Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. תרגעו עם הקללות. עכשיו הוא שחקן מכבי ולא משנה מה היה. שיהיה בהצלחה לירן. לפחות יש קפטן אמיתי על המגרש שמדבר ומכוון ולא איזה אפור ולמלם כמו מישאלוב.
  2. רואים שאתה לא רואה מספיק כדורגל ישראלי. אבידור ובניאני שני שחקנים צעירים עם פוטנציאל גדול,"בניאני עזוב" אני חותם לך שלא ראית דקת משחק שלו- בניאני לבדו השאיר את רמה"ש בליגה הלאומית, הוא סקורר נהדר ואחד הנוגחים הטובים שראית בארץ בשנים האחרונות, נכון בליגה לאומית אבל עדיין רואים שהוא יודע להבקיע והקריירה עוד לפניו. אבידור מקרה דומה, אולי פחות מרשים במלאכת הכיבוש אבל יש לו את כל הכישורים להיות חלוץ טוב- מהיר וזריז ביותר, קצת ביטחון וליטוש על הסיומת והוא יהיה יופי של חלוץ. אפשר גם לקחת הימורים בחלוצים ולא להביא רק מלכי שערים וכו', אלא חלוצים צעירים עם פוטנציאל. יבוריאן אחלה חלוץ! זה שהשנה הכדורים לא נכנסו זה דברים שקורים, אבל הוא פיבוט מצוין, משחק גב מהטובים שיש בליגה, מכווץ אליו את ההגנה ומרווח את המשחק לאגפים, מאוד פיזי ומפעיל לחץ גדול על שחקני ההגנה, בסקר שנשאלו בלמי ליגת העל רובם אמרו שהכי קשה לשמור עליו מכל החלוצים. אם הקבוצה תרוץ טוב, גם הכדורים שלו יכנסו. לדעתי זו התקפה מצוינת, יחד עם עזרן שיחזור לכושר. השאלה מה אבי יעשה איתם? אני אישית מקווה שיבוא מאמן טוב וראוי, אבל אם אבי ישאר, אני מאחל הצלחה מכל הלב ובאמת שכבר תיהיה הצלחה. בינוניות?! כל הליגה בינונית, תראה את הפועל עם סגל כ"כ בינוני איזה עונה מצוינת עשו, ערן זהבי שהיה מושאל לרמה"ש וחזר, ללה שבא מאחי נצרת, יבואה, דה סילבה ולוז שירדו ליגה עם כ"ס, באדיר הסוס מת הזה. הרבה מאוד תלוי במאמן ועובדה שעם סגל מאוד בינוני גוטמן עשה קבוצה טובה.
  3. לפי ספורט 5, אלכס שניידר אישר את חוזיהם של יובל אבידור ורוני גפני שאמורים להצטרף לאימונים בימים הקרובים. גפני בהחלט פוטנציאל למגן טוב, אבידור עם קצת ליטוש בסיומת יהיה חלוץ נהדר, חייבים לתת לו המון ביטחון מתחילת העונה. בהצלחה חברים.
  4. בוודאי שהוא צודק, מה הוא צריך לשבור את הראש עם קבוצה שכבר כמה שנים לא מתרוממת, מועדון מאוד לחוץ והכי חשוב-עדיין אין תקציב לסגור חוזה. הפועל בנתיים עושה את הכיוון ההפוך ולא במקרה שני שהתלבטו (זנדברג ודדי) בין הפועל ומכבי בחרו לצערי בצד האדום.
  5. "במכבי ת"א רוצים להחזיר שחקני בית למועדון והראשון לעשות את הדרך חזרה עשוי להיות קשר מכבי הרצליה בעונה שעברה, אלי ביטון, שצפוי לסכם את תנאיו במועדון. היום נודע ל-ONE שביטון, שגדל במחלקת הנוער של המועדון, ועזב לפני מספר שנים, ישוב ללבוש את מדי הקבוצה לאחר שהיום החל להתאמן עם הקבוצה." אני אישית מאוד שמח, אלי שחקן מוכשר ביותר, זריז, מהיר וחכם. אני מקווה שיכנס לכושר משחק טוב וישחזר את היכולת שלו מהקדנציות הקודמות, בהצלחה אלי.
  6. לצערי הגדול. שחקן שמאוד אהבתי, מגן שמאלי מצוין- חכם, נוגח טוב, סקורר. יש לו בעיה במהירות ובזה שהוא משחק לאט עם הכדור, נקווה שיפתח חלש את העונה. כרגע יש להפועל צד שמאלי חזק ביותר עם זנדברג, אם גם פראנסמן יחתום שם, יהיה קשה מאוד לעצור אותם במצבים נייחים עם כל כך הרבה נוגחים טובים. בקיצור חבל. יאללה רק תביאו את בנאדו והכי חשוב קשר אחורי, מי יבנה משחק? רן קוז'וק? ואגב אם רן בא במשבצת של רומן הוא עדיף בהרבה, מאוד נחוש, רץ הרבה עם בעיטה חזקה וחדה, אבל זה לא שחקן הרכב למכבי. לפחות השנה אין ציפיות, אבל בהרכב הזה תיהיה קבוצה של מקום 4-5. יאללה מכבי.
  7. ז'אן כי אין אופציה הגיונית יותר.
  8. איזה חבל?! טוב מאוד. רוצים אליפות, למי אכפת מקהל? הם קבוצה חזקה שיחד עם הדחיפה של הקהל יכלו שוב לאיים עלינו מאוד.
  9. לא נראה לי שמיום ראשון האחרון הוא כבר הפך לאוהד בית"ר... פגשתי אותו השבוע.
  10. אני לא רואה בעיה גדולה עם זה שאוהדי הפועל מועדדים את הפועל ראשל"צ, לגיטמי. אני בתור אוהד מכבי ת"א, מעדיף מאוד את מכבי ראשל"צ וצופה בכל משחק שלהם שמשודר, הם מכבי, הם לובשים צהוב-כחול, הם שרים את השירים ורובם של השחקנים (מי שמתעניין בכדורגל) אוהד מכבי ת"א (גלעד מאור המאמן, יואב נאמן הקפטן וכו'), ככה שמבחנתי בהעדר מכבי ת"א בקרב על האליפות, מכבי ראשון היא מספר 2.
  11. רק לא דאבל של חיפה.. מאיפה הסימפטיה למגעילים האלה? בהעדר יריבות, אנחנו היריבה השנואה שלהם. ברור שהם עדיפים על הפועל, אבל אני מאחל להם מכל הלב להפסיד לבית"ר בגביע. גם תסריט של הפועל אליפות וחיפה גביע-אפשרי, תסריט איום!
  12. שליש הוא פצוע, שלי מורחק ושליש מחטיא, למרות שתמיד משחק טוב. שהראשון יבוא והקבוצה תשחק טוב, הכל יתחבר. בנתיים תחת נימני קשה להאמין שזה יקרה.
  13. שחקן גדול. "פיבוט". משחק עם הגב לשער נהדר, שומר על כדור. עושה המון תנועה, כל הזמן בא לקבל, מושך אחריו את הבלמים ומפנה מקום לחלוץ השני. אם קמנאן היה לצידו זה היה צמד קטלני, האחד חלוץ מטרה והשני סקורר, אבל נימני אוי נימני, איך שיחררת את קמנאן?! בקיצור יבוריאן חלוץ מצוין, שהוא נכנס לכושר קשה מאוד לעצור אותו. ההחטאות זה הכל ביטחון.
  14. איזה ניהול? איזה שטויות... תראו מה גוטמן עושה עם חבורת שחקנים אפורים כמו שיש בהפועל (הפועל כ"ס מחוזקת), הכל עניין של מאמן. נימני עם כל האהבה אליו פשוט לא מאמן וגם עם הסגל הזה צריך וחייב להשיג תוצאות הרבה יותר טובות ובטח לא להפסיד שלושה דרבים. אם כבר ניהול ובנייה, אז למי היה חלק משמעותי בבניית הסגל? נכון, נימני. מלבד טומאסיץ' אני לא חושב שלרן יש אחריות מלאה על כל שחקן רכש שהגיע.
  15. נימני לא מאמן, הוא קרוב מלהיות סיני הבא. הוא לא מנוסה ועושה המון טעויות מקצועיות. (שחרור קמנאן וחדד, ייני מגן שמאלי ולא חיים, חילופים בדרבי ובכלל למכבי אין שיטה, השחקנים לא יודעים מה לעשות על המגרש) אז מה עם הוא מביא שקט, עם שקט לא לוקחים אליפות, מאמן חייב להיות עם ניסיון, גוטמן כל דרבי מחדש עושה לא ב"ס. ואל תתטעו הסגל של מכבי לא עד כדי כך חלש, יש פוטנציאל סביר, אני לא חושב שהסגל של הפועל או מכבי פ"ת טוב יותר משלנו ובטח שלא הפועל פ"ת, אשדוד וכו' בסוף העונה הוא חייב להרים ידיים.
  16. מאיוקה חייב לקבל את אחד הציונים הנמוכים. לבנאדם אין קשר לכדורגל ולו הכי קטן. הוא לא סקורר, לא חכם, לא טכני, לא מדויק. שנימני מכניס אותו אני יודע שהלך המשחק.
  17. אז אתה רוצה שנחשוב על הדרבי כל היום? תן לשמוח, הכל הולך להם, מזל, שופטים, דרבים. שיאכלו קצת חרא, זה עושה לי טוב בלב.
  18. שהוא יעזוב את מכבי הוא ימשיך לפרוח, יש לו המון כדורגל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.