Jump to content

itan17

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by itan17

1. במשחק הספציפי היום היה חוסר מזל מדהים, לא קשור כבר לכדורגל. 7 מצבים בטוחים!!
  2. איזה חוסר מזל יש לקבוצה הזו לא להאמין, יש כאן בתקציר עוד שני גולים בטוחים. יצחקי, דאבור וסאבו אני ממש ממש שונא אתכם. תקציר
  3. קבוצה מזדיינת כמה חרא אתם מביאים לנו, יצחקי את בן של זונה שמן מסריח. דקה 117 מלטף שחקן של ירושלים כאילו כלום.
  4. מנמני? על מה? בתור שחקן מודה ואוהב אותו מאוד, בתור מאמן הוא גמר אותנו שנתיים. מה שבטוח, אסור למכביסיטים/שחקני עבר לאמן במכבי.
  5. הוא לא שיחק, האוהדים מיררו לו את החיים. מה היית רוצה שיעשה? אחרי שנתן כ"כ הרבה למועדון וככה התנהגו אליו. בן לוז שגדל במכבי לא קיבל כזה יחס שעבר להפועל, גם פנסטיל ורועי דיין עשו את אותה הדרך ואף אחד לא זוכר להם את זה בצורה כזו אובססיבית ומה קשור עכשיו למעבר, הוא קיבל קללות של החיים עוד שהיה במכבי. אפילו בקפריסין לפני כמה שנים הוא התראיין לתקשורת הישראלית וסיפר שראה איזה משחק של מכבי בפאב ונורא שמח שמכבי ניצחו, באמת שלא מגיע לו.
  6. בהמשך לסליחה שאוהדי מכבי ביקשו השבוע באומן שבאוקראינה על כך שהקבוצה שיחקה בערב ראש העונה לפני 7 שנים ומאז רובצת על המועדון קללה, אני רוצה להוסיף עוד סליחה אחת קטנה שבטוח לא תזיק. במקרה הגרוע גם לא תועיל, אבל זו סליחה שיושבת לי כבר הרבה זמן על הלב. אני לא רוצה להיכנס למה היה באותה שנה עם ברוך דגו, הקהל ואבי נמני. מה שכן בטוח שאנחנו חייבים לדגו סליחה - אני לא אשכח את המשחק בעונת האליפות האחרונה באיצטדיון ה-י"א באשדוד. באותו משחק דגו שהיה המצטיין באותו משחק ובאותה עונה עד לפציעה קיבל קללות צורמות (גזעניות ביותר) ושריקות בוז רק על זה שתפס לאבי נמני את המקום בהרכב. "בשנת 2001 הובא למכבי תל אביב תמורת סכום שיא, על ידי המאמן ניר לוין. במכבי תל אביב זכה ב-3 גביעים (2001, 2002 ו-2005) ובעונה השלישית שלו במכבי תל אביב (2003) תרם רבות להשגת אליפות כשכבש 14 שערים ובישל עוד 12 בכל המסגרות, אך נפצע פציעה קשה שהשביתה אותו במחזורי הסיום של אותה עונה ותחילתה של העונה שאחריה. למרות זאת, בסופה של העונה הוכתר דגו כ"שחקן העונה". אף על פי שלא שיחק וישב על הספסל פעמים רבות במהלך עונת 2004/2005, דגו הספיק להיות הכובש היחיד של מכבי בליגת האלופות, עם ארבעה שערים, ולזכות עמה בגביע המדינה. לאחר שהקפטן אבי נמני הודח ממכבי תל אביב בסוף עונת 2003, אוהדים רבים של הקבוצה ראו את מחליפו דגו כאשם בהדחתו וקראו לסילוקו מן הקבוצה." - מתוך ויקפדיה מאז הפנדל האחרון שדגו כבש בגמר גביע מול מכבי הרצליה לא זכינו בתואר, אז אולי נוריד מעלינו גם את "קללת דגו" כי באמת שכל העלבון הזה לא הגיע לו ומי יודע אולי עד עכשיו אנחנו משלמים על אותו יחס כלפיו, מה שבטוח - מאז לא זכינו בתואר ואפילו לא היינו קרובים. באמת שאני לא מבין מה הילד הזה עשה לנו רע אז ולמה מגיע לו לקבל את אותן קללות גם שבע שנים אחרי (במשחק השנה מול רמה"ש בוינטר), מה שבטוח מגיעה לו מילה אחת והיא - סליחה.
  7. כבר שנה וחצי שאני עוקב אחרי קריית שמונה, אלעד גבאי החליף את ברק בכר ונותן שנתיים מעולות. בכל מקרה לקריית שמונה יש את צמד המגנים הטובים בליגה.
  8. בטוח שלעטר יש חלק גדול בדבר.
  9. מי מתייחס לקבוצה? דיברת ספציפית על יכולת של שחקן וענית לך איך היכולות שלו תחת מאמנים שונים.
  10. הידע שלך בכדורגל מאוד לוקה בחסר. אורי שטרית? הנה עובדה עם מאמן אחר ודי טוב (שלומי דורה) הוא נותן עונה מצויינת בסכנין. מאמן זה החלק הכי חשוב בקבוצה!!!
  11. נושא מבורך ואולי הכי טוב וחשוב שקראתי כאן מאז שנרשמתי לפני 6 שנים. בהמשך ישיר לנושא הנ"ל, יש בוואן טור דעה מעולה על העניין. טור דעה -וואן "מוטי אף פעם לא היה מאמן גדול. אחרי לא מעט שחקני עבר שקיבלו את שרביט האימון וחשבו שההסטוריה שלהם על הדשא תספיק על הקווים, מתברר שלמועדונים גדולים כמו מכבי חיפה, הפועל ומכבי ת"א צריכים מאמן עם ניסיון. מכבי צריכה להסתכל מעבר לכביש ולגלות את סוד הקסם. האם יש בכלל מחיר לניסיון של אלי גוטמן או דרור קשטן?"
  12. חייבים מאמן שכבר הביא תואר, לא עוד ניסויים עם מאמנים מכביסטים!
  13. אם איווניר ישאר, יהיה הרבה הרבה יותר גרוע. מכבי עם איווניר זה כדור שלג שממשיך להתגלגל. חייבים שינוי אחרת נמצא את עצמנו קרובים עוד יותר לקו האדום. אם איווניר והאריס רבים בצורה כזו זה אומר הכל, מוטי חייב ללכת הביתה.
  14. איזה מאמן מוצלח היה לנו מאז אברהם וקשטן שאתם יכולים להגיד שמאמן הוא לא שרש הבעיה? מאמן זה לא החלק החשוב בקבוצה זה החלק הכי חשוב בקבוצה, תראה את אלי כהן ורן בן שמעון עם שחקן מאוד בינוניים מה עושים בקבוצות שלהם. תביאו כבר מאמן עם קבלות שלקח אליפות!!!!!!
  15. השחקן היחיד בקבוצה שמסוגל לתת פס לעומק, כמו שראיתם בלעדיו אני בכלל לא מצליחים להתקרב לחצי של היריב.
  16. פראנסמן, פאצל'קה, דה סילבה, באדיר, טל חן, פאאס.... עד מתי נמשיך לקבל גולים בדרבים ממצבים נייחים (מבלמים)? כבר כמה שנים ברציפות שאנחנו כל דרבי מחצית ראשונה מקבלים גול מנגיחה של בלם ממצב נייח. מה יהיה עם הקטע הזה? למה עוזבים שחקן באמצע הרמה? שיעשו 20 מצבים נייחים כל אימון עם ידיים קשורות רק שיפסיקו כבר לקבל את הגולים האלה שמשנים בשניה את המשחק כולו.
  17. העניין לגבי חיפה נכון, הפועל לעיתים מקופחת ולעיתים מקבלת מתנות. אבל חיפה זו שקבוצה שלאורך שנים נהנת מטעויות שיפוט. אגב עד המחזור הרביעי של העונה אם אני לא טועה, נגד חיפה לא נשרק פנדל במשך 60 משחקים רצופים. מה שכן אפשר להגיד בהקשר הזה הוא שקבוצה טובה בדר"כ היא פחות מקופחת ולהיפך.
  18. קלינגר מאז מוכיח שנה אחרי שנה שהאליפות עם מכבי היתה הבלחה חד פעמית.
  19. ברור שאסור להחליף מאמן באמצע השנה כי קרוב לוודאי שזה לא ממש יעזור, אבל למה שוב לתת את המפתחות למאמן בלי קבלות - נימני, איווניר?! לקבוצה כמו מכבי ת"א מגיע מאמן שכבר לקח אליפות ועשה משהו בליגה הישראלית !!
  20. ההבנה שלך בכדורגל היא אפסית. שלא תגידו שלא כתבתי את זה בתחילת השנה, ניבאלדו לא קשור לענף.
  21. לאיווניר, ניבאלדו ודאבור אסור לדרוך בקרית שלום יותר.
  22. והכי עצוב כאן שעטר או לחלופין כל שחקן ימני, בוודאי לא צריך לבעוט מצד ימין של הרחבה.
  23. נלחמים לא נלחמים, זה אולי מכריע משחקים בודדים אבל לא בגלל זה שוב לא ניצחנו היום. כרגיל מכבי מביאה מאמן בלי קבלות והולכת לעוד עונה של אכזבה. זה מתחיל כשאף שחקן לא באמת יודע לאן הוא צריך לרוץ בחלק ההתקפי, נמשך בזה ששחקני ההגנה לא מתאומים בעיקר באופסדיים, אף אחד לא יודע מי מרים את הקרן והשיא היה היום בבעיטה החופשית מהשפיץ של ה-16 בצד ימין, כאשר אלירן עטר (ימני ברגל) בועט משם. עצוב שכבר במחזור ה-11 קבוצה עם סגל כ"כ גדול מסיימת משחק עם 6 שחקנים בינוניים מאוד (דהן, קלמי, אורי כהן, קונאטה, לוגסי, דאבור). היום הוכח חד משמעית שבלי מדוניאנין אין לנו שום יצרתיות בחלק ההתקפי. אני מקווה שאולי החזרה של מדוניאנין ויצחקי תוסיף יכולת משופרת לחלק ההתקפי, יחד עם הורדת הציפיות ותיתןקצת יציבות שיעזרו במאבק עם הפועל. אבל כמו שזה נראה כרגע אני פסימי לגמרי. ואל תזיינו לי במח על סטייקים, בניה וכו. אנחנו רוצים אליפות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.