Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. הפועל ת"א לא ינצחו את נתניה או אשדוד בחיים. בנקס, ווטסון, בראון, טרוויס ו-ווישהאם בנתניה. בראדלי, קארטר, דאנקן וטפירו באשדוד. עם כל הכבוד אוסברי ואוטר עם ישראלים בינוניים, חוץ ממתן נאור לא יכולים לנצח קבוצות כאלה. בייחוד לא מחוץ להדר יוסף. אגב ירושלים הודחה וזו הפתעה ענקית וגם סוג של הקלה, הקבוצה היחידה שיכלה לאיים איכשהו.
  2. יכול להיות שאני לא מעודכן בחוקים של הפורום הנ"ל? אתם עדיין מתכחשים לשינוי השם של יד אליהו?!
  3. אגב אני די בטוח שהחצאים יהיו ביד אליהו, כי כמו שאלי סהר אמר אי אפשר לשנות באמצע עונה מה שקבעו בתחילת העונה. מישהו יודע אם יש איזה חוקים מסויימים להגרלה? אלופה ומחזיקה שלא יכולים להיפגש? למרות שגליל עפה אז זה לא רלוונטי, אבל בכל זו הגרלה פתוחה? יאללה מכבי.
  4. סבלנות !!! העדפתי את רוני לוי אבל גם איווניר עשה הישג מעולה עם הנבחרת הצעירה, שתי עונות מוצלחות בנצרת עילית (עלגה ליגה ובשניה סיים מקום חמישי), גם בבית"ר באר שבע הוא העמיד קבוצה טובה שעלתה שתי ליגות. בכל מקרה הקבוצה תהיה טובה יותר מזו שהעמיד נמני. בהצלחה ענקית ותהיו סבלניים גם אם התוצאות לא יגיעו כמצופה!
  5. כל עוד אנחנו לא משחקים ועומדים כמו קבוצת כדורגל טובה, אין צורך באשכול כזה. כרגע, זה לא מעניין.
  6. בילבולי מח צאו מהסרט הזה של שכירי חרב. בשנות ה-90 לקחו אליפות עם שחקני בית וזהות, היום רק כסף מדבר ואני רוצה לראות אליפות, לא משנה מי ישחק על המגרש ואיפה הוא גדל. (כמובן שעדיפות לשחקני בית, אבל אם הם לא מספיקים אז...) הפועל לקחו אליפות עם אביחי ידין, דה סילבה, שכטר, אניימה, באדיר, קנדה, ורמוט. שכירי חרב לא? אבל הביאו אליפות ואף אחד לא זוכר את זה.
  7. זה שאנחנו שונאים אותו זה משהו אחר לגמרי, בטור הזה הוא אובייקטיבי לחלוטין. צוחק על הסמל? "הוא פיטר את מי שלעולם לא היה (וכנראה גם כבר לא יהיה) מאמן ראוי לקבוצת כדורגל ענקית כמו מכבי ת"א."
  8. בניגוד לטורים קודמים של עמנואל רוזן, הנ"ל טור מעולה ושווה קיראה. http://one.co.il/Article/171932.html
  9. רק לא להביא את ברקוביץ'. יוסי צריך להישאר ואם לא הוא אז איווניר או רוני לוי.
  10. עצוב ביותר. כרגיל התכוננו, עודדנו ושוב אכזבה. בבקשה לך הביתה נימני, נמאסת כבר.
  11. תרדו ליגה כבר בני יהודה. תוצאה חיובית אחת הם לא עשו בעשור האחרון.
  12. סגירה טובה של יואב זיו על טל בן חיים (14) עם עזרה של אלברמן וגמרנו את משחק ההתקפה שלהם, דמארי מאוד אנוכי ועומר גולן פצוע/עושה בכוונה לפרדי דוד. (ראיתי את מכבי פ"ת בארבעת משחקי הליגה האחרונים, כולל בקרית שמונה)
  13. מחצית ראשונה מעולה, מחצית שניה גרועה. לגפני אין קשר לכדור. היתה אווירה מצויינת. לילה טוב.
  14. נכון וכמובן - שמעון מזרחי. מכביסט ענק.
  15. תודה ענקית שאתם קיימים, נותנים נחת כמעט כל יום חמישי ומורידים מהפוקוס את האדומים המגעילים ששלוש שנים פלוס מינוס, רק חוגגים. אם לא בכדורגל לפחות בכדורסל... עד שהימים היותר טובים גם בכדורגל יגיעו. צהוב עולה.
  16. שאנחנו והפועל נפתח נושא כל תאריך בו הקבוצה זכתה בתואר, גם אז זה יהיה מביך?!
  17. סתמו כבר, מה אכפת לי שהוא היה גדול בעבר, הוא הורס את ההווה.
  18. האמת שהדרבי של פ"ת הרבה יותר מעניין אותי מבארסה-ריאל.
  19. רדיוס יעיף אותנו סופית מהצמרת. הקהל זה הדבר היחיד שיכול לשפר את היכולת, עד כמה שאפשר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.