Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. חחחחחחחחח מי יקח תשחקנים האלה אין להם מקום בליגת העל סטרול עוד סביר אבל השאר אין סיכוי
  2. תאמין לי שאם תיהיה הצעה טובה הוא יבוא
  3. צודק אחי! מכבי עד המוות גם בטוב וגם ברע!
  4. טוטו רצוי מאד....! שחקן מצוין בעיטות ב-2 רגליים,משקיע המון,נלחם בשביל הקבוצה,פיזי,מהיר,נוגח אחד בין הטובים בארץ לפי דעתי הוא מתרומם גבוה מאד והוא רוצה להבקיע גולים כל כדור ברחבה הוא יעשה מזה משהו בטוח וגם חבר טוב... אין מה להשוות אותו לרועי דיין או לאחרים ששמים גול פעם בחודשיים הוא חלוץ של גולים ולא של חארטות כמו דוארטה הפוזאיסט. טוטו למכבי אם הוא לא יגיע לחיפה או בית"ר.....!
  5. כל הכבוד בית"ר....! נמאס מחיפה השחצנים האלה
  6. צריך להחליף את כל המערכת כולל השחקנים חוץ מנמני ואולי עוד איזה אחד שניים כולם עושים ממכבי צחוק מה זה איזה בושה קבוצה מגעילה! "כמה יפים היו אותם ימים"
  7. יאללה מה עשית אותם אם הם היו כל כך טובים הם היו כבר בליגה לאומית לפחות
  8. יאללה מה קרה לכם אז עונה שתיים לא הולך כוסעמק אנחנו מכבי ת"א הקבוצה עם הכי הרבה אליפויות וגביעים האימפריה של המדינה מכבי עוד יחזרו לעצמם אל תידאגו. מכבי ת"א אימפריה.
  9. תאמין לי שיש תאופי פשוט זה שער מפגר שאיפה שתשב או תעמוד יזיזו אותך שנה שעברה אפילו דגל לא נתנו לי להרים שם...!
  10. צודק ב-100% מכבי ת"א זו הקבוצה מספר 1בארץ לא צריך שחקנים בינוניים שיושאל לאיזה קבוצה אחרת יחזור עוד כמה שנים אחרי שישתפר שם מכבי צריכה מגן ברמה גבוהה ולא במשחקים כאלה לתת צ'אנסים לשחקנים כאלה
  11. זה היה רשום באתר של אוהדי מכבי חיפה:"כדאי היה להגיע למגרש ולו כדי להרגיש מה שעופות מספר 2 מרגישים כשהאישה מכניסה אותם לסיר לחץ. כמו שאין סיכוי שהעוף יתמרד לפתע ויפרוש כנפיים, כך מכבי תל אביב לא הצליחה להשתחרר מטבעת החנק החיפנית". כאילו מי הם בנ* זונות המצב הזה רק זמני מכבי ת"א אימפריה!!!!!!!!!!!!!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.