Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. הלוואי ואני טועה אבל לדעתי 2:1 להפועל. רק לא דאבל אדום.
  2. שימות כבר אלירן עטר הערס חרא הזה, כל עונה הוא מציל אותם, פעם לירידה/פעם לאליפות. תמות יזבל.
  3. מי שחי פה בסרט זה אתה. כמו שאיציק זוהר אמר, לנימני יש שליטה בלעדית במכבי בכל נושא ועניין. על זה שהוא היה שחקן עבר ענק הוא לא אמור לקבל קרדיט כמאמן ואגב ההיסטוריה מוכיחה ששחקני עבר גדולים לא מצליחים כמאמנים. (מתיאוס, סיני, לנדאו, אוחנה, מראדונה, שפיגלר וכו')
  4. אין דרך, אין שיטה, אין תוצאות, אין ניצחונות בדרבים, אין בניה. בלוף אחד גדול. אבי נימני תתפטר.
  5. אבי נימני תתפטר. אם זה היה מאמן אחר שמשיג תוצאות כאלה ומפסידים חמישה דרבים כבר הייתם תולים אותו, נימני קיבל יותר מדי קרדיט. אני יכול להבטיח לך שכל עוד נימני על הקווים עד לסיום העונה (מה שבוודאי יקרה) אנחנו לא מנצחים אפילו משחק אחד.
  6. נושא מבורך, אנחנו במדינה דמוקרטית. בה כל אחד יכול לישם את חופש הביטוי. את הדעה שלי כבר כולם יודעים- שאבי לא צריך להיות המאמן של מכבי ויש מספיק סיבות למה (דרבים, אין שיטה, אין הגנה, הוא בחר את השחקנים, הוא העיף שחקנים כמו קמנאן וכו')
  7. אף מאמן לא היה מפסיד חמישה דרבים, ללא מענה. אם נימני יצא מהמערכת ויבוא מאמן כמו קשטן, כן סיכוי מעולה להביא תואר. יש משאבים ויש קהל ענק.
  8. עומד מאחורי הדברים שלי. תתחילו לפקוח את העיינים. נמאס כבר שנימני מעל הקבוצה.
  9. אוהד נימני מתוסכל, אני מקווה שיצא לך פעם לדבר עם טוטו ולשאול אותו את הסיבה האמיתית. אתה יכול לנסות את זה בפייסבוק. נימני הביתה, נימני הביתה, נימני הביתה.
  10. טוטו ואני גדלתי יחד ובתור אוהד מכבי תמיד רציתי שישחק אצלנו, אבל כבר לפני שנה טוטו אמר לי שהוא לא מוכן לשחק תחת אבי נימני.
  11. "האויב כבר לא מפחיד הוא רק זקוק לרחמים" עצוב.
  12. נימני המאמן הכי חסר מזל בארץ, כל המזל שהיה לו כשחקן הפך לחוסר מזל כמאמן. תודה אבי שגמרת לנו עוד עונה. (למרות שבמשחק הספציפי הזה לא היה לו שום חלק רע)
  13. שחקנים, שחקנים ושחקנים... נמאס כבר מהתירוץ הזה. מי בחר את השחקנים האלה?! מה זה הקו אחד בהגנה, זה מזכיר לי את עונת ההישרדות שנימני פרש, כל התקפה היו מגיעים מול יבריץ'. די אבי אתה לא מאמן, שחרר אותנו.
  14. אני גם פה בניצחונות ותאמין לי שאם נימני היה מצליח, הייתי הראשון לפרגן. אבל מאמן שמפסיד חמישה דרבים ומחלץ תיקו אחד... busa אני בוודאות זוכר שבעונת האליפות במשחק חוץ מול אשדוד, האהודים קיללו אותו. תפסיקו להיות עיוורים, זה מתחיל לעצבן. כל העולם טועה, רק אתם צודקים? יש עוד דברים חוץ מאבי נימני, בסדר היה שחקן ענק, די חלאס. יש מכבי והיא מעל ה-כ-ל.
  15. ידוע שנימני לא בנאדם תמים והכתבה לא חידשה דברים מיוחדים, מלבד הקטע שנימני קנה כרטיסים למשחק של מכבי מול במדי בית"ר. רק חבל על הקטע עם דגו, זה עושה שם רע למכבי ולאוהדים. (ישבתי עם עוד שלושה אוהדים נטרליים לחלוטין ואחרי הקטע הזה, הם אמרו "איזה אוהדים מגעילים יש למכבי", "מהיום אני ממש שונא אותם"). חוץ מזה שלדעתי בלי קשר לכתבה, נימני לא צריך לאמן את מכבי.
  16. שופט ישראלי בחיים לא היה נותן פנדל ואדום, במיוחד שרוצים עניין בליגה.
  17. התקופה הכי יפה של מכבי ב-14 שנים האחרונות היתה עם שני האנשים הללו. ברוך דגו&ניר קלינגר
  18. עוד גול לרזומה. שמנגד יבוריאן, אבידור ושרן ממשיכים להחמיץ.
  19. אני מנוי מזה שש שנים לשער 8 ככה שאני ממש לא מאורע במה שקורה בתוך שער 11 ובמירבות שלכם מול ארגון האולטראס בפרט. היום לראשונה נחשפתי להתנהגות המביכה של ארגון האולטראס, זה התחיל בחלוקת הטיוטלים, המשיך בכך שכמה ביריונים אסרו עליכם לתלות שלטים של השחקן ונמשך בשירת "האין לכם כבוד" שמנגד אתם ממשיכים לעודד גם במינוס שני שערים. תאמת שאני ואבא שלי שהיה איתי פשוט התאהבנו בכם. אתם עושים עבודת עידוד נהדרת ונהנתי לראות את זה היום מקרוב, שמנגד האולטראס מתנהגים כמו חבורת ביריונים גדולה ולא יותר. מצדיע לכם ושמח מאוד שיש ארגון כמוכם, יבואו ימים טובים יותר. שבוע טוב שיהיה לנו.
  20. גם שכן שלי אלוף הארץ בריצה למרחק. זה לא אומר שצריך לתת לו לשחק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.