבם עוד צחק מהטמטום הזה.

במשחק באשדוד ברחתי מהם למקום אחר, כמה ימים אחרי בקריית שמונה עוד פעם התיישבו לידי החולרות האלה.

עברתי ליציע השני

עלאק בין לבין הם שאלו אחד תשני כמה הכדורעף כאילו אכפת להם

באו בשביל עצמם ורק להוציא תחרא שלהם

5. לפני14 שעות , ben8 said:

שכטר הוא ההוכחה שאנחנו אוהדים מפגרים.

הבן אדם חיסל חברתית כבר שני חלוצים זרים במכבי.

בזמן שפסיץ ניסה להתאקלם בתחילת העונה, כל הכתבים בצורה מתוזמנת הדליפו כמה המאמן חלש שלא נותן לשכטר לשחק על חשבונו. (מעניין מי המדליף).

הבן אדם פגע באיזון הדק שהיה בין מכבי לתקשורת.

הבן אדם חירב לנו את ההתקפות הכי חשובות בעונה עם חוסר פירגון מבחיל. (אני מת שמישהו יעשה לקט של זה)

ושלא נדבר על ההחמצות ההזויות במוקדמות מול שער ריק (שאחריו בא הסיפסול בליגה).

הוא זונת קהל מהזן הכי ירוד, וכמו תמיד , יש לנו בקהל אנשים שרק מחפשים להמליך שחקנים רעילים.

איך אומרים- ״תענוג ללבוש אדום״.

לדעתי זו הודעה הזויה לא פחות.

6. 4 דקות לפני, בראון said:

פשיץ בנה המון התקפות. שיחק עם הגב נהדר ושיחרר הרבה כדורים יפים בנגיעה. שכטר כבר לא הסתדר וחיפש המון את הנפילות.

שכטר עם הפנים עדיף בהרבה על פשיץ׳, אבל כל ההשוואות האלה כבר לא רלוונטיות ומראש לא לטובת שכטר, ששיחק הרבה פחות.

7. 30 דקות לפני, בראון said:

לשכטר אין כלום כבר במשחק השוטף. להיות שם כדי לדחוק את הגול הוא יכול להיות עד גיל 50 כבר.

כל מה שיש לו לתת זה לסחוט קרנות ופאולים.

אז תשאיר אותו כי הוא עושה מורל טוב בחדר הלבשה? 

לא מסכים, וגם הוא שיחק מעט מאוד זמן בשביל לקבוע את זה בוודאות לכאן או לכאן. נדבר עוד בהמשך העונה, אבל אני בטוח שהוא יועיל מאוד לבאר שבע. מקווה שאטעה.

וזה לא שפשיץ׳ הפרה את השטף ההתקפי עם כל העקבים שלו כן?

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.