Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. די עם הסטייקים הזה, הבנו. אני פחות מאוכזב מאיבוד שלוש הנקודות, אלא יותר מהדרך הביזיונית. זה לא מקרה, גם נגד חיפה הקבוצה ניראתה איום ונורא. אין הצטרפות, הקו אחד של החלק האחורי מאוד גרוע (בעיקר של עומר ורד וזיו, ורד לדעתי היה שיכור היום. לפחות 8 איבודים). 4-4-2 5-4-1 הכל שטויות, מול קבוצות שלוחצות ויודעות קצת כדורגל מכבי פשוט לא מתפקדת. בעיקר מחוץ לבלומפילד. לא יודע מה איתכם ואני ממש לא רוצה לבאס, אבל ירדה לי בהרבה האמונה שהשנה תהיה אליפות. חבל. שבוע טוב.
  2. הייתי אתמול בווינטר והבעתי דעה על ניבאלדו. זכותי לא?!
  3. הלוואי אבל רואים דברים בסיסיים אצל בלם שפשוט אין לו ולא משנה עם כמה כח ואגרסיביות הוא ישחק.
  4. היום הוכח חד משמעית שניבאלדו לא בלם ברמה גבוהה. משחק מאוד לא חכם עם לא מעט פאולים מטופשים, לוקה מאוד מבחינה טכנית, בעיה גדולה בטיימינג של המגע עם הכדור ולכן מפספס המון כדורים. הדבר היחיד שהוא באמת טוב זה המשחק האגרסיבי והנגיחות. בלם ברזילאי עם מבנה כמו שלו, לא היה מגיע לקבוצה כמו מכבי אם היה בלם ברמה גבוהה. ועזבו את המשחק היום, קורה שאתה חצי מספרת לאמצע המגרש לרחת ה-16 שלך (האמת גם זה לא) אבל כבר תקופה שכל טעות בהגנה וכל סגירה לא נכונה מתחילה ממנו.
  5. חבל, רציתי את דרור. מוטי לא מאמן.
  6. אתם מבלבלים את המח, מקום המדינה יש לנו 14 אליפויות וזו הספירה הרשמית. כמה שזה עצוב חיפה רחוקה מאיתנו 2 אליפויות בלבד.
  7. רק לא עטר, שחקן טוב אבל רחוק ממנו שנות אור. אלברמן, במידה ותמיר יחזור אז הוא.
  8. כידוע לכם ראש עיריית ברצלונה הוא האיש שכנראה יקבע את גורלו של הפיינל-פור הקרוב ואת גורלה של מכבי ת"א העונה בפרט. מצורף קישור עם פניה לראש עיריית ברצלונה, מי שחשוב לו שמכבי תשתתף בפיינל פור מוזמו לכתוב לו. רצוי עם מיקומים מאירופה. תודה רבה ונקווה לתוצאות טובות, זה המעט שאנחנו יכולים לעשות, זה לא יזיק בכל מקרה אז יאללה לעזור! רוצים את אירופה צהובה. כתבתי את זה כאן ולא בפורום בית מכבי בגלל כמות הכניסות הגדולה לכאן ביחס ליתר הפורומים שלנו. קישור לפניה
  9. מוטי בא למכבי עם שתי מטרות ברורות : 1. להרוס את הקבוצה הבוגרת. 2. להרוס את קבוצת הנוער. את המטרה הראשונה הוא משלים בהצלחה יתרה, בשניה הוא מתקשה אבל בשבת הנוכחית הוא כבר הניב קצת פירות עם תיקו של הנוער מול כ"ס וניצחון של חיפה.
  10. סאבו הזבל הזה עושה בכוונה, מקבל אדום ולוחץ ידיים. כבר חודשים אני אומר שהוא לא בלם החרא הזה. מוטי לך הביתה כבר ימאמן עלוב
  11. מעיפים את אלופת ספרד בלי יתרון ביתיות, עם סגל לא ענק ומאמן אדיר על הקווים. שאפו ענק לאימפריה שלנו מהכדורסל! תודה שאחרי החרא מהכדורגל יש קצת-הרבה נחת מהכדורסל. נחזיק אצבעות לולנסיה ואז בהחלט סיכוי לא רע להביא את התואר לת"א. שמעון מזרחי הוא המלך, בכדורסל אין הפועל.
  12. שאפו ענק למכבי כדורסל על ניצחון ענק בחוץ על אלופת ספרד !!! הקבוצה היחידה בספורט הישראלי והחלש שלנו, שמביאה גאווה ונחת למדינה! תודה לכם על השמחה שתמיד מגיעה אחרי החרא מהכדורגל. שמעון מזרחי הוא המלך, בכדורסל אין הפועל. יום שלישי בהיכל נותנים את כל הגרון.
  13. אחרי 9 שנים עושים הפסקה עם המנוי. אני אעשה לכדורסל, עדיף.
  14. תמשיכו לאכול חרא ממכביסיטים למינהם שמתיימרים להיות מאמנים ולבשו את המספר 8, כולל גיורא שפיגל.
  15. 21.3 ידיעות אחרונות ספורט - שחקן בכיר בקבוצה : "הוא איבד את חדר ההלבשה. קחו למשל את דור מלול חודש וחצי הוא התייחס אליו כמו סמרטוט ועכשיו הוא מכניס אותו להציל את המולדת". "כולם מאוכזבים ממנו, הוא לא יודע להעמיד את הקבוצה על המגרש גם ההתנהגות שלו לשחקנים בעייתית." תעזבו את העונה הנוכחית, בכל מקרה לאיווניר אסור להמשיך במכבי בעונה הבאה פשוט אסור. זה לא משנה גם אם השחקנים יתחלפו, צריך להיות קודם כל בנאדם ולהתייחס גם לשחקנים שאתה לא כ"כ בונה, במקרה הזה דור מלול. אין פלא שספגנו שתי תבוסות גדולות שכאלה, השחקנים מחזירים למוטי את אותו יחס והתוצאות בהתאם (הבולטים בזלזול הם בוזגלו ומדוניאנין)כל זה מבלי להתייחס בכלל לפן המקצועי שאותו שחקן אומר שהם בכלל לא יודעים איפה לעמוד על המגרש. כמה שלא אהבתי לראות את נימני על הקווים, אצלו אולי היינו מפסידים לקריית שמונה ולנתניה אבל לא בהפרש שערים שכזה, רק בגלל המחוייבות למאמן. שורה תחתונה - מוטי חייב לעזוב את מכבי בתום העונה !!!
  16. אני ספציפי צעקתי בוז לשני מאמנים מכל הרשימה הזו - אבי נימני שכל קשר בינו לבין אימון היה מקרי מאוד ולמוטי איווניר שמחזיר את מכבי לשנים הרעות עם צבי רוזן שחטפנו שם תבוסות על ימין ועל שמאל. הנה מהרשימה הזו מסתבר שרק בן שמעון היה ראוי, תאמין לי שאם היית נותן לקאנן, אלי כהן, ניר לוין זמן- זה לא היה עוזר ובכלל תנסו להיזכר איזה שחקנים כל המאמנים האלה בחרו מדן רומן דרך רביד גזל ועד יובל אבידור. השנה באמת יש שחקנים טובים שאני מקווה שרובם ישארו כבסיס לשנה הבאה + מאמן טוב = תוצאות.
  17. כן מבלבל במח לא מבלבל במח, שורה תחתונה- מאז קלינגר ואני עדיין בספק על יכולת האימון שלו, כבר 8 שנים לא היה לנו מאמן ראוי!
  18. סידיבה? כמו אוויר, לא תורם בהגנה ובוודאי שלא תורם גם בהתקפה. מפחד לקבל כדור, לא עושה תנועה ונדבק לבלמים. סגירה נכונה שלו אתמול היתה מונעת את השער הראשון והשלישי אחרי שניר נחום ודג'אני ברחו מאלברמן.
  19. שהקבוצה טובה הוא נבלע, שהקבוצה חלשה הוא מעולה. בכל מקרה במשחקים האחרונים הוא מחלץ לפחות 7 כדורים למשחק ונראה כשחקן היחידי שאכפת לו, כל הכבוד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.