Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. אתה חידדת את זה היטב אוהד מתוסכל. זה ציטוט מלא מוואן.
  2. אם כבר ישראלביץ' הוא הפרצוף של מכבי. בנתיים יוסי מלך השערים של מכבי, אז אין מה לבוא אליו בטענות ותפסיקו לצפות ממנו- הוא שחקן טוב אבל לא מנהיג. הרגתם ת'בנאדם.
  3. סתום ת'פה. יוזמה מבורכת שלו.
  4. האם הנקמה על ההפסד הצורם בדרבי תגיע דווקא ממאמן השוערים של מכבי תל אביב, שורה אובארוב? ייתכן. אובארוב, שמשמש גם כמאמן השוערים במכבי ובנבחרת ישראל, שלח אתמול מונית ובה דיסקים עם משחקיה של הפועל ת"א למחנה האימונים של רובין קאזאן בקיסריה. כידוע, אובארוב, שחי כבר שנים רבות בישראל, דובר רוסית, וכך נוצר הקשר בינו לבין אנשי אלופת רוסיה. כזכור, הפועל ת"א תתמודד מחר ב-22:05 מול רובין קאזאן במשחק הגומלין בשלב הנוק אאוט בליגה האירופית. שורה
  5. ועוד שכחת את ההחמצה של קפילוטו מחמישה מטרים במחצית הראשונה.
  6. אני בא. קשה לי להאמין שיהיו יותר מ-500.
  7. מאז שאני זוכר את עצמי הדבר שאבא שלי (אוהד מכבי ותיק שזכה להנות משנות ה-70 הגדולות) הכי מפחד ממנו הוא שהפועל יחזירו לנו תבוסה בדרבי כנקמה על ה-5:0 של שנת 70 או על ה-4:0 של נימני בתחילת שנות ה-90. לצערי גם אתמול שוב אותו סרט, 3:0 אבא שוב מתפלל שזה רק יגמר ומקפיד למלמל כל כמה דקות - "איזה סיוט"/ "לאט שטראובר"/"רק שייגמר כבר". 3:1 והצבע חזר לפנים- אבא נרגע, 5:0 כבר לא יהיה כאן. מחצית שניה 4:1 ושוב חוזר הניגון, מי צריך 5:1 זה כמו ה-4:0 שלפני כימעט עשרים שנה ואולי יותר גרוע... ורמוט בועט שטראובר מציל פעמיים, איזה מזל. אבא רק סופר את הדקות, הרמה, בוזגלו נוגח ו-4:2 "יופי איטן יצאנו מזה בזול". מה שרציתי להגיד כאן שגם בשנים כאלה גרועות שלנו עם שלושה דרבים בשנה, מאבקים בתחתית, פיטורי מאמנים, סגלים בינוניים שלהפועל מנגד יש כוכבים כמו אניימה, שכטר וורמוט, עדיין הפועל לא מצליחים להביס אותנו ולא להתקרב ל-4:0 או 5:0 הגדולים ההם. כי אם המצב היה הפוך זה היה נגמר 6 לנו ולא 4:2, 3:0 דקה 30 שהבלמים של מכבי רצים הפוך, אין משחק יותר מתאים מלתת לנו חמישיה. אז זה ההבדל בין הפועל למכבי ולא משנה מה יגידו. תמיד מכבי תיהיה התל אביבית הבכירה, עד שיוכח אחרת והם יחזירו לנו 5:0 בדרבי או יעברו אותנו בטבלת האליפויות, שני דברים שאני בספק גדול עד קלוש אם יקרו. להם לקח שבעים שנה לעבור אותנו בניצחונות, לנו תספיק שנה אחת טובה ומבורכת וגם היא תגיעה, תאמינו לי. למרות ההפסד והשנים הרעות שאנחנו עוברים, אני ממש גאה לאהוד את מכבי ת"א- המועדון הגדול ביותר בכדורגל הישראלי. הרע מכל כבר אחרינו, תרימו את הראש בגאווה.
  8. יש טענות לכל שחקן בקבוצה, השאלה עד כמה. אין ספק שגפני לא טוב בהגנה, בעיקר בסגירות האלכסוניות. אבל הוא לא העניין כאן. ושוב פעם אני לא מדבר ספציפית אתמול. וכן לשים את ז'אן ליד קומאץ היה עדיף בהרבה.
  9. כל הזמן? קשה לך לקבל ביקורת על הגמד שאתה אוהב? ועל נימני אני בכלל לא מדבר. אם ניר לוין לא היה איתו הייתי פותח את זה מזמן, אבל הרצף שהטעה את כולם הטעה גם אותי ובכלל אתם אטומים בעניין של נימני.
  10. אין לי טענות ללירן, ראלדס, יוסי, יובל, גפני, תמיר, איליה, אבידור, ליאור. יש לי טענות לישראלביץ ואני לא מדבר ספציפית על אתמול כי כולם היו חלשים, אני מדבר על זה מתחילת העונה.
  11. חחחחחחח תיהיה בטוח שאני מבין יותר ממך. איזה תורם? מה הוא עושה? הוא יכול להכנס מחליף שמובילים ולתת הגנה. אין דבר יותר גרוע מהחיבור בין ישראלביץ' ועמדת הקשר האחורי.
  12. קפילוטו היה שיכור אתמול. בגול השני היה אפשר לראות זאת שראלדס יצא לצד ימין וניסו במקום לשמור על שכטר שהיה לבד ברחבה רץ לראלדס.
  13. לשחקן הזה אין מקום בשמונה קבוצות הראשונות בליגה ובטח שלא במכבי. חלש מאוד פיזית, מה שמאלץ אותו לעשות המון פאולים ורובם די מסוכנים וכידוע קשה לנו עם מצבים נייחים. הוא לא יעיל בחלק הקדמי, במקרה הטוב הוא מבקיע שניים שלושה גולים בעונה. לא במקרה שכפר סבא ירדה ליגה טביב נתן להפועל את דה סילבה, יבואה וידין ולנו את ישראלביץ'. לדעת חייבים לשחרר אותו בסיום העונה, אני יודע שרוב הקהל אוהב אותו כי הוא פעלטן, רץ המון ונלחם אבל הוא פשוט לא טוב בכל פרמטר. יש לו מקום בהפועל פ"ת, אחי נצרת, עכו, אבל לא במכבי.
  14. עם החוסר מזל של נימני על הקווים נקבל שוב את הפועל והוא יעשה היסטוריה עם 6 הפסדים בדרבי בלי ניצחון.
  15. לקומוניסטים יש קהל טוב צריך להודות, לחיפה הקהל הכי גרוע מבין הרביעיה הגדולה. אוהדי הצלחות נטו.
  16. בשקט בשקט מלך השערים של מכבי. תמשיך ככה יוסי. אוהבים אותך.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.