Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
  • Content Count

2
  • Last visited

• Days Won

2

Everything posted by itan17

1. יעקב שחר היה עושה את זה משנות ה-90, כל שחקן ליגה טוב שהיה כאן הוא ישר התלבש עליו - מקייסי, דרך חרזי ועד יעקובו, בנאדו, רביבו, חזן, רוסו והרשימה עוד ארוכה מלהכיל.
  2. לא מבין איך כל מה שהוא עושה מצליח לו, אם חלילה הוא לוקח השנה הוא יהיה רחוק רק 2 אליפות מקשטן, שיאן הזכיות למאמנים. והוא בן 41
  3. הכל יחסי אתה יודע אני כבר לא מצפה למשהו במשחקים שלהם, כל עוד אנחנו מדשדשים גם
  4. יהיה להם יותר קשה מול חדרה מאשר קבוצות כמו נתניה או ביתר
  5. אני מזמין 5 יוזרים פה לארוחה אם לוקחים לא יקרה אבל מי יודע אולי יהיה נס
  6. שום סיכוי שמישהו יודע באמת מה יהיה. אה ואל תשכח, יש את ערן זהבי, שאם בטעות בא אלינו הוא שווה כמו 4 אצילי
  7. לא יודע איך זה אצלך, מבחנתי אליפות של מכבי חיפה זה דבר נורא. מקווה ששנה הבאה נחזור לתת את הטון.
  8. יותר טובים? כן אבל לא איזו אימפריה. עד המשחק הזה הם היו עם נקודה יותר משנה שעברה והפרש שערים די זהה, זה בעיקר גם עלינו שנחלשנו פלאים ונתנו להם הרבה שקט להתחבר.
  9. טוב שחררו אותנו מההודעות ההתפעלות האלה, שמרו את זה לעצמכם.
  10. לצערנו הגדול מכבי חיפה טובה העונה מאיתנו זה אין ספק, אבל גם לתוצאות הרעות שלנו עם דוניס יש חלק עצום. זה נתן להם לשחק בלי משקולות על הרגליים עם שקט וביטחון, מבלי כמו תמיד להסתכל למעלה בטבלה ולחשוב איך רודפים אחרי מכבי.
  11. כמה רציתי בזמנו שילך לנבחרת חבל ככ
  12. לא ייאמן שבכר המנחוס הזה קרוב לקחת לנו 4 אליפות ב-6 העונות האחרונות
  13. לא ייאמן, החלטה גבולית אחת לטובתנו אחרי שלל שריקות לרעתנו (כמעט בכל משחק) ופעם ראשונה שבאיגוד השופטים מענישים ולא מגהים. פעם הבאה מי שישפוט אותנו יחשוב 17 פעם אם לשרוק אחרי כל הבלאגן הזה.
  14. אתה אל תבלבל. אני ממש לא הופך את חוזז לשחקן הרכב ולא חושב שהוא צריך להיות כזה (כמובן שלקבל יותר קרדיט מאשר אצל דוניס), אבל נתת דוגמה על מהלך אחד שלו, שבסופו של יום הביא גם את הניצחון, כשקודם לכן פשיץ׳, יונתן ואלמוג חירבו את משחק ההתקפה. אפשר לבקר אותו, אבל לחפש דווקא את המהלך שהביא לפנדל כדי להדגיש שהוא טעה (נכנס רק דקה 81 כן?) ולא מתאים להרכב זה די מופרך בעיניי.
  15. גם לדעתי, ברגע שחלק גדול מהאזרחים יהיו מחוסנים, ובפרט אלה בקבוצות סיכון, אז כל העיסוק בזה יידעך וכבר ישחררו הכול לכולם. אולי בחודש-חודשיים הראשונים באמת יהיה שימוש וצרך באיזה פנקס ירוק, אבל תוך כמה חודשים הקורונה תהיה באותה רשימה עם שפעת/ חצבת/צהבת וכו׳.
  16. שטקוס זה חשוב, הכי טוב שם מתחילת העונה.
  17. אתה מנתח מהלך אחד ״לא טוב״ של חוזז, שגם הוביל בסוף לפנדל? אז בשביל לנתח את הפעולות הלא טובות שעשו אתמול יונתן ואלמוג צריך עוד נושא. גם פשיץ׳ אגב, אבל דיברת על קיצוניים.
  18. מצדי פנדל כזה כל משחק, אבל רק אני לא מצליח לראות את היד?
  19. אגב בשביל להבקיע בדקה 98 אחרי שפסלו לנו גול בדקה 90, שמוציא את כל האוויר, צריך הרבה אופי. לפחות את זה הוא לא העלים לנו לגמרי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.