Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. א. הוא לא משחק בעמדה שלו, הוא צריך לשחק בחוד ליד יבוריאן, לברוח לשטח ולנצל את המהירות בזמן שיבוריאן יבוא לקבל את הכדור. על הקו הוא ממש לא יעיל. ב. יש לו המון רצון ונחישות, הוא משקיען גדול בעיקר בהגנה. ג. הוא חסר טכניקה ברמות גבוהות. ד. הוא מאוד מבולגן ולא חכם במשחק שלו. ה. הוא אחלה בנאדם ואני כ"כ רוצה שיצליח.
  2. מקום 4 ודאי. בפלייאוף ה'גדול. צום קל וגמר חתימה טובה.
  3. אנחנו נראה בסיום העונה אם הרוב צדק. איזו אינטלגנציה? כתיבה?
  4. לא אבל מתוך 300 תגובות, תיהיה בטוח שיש 50 שהם לא מהקטגוריות שנתת ולא במקרה חלק גדול מהתגובות הם בעניין נימני וזה לא התחיל מאתמול וגם לא מלפני שנה. לא במקרה בני יהודה שרו "אבי נימני תישאר, תהרוס אותם יותר" וכל אוהד הפועל שאני מדבר איתו אומר לי "איזה כיף, רק שנימני ישאר". הם היו מספיק חכמים לזרוק את סיני מעמדת המאמן שגם הוא היה סמל גדול, אבל כנראה שאתם מבינים יותר טוב מכולם מה טוב בשבילנו. בדיחה יומית... להתווכח איתכם, זה כמו להתווכח עם סוס עיוור. תמשיכו לאכול חרא מהאגו והביטחון של 8 זה בדם, שאתם בעצמכם יצרתם לו. שחקן עבר שהוא מעל למועדון, אין דברים כאלה. אולי אני טועה ונימני יריץ את מכבי לעונה טובה, הלוואי וזה יקרה. אבל זה לא ניראה ככה. צום קל וגמר חתימה טובה. חחח "תסכול מיני"?! wtf
  5. אל תיהיה מגוחך, תתפלא אבל עוד אנשים מבינים בכדורגל חוץ ממך ומנמני, זו היכולת שלו בתור מאמן וההשפעה על המועדון. יותר קל לראות את זה מבחוץ ובטח שזה לא יבוא מכאן עם האהבה העיוורת אחרי אבי. המועדון הזה ניהיה כמו שלטון אנרכי, שנה שעברה פתחתי כאן נושא נגד היכולת של נימני כמאמן ועל זה שהוא צריך לעזוב ותוך 5 דקות הנושא נמחק. ביזיון.
  6. משנה שעברה אמרתי שהוא לא מאמן וגם אם ינצחו 6:0 את עכו, אני אמשיך להגיד את זה. תפקחו עיניים, תקראו קצת תגובות בוואן של אוהדי קבוצות אחרות.
  7. קודם שיעבדו על לצאת לאופסייד. אבל אתה צודק זה מתחיל מכאן, ככה רואים שהקבוצה לא מאומנת בצורה טובה. תראו למשל את בני יהודה, גיא לוזון עם סגל מאוד בינוני עשה קבוצה מאומנת וטובה. אז לא לחפש אשמים על כר הדשא.
  8. תפסיקו להאשים כבר את סלומון, זה קשה לשחק אחרי שנתיים שלא ראיתי דקה וחוץ מזה הוא לא שוער כ"כ טוב. נימני האשם היחידי כאן, מה אתה מתחכם, חושב שהוא גדול ויודע יותר טוב מכולם. תעלה את ההרכב שניצחת איתו. הגול השלישי היה מקרי בהחלט ואחרי שלושת החילופים מכבי שיחקו יותר טוב בהרבה. קומאץ שווה לאוויר, מאיוקה שחקן מאוד חלש-לא חכם, חסר טכניקה, בעיטה של ילד בן 16. העיקר אתם מקללים כל הזמן את יוסי, השחקן שבא לקבל הכי הרבה גם אם הוא מאבד, לפחות הוא מנסה, עובר, בועט, מבקיע. ליאור ז'אן? משחק טוב שהכדור קרוב אליו, הוא לא מהיר, הוא עושה המון חורים, הוא לא יודע להוציא הגנה לאופסייד, לך תנוח קצת על הספסל. נימני, חשבתי אולי השנה משהו ישתנה, ניתן צ'אנס, אבל אתה לא מאמן. אתה לא פוגע בזרים, אתה מעלה הרכבים מוזרים, די קח הפסקה ממכבי-שחקן גדול ומאמן קטן. שבוע טוב וגמר חתימה טובה.
  9. כי נימני אוהב ללכת עם הראש בקיר, הרכב טוב-נחליף אותו, קמנאן טוב-נעיף אותו. די כבר נמאס.
  10. כן כן יוסי שיבחון, כמה שאתם שונאים אותו, הוא שחקן יעיל גם אם זה לא ניראה לכם ככה והוא היחיד שבא לקבל.
  11. נימני מאמן גרוע גם אם ננצח, מה הוא הולך עם הראש בקיר, מה אתה מעלה שני קשרים אחוריים ואת מאיוקה כחלוץ בודד, יוסי וביובריאן היחידים שבאים לקבל כדור, ככה מכבי ניראים כמו כלום ושום דבר. אם נימני יכניס את יבוריאן, ישראלביץ ויוסי במחצית אנחנו מנצחים 2:1.
  12. אוי לי איזה חוד... מילא ייני במקום ישראלביץ' אבל יבוריאן מאבד את מקומו למאיוקה? לא טוב. נקווה שאני טועה.
  13. אלון חלפון בנזונה. יצחק בן יצחק בנזונה גדול אוהד הפועל. בגדול אני לא ממש שונא את הפועל חיפה וגם הם לא ממש אותנו, כי בזירה הישראלית אנחנו היריבים של מכבי חיפה, בשנים האחרונות פחות אבל בטח ובטח בעשור הקודם.
  14. סתם מכוער. לבוא ולנצח בבלומפילד את הפועל שבשנה שעברה הפסידה רק במשחק חסר חשיבות לנתניה מחזור אחרון ובפורמה מצוינת אחרי ניצחון על סלטיק, זו באמת תוצאה מרשימה ביותר. "ואיזה מסכנים האוהדים שאוכלים ת'לב עכשיו, סע לאט." אין צורך להתרגש מהפער, עם שיטה של לוזון זה יהיה פייט צמוד. נקווה שאנחנו ניהיה בפייט, עם יכולת כמו מול בני יהודה, זה לא יקרה.
  15. אובארוב בגובה, אניימה באחד על אחד.
  16. אין כ"כ מה להתרגש, המפעל לא מבריק והוכחה היא הזוכות הבינוניות בכל שנה. סלטיק היתה ותיהיה קבוצת חוץ חלשה, בסקוטלנד הם ינצחו. בכל מקרה ההגנה שלהם ממש לא מבריקה, די איטית, קישור לא רע וחוד עם סאמארס שאמור להיות מלך השערים של הבית. נקודת האור היא ההגנה הלא מתואמת של הפועל, באדיר ודה סילבה כימעט בכל משחק מסדרים ליריבה איזה כדור עומק שנגמר בשער. הנקודה הפחות טובה היא היכולת המצוינת של הזר החדש ושל גילי ורמוט. המבורג הובסה בוינה, בשורה מצוינת כי המבורג קבוצה מצוינת למרות ההפסד. לדעתי זו תיהיה הטבלה בסיום הבתים : המבורג - 13 וינה - 8 סלטיק - 7 הפועל - 6
  17. מבחנתי להפסיד 3 דרבים, מסמן עונה נוראית ביותר. אבל דווקא לפני שנתיים היה סבל נוראי, שהבטחנו את ההישארות רק מול מכבי פ"ת ב-1:0 של קמנאן הגיבור.
  18. חיפה יסיימו עם 0 הנקודות, אם באיירן הבינונית ניצחה את הקופים 3:0, בורדו ויובה כרגע עדיפות על פניה. שקט בחיפה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.