Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. איזה חבל?! טוב מאוד. רוצים אליפות, למי אכפת מקהל? הם קבוצה חזקה שיחד עם הדחיפה של הקהל יכלו שוב לאיים עלינו מאוד.
  2. לא נראה לי שמיום ראשון האחרון הוא כבר הפך לאוהד בית"ר... פגשתי אותו השבוע.
  3. אני לא רואה בעיה גדולה עם זה שאוהדי הפועל מועדדים את הפועל ראשל"צ, לגיטמי. אני בתור אוהד מכבי ת"א, מעדיף מאוד את מכבי ראשל"צ וצופה בכל משחק שלהם שמשודר, הם מכבי, הם לובשים צהוב-כחול, הם שרים את השירים ורובם של השחקנים (מי שמתעניין בכדורגל) אוהד מכבי ת"א (גלעד מאור המאמן, יואב נאמן הקפטן וכו'), ככה שמבחנתי בהעדר מכבי ת"א בקרב על האליפות, מכבי ראשון היא מספר 2.
  4. רק לא דאבל של חיפה.. מאיפה הסימפטיה למגעילים האלה? בהעדר יריבות, אנחנו היריבה השנואה שלהם. ברור שהם עדיפים על הפועל, אבל אני מאחל להם מכל הלב להפסיד לבית"ר בגביע. גם תסריט של הפועל אליפות וחיפה גביע-אפשרי, תסריט איום!
  5. שליש הוא פצוע, שלי מורחק ושליש מחטיא, למרות שתמיד משחק טוב. שהראשון יבוא והקבוצה תשחק טוב, הכל יתחבר. בנתיים תחת נימני קשה להאמין שזה יקרה.
  6. שחקן גדול. "פיבוט". משחק עם הגב לשער נהדר, שומר על כדור. עושה המון תנועה, כל הזמן בא לקבל, מושך אחריו את הבלמים ומפנה מקום לחלוץ השני. אם קמנאן היה לצידו זה היה צמד קטלני, האחד חלוץ מטרה והשני סקורר, אבל נימני אוי נימני, איך שיחררת את קמנאן?! בקיצור יבוריאן חלוץ מצוין, שהוא נכנס לכושר קשה מאוד לעצור אותו. ההחטאות זה הכל ביטחון.
  7. איזה ניהול? איזה שטויות... תראו מה גוטמן עושה עם חבורת שחקנים אפורים כמו שיש בהפועל (הפועל כ"ס מחוזקת), הכל עניין של מאמן. נימני עם כל האהבה אליו פשוט לא מאמן וגם עם הסגל הזה צריך וחייב להשיג תוצאות הרבה יותר טובות ובטח לא להפסיד שלושה דרבים. אם כבר ניהול ובנייה, אז למי היה חלק משמעותי בבניית הסגל? נכון, נימני. מלבד טומאסיץ' אני לא חושב שלרן יש אחריות מלאה על כל שחקן רכש שהגיע.
  8. נימני לא מאמן, הוא קרוב מלהיות סיני הבא. הוא לא מנוסה ועושה המון טעויות מקצועיות. (שחרור קמנאן וחדד, ייני מגן שמאלי ולא חיים, חילופים בדרבי ובכלל למכבי אין שיטה, השחקנים לא יודעים מה לעשות על המגרש) אז מה עם הוא מביא שקט, עם שקט לא לוקחים אליפות, מאמן חייב להיות עם ניסיון, גוטמן כל דרבי מחדש עושה לא ב"ס. ואל תתטעו הסגל של מכבי לא עד כדי כך חלש, יש פוטנציאל סביר, אני לא חושב שהסגל של הפועל או מכבי פ"ת טוב יותר משלנו ובטח שלא הפועל פ"ת, אשדוד וכו' בסוף העונה הוא חייב להרים ידיים.
  9. מאיוקה חייב לקבל את אחד הציונים הנמוכים. לבנאדם אין קשר לכדורגל ולו הכי קטן. הוא לא סקורר, לא חכם, לא טכני, לא מדויק. שנימני מכניס אותו אני יודע שהלך המשחק.
  10. אז אתה רוצה שנחשוב על הדרבי כל היום? תן לשמוח, הכל הולך להם, מזל, שופטים, דרבים. שיאכלו קצת חרא, זה עושה לי טוב בלב.
  11. שהוא יעזוב את מכבי הוא ימשיך לפרוח, יש לו המון כדורגל.
  12. מישהו יכול בבקשה לרשום לי תמילים של הינה זה מגיע, הייתי בצבא וחזרתי לא מועכדכן.
  13. נו מה יהיה ? 12 בצהריים לא יודעים עדיין איפה ימכרו כרטיסים ! בושה !
  14. מילא תבריזי, אבל העל עוברה הזה מתערב מהחצי השני של המגרש...
  15. שירדו כבר ליגה ב"ה ואז לא יזכרו אותם יותר כמו טייבה ואחי נצרת שנעלמו ככה אני מקווה שגם סכנין
  16. בהצלחה בית"ר.....! אם מכבי לא בכושר לפחות שבית"ר יצליחו הם עדיפים מאשר הפועל או חיפה
  17. בונא אתה טמבל? אתה קורא לעצמך אוהד מכבי?
  18. כן אחי אתה צודק ב"ס ערבי מחיפה שיזף ששיחק נגדנו ועלה לגמר נגד עפולה באליפות הארץ לתיכונים בקטרגל לא עמדו בתקווה, הם לא יודעים לכבד אותנו אז שלא יתנו להם להשתתף בטורנירים האלו ודרך אגב לצערי הם גם לקחו תטורניר
  19. אללה בני יהודה הכי טוב שהם יקחו הם לא קבוצה של גביע אבל יש להם מזל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.